Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Po meni odlično naše izdanje. Više nego što sam očekivao.. svi su odigrali skroz konkretno.

U gostima će nam biti 2 puta teže, ali kada je teško tu je Partizan !! Biće to sve OK :)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.875
Reaction score
13.648
Falila je ta klica bezobrazluka koja kaze da nam je malo 1 gol i da treba da trazimo drugi pa treci...kao da smo bili zadovoljni jednim golom i prestali da trazimo sansu. Neverovatno koliko je malo falilo da rezultat bude 2:0....sudiji jebem sve po spisku !! Pa jbt i u Evropi moraju da nas kradu !!! :banghead Daj Boze da ovu nepravdu naplatimo u Ceskoj. Mozemo da ih dobijemo tamo samo treba da da naucimo da stalno trazimo gol i da ne stajemo.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Tosic je igrao odlicno i uopste nije bio predvidiv. Naprotiv. Vidi se da je klasa.

Generalno, kompletan tim je odigrao dobro i ova ekipa je napravila ogroman pomak u igri u odnosu na jesen.

Jako tecna igra, odavno stabilniji Partizan u Evropi nisam gledao.

Pa, jeste, zajebao je svih pet puta Cehe u duelu jedan na jedan, oni otisli po burek, ali on nije hteo da iskoristi tu prednost, nego ih je sacekao da se vrate. Jer je klasa.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Budemo li ispali od ovog ceskog javora, odmah dati otkaz onom OPA treneru, ali odmah u ceskoj
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jankovicu se ne igra fudbal zato nije otisao u francusku. Vidi se iz aviona.

@ Gazda, mozda od Pantica nikad fudbaler ali je za Jankovica npr, Maradona licno.

Da pohvalim glasno Jevtovica koji je unaprijed ispljuvan od svih ukljucujuci mene. Izvinjavam se i necu vise.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Đuka, bravo pripremu utakmice. Promil šanse nisu imali i opet nam dali gol, ali rešićemo ovo tamo.
Čestitke igračima, svim!
 

pfcPrijedor

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2008
Порука
411
Reaction score
7
Локација
Prijedor, Zapadna Srbija
Steta bas za primljen gol ali ovako cemo ih morati napasti u Ceskoj. Imamo 4 navijacka kopa? Stvarno ako vise iko razumijeje ko je tu skim i protiv koga?
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Како смо завшили полусезону (цигани на ЈНА, 1:1), потпуно исто смо ову другу започели. Сат времена играмо фудбал, добар пресинг, стварамо шансе, водимо 1:0 (могло је да буде и 2:0), и како постигнемо гол - крећемо да мрсомудимо. Противник, кога смо се прибојавали због њихове одличне статистике, до 75. минута није показао ништа, потпуно исто као цигани пре два месеца.

Нисам сигуран, али мислим да је ФК Партизан рекордер евро-купова у броју примљених голова из офсајда.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
1. Grcima jebem mater u picku odvratnu cigansku, sto su nam pokvarili vece. Nije bilo sanse da izgubimo, jer su cesi dosli da odrade x, ali su oni napravili dovoljno i da ne pobedimo.

2. Samo mi, ali ozbiljno, ne ono defetisticki, dakle SAMO Partizan ume da primi i da ovakve golove na istoj utakmici. S druge strane, samo Partizan strepi ako tesno dobije kuci, a s pravom se zustri i kurci pred revans kad odigra prvu kod kuce nereseno.

3. Jankovicu, partizanovac si, cenim te zbog toga, ali idi sam, keve ti. I sta kurac Jevtovic, on treba svaku, ili bar svaku drugu da odigra ovako, a ne jednom u 100 godina, pa da kao svi popadamo u nesvest. Tawamba je jebeni kralj, takvo nefudbalsko telo sa takvom kontrolom lopte, plus sto redovno daje najbitnije golove.

4. A i jebem ti cehe dosadne, daj da ih odvalimo od kurca, (pa makar i sa 2:2 :D ) , negledljivi su.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Mozemo biti nezadovoljni rezultatom i glupo primljenim golom ali mi smo Partizan, mi smo prirodno predodredjeni na to da primamo glupe golove. Ali reci da smo mi igrali lose moze neko samo ko se u fudbal razume kao Marica u onu stvar. Ovo veceras je nasa najozbiljnija partija na evropskoj sceni u poslednjih 10 godina sigurno. Oni nama nisu stvorili ni jednu sansu a u najmanju ruku je neozbiljno reci za njih da su smesna ekipa jer u startu srozava nivo diskusije ovde na forumu. Jedna tvrda i fizicki jaka ekipa koja zna da igra fudbal i kojoj mi to veceras nismo dozvolili.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Na sve te stvari mi smo odavno navikli...istina ziva !
Samo sto ne mozes biti imun nikako, ovo je klasican Partizan u Evropi. Ne znam sta da ocekujem tamo, ali smo bolji u gostima, nema tog "pritiska" sa tribina. Tacno sam znao na 1:0 da ili primamo ili nekim cudom ostaje taj rezultat.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.750
Reaction score
29.604
Локација
Beograd
Ево да и ја саспем коју о свом уживо утиску са ЈНА, па да после пређем на читање...

Ко је очекивао да завршимо утакмицу са ,,нулом,, наравно да се зајебао...али зајеб Партизана није што смо примили гол (то је очекивано), него то што нисмо дали два или три...
Јебига, у европским утакмицама не можеш да имаш 10 шанси, па по систему, лако ћемо, него то што имаш, искористићеш, ако си прави, или нећеш, ако ниси... јер, Тавамба је прави, али остали нису...

Играли смо добро 70 минута, нажалост, утакмица траје 90, али свакако да своје шансе имамо и у Чешкој...момцима треба пустити акцију (и гол) Саша Илић-Илиев из Њукастла, само треба да се договоре ко ће да буде Саша Илић, а ко Илиев...јер нема баш таквих много у нашем нападу...

Није велика штета што је Митровић добио црвени, кад он у утакмици у којој доминирамо 70 минута успе да добије тако нешто, значи да и није неки квалитет...проблем је у томе што ми у одбрани и немамо квалитет...и с њим, и без њега, не знаш како је горе...
...таман сам се порадовао да је овај нови бекчић неко освежење, кад сад на снимку видим да је баш он био само тај неми посматрач у тренутку кад примамо гол, па у шта гледаш дечаче, ти си у одбрани, не гледалац на трибини?! ТВОЈЕ ЈЕ да га спречиш, Сунце му јебем!!!
Ништа чудно и што је Митровић попио црвендаћа, довољно га је било чути како једва говори на конференцији за штампу кад су га питали да ли му је ово најбитнија утакмица каријере, човек 100 година у фудбалу а тремарош као да је први пут обуо копачке...

С друге стране, Меско Јанковић вероватно нема проблем са тремом, нити има огледало у кући, д ага има, не знам шта би о себи и свом учинку у фудбалу и Партизану помислио...
Ја тог човека једноставно не подносим, и све ми је теже да себе убеђујем да ће и он једном постати фудбалер (можда) - 100 година га бре чекамо да уради нешто конкретно, и увек засере, а и Бамби му је по учинку вечерас (и не само вечерас) потпуно исти, њих двојица се као нешто и труде, али учинак у нападу им је НУЛА, ДУПЛО ГОЛО, жали Боже пара које им неко исплаћује за оно њихово лелемудисање по терену...
Потпуно су бескорисни, такмиче се само у томе који је бескориснији...

Дача Пантић је држао кључ данашње победе, јер је имао пуно простора да тражи лопту, да уради нешто с њом, да се приближи нападу, асистира, поентира, да гол...
Али шта вреди, то је само Дача Пантић, хиљадама миља далеко од креатривца и ума једног младог Саше Илића или Драгана Ћирића...па чак и стотинама миља далеко чак и од некадашњих физичких предиспозиција ове две црно-беле легенде...
Они су увек прво докусурили противника, па се тек после умарали, Дача се прво умори, па тек онда игра фудбал...

Сума је показивао знаке живота, али он је доведен и плаћен да бисмо ми побеђивали...

И Ђоле Ивановић је велико разочарање, сат времена га гледам како се загрева, рекох, кад уђе, покидаће...а он, нигде га није било, ни шансе, ни шута, ни бега, ни продора...
Тавамба је био у СВАКОЈ нападачкој акцији Партизана, Ивановић скоро па ни у једној...
Е то је разлика, Тавамба је Тавамба, а Њива лига није исто што и Европа...

Биће да нам је мало фалио и Евертон да покрпи понешто у тих последњих 20 минута утакмице, или бар Здјелар, да га бар видимо од каквог је кова, у једној битној утакмици...ако ништа друго...Олимпијакос нас је већ једном дебело зајебао са Јанковићем, па бих ипак мало да проверим како нам иде са Здјеларом...

Све у свему озбиљно смо запретили вечерас том непобедивом прваку Чешке, али нас је и он поприлично придавио при крају утакмице...
Остаје да се кољемо и у Чешкој, и, наравно да - ПРОЂЕМО ДАЉЕ!

Ово што ја критикујем појединце, то је све у нади да ћу их тако разљутити да на терену покажу да НЕШТО и могу да пораде у корист Партизана и тако ме ућуткају...ови који су добри, нека тако и наставе, а можда у реваншу добијемо и коју играчку опцију више, нпр. сигурно добијамо Косатог Милетића, можда још неко прездрави дотле, и, то је то...
ТЕРАЈ ДАЉЕ!!!
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Privilegija je gledati majstorije Zorana Tošića. Zaista još jedna njegova blistava partija. I ovu, kao i prethodne bitne utakmice (npr. YB ili derbi kod nas), je odigrao baš sjajno. Kad vidim njegovu žustrinu i požrtvovanje budem nekako ponosan što je završio u našem dresu a ne u nekom Dinamu iz Kurcolomska. Stvarno mu hvala na tome.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Prvo ...da se najbem mile majke upravi ....i kapijama....i redarima..i pandurima !!!

Ne znam kako je bilo na ostalim ulazima ,ali Istok ulaz R i S , ljudi moji....Hejsel . Ljudi padaju,kukaju,deca plaču ...sat vremena nam je trebalo da udjemo . Zašto sve što je novo i kao bolje nego prethodno ,kod nas mora da bude 100 puta gore.

Prvo zajebancija sa kupovinom karti ,a onda ovaj pakao oko ulaska.

Ne pratim navijačka dešavanja ,ali moram da pohvalim Kimija , koji je ostao do samog početka utakmice napolju i pokušavao ,koliko toliko da obuzda haos .


Što se utakmice tiče ,klasika , umesto da pobediš glat, na kraju budeš srećan sa remijem . Nismo toliko loše izgledali ,ali mentalitet...ne vredi , možemo mi ove da prodjemo ,a da li ćemo...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.875
Reaction score
13.648
Ovo je bila jedna od najzrelijih i najevropskije odigranih evro utakmica Partizana u poslednjih xx godina. Nije bio veliki probem ni to sto smo se povukli posle datog gola ni to sto smo mozda losije odreagovali kod gola ceha ali je neresiv problem bio to sto je sudijska greska direktno uticala na rezultat. Ovo je bio skolski primer direktnog uticaja sudije na rezultat. Cesima je nedignuta zastavica stvorila jedinu ozbiljnu sansu na utakmici i oni osim toga nikakvu ozbiljnu priliku nisu imali. Potpuno smo ih zatvorili i ostavili bez ideje, poceli su da bunare duge lopte.
Knedla mi neka u grlu kao da cu da se ugusim jbt ne mogu da verujem na koji nacin smo ostali bez zasluzene pobede....1:0 je bio strasno dobar rezultat....ajde da su nas stisli i izigrali to mogu da razumem ali nisam ni sanjao da cemo u nokaut fazi evropskog takmicenja da dozivimo JSL sudjenje :banghead Drugi zuti za Mitrovica isto smesan i nepravedan. Majku im jebem u picku garant su ovo sudije koje i ciganima iz Pireja poklanjaju bodove...grcki Majo Vujovic sve mu jebem !!! Au koliko bi voleo da bas ove sezone mi i braca iz Soluna uzmemo titulu...
Na osnovu ovoga sinoc ja osecam da cemo mi tamo da naplatimo sve sto nismo veceras...osecam pobedu, jaci smo od njih definitivno i za 7 dana cemo biti u jos boljoj formi i jos bolje odigrati. Suma je sve bize da pokida neku veliku utakmicu.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Izuzetno kvalitetna igra, Igracima se nema sta zameriti, svaka cast svima.

Miroslav Djukic jos jednom je pokazao klasu. A, ljudi koji misle da razumeju fudbal vise od Klopa i Murinja zajedno, vreme je da savladaju svoju sujetu i priznaju da su pogresili, neka ne brukaju vise sebe, a ni forum.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Mislim da idemo dalje, bolji smo tim. Jedina zamerka Jankovicu. Nisam bio iznenadjen odbranom posle gola, protiv ovakvih ekipa kao sto he Plzen mora oprezno. Imaju jaku transformaciju i razbijace u navali, svaka greska je opasna protiv njih.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mi bi ovo zakljucali sa Zdjelarom. Kasnila izmena Jankovic-Radin i ne bi ga primili. Ovakav gol je visio u vazduhu protiv Jang Bojsa ali eto pao je veceras. Kratki smo pravog napadaca tipa Djurdjevic da bi ove sezone napravili svasta. Ovaj Plzenj mora da se prodje a posle cemo lako. Ostojic mora da se oporavi kako zna i ume jer je rano da Svetozar Markovic pogine ni kriv ni duzan, nagubio bi se vazdusnih duela od ovog njihovog spica a glupo da tako decko startuje. Suma je imao voljni momenat ali i njega i Jankovica moraju nauciti da se brze oslobadjaji lopte. Tosic jednom ne odigra odbranu kako treba i pade gol. Ovog Tawambu smo doveli za kikiriki a decko u evro-utakmicama ubedljivo najbolji. Ajde da sameljemo Lucane pa da se presaberemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top