Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Grk nije krvnik ali nas je izmasakrirao. Rang zlocina kao italijani u II svetskom ratu u zlocinima prema nama. Nije ustasa ali je preklao neke srbe.
55-45 sanse da viktorija ide dalje.
Ekipa koja moze da primi gol, moze da se igra sa njima. Mozemo da prodjemo. Nije 1-1 poraz. Tehnicki smo im odrzali cas. Oni nama u disciplini i realizaciji. Dvomec dve ekipe gde je ovakav rezultat skoro sasvim ocekivan.
Seydubu je dobar igrac, uklapa se u celinu ali preplacen igrac koji jos NE donosi tu razliku zbog koje je doveden. Nazalost. Ovaj dvomec su njegove utakmice istine gde ce se videti da li je prevara kako za sada izgleda ili je to to.
Ako igramo ovako i u revansu idemo dalje.

Da li je bilo nekog skupljanja novca sinoc za Isaiju?

Molim admine da nekako tehnicki ispeglaju editovanje poruka da mi se ne dogodi da nakon 10 minuta ne mogu da editujem poruku. Izvinjavam se zbog duplog posta hteo sam da dopunim gore navedenu poruku spojite mi ova 2 posta u 1. Hvala
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Odlicna igra, skoro pa svakog pojedinca.
Borbenost na nivou.
20.000 ljudi na stadionu
7-mi osvojeno uefa bod za klupski koeficijent( najveci od 2005-2006 kada smo imali 8)
Nemam ni jednu zametku. Jesmo pali nekih 15-20 minuta, jbg, desava se.
Nismo bez sanse u Plzenu. A i u Plzenu ce ekipa najverovatnije biti pojacana mojim prisustvom;)
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Vidan napredak u igri i sasvim solidna šansa za prolazak u narednu rundu. Sudija nas unakazio.
Jedna stvar me posebno brine. Slušam Darka Tešovića kako kaže da će nam ako Česi tamo daju gol biti jaaaaako, jaaaaaakooo teško. Tačno vidiš da bi on tad na terenu prestao da igra, a na tribinama prestao da pjeva... Pa, čovječe, šta ako primiš gol!? Zar je toliko teško potrčati brže, šutirati jače, uvesti dodatnog špica, zapjevati glasnije, pa šta bude!?
Tačno je da to nosi i rizik, ali nije smak svijeta, jbt!
Hoću da kažem da imamo dovoljno velike šanse da u Češkoj na taktiziranju i mrtvilu pred kraj damo slučajan gol za prolaz ili iz preokreta i juriša strpamo 2-3 komada.
Preduslov je da odstranimo Tešovića i njemu slične narikače i Jankoviću kažemo da ima šansu još 30 minuta da pokaže šta zna. U suprotnom ga u 30. minutu izvesti, sprovesti u svlačionicu pa u konzulat po ispisnicu.
Jevtović, Miletić i Pantić (ipnenađujuće) dobri. Tavamba car. Iz nekoliko pokušaja duplog pasa Tošić-Suma potvrdilo se da su klikeraši, pa očekujem da će kad se još malo uigraju, bukvalno praviti dar-mar.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
@Branimire, Tesovic je jebac ciganstura! Sjebo ih je posle 18 godina u rupi, dao im na JNA sa autokomande u kupu, i da Nadj nije bio sebican i uposlio ga u idealnoj prilici, ta sezona bi bila potuno drugacija! Nazvati Tesovica narikacom? Sramota!
@Kavurma, ne smanjuj broj ljudi na tekmi, bilo je 22000. I tih dve hiljade preko dvadeset su navijaci Partizana.

Sudije...u evropi, u domacici...isti kurac, vecinom su svi oni nasi krvnici.
Zdjelar nam je potreban u revansu...
Taktiku tamo prepustam Djukicu. Ne verujem da su oni toliko losi, posebno kao domacini.
Kondicija...jao Boze, dokle vise, dokle?

Valjda ce i nas sreca pogledati. Valjda bi trebalo da je tacna ona da se kolo srece okrece. Red bi bio, a u kurac vise!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jedan od retkih ljudi koje volim da slušam. Ako se neko seće kada je posle svake utakmice na Partizanovom sajtu sa Vojom imao svoj komentar posle utakmica, a nekada i pre važnih. Milina je bilo šlušati takvog čoveka, kako je opisivao debri i kako treba igrati protiv fašista, a uvek je pogađao kako će fašisti igrati. Mislim da ga je Stanoje i poslušao za neke stvari.
Tešović je GROBARČINA!!!
 
Последња измена:

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Utisak utakmice mi je to sto Krmencik nije dobio zuti karton, iako je napravio 9 faulova i nakon svalog je usledilo protestovanje. Sa druge strane, dva od tri "faula" nad njim su zavrsila zutim kartonima za nase.


Ofsajd kod gola i onaj drugi zuti Mitrovica su sramota evropskog fudbala. Uefi bi bilo bolje da LE razdeli u 2 dana kada bi profesionalne sudije mogle da odrade sve utakmice, a ne da nekima zapadnu grcke secikese i jajare naviknute da rade po zadatku iz domace lige (vide crvenkast dres i po automatizmu zastavica ostaje dole).
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Mi sa 1:0 protiv ovakvih ekipa znate da ne prolazimo nikad, tako da kad malo bolje razmislim onaj gol za 1:1 je za nas radost!
Istorija i tradicija kažu da su nam sa ovim remijem u BG šanse mnogo veće.

Ono što mi je upalo u oči je da je ova Viktorija sigurno ekipa sa najmanje stranaca u Evropi. Od registrovanih igrača imaju 2 državljanina Slovačke (što je isti kurac ko Češka), 1 hrvat, 1 autrougar. Neverovatno. Veći rasisti od Bilbaa u kom videh crnca da igra sinoć.

Mislim da mi njima manje odgovaramo, nego oni nama i da prolazimo.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Evo napolju sija sunce a ja kao pokisao... Šteta zbog tog jebemog gola, bas šteta. Uvek sam verovao u Partizan, protivnik je nebitan, tako da verujem u prolaz dalje naročito posle ovako zrele partije. Iskreno ne pamtim onakvu igru nekog našeg štopera kao ćelavog sinoc. Kao Kanavano iz najboljih dana. I napravi lepo liniju za ofsajd, majmun ne digne zastavicu i njegov igrac asistira za gol. Nepravda!
Očekujem Rada Neimara Miletića pre Ostojića za revanš. Ono na pripremama uopšte nije loše izgledalo sa njim ispred golmana.
Osvrnuo bih se na Sumu na trenutak. Čovek uopšte nije bio loš sinoc, davao je neku energiju, brzu tranziciju, nije bio loš a daleko od toga da je bio najgori kako piše Mozzartsport. Videlo se da se bori, da trci, vrsi presing, da mu je stalo. Pozitivno mi je bilo i to kad je izlazio kako je poljupci Ivanovića, zagrlio ga, oseća se konačno kao deo tima. A onda dođje Mozzratsport i napljuje ga. Isto i Radulovic sa Arene, dzabe sto je nas. On bukvalno čeka grešku Sume da ga kritikuje, ali svaki loš potez prokomentariše kao da imamo idiota u ekipi. A kad uradi nešto odlicno, to je onako... Mislim da nije pošteno prema momku koji se očigledno najviše borio i koji je najviše radio na pripremama i koji je sinoc pokazao da nije duduk. Pravda za Sumu! :D
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Jel ima neko neki info za sta ce nas sad kazniti uefa , ili je sve bilo ok? :D
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
@Branimire, Tesovic je jebac ciganstura! Sjebo ih je posle 18 godina u rupi, dao im na JNA sa autokomande u kupu, i da Nadj nije bio sebican i uposlio ga u idealnoj prilici, ta sezona bi bila potuno drugacija! Nazvati Tesovica narikacom? Sramota!
@Kavurma, ne smanjuj broj ljudi na tekmi, bilo je 22000. I tih dve hiljade preko dvadeset su navijaci Partizana.

Sudije...u evropi, u domacici...isti kurac, vecinom su svi oni nasi krvnici.
Zdjelar nam je potreban u revansu...
Taktiku tamo prepustam Djukicu. Ne verujem da su oni toliko losi, posebno kao domacini.
Kondicija...jao Boze, dokle vise, dokle?

Valjda ce i nas sreca pogledati. Valjda bi trebalo da je tacna ona da se kolo srece okrece. Red bi bio, a u kurac vise!

Naravno da je Tesovic Grobarcina i naravno da se sjecam njegovog gola u rupi koji svrstavam u desetak najdrazih svih vremena. Ni u primisli mi nije da ga umanjim Tesina postignuca. Ako sam se grubo izrazio, izvinjavam se, iskreno.
Medjutim, smatram da i njega i ostale treba sprijeciti da javno siri malodusnost i pricu da sa primljenim golom zavrsavamo dvomec sa Cesima. U toj recenici nisam vidio oprez i mudrost nego defetizam i zato sam reagovao.
Treba nam retorika i djelovanje Stanoja ili Marka, da ne kazem onu frazetinu o njemackom mentalitetu.
I ako primimo gol, napascemo i pokusati da damo dva.
Uvijek sam mislio da je lakse dati gol vise, nego za 90+ minuta odbraniti "iks".
Ako samo malo unaprijedimo igru, a uvjeren sam da hocemo, pobijedicemo Cehe tamo, makar i primili taj strasni gol.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
U Ceskoj Partizan ce morati bolje da igra u sredini tokom celog meca.Njihova odbrana je ipak malo sporija i nadam se da ce nas napad uraditi svoje.Ipak je ovo prva utakmica zvanicna posle priprema.Ocekujem i Plzen da igra bolje.Uz malo srece mozemo dalje uz fer sudjenje naravno.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.667
Evo kakva je situacija bila u vezi pas igre. Mozda nije merodavno uvrstiti statistiku stopera s obzirom da njima nije narocito tesko da "nagruvaju" tacan broj dodavanja ali sto se ostatka ekipe tice ovako stoje stvari:

Tosic 86%
Suma 78%
Jankovic 78%
Jevtovic 71%
Tavamba 70%
Pantic 68%
Vulicevic 68%
Urosevic 68%

(Mitrovic 81% , Miletic 73%)

Ukupno 45% mi, a 55% Plzenj (najvise smo poseda izgubili povlacenjem nakon datog gola)

Iznenadjuje me ova statistika za Pantica nisam stekao takav utisak ali bekovi i dalje problem sto se pas igre tice, previse netacnih dodavanja i ocigledno da tu najvise gubimo taj posed (najcesce kad bek ostane bez resenja pa udari dugacku loptu napred)
Ceski bekovi obojica po 80%.
Nisam uspeo na sajtu Uefe da nadjem statistiku za uspesan broj startova, dobijenih skok duela, uspesnih driblnga, pretrcanih kilometara i slicno. Te ostale parametre bi bilo interesantno videti.
 
Последња измена:

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Grrrr, dobar, dobar Partizan! Do naseg gola smo ih ODRADJIVALI na svakom delu terana. Odbrana bez greske, Stojkovic bez intervencija, par ispucavanja i to je to. Cisto sve.
Jevtovic - Pantic . Trud, trcanje, predaja lopte skoro savrsena, bez panike. Danilo ovo vec radi konstantno, momak je napredovao u svim segmentima.
Slovacki globtroter pokazuje znake zivota i pripadnost ekipi.
Brat Tawamba, opet "slucajan" gol, pogodila ga lopta i odbila se u mrezu .
U revansu IMAMO SANSE! Ako je ovih 90.min pokazalo nesto, pokazalo je da smo tehnicki, na lopti, mnogo jaci. Ako odemo tamo da igramo fudbal, od noge, bez srljanja...mislim da ce proci nesto od nesih i pojedinacnih i timskih akcija. Imamo dovoljno igraca koji mogu da "izmisle" visak, sansu, beg..slobodnjak. Juce smo imali Tawambu( opet), Pantica i delimicno Sumu. Revans, mozda Jankovic, Tosic i Suma u potpunosti. Uz malo srece, neki slobodnjak oko sesnaesterca.
Plzen nije bauk, da, jesu pokazali da mogu da se prebace iz totalne defanzive u napad, da, izgleda da su nas zbunili brzinom transformacije..ali mi ne deluje da mogu da budu opasni 90.min a toga sam se pribojavao.
Kraj beogradskog meca, 1:1 , ma bez obzira na muslu, cvrstu igru, mozes da nacrtas konacni rezultat. Prosto neverovatno da "mora" u 1:1. Da se ne pobedi.

Kupovina karata za utakmicu, paa, dva dana sam se osecao kao da idem u Kinu i preko Ali expresa narucujem karte za utakmicu nekog njihovog prvoligasa. Peking Everglejdsa mozda, ako se tako zovu. A da minje narudzbina na kineskim slovima..

Tribine, sizofrenija.. Jug skoro da ne postoji, "ograda" i ne postoji. Da je nisu usminkali zastavama momaka iz Moskve, po nekom Paokovom, ne bi licilo na nista. Cirih, Bec( kolega Mijatovic?)..polutuzno.
Opozicija na istoku je i opozicija i "opozicija". Kakvo sareno drustvo.
Sever.. neke jako dobre glave, i starije i mladje. Imena na ogradi, lepo je bilo videti.
Sve ce se brzo iskristalisati, dva kopa, tri kopa i cetiri. Odnosno oni pravi NEUTRALNI, centralni delovi istoka/zapada.
Da nas nema, trebalo bi nas izmisliti.

Sada Lucani, pa revans. S verom u Partizan, AJMO MI.
( sad na kafu, "puca" glava)
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Svaka cast momci ! Steta za rezultat, ali jbg. Neka se ponove Njukasl i Anderleht :D

Necu se puno osvrtati na igru, jer je sve receno sto je trebalo da se napise. Moram da primetim da su nasi igraci redje protestvovali kod sudija sinoc nego na prethodnim utakmicama. Posle revansa cu videti da li sam u pravu, ne bih da sudim na osnovu jedne utakmice. Da li je konacno Djukic uspeo da im udje u glave u tom veoma bitnom segmentu (ne)igre? Ne trosi se energija na rasprave sa sudijama, zato smo i drzali koncetranciju do 70. minuta. Pad u poslednjih 20 minuta stavljam na konto kondicijie.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
Svaka cast momci ! Steta za rezultat, ali jbg. Neka se ponove Njukasl i Anderleht :D

Necu se puno osvrtati na igru, jer je sve receno sto je trebalo da se napise. Moram da primetim da su nasi igraci redje protestvovali kod sudija sinoc nego na prethodnim utakmicama. Posle revansa cu videti da li sam u pravu, ne bih da sudim na osnovu jedne utakmice. Da li je konacno Djukic uspeo da im udje u glave u tom veoma bitnom segmentu (ne)igre? Ne trosi se energija na rasprave sa sudijama, zato smo i drzali koncetranciju do 70. minuta. Pad u poslednjih 20 minuta stavljam na konto kondicijie.
P zato sto nije igrao onaj padavicar i mlatiruk Ognjen Ozegovic !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top