Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Kad se ovako setim imali smo 1-0 posle prvog meca protiv Rapida i franjove croacie pa smo popili pedarde u revansu. Imali smo 3-1 protiv Slavije pa smo popili pedardu u revansu posle produzetke. U skorije vreme smo imali 1-0 protiv Tuna pa smo primili lagano 3.
Sa druge strane sada Videoton 0-0 pa smo ih naguzili, Zilina 1-1 pa u revansu prosli, Anderleht prva 2-2 pa prosli, Dnjepar isto 2-2, Njukasl 0-1 prosli na penale, Djurgarden 1-1 tamo 2-2.
Neka i Viktorija Plzen stane u red ovih drugih i ja zadovoljan :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.750
Reaction score
29.604
Локација
Beograd
...
Treba nam retorika i djelovanje Stanoja ili Marka, da ne kazem onu frazetinu o njemackom mentalitetu.
I ako primimo gol, napascemo i pokusati da damo dva.
Uvijek sam mislio da je lakse dati gol vise, nego za 90+ minuta odbraniti "iks".
Ako samo malo unaprijedimo igru, a uvjeren sam da hocemo, pobijedicemo Cehe tamo, makar i primili taj strasni gol.
Treba nama Đukić sa gostovanja Zrinjskom ili Videotonu, i sve će biti u redu... :D

Mi uvek lakše možemo da damo gol, nego da odbranimo nešto...ne znamo da igramo defanzivno, jer celo i svako domaće prvenstvo samo napadamo, a čim nas neko napadne, Vojvodina minut, Napredak dva minuta, Zvezda tri minuta, Česi 4 minuta, mi UVEK primimamo golove...

Kako god da se tamo utakmica bude razvijala, nama je potrebno da damo bar dva gola, možda i tri, jer ćemo svakako neki i da primimo...budu li oni poveli, moraćemo još više da jurimo, a budemo li mi poveli, zna se šta sledi - isto što i juče - Česi nisu veliki majstori individualci sa loptom, ali iskusna su ekipa koja zna kako stisnuti protivnika, imaju jako visoke i snažne igrače (čak i neke još višlje na klupi!) i sasvim im je dovoljno da samo nabacuju lopte u naših 16m i da samo (sa)čekaju našu grešku:

Stojke je baš najslabiji u segmentu nekog istrčavanja na visoke lopte koje zuje kroz 16erac, štoperi su nam niži i fizički slabiji u odnosu na njihove napadače (mladi socijalista bar 50 kila lakši od njihovog centarfora!), bekovi su nam porozni ili dekoncentrisani, a fudbal se ionako ne igra da bi se brojali uspešni pasovi, nego da bi se dao gol!
Iz jedne šanse ili iz 10 šansi, glavom, nogom, iz karambola, taktički i gospodski ili na silu i seljački, ALI - gol je gol...

A ofsajd ili aut je kad ga sudija svira a ne kada mi mlataramo rukama i smatramo da smo u pravu pa onda zato PRESTANEMO da igramo fudbal!!!
...tako nam je i Kanga dao hokejaški gol, tako je juče i ceo naš tim samo GLEDAO kako Krmenčik vraća loptu u 16m i kako je tamo neki čovek sprovodi u našu mrežu, O GLE iznenađenja, pa otkud taj čovek tu?!
Pa došao čovek da da gol i izjednači rezultat, jel to nešto čudno i neočekivano?
Otkud on tu, JEBOTE!!!

Pa nije svako u fudbalu #lažni igrač #lažnog broja na dresu na #lažnoj poziciji koji ne služi ničemu, pa da se stalno pitaš, otkud on tu (eto, mi jednog takvog trpimo već mesecima umesto da tamo bar statira Đerlek, Kokir, Birmančević, Strahinja, itd, bilo ko, pa da se nečemu nekad i ponadaš)...

A i Bambi skoro da mu je brat blizanac na suprotnoj strani terena...
Ime, karijera, šut, ALI KRAJNJE JE VREME da počne da rešava neke bitne utakmice U KONTINUITETU, isto kao i skupoceni Suma...
Šta smo juče imali od Bambijevih šuteva koji jedva da su se dokotrljali do golmana, kamo neki gol?! Kad će i to čudo? Leonardo je to mogao da uradi na svakoj utakmici i to vezanih očiju...
A Dača Pantić umesto da se oduševljava pohvalama (kojih vremenom dobija sve više), nek nađe neki stari snimak da vidi kako je u njegovim godinama izgledao i šta je radio Dragan Ćirić, Saša Ilić, Vlada Ivić, Zvone Vukić, Đorđe Tomić, Goran Trobok, Igor Duljaj...
Zasad još uvek neuporedivo...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Cini mi se niko nije spomenuo onaj korner Sume :clap
Odlicno iznenadjenje, prava steta sto je Bambi zakasnio za sekundu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.750
Reaction score
29.604
Локација
Beograd
On uvek zakasni za sekundu, u tome i jeste problem...ajde da kažeš kad je došao nije prošao pripreme, ali sad JESTE prošao pripreme i nek se izvoli dovesti u red...
I on i svi drugi - SVI su sad prošli pripreme!

Sekunda je u fudbalu mnogo, razlika između gola i ničega, razlika između klase fudbalera, lige/ranga u kojem igraš, godinama u kojima si za profi fudbal ili samo za rekreativca...

Razlika između PROLASKA dalje u pohodu na trofej LE, ili ispadanja u prvoj sledećoj utakmici...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.875
Reaction score
13.648
Ove godine smo u Evropi svakoj ekipi dali bar dva gola. Nadam se da cemo i u Ceskoj dati dva gola posto nismo sinoc i verujem da ce nam to biti dovoljno za prolaz dalje. Cesi ce da odigraju isto kao i veceras, oprezno, igrace da ne prime gol jer ih i 0:0 vodi dalje, a kad budemo prvi poveli onda treba da ih dokusurimo trazenjem drugog gola i zatvorimo sve ono tamo. Onda u narednoj rundu da napadnemo istorijsko cetvrtfinale, da se bar ponadamo svemu tome, a mozda i dosanjamo.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja se vratio naspavao i moram da priznam da sam jako zadovoljan našom igrom,svih igrača osim Jankovića,on je sinoć svaku loptu davio i carinio_Očekujem prolaz dalje i CSKA da im se revanširamo za prethodni poraz u prolećnoj evropskoj utakmici.Kad spomenu CSKA moj klinac sinoć dobio od Ruskog fotoreportera razglednicu CSKA.Spominje se gužva na kapijama,ja sam lagano sa desetak minuta čekanja ušao na zapad bočno prema jugu,ulaz E.I jeste se zapad više oglašavao na skandiranja sa istoka nego juga.
Uglavnom idemo u Češku na pobedu i nastavku puta do Liona.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Sto se tice tih priprema i spremnosti igraca, jako je to velik problem danas u nasoj ligi.

Znam barem za dva kluba gde igraci rade pripreme privatno pre priprema sa klubom, i kada odu na pripreme sa klubom bude manje spremniji na kraju priprema nego sto su poceli .

To i jeste problem kod nasih klubova. Mislim da se slabo radi spremnost, a stalno nesto uigrava. Presing od 20 min konstantnog za nas je nemoguce, barem moje vidjenje.

To jesu danas "Moderne" pripreme, rad sa loptom, bez toliko trcanja kao pre. Ali slabo to izgleda kod nasih superligaskih ekipa u Evropi.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Evo da i ja kazem koju posle povratka kuci i sve vidjenog sa stadiona, jer reprizu nisam jos gledao.


Odigrali smo dobro, imali smo dobre sanse. Poveli smo ali nazalost smo se odma posle toga povukli i po meni nas je to kostalo pobede. Jeste u usrani grk je uradio svoje ali da se mi nismo povukli ovo bi se moglo drugacije zavrsiti.

Raduje cinjenica da smo mi jaci od njih. To su sinoc svi videli na stadionu pa samim tim je svima 1:1 bio los rezultat.

Mozda bas tih 1:1 ne daje nadu da cemo proci, odnosno i ja sam mislio pre utakmice ako odigramo nereseno (osim 0:0) da mi sigurno ispadamo.

Sada tako ne mislim jer sam se uverio da smo jaci.


Jevtovic po meni bio najjaci na terenu dok jedan Jankovic zasluzuje da ga crnac nabije na onu stvar. Zbog njega sam glas izgubio. SVAKU akciju je usrao i sjebao. Igrali smo sa 10 protiv 12 igraca sinoc svih 90min.

Jebao ga onaj koji ga forsira i svi koji su umesani u tu pricu.


Inace jedan Suma pokazao da je majstor i malo mu fali da bukvalno eksplodira. Skroz drugi Suma kada se uporedi prosla sezona.


IDEMO DO POBEDE!!!
 

ChelseaFC

Banned
Учлањен(а)
11.02.2018
Порука
5
Reaction score
4
Ja se samo nadam da cemo jednom docekati dan kad nasi igraci (mislim sve sa ovog naseg podneblja) nece glumiti sudije, signalizirati neke situacije vec da ce do kraja igrati profesionalno dok ne otklone opasnost ispred gola. Prosto nam je takav mentalitet da stanemo i masemo rukama, psujemo, isterujemo neku pravdu dok sudija najopustenije pusta igru. Stojkovic da nije glumio saobracajnog policajca mozda je mogao i bolje reagovati. Otklonite opasnost pa posle psujte i vicite. Takav je mentalitet nasih igraca, svih, Partizan, reprezentacija, svi zivi u svakom sportu.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
i ja mislim da nam vise odgovara 1:1 nego 1:0. Kao narod smo potpuno psihicki sjebani kad funkcionisemo tako.

U revansu Jankovica na klupu, Pantica na krilo, Zdjelara uz Jevtovica.

Nece biti lako ali smo i dalje u igri...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Jankovic bio los a Suma dobar... jesmo li gledali istu utakmicu? Ne kazem da je Marko bio dobar, naprotiv, iznervirao me je mnogo puta, carini loptu, ne vidi slobodne igrace, nema dobar pregled igre, 1 na 1 nije uspevao da resi i da napravi neki visak, malo malo pa mui se pojavi taj neki nadobudni stav na terenu koji iritira... sve to stoji, ali sta je to Suma uradio konkretno da bi bio ocenjen kao bolji sinoc? Ja se secam bar za tri situacije kada Marko ide u polukontru po levoj strani (licem prema golu) i gleda kome da posalje loptu i jednostavno nema nikoga u sredini napada, Tavamba je markiran sa dvojicom, a Suma za to vreme polagano, sporohodno negde oko sredine kao nesto trckara i ceka da mu se lopta da u noge na 30 metara od gola a ona je vec negde oko sesnaesterca... Da li je Suma odigro neki dobar pas, spojio nekoga sa sansom, kretanjem otvorio prostor, da li je ista konkretno uradio, sem sto je promasio jednu sansu u prvom poluvremenu i s vremena na vreme bio borben? A bolje da se ne prisecam nekakvih zonglerskih, zabavljackih pokusaja... doduse bilo ih je manje, ali...
Zelim i ja da Suma "proigra" i da pruzi nesto, nije me briga za kolicinu novca koju smo dali da bi dosao, nije on kriv zbog toga, pricam kao i mnogi o tome da on postane koristan na terenu necim, makar to bilo i nekakvo pozitivno ludilo, ali takvo da nama pravi sansu a ne protivnicima kontre i polukontre...
Sinoc je par puta bilo tako vidljivo da nam u zavrsnici nedostaje spic ka kome bi bio poslat taj zavrsni pas, ali Suma nije spic, iako je sinoc sa Tavambom igrao u spicu... dobro ok, nije spic... jesenas se s njim probalo na krilu, ali on nije krilo... za veznog nije jer bi inace na svakoj ozbiljnoj utakmici s njim na toj poziciji duvala promaja kad nemamo loptu, plus je za tu poziciju vrlo rizican jer cesto ume da bzvz izgubi loptu, tako da za njega ostaje jedino pozicija koju igra Tavamba, a zrtvovati Tavambu zbog Sume bila bi ludost...
 

ChelseaFC

Banned
Учлањен(а)
11.02.2018
Порука
5
Reaction score
4
TAČNO, otuda i nadimak - CIGANI.

Partizanovci, s druge strane morala, isprave sudijsku grešku i daju protivniku da izvede aut na našem šesnaestercu.

Sacayak, hajde brate, reši ovo. Tuljo se zajebava...

Cigan ti je tata majmuncino glupa. Rekao sam SVIH igraca s ovog podneblja, one druge namenro nisam hteo da pominjem.

A sto se reagovanja tice, nema problema, ni ne moram da budem na ovakvom forumu gde ne smes nista da napises a da te ne zaspu nekim negativnim ocenama, da te ne etiketiraju kao cigana. Jebo te forum, uzivaj u njemu. Sutra ces da umres i sta si postigao u zivotu? Ispoljio komplekse na virtuelnom mestu? jadan ti
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nisam od onih sto se vade na sudije, nekad mislim da i mi preterujemo ali juce nismo ni jedan faul dobili u zoni slobodnjaka za tosica, a bilo je prilike da se svira. Dalje mnogo ali mnogo me nervira Vulicevicevo padanje kad mu je igrac iza ledja, cesto mu to prodje kao juce na primer ali desi se i da ostavi rivala na pola gola kad ga sudija iskulira. Moramo da igramo ostro kao juce 70 minuta i prolaz nece da nam izmakne. Celavi Miletic igra EL duplo bolje nego domace prvenstvo, juce se borio kao lav. Nadam se da Djukic nece u revans izaci u formaciji 3-5-2 jer je nismo uigrali.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Molim da post ChelseaFC ne komentariste. Clan je kaznje i dato mu je poslednje upozorenje!
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Jel neko primetio da je Plzen juce na terenu imao bar 3-4 igraca od po 33-34 godine?
Nije?

Oseca li neko u klubu sramotu zbog toga sto su ljudi koji ulaze u 34. ili mozda 35. godinu zivota imali vise snage?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Kakvo bre upozorenje Spejs!?
Decko napise 4 posta, od toga tri odisu ciganlukom, a u jednom vredja Lazara a i ceo forum!? Upozorenje?
Nijedan post mu nije o Partizanu, po jutru se dan poznaje. Ganima nije mesto na ovom forumu!
Lazar mu je lepo objasnio u zadnjem postu, ali tesko ce on to da shvati. Za tako nesto ne ispunjava uslov svih uslova: nije navijac Partizana!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top