Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
ne verujem, ali ne verujem da NIKO nije video, kako tawamba STAJE i dize ruku, uveren da je lopta presla gol liniju za 3:0, i to usporava, pa korak pa STAJE, dize ruku, ovaj je izbija.. da je nastavio kretanje, jos jbnih 3 metra mi bi imali 3:0!!!

i svi vi sad mozete da pricate “djukic” “51” ovaj onaj, tawambina SUDIJSKA procena nas odvojila od 3:0 i pobede! neprofesionalno debilno ponasanje, za tu platu koji prima (a znam koliko prima)... molio sam Boga jos na poluvremenu da bude makar 2:2...
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Uopste se ne cudim porazu, uz ovakav Partizan sam odrastao, kao i vecina nas ovde. Jebiga, malo stariji su vremenom oguglali, ovi mladji se jos uvek koprcaju, igraju sa vetrenjacama, traze krivce...
Gospodo Partizanovci, nije nama kriv ni taj cigan Ozegovic, ni zonas Ostojic, ni babovic Jankovic, ni diletant "pa sigurno" Djukic... Krivci su 99% ljudi sa ovog foruma, na prvom mestu polazim od sebe pa svi ostali, krivci su ljudi koje cete sutra sresti na poslu, na fakultetu, u skoli. Krivci su ljudi sa kojima cete izaci za vikend u grad, u kafanu, u kladionicu.

I svi mi takvi kakvi smo postali, zasluzujemo ovakve poraze.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Lampaš;981157 A sada necemo ni dva boda uzeti. Gotovo je је написао(ла):
Bas tako.Veceras smo ispali.Kad nije usla ona u 45 min(koja je ustvari usla),rek'o sam Bratu-Primamo 3 komada.Veceras smo zavrsili sa UEFA Kupom.Iz godine u godinu mi se moj Partizan toliko smucio da mi je muka vise i da ga gledam.Uvek je bilo mucno gledati Partizan,ali ranije je to bila muka koja se zove ljubav...A sada...Kakvi sve mamlazi igraju u Partizanu,pa to je sokantno.Jos "direktor" urla na ljude/novinare braneci coveka koji nas naziva Glodarima???I taj isti pravi penal,nezabelezen od 1945 do danas-pruza ruku metar u vis???Pa koga bre ovi zajebavaju???Sta smo mi,debili?
Rece "direktor"-Ja odgovaram za poijacanja.Pa odgovaraj.Mars iz Partizana.I ti,i Djukic bezmudi i ona ogavna faca koja pljuje Glodare,seme mu se zatrlo cigansko prokleto.
PS Ostojic je zajedno sa ciganinom glavni krivac za gol.Onakav seljacki faul se ne pravi ni u nasoj Ligi.Covek je ocajan.Kao i cela nasa smesna odbrana.A Djukic to ne vidi????
 
Последња измена:

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ja samo želim da ovog časa umrete svi koji pljujete Partizan i da gledam kako Partizan nastavlja da živi. Ni manje ni više od toga.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Kad vec spominjete Jankovica......


Nisam mogao da verujem kod Tavambinog gola, lik prati akciju, gleda kako lopta ulazi u gol, i apsolutno NIKAKVA MIMIKA NI POKRET koji bi ukazao na to da je Partizan dao gol!!????

Alo rodjace, jesi ti normalan??? Lik deluje smoreno u fazonu, e jbg nisam ga ja dao sta li!??

Sta je s' mozgom....
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
ne verujem, ali ne verujem da NIKO nije video, kako tawamba STAJE i dize ruku, uveren da je lopta presla gol liniju za 3:0, i to usporava, pa korak pa STAJE, dize ruku, ovaj je izbija.. da je nastavio kretanje, jos jbnih 3 metra mi bi imali 3:0!!!

i svi vi sad mozete da pricate “djukic” “51” ovaj onaj, tawambina SUDIJSKA procena nas odvojila od 3:0 i pobede! neprofesionalno debilno ponasanje, za tu platu koji prima (a znam koliko prima)... molio sam Boga jos na poluvremenu da bude makar 2:2...

Druže, Tawamba da nije igrao bilo bi 0:2 najmanje!
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
ja ne znam jel bi sto pisete da ode Djukic stvarno verujete u to? ili da neko ko o tome odlucuje uopste razmislja o tome...
sad sam video post iznad,mislio sam da mi se ucinilo ali nije,covek se ne raduje jbt,pa mrs.......
 
Последња измена:

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.500
Reaction score
13.629
Локација
tamo daleko...
@djomla

Mislis da necu da napisem. Mislis da me boli kurac da li ce pretorijanci da mi zakucaju na vrata.

Znas ti dobro ko je ciganski diktator u Srbiji.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
I meni je pritisak 300 sa 200 i ja sam bacao stvari po kući posle izjednačenja, ali kada sam video koliko se forumaša javlja da opljune posle poraza a koliko se javlja kad pobedimo, nema mi druge, nego da vam teram kontru...

Šta ste očekivali da ih pobedimo sa 3:0? 4:2?
Pa i ja sam, ali ovo je realnost...
Nažalost, ovi su malo jači od Rada sa Banjice...

Da li je Dinamo Kijev jači i skuplji tim od nas, ili nije?
Da li mi imamo bolje igrače od njih, ili nemamo?
Ako imamo bolje igrače od njih, kažite mi koji su to, Miletić Kosati, Ostojić, Vulićević, Suma, Pantić, Ožegović, Jovanović, Janković, Radin? Ko?
Ako nemamo bolje igrače, šta hoćete da Đukić napravi od njih? Svemirski brod?

Dobro smo odigrali prvo poluvreme, mogli smo i bolje, u drugom su nas pregazili kao plitak potok...a to je ono što sam ja naučio još na seoskom fudbalu, kakva kurac taktika, SVI U NAPAD ako hoćeš da samelješ protivnika i preokreneš rezultat, e pa to je Dinamo uradio...ali za ,,SVI U NAPAD,, moraš da imaš igrače koji su kao zveri...nemoj da me zajebavate da Suma, Pantić, Janković, Ožegović mogu da izdrže sve duele napred i da ne zaseru u odbrani, ili da naša odbrana može da sačuva toliko igrača koji se pojave u napadu baz pomoći naše sredine...šta kažete, da Đukić ojača sredinu? Čime da je ojača? Sašom Ilićem? Pa čovek više ne igra profesionalni fudbal. Koga Đukić ima na klupi? Koga da ubaci, koga da izbaci?
Šansa nam je bila da iz kontre damo još koji gol, ali ko da ga da? Suma je umro još odavno, ali mu niko nije rekao, Pantić je mrtav za evropski fudbal, Janković dribla samog sebe celu utakmicu...
E pa drugovi, ne može čak ni Gospodin Tavamba Ludi Šeširdžija 90 minuta sve sam!

Pokazali smo sve što znamo i sve što ne znamo na ovoj utakmici...protiv Rada iz Njiva lige je to dovoljno za pobedu, ali protiv Dinama iz kijeva u Ligi Evrope - nije...

Ako već non-stop duvamo visoku loptu na Tavambu, nije mi jasno šta koji kurac i ostali deo utakmice nikako da spustimo loptu na travu i odigramo nešto, nego je non-stop čukamo i dižemo u vazduh, čak i kad Tavamba nije u blizini...
Najgore je i što većina naših igrača užasno sporo misli, a malo može, pa zadržava loptu dok je ne izgubi, ako ne znaš, šutni je bre napred ili u aut, u bunar, u kukuruze, samo nemoj da je daš protivniku...a to smo baš često radili...

Komentator, kamermani i reditelj RTS-a izgleda za vreme naše utakmice, čitaju hvalospeve Zvezdi po internetu, pa našu utakmicu i ne prate, oba naša gola jedva da primetiše, da se ispovraćaš... :puke :puke :puke

Ožegović napravio potez maloumnika, ili se kladio na preokret, u oba slučaja, poslati ga na tribine na duži rok da tamo prelistava fudbalska pravila - igranje rukom u sopstvenih 16m je penal.
Nažalost.

Mada čisto sumnjam da bismo izdržali da ne izgubimo, i d anije bilo penala...sabili su nas pozadi, nismo mogli da dišemo...

Ko od mene očekuje da kažem da je sve izgubljeno, vara se...
Ako Dinamo zakolje Jang Bojs, mi Albance, imamo šanse...valjda će jednom i taj Bambi Tošić da ozdravi...
Drugo, protivnici u Njiva Ligi nisu ni nalik Dinamu iz Kijeva...

Teraj dalje...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
@blok70 Ma tavamba je kriv za sve da se najuri iz kluba momentalno sram ga bilo za te pare da se dovedu jos dva igraca kalibra #51, a i Stojkovic da nije odbranio ono na pocetku blo bi 3:0 za Dinamo tako da se nebi ni nervirali pa da se najuri i on...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Znam da su vlazni snovi, ali jako bih voleo da vidim Veljka Paunovica na klupi Partizana! Veliki Partizanovac kao i njegov otac sto je bio, veliki motivator i ima temperament bre, nije krpa kao ova neznalica! Ljudi ovo mora jos veceras da se uradi, da se otera sa klupe ovaj dok jos imamo ikakve sanse za bilo sta! Dakle, Veljko Paunovic, Sale Stanojevic, Ivica Jovanovic. Dajte bilo koga od njih! Mozda cak ni Vlada Ivic nije losa opcija, mada iskreno nisam upoznat sa njegovim trenerskim kvalitetima, ali znam da je imao neke rezultate u Grckoj i nas je,nema greske. Do sutra ovo resiti, nema smisla vise ova "igra" i ovaj "trener"
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Morali smo da pobedimo.
Iako polovni fudbaleri, i prazne tribine, Partizan je Partizan.
Novinari i dalje umanjuju nasu vrednost, kako iz rupcage hoce.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Za Sumu Ilijev mora da snosi posledice...dugo smo ga cekali.Imao je 3 meseca da se pokaze...ne znam kako ce da proradi. Limitiran u svakom pogledu. Ivice idi i povedi Ozegovica sa sobom.

Ivice stidis li se? Dje si sad gade gadni da vices kako te mi napadamo bez razloga?
Za ovog Sumu moras da odgovaras!!! Ti si kriv, i ti moras da odgovaras!!!


Dva miliona za ovu babetinu...Dva miliona majki ti jebem u guzicu.
Oca ti pokvarenoga jebem i za Ozegovica.

Ja vise ne mogu da se nerviram...osijedih sav.. Ne mogu vise ovakve stresove da dozivljavam.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Svaki put kad rano damo gol protiv iole solidne ekipe, ja se vec tresem, znam da cemo slepacki sami sebe da ukanalimo. Kad se setim Genka, povedemo u Belgiji, igrac vise. Naravno onda Babirlo dobije crveni na pocetku drugog poluvremena, a Miljkon u Beogradu, napravi sta je napravio i ispadosmo. Mi smo stvarno prokletnici. Ovo sto je uradio Ozegovic mi lici na ono sto je uradio Trajkovic protiv Ludogoretsa u Beogradu, kao da je namerno igrao rukom, sta je on mislio i hteo dada postigne...... ne razumem, nije stitio lice, a i koji kurac ima da stiti lice, jbt pa imas sansu ra se proslavis a tibumesto toga sjebes svoju ekipu, pa do penala, skoro da su bili bezopasni po nas gol, jedna sansa i ispucavanja sa 30 m, posle penala, sve ode u tri lepe.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Zasto pricate da je Partizan proklet klub. Prokleti su oni sto rukovode sa klubom, sta je falilo sa parama sto su dali Slovanu da su pojacali ugovore Leonardu i Djurdjevicu.Zar smo i mi prokleti koji volimo i navijamo za ovaj klub? Ovaj poraz je nazalost zapecatio dalji nastavak sezone, remont je neminovan.Sada bombas da trazi reklamaciju za ona bofal roba sta je kupio iz Slovacke.

Ne znam koliko imaš godina, ja pratim Partizan 35 godina i nikada nismo nešto napravili, a da potom iste sezone ili čak iste utakmice debelo zasrali. Lista ovakvih stvari je preduga da bi bila slučajnost. Ja naravno ne mislim da je iko proklet, ali ono u šta ne sumnjam su sabotaže, nameštaljke i previše očigledne greške da bi bile slučajnost. Počev od 0:5 protiv Videotona 85 valjda, poraz od Rumuna u Podgorici, Jusufijeva i Omerovićeva nameštaljka sa Fljamurtarijem, ispadanje od Rome, Tikve, Žiline, Augsburg... nemam više živaca jebo me Partizan da me jebo, 5 godina života su mi uzeli.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
Pre svega: debilno je svaliti krivicu ove bruke i sramote samo na Ožegovića.

I da nije bilo penala, i da smo vodili 4:0, izgubili bi sa ovakvom igrom. Kakav mentalitet, vodiš 2:0 i igraš drugo poluvreme kao najveće pičketine koju su fudbalski tereni videli. Ali me zaista ne čudi, nije nam prvi put i verovatno će zauvek biti ovako, svako ko duže prati Partizan zna da je to istina.

Ne znam ni kako smo postigli drugi gol, jer se uglavnom povučemo i nudimo protivniku čim postignemo jedan. Ali izgleda da smo čekali poluvreme da bi to uradili. Zaista ne znam šta trener može da kaže igračima na poluvremenu da bi ovako izašli osim ''šta ste se rastrčali?'' ili ''ajde probajte da izgubite ako možete''.

Stojkoviću (još jedan) spomenik, Evertonu doživotni ugovor, Tawamba je u prvom bio vrh, ostali? Pa stvarno ne mogu.. Navikao sam na ovo i nemam snage više..
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
ne verujem, ali ne verujem da NIKO nije video, kako tawamba STAJE i dize ruku, uveren da je lopta presla gol liniju za 3:0, i to usporava, pa korak pa STAJE, dize ruku, ovaj je izbija.. da je nastavio kretanje, jos jbnih 3 metra mi bi imali 3:0!!!

i svi vi sad mozete da pricate “djukic” “51” ovaj onaj, tawambina SUDIJSKA procena nas odvojila od 3:0 i pobede! neprofesionalno debilno ponasanje, za tu platu koji prima (a znam koliko prima)... molio sam Boga jos na poluvremenu da bude makar 2:2...

Je l si ti onaj sto je primenio cigansku izreku za nas Partizan?

Jos imas drskosti da bilo sta prigovoris gospodinu Tawambi. Predlazem automatski ban za svakoga, ko se usudi da bilo sta lose kaze o njemu, Evertonu i Stojketu
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
ja ne znam jel bi sto pisete da ode Djukic stvarno verujete u to? ili da neko ko o tome odlucuje uopste razmislja o tome...
sad sam video post iznad,mislio sam da mi se ucinilo ali nije,covek se ne raduje jbt,pa mrs.......


Ja npr samo pisem sta ce da se dogodi u ako on ujutro bude trener a hoce. Sljedeci fijasko je Cukaricki. Ovaj tim je psihicki nepripremljen za fudbal, cak i za JSL fudbal.
Da mi samo jos nekako da ne gledam Jankovica i Sumu u Partizanu...oj boze kakav je ovo fijasko veceras bio, tacno smo zalutali u evropu.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Ajd sto je govno cigansko govno cigansko, to je jasno od prvog dana. Svaki potez ,gestikulacija mu je made in kolektor. Al Vo je operisan od fudbala, mali Djole makar ima srce grobarsko, ima muda. Ovaj nesto pada, gubi svaki duel, nema sut, hoce majstor makazice.....kao on je taj, jebem ti fudbal i ko ga izmisli kad se pretvorio u ovo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top