Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Ima još bolja i jeftinija opcija što se tiče gledanja TV preko interneta.. pogledajte ovaj post.

Dakle utakmicu protiv BATEa prenose:
Arenasport3
RTRS
Arenasport5 HR
BeIn Sport 7
BT Sport 4 UK
SkySport3 DE
Sport 1 HU
Sport1 extra NL
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
RTRS ce standardno da "zacrne" pred utakmicu da slucajno neko ne pogleda nesto mimo govnarene i rts-a...mater im jebem...
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
@Bergman

Ako sam dobro skapirao ovo je samo za stanovnike bivse Juge.. cini mi se da sam jedno pokusao da uzmem.. ja sam zato uzeo net tv plus radi dobro ali nema arenu pa sam uzeo i klik pink pa spajam preko laptopa na tv.. ali nema arena sport 5 jebem ih u usta
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Suština je u ophođenju tv arena prema navijačima Partizana. Dok raspale cigane i čukarički u Evropi prenose na arena1, nas guraju na one programe koji moraju dodatno da se plate.
Valjda je ljudima jasno da im ne treba dati ni banku više, s obzirom koliko para daju ciganima, dakle za one koji to nisu uradili osnovno moralno načelo navijača Partizana je da ne koristi usluge telekoma, jer se tako finansiraju cigani! A može se i sa drugim firmama pokriti usluge koji oni nude.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
ja koristim bigtv.rs i balkaniyum na telefonu. bigtv slika je dobra imaju svih 5 arena + hrvatskih par arena, plys sky sport kanale, bein sport i sport plus... godinu dana ih vec koristim malo su zeznutiji za namjestiti (ja idem preko samsung smart tv) al kad nastimas prva je liga
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Gledacu kockice kako sutiraju loptu u obliku kokice na nekom linku ali arenu nema da prikljucim nikad !! Mamu im lopovsku.....
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kada bude većina navijača Partizana razmišljala kao STOKAsJUGA možda će i biti nade za spas Partizana, dotle neka nas cigani karaju kada im sami dozvoljavamo.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Када помислим да играмо ЛШ са Живковићем на голу, Петровићем у одбрани и Бабовићем плејмејкером који у нападу скоро све засере а у одбрани статира пожелим Лигу Европе. :banghead
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Od sjaja do ocaja...bice ovo najludja sezona u istoriji kako je krenulo...samo budala moze da se odrekne Lige sampiona iz bilo og razloga...
Hodacemo po ivici cele sezone ali verujem da cemo uci u LS i osvojiti titulu pored svega....ima da prevazidjemo i fenixa....posle ove sezone bice "kao Partizan iz pepela" :partizan_fan:

PS Sto se prenosa tice koliko se secam pre par dana je stajalo da ce u utorak biti prenosena utakmica Valensija-Monako, a sada nema nikakve utakmice u planu ni u utorak ni u sredu.....na kraju ce da nam ostave termin na areni 5 :puke
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Valensija Monako ide u sredu na kanalima rts-a, nas prenosi raspala, izvinite zbog prekida programa, arena.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Bate upravo zavrsio svoj mec u prvenstvu. Igrao sa jednom od gorih ekipa iz njihove lige, doduse u gostima samo 0:0. Izgleda da su zaista jalovi u napadu ili samo vesto kriju karte :D Nije im igrao Nemanja Nikolic, od prvog minuta u postavi je bio Hleb al im izgleda nije mnogo pomogao... Moze da se igra protiv ovih, samo pamet u glavu i cvrsto kao protiv Steaue.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.406
Reaction score
10.457
Локација
okupirana Srbija
Sinoć videh najavu za prenos na FTV (Federalna TV) za BiH, imam u kablovskoj ponudi taj kanal, tako da gledaoci iz BiH imaju gde da gledaju, a za Svrbiju sam siguran da će da zacrne sliku pošto usrana gangrenasport 3 prenosi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Nadaju se jajare da ce uspeti da privole ljude da pocne da ih gleda vise od 20%....od mene im evo kurac .I. :pickaciganska Ima kladionica i kafica kolko os....
A rts-u jebem mater....daleko su oni od drzavne televizije....
 

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
ja koristim bigtv.rs i balkaniyum na telefonu. bigtv slika je dobra imaju svih 5 arena + hrvatskih par arena, plys sky sport kanale, bein sport i sport plus... godinu dana ih vec koristim malo su zeznutiji za namjestiti (ja idem preko samsung smart tv) al kad nastimas prva je liga

Meni ovaj bigtv.rs nije uopšte jasan. Da li se može iz Srbije postati korisnik ili je to samo za dijasporu? Probao sam da napravim nalog ali kada kliknem sajt me vrati na početnu stranu. Za prijavljivanje na njihov forum čekam već treći dan potvrdu njihovog admina da mi prihvati mejl. Baš profesionalno...
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Mogla bi se malo UEFA pozabaviti time kome se prodaju prava TV prenosa Lige Sampiona, posto vidim da nas u sredu prenosi TV Arena Sport koja nije dostupna svima u Srbiji, odnosno nije dostupna svim kablovskim distributerima u Srbiji pa tako nece biti ni nama.

Mogli bi da zabrane da ove TV stanice sto nisu dostupne na celoj teritoriji i svim operaterima ne mogu da prenose Ligu Sampiona, kao i zabraniti da one TV kuce koje su dostupne na celoj teritoriji preprodaju TV prava onima koje to nisu.

Mogao bi se neko pozabaviti ovim, to bi bila sjajna vest za fudbal i sve one koji ga vole.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top