Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.314
Reaction score
3.960
Локација
Kobasicarija "Venac".
a sekuritatea???
nema sanse da ne bude nekog skandiranja ili parole sutra. nikad pameti:banghead.
sto se igre tice:kao i na svakoj velikoj utakmici, gde smo po kvalitetu "tu negde" sa rivalom, odlucice broj osvojenih nicijih lopti. ako u tom segmentu budemo barem egal sa rumunima, a pasovi iz prve nas budu slusali kao u bukurestu, bice dobro.
jbg, kod nas uvek postoji otvoren konkurs za klovna veceri, i naravno staro dobro vezivanje nogu usled podrske sopstvenih navijaca. e tu smo svetski fenomen.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
pa normalno je, utakmice i pobedjuju ekipe koje manje grese a ne one koje naprave vise boljih poteza, to je dokazano.

Sve u svemu verujem tj. siguran sam u prolaz uz 2:0!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Koliko se secan protiv Anderlehta je ceo Jug bio u parolama "Dogodine u Kninu.." Ali se ne secam da smo zbog toga novcano kaznjeni,mozda gresim..
Bukvalno sve treba da uradimo veceras da bi odali sto vecu pocast zrtvama oluje ALI mora pametno da se promisli i da se ne srlja sa tim. Nikako ne treba da se ponasamo kao da nemamo veze sa ovi narodom i drzavom ali pored minuta cutanja mora jos nesto da se napravi...Kad uefa vec daje minut cutanja logicno je npr da imamo i neki transparent u vezi toga nece nas valjda kaznjavati zbog necega sto su nam sami dozvolili !? Ukratko, obavesteni ljudi treba da promisle kakva vrsta transparenta je najprigodnija za to i to je sve.

Inace Rapid sinoc protiv Ajaksa u gostima - 4 suta, 1 izblokiran, a ostala 3 zavrsila u mrezi ;) Samo realizacija veceras da bude na nivou i prolazimo...stvoricemo najmaje 3 odlicne sanse za gol.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
B92 - na celoj naslovnoj strani NISTA!

Bljuc - NISTA!

Sportske - NISTA!

Mondo - Izjava iz tabora Steaue. Znaci nista.

Zurnal - 2 vesti. Jedna o mecu, druga izjava iz tabora Steaue. O ciganskoj drolji na pocetnoj strani 3 vesti, plus izjava onog smrdljivog babakajevog zeta.

Novosti - Jedna vest.

Sve ovo se nalazi na naslovnim stranama nase internet stampe 12 sati pred pocetak jednog od najvaznijih meceva za srpski fudbal ove sezone.

Jebem vam mater svima onu pristrasnu naprednjacko-prcavu.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Bukvalno sve treba da uradimo veceras da bi odali sto vecu pocast zrtvama oluje ALI mora pametno da se promisli i da se ne srlja sa tim. Nikako ne treba da se ponasamo kao da nemamo veze sa ovi narodom i drzavom ali pored minuta cutanja mora jos nesto da se napravi...Kad uefa vec daje minut cutanja logicno je npr da imamo i neki transparent u vezi toga nece nas valjda kaznjavati zbog necega sto su nam sami dozvolili !? Ukratko, obavesteni ljudi treba da promisle kakva vrsta transparenta je najprigodnija za to i to je sve.

Bilo kakav transparent u vezi oluje biće kažnjen Partizan od strane uefe .Navijači su na utakmici LE u Splitu postavili neki transparent i zbog toga je uefa najavila kaznu Hajduku.Minut ćutanja i ništa više barem ne na utakmici,iako sumnjam da plaćenici sa juga neće izdržati i napraviti nešto zbog čega ćemo žaliti.Ko nam vodi državu,klub,tribinu stvarno nema razloga da igramo evropu dalje pa ni zvezda ne igra više.Voleo bi da grešim u vezi napisanog ali nešto me muči već 2 dana.Ako ispadamo voleo bi da ispadnemo na sportski način a ne zbog politike.:napred Partizan
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Veceras se lako koze desiti da budemo izmanipulisani od strane SNS govnara i napravimo sranje na tribinama sto ce njima posluziti kao casus beli za obracun sa "huliganim". To sto ce to da kosta Partizan milione nije tako ni bitno, i tako je hrvatski klub.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
B92 - na celoj naslovnoj strani NISTA!

Bljuc - NISTA!

Sportske - NISTA!

Mondo - Izjava iz tabora Steaue. Znaci nista.

Zurnal - 2 vesti. Jedna o mecu, druga izjava iz tabora Steaue. O ciganskoj drolji na pocetnoj strani 3 vesti, plus izjava onog smrdljivog babakajevog zeta.

Novosti - Jedna vest.

Sve ovo se nalazi na naslovnim stranama nase internet stampe 12 sati pred pocetak jednog od najvaznijih meceva za srpski fudbal ove sezone.

Jebem vam mater svima onu pristrasnu naprednjacko-prcavu.

Karanje straga... osecaju nas i boli ih, ali nece da nas gledaju.

Pozeleo bih da im i sutra naslovne budu lisene nas, jer u suprotnom bi to znacilo da nismo prosli i da se slade. Neka zanemare nas ulazak u evropske grupe i slobodno se bave "izborima" u kolektoru. Samo vi smrdite...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Samo da ne počnemo sa 0:2 ko prošle godine Ludogorec i oni drugi...

Totalni sam pesimista!
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Samo da SVI shvate da nas drze na nisanu, bukvalno ni jedan incident me sme da se dogodi, nikakve parole i skandiranja, nista osim da je vezano za Partizan! To je IZUZETNO vazno! Vi koji idete na utakmicu, nemojte ni sekuritatea i ostala sranja! Rumuni su jedini susedan narod sa kojima Srbi nisu ratovali, ima razloga za to... Samo da na tribinama bude sve ok, na terenu cemo ih odraditi, pozitivan osecaj je tu, ko ce izdrzati jos 10-ak sati... Huhhh, samo pametno..
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Veceras samo hrabro i pametne glave,nemaju ovi nikakav kvalitet i verujem da koliko god igrali bolje na gostovanjima veceras im na JNA 100% nece biti svejedno.


Kao sto rece neko odozgo,plasim se samo da se ne dese ''slucajnih'' 2:0 za bugare od prosle sezone,ruka Miljkovica i penal odmah nakon toga na 1:0 gde smo imali cist prolaz ,slucajan gol AELa posle prekida koji nam je ugasio sve nade ,ne daj boze Samrok i nadoknadu nakon toga...

ovim prolazom mi obezbedjujemo sezonu,tako da je ovo biti ili ne biti posto necemo sigurno biti nosioci za LE ako ispadnemo...
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Partizane igraj i pobedi :napred Partizan

Jooj, kako dočekati...

:pfc:
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Neka nam je sa srećom danas ! Partizane igraj i pobedi !!! :napred Partizan
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
...Grobari ce ostati uz tebe, za nama ce ostati neredi...

Aaaaaajdeeeeeeeeeee Grobariiiiiiii, da se treeseee!!!!

SAMO SMRT JE SIGURNA, SVE CE DRUGO PROCI, A JA NI U GROBU, BEZ TEBE NECU MOCI..

Ajde Grobari bre sta ste se usrali,dobijamo ovo!!!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Odoh do Mocarta ili Meridiana,samo ne znam na kog igraca da odigram da veceras pravi neku glupost,mozda Babovic i crveni u protivnickom sesnaestercu u 3. minutu.

Plasim se,znam da ce neko nesto zeznuti i izbaciti nas iz Evrope.Plasim se i glupih golova u gostima,da nam se ne.izvuce Steaua kso Dinamo sinoc...
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Извињавам се што свесно скрећем са теме и заслужујем поене, само бих замолио да се не обрише порука макар до почетка утакмице.

Вечерас од 19h до 20:15 испред северне трибине стадиона Партизана (улази до истока) ћемо продавати мајице по цени од 1200дин. Сав приход смо наменили у хуманитарне сврхе деци којој је потребан новац за лечење и остваривање основних животних потреба.

11760260_648536668621262_5193720045820054182_n.jpg


11214280_638742539600675_8052164723288086101_n.jpg
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pa dobro... dodje i taj dan... sta ocekujem?

Da izginemo muski pa sta nam Bog da... a verujem u prolaz. Veceras i mi navijaci moramo biti na visokom nivou i da pruzimo sto jacu podrsku igracima dole na terenu. Od samog starta, mislim od izlaska igraca na zagrevanje pa do kraja a i nakon utakmice najjaca moguca podrska !!! Cak i ako lose krene, ne daj boze. moramo biti uz igrace do kraja, zapamtite to. Neka nam je sa srecom Grobari.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Posle dugo dugo godina (citaj Anderleht) ponovo imam osecaj da idem na vaznu utakmicu I da me pici trema.

Moramo ovo proci! Kako znamo I umemo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top