Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Realno je da cemo sutra zasrati nesto sa pominjanjem odvratne Oluje. Poslednji put kad smo imali ovako spretan i dobar tim koji je mogao da uradi nesto u Evropi zasrali smo stvar protiv Zrinjskog. Sad opet imamo strasan tim i opet nam se namesti datum tako da glupa nacionalisticka iskra u nama nece moci da izdrzi.

Sutra cemo, umesto da pokazemo da smo takticari i pametni, pokazati da ne znamo da kontrolisemo svoje osnovne nagone i reflekse, upravo jedina stvar koja nas razdvaja od zivotinja. Jbg, dugo je i trajalo gledanje ovog Partizana u Evropi. Ovaj minut cutanja me plasi i uopste ne verujem u srecan kraj.

UEFA ce tako da se izivi nad nama kad nas bude kaznjavala.

Verujem da momci mogu da izbace Steauu, ali ne i da mi umemo da se kontrolisemo.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Ocekujem pobedu od 3:1 uz transparente vezane za Oluju i onda izbacivanje iz Evrope zbog toga.

Nama se istorija stalno ponavlja.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Za sve zlonamernike poruka

Ne zalite vasa grla niti jezike.....

Next day in this time,we will be in the POCL
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Za sve zlonamernike poruka

Ne zalite vasa grla niti jezike.....

Next day in this time,we will bE in the POCL
Greska dupli brisite
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Posle onog najsvezijeg banovanja zbog jevreja mislim da smo naucili nesto....valjda....i organizatori utakmice treba da se pobrinu da navijaci ne unesu nesto sto moze da nasteti klubu, a ne samo navijaci.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Po svemu sudeci bice samo taj minut cutanja. I mozda neki trans ali "sasvim umeren". Ja se bar nadam da ce biti takav. Vrhuska Juga je upoznata sa eventualnim konsekvencama.

Ne bi trebalo da bude problema sutra vece,bar sa te strane.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Samo minut cutanja i bez nekih glupih,dvosmislenih parila tokom tog minuta.Treba postaviti 50 redara samo to da prate i da skidaju ukoliko bude nesto kao protiv Totenhema,zanimljivo i smesno,ali samo onome ko je to i postavio.

Pamet u glavu.Uh,plasim se za sutra,sta ce biti u ovo vreme.Stvorila se konfuzija,u vazduhu se oseca da smo bolji i da ce biti bar 2+ za nas.A to je daleko od istine i moze dobro da nas isfrustrira ako izgubimo.

Sutra je prelomna noc za nas klub.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Nadajmo se, jbm ti nas takve kakvi smo, kad svaki put u Evropi ne možemo potpuno da se posvetimo utakmici nego uvek visi nad glavom neko tzv.Uefa sranje... Nadajmo se da smo najzad nešto naučili... a i mi bi od sad mogli i da počnemo da komentarišemo utakmicu potpuno fudbalski i da ne malerišemo više nego da prenosimo samo pozitivnu energiju prema momcima, Grobari dragi:ziveli
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Meni zaista nije jasno ni ovo sa minutom cutanja. Mi smo fudbalski klub u zemlji koja nas smatra stranim telom. Mi se bavimo sportom, a ne politikom.

Razumem da Oluja i uzasan zlocin zapravo nemaju veze sa politikom, al' citam o "kontra" skupu na kome je SNS perjanica sa sve popovima i teskim, zapaljivim recima i uopste mi se ne svidja klima, ni pravac u kome sve ovo ide. Da smo kao Jevreji i da cuvamo tradiciju na neki nas Jerusalim, mi bi se toga secali svake godine, a ne svakih 20 godina. Imam utisak da smo opet ispali glupi, jer na paradu koja je deo predizbornih igrarija u bivsoj republici, mi uzvracamo nekom nasom pricom.

Nazalost, koliko god ovaj post isao u off, Zrinjski nam je pokazao da nije bas tako. Sutra ce da se lepo cuje - ubij, zakolji, Ratko Mladic i slican repertoar. Videli smo kako DB i ciganija organizuje Djenovu i najnoviji primer protiv Albanaca. Treba jos samo neka budaletina da uleti sa Severa i da spaljuje neku zastavu ili slican shi*. Nakon SNS prevaspitavanja na Istoku, bilo kakav scenario me ne bi zacudio... Steta zaista sto nam sudbina nije dodelila Dinamo za protivnika.

Zar mora uvek preko nasih ledja!?
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
@Mrzim sve
Ma to je to zbog hrvatskih zrtava u Oluji.Posto smo mi "hrvatski klub" i tako to...Nas ce i Vucic da kazni,jer on nije peder,vec samo homoseksualac.
Nismo "Stub SrBstva" jbg.
PS Samo da se ne pojavi sa odgovorom onaj patriota iz onog crnogorskog sela...Najebao sam.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Meni zaista nije jasno ni ovo sa minutom cutanja. Mi smo fudbalski klub u zemlji koja nas smatra stranim telom. Mi se bavimo sportom, a ne politikom.

Razumem da Oluja i uzasan zlocin zapravo nemaju veze sa politikom, al' citam o "kontra" skupu na kome je SNS perjanica sa sve popovima i teskim, zapaljivim recima i uopste mi se ne svidja klima, ni pravac u kome sve ovo ide. Da smo kao Jevreji i da cuvamo tradiciju na neki nas Jerusalim, mi bi se toga secali svake godine, a ne svakih 20 godina. Imam utisak da smo opet ispali glupi, jer na paradu koja je deo predizbornih igrarija u bivsoj republici, mi uzvracamo nekom nasom pricom.

Nazalost, koliko god ovaj post isao u off, Zrinjski nam je pokazao da nije bas tako. Sutra ce da se lepo cuje - ubij, zakolji, Ratko Mladic i slican repertoar. Videli smo kako DB i ciganija organizuje Djenovu i najnoviji primer protiv Albanaca. Treba jos samo neka budaletina da uleti sa Severa i da spaljuje neku zastavu ili slican shi*. Nakon SNS prevaspitavanja na Istoku, bilo kakav scenario me ne bi zacudio... Steta zaista sto nam sudbina nije dodelila Dinamo za protivnika.

Zar mora uvek preko nasih ledja!?

A ko smo mi onda prijatelju ?
Odakle si ti ? Čiji si ti državaljanin ?

Nije država Vučić i SNS !!!
Minut ćutanja je najmanje što svaki Srbin sutra može da uradi !
Minut ćutanja ,da se zlo ne zaboravi !

Neću ni ja više u off ,ali me nervira u zadnje vreme ,što je jedna zajebancija ,gde smo podjebavali cigane da smo hrvatski klub,sad prerasla u paranoju . Vučić neda pare Partizanu i sad ja više neću da budem Srbin ???!!!:banghead

Biće to sve sutra u redu !
Samo hrabro i pobedjujemo !
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Bravo Igore! Sto je mnogo, mnogo je!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Mislim da me nisi razumeo. Svejedno ja sam Partizanovac i ne vidim kakve to ima veze sa Srbijom. Brat Sale SK je iz Makedonije, a secam ga se jos i sa utakmice protiv Genka na Jugu ili sl. Je l' on tu bio zbog Srbije ili Partizana?

Nemam nista protiv da kao u Izraelu cela zemlja stane na tri minuta u podne ili sl. Kakve veze ima kvalifikaciona utakmica sa ovim, SNS ili slicno.

Istok, ulaz N, do loze.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
A ko smo mi onda prijatelju ?
Odakle si ti ? Čiji si ti državaljanin ?

Nije država Vučić i SNS !!!
Minut ćutanja je najmanje što svaki Srbin sutra može da uradi !
Minut ćutanja ,da se zlo ne zaboravi !
Biće to sve sutra u redu !
Samo hrabro i pobedjujemo !

Ne bih da budem niciji advokat,ali,ja se poznajem sa @mrzim sve i mislim da je problem u nerazumevanju.Nije bas tako kao sto govoris Igore....Izvinjavam se sto upadam ovako nepozvan...Evo vidim,@mrzim sve je odgovorio....
Meni je smesno i govoriti kakav sam ja simpatizer Srbije.To je kao kao da se dokazujem. kome?Onoj budali ?Ako me neko poznaje recimo iz perioda 2007/8/9... to je Aca i jos par ljudi koji vise nisu aktivni ovde..Ja Srbin nisam,ali volim Srbe pa ko da sam Srbin.Narod,Istoriju itd....Zato sam i reagirao pre 2 dana onoj budali koja mesa Partizan i nacionalnoist.I veru.
Nema veze sa temom,jos jednom se izvinjavam i pozdravljam mog a Prijatelja @mrzima sve.
PS Inace,prvi put sam bio na Jugu 1987,Septembar mesec 2-3 sa ciganima..Odveo me otac.2 put 1989 0-2,JNA-JUG isto,ja,otac i moj mladji Brat koji je tada imao 10 godina.I tako je to krenulo...I ne prestaje....
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Искористио сам време између две утакмице на ЈНА да отпутујем из Србије, али сам успео да испратим на ТВ-у сасвим солидно издање из Букурешта и оно у Новом Пазару, нову бруку Кизе Киксера, човека кога се и сутра највише плашим.

Можда је мало ван теме, али данас поподне свраћам у Сежану на пумпу да сипам гориво, а испред улаза у пумпу стоји неких 50 људи, а унутра их пуштају једног по једног. Питам ја Словенца што ради ту: "ко су ови људи што чекају?", а он ми каже "то нису људи, то су Румуни". Да не испадне да имам неке предрасуде према људима, али изгледа да су такву репутацију стекли у Европи, да не смеју да пусте више од два Румуна у продавницу у исто време.

Можда је то неки позитиван знак, да упркос невероватним недостацима Кизе Киксера, његовог послодавца са бројем 10, и још понеког од тренутних играча Партизана, ипак и ми нађемо начин да Румуне пуштамо само једног по једног, никако све ђутуре.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ви се још ложите да ћемо проћи? :D Дајте, људи, ко да не знате за који клуб навијамо...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ако је неко планирао да направи какву свињарију која би нас коштала Европе, направи ће је са минутом ћутања или без ње, свеједно. Ваљда таквог сутра неће бити.
Узгред и навијач Арсенала рецимо, Сик на пример, може сматрати да то што је "топџија" нема никакве везе са Енглеском, али ће на почетку меча ипак на центар изаћи ветерани из неког рата и биће им указана част неком пригодом, мада нису играли фудбал уопште, нарочито не у Арсеналу.
То за шта би требало оћутати минуту има везе са сваком ствари у овој земљи, па и са Партизановом квалификационом утакмицом и да смо увек о томе мислили имали би мање минута за ћутање.
Нама који се сматрамо некаквим Србима неће шкодити, а браћи која Срби нису не верујем да може сметати.
Што се Румуна тиче, добро је да будемо оптимисти, само немој да сад испадне како неко планира после утакмице да уговара са којим од ових што сутра долазе да му утоваре угаљ у подрум на јесен, јер то сигурно нису ти Румуни.
Биће и озбиљно и тешко, али ваљда ћемо скрпити и памети и вештине и некакве среће да изађемо на крај и са собом и са њима.
А коме стварно треба за угаљ, нека остави то за следећег противника.:D
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Sutra igra moj Partizan i sve drugo je nebitno. Sve mora biti u cilju pobede voljenog kluba. Tribina nije mesto gde cemo povratiti Krajinu. Mi sutra moramo sve parole, sve uzvike i sve pesme posvetiti Partizanu i samo Partizanu. Svaki navijac je sutra duzan da spreci bilo kakav incident koji bi skodio voljenom klubu. Zato umesto parole dogodine u Krajini, treba da stoji, dogodine u Ligi Sampiona. Za sve druge parole je ulica. Pamet u glavu Grobari
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Danas je utakmica i Politika na njoj i na tribinama nije nista izgubila! Zato nas i jebu uvek jer se kod nas mesa nesto sto niposto ne sme da se desava na stadionima u Srbiji i posle se cudimo?

Siguran sam da ni 1% nece biti razloga za brigu veceras!

21.000 do sada otislo, kao sto sam i predpostavio bice oko 25.000 sto je fenomenalno!

AJMO GROBARI!!!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Nema spavanja ona ludacka pozitivna atmosfera obuzela mozak pa budan vec satima..
Ispostovati minut cutanja i odati pocast stradalima u Oluji..
Koliko se secan protiv Anderlehta je ceo Jug bio u parolama "Dogodine u Kninu.." Ali se ne secam da smo zbog toga novcano kaznjeni,mozda gresim..

Osecam da prolazimo ,neka je ludacka atmosfera u vazduhu..

Zile ih danas razbija..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top