Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Samo hrabro i biće sve OK. Nadam se samo da nema neko ideju da se brani 0:0....
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
trebalo bi da bude minut cutanja pre pocetka meca sutra, zbog oluje... sad ne znam kakva su pravila vrv to klub treba da obavesti uefu pa ona da dozvoli ili..... u svakom slucaju nasim droljama iz kluba to verovatno nije ni na kraj pameti
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
trebalo bi da bude minut cutanja pre pocetka meca sutra, zbog oluje... sad ne znam kakva su pravila vrv to klub treba da obavesti uefu pa ona da dozvoli ili..... u svakom slucaju nasim droljama iz kluba to verovatno nije ni na kraj pameti
Dozvolila Uefa ili ne mi to treba sami da uradimo uz ceo stadion....ali posto dozvolise minut cutanja, a onda 90 minuta....
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
I ja sam optimista kao i svi mi ovde, ali treba biti realan optimista. Bacamo se nekim ciframa 2-0, 3-0 gazimo ih itd. Prvo treba da skočimo pa da kažemo hop. Ovi su sve samo nisu za bacanje. Neka bude i 0-0, bilo koji rezutat koji nas vodi dalje ne odbijam, samo da prođemo, to je najbitnije!!!!!!!!! :napred Partizan
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Da se razumemo: i ja bi bio prezadovoljan sa 0:0 na kraju. Ali mislim da ne sme da se udje u tekmu sa idejom da se to brani....
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Prava je šteta što ovaj tim nije skockan u decembru..

Lazović, Drinčić, Branko Ilić da su ostali + Lomić na levom beku garant ekipa za LS..

Ovako kao ekipa smo solidni , čak šta više kako su igrači dolazili na pola priprema mislim da još dobro izgledamo..

Dobijamo sutra daće Bog ali i Žile naš..
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
Nisam pesimista, pa i da igramo protiv Barselone nadao bih se pobedi, ali sutra prolazimo samo u slučaju da ne primimo gol. Ne verujem da je ova ekipa toliko psihički spremna da možemo pobediti sa primljenim golom.

Prolazimo dalje bez primljenog gola! :)
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
А пенали Лимуне... шта мислиш о пеналима? Ред је да и на ЈНА једном тако оверимо пролаз... :šal кад већ нисмо имали среће пре 10 година.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Mi Grobari smo baš čudna sorta- pesimisti do zla Boga, kukamo na sva usta, a kako se utakmica bliži početku taj pesimizam prelazi u nerealni optimizam. E sad, da prodjemo, da li sa 0:0 i najgorom utakmicom u sezoni mene ne interesuje. Da li igraju Babović, Džigi, Luka...
Imamo veliku šansu, sve je na nama, uz malo sreće i mnogo krvi i znoja eto nas i u Ligi Šampiona.

Jebemmumater još dan i po.

Napred Partizan!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Iskreno, plasim se malo sutrasnjeg meca koji nam je od velikog znacaja ali verujem u nase igrace i nadam se da ce nas i sreca malo pogledati i da cemo uspeti da prodjemo dalje. Pribojavam se i ovog sudije ne znam zasto, citao sam negde da ne voli domacine, nadam se da ce se to sutra promeniti i da ce napraviti izuzetak :) Samo da nasi odigraju pametno i koncentrisano ceo mec , da ne napravimo neku glupost kao po obicaju kako samo mi umemo i da se ne ponovi ne daj Boze opet neka povreda kao Bozinova u prvom mecu jer to moze potpuno da promeni tok utakmice. Bice pun stadion, momci maksimalno motivisani da izginu na terenu, ako svedemo nase greske na minimum i uz malo srece verujem da mozemo dalje ! Uh ko ce docekati utakmicu ... :/


PARTIZAN: Svim silama na Steauu!

http://mondo.rs/a817909/Sport/Fudbal/Partizan-Svim-silama-na-Steauu.html
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Hahah :)
Rumunski ''prosport.ro'' danas otkriva svoja saznanja da je Bekali bio prilično ljut posle prvog meča i da je svojim igračima u svlačionici rekao sledeće:

''Kako da verujem u prolaz dalje, kada se taj 'broj 17' iz Partizana igra kao Mesi sa vama'', navodno je rekao Bekali.
sportske
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Hajduk Split ce najverovatnije biti kaznjen sa 50k evra i utakmicom bez navijaca zbog pominjanja Oluje na utakmici protiv Norvezana. Nadam se da nasa tribina ne planira neki "performans". Minut cutanja je dovoljno uplitanje spoljnih tema u veceri kad je najbitniji Partizan.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Malo mi je cudno da ovoliko kvota pada na nas , dok na Steauu raste. Skoro pa je duplo razlika...

PS: Mali off : Molde u prvom poluvremenu protiv Dinama dao jedan gol i promasio dva penala , a primili su tri komada za pet minuta. U drugom poluvremenu i treci penal za Molde, ovoga puta su bili precizniji ... Tri penala za domacina, uh kad bi i nama ovaj sutra svirnuo bar jedan ali da mi za razliku od ovih budemo precizniji :lol:
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Ocekujem sutra i nase "najvernije" da izdominiraju sa parolom Dogodine u Kninu i jos nekim slicnim .. pa da se rastanemo od Evrope pre vremena
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Схвата ме огромна трема и напетост не могу дочекати сјутра. Надам се пакленој атмосфери и да неће бити да 90% стадиона ћути.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Sutra samo pametno na terenu a i na tribinama inače ćemo 4. kolo gledati svi pored tv... Prema tome samo:šal
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
kada su ovakvi mecevi uvek navijanje podbaci. dodaj na to da ce uvece biti preko 30c tako da.. nece biti dobro ako se uzdamo u taj vetar u ledja,bolja da nam vetar budu znanje i mozak.

p.s. raspale ustase ,kako ih usralo..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top