Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Jedini igrač Partizana na terenu sinoć je bio Pantić, toliko je osporavan a on radi i daje više nego ostatak tima na terenu (koji ni pomena nakon ovakvog pristupa igri ne zaslužuje) zajedno.
Stojke treća utakmica treća kardinalna greška, uistinu sinoć ne toliko rezultatski značajna ali zabrinjava takvo opuštanje nakon potpisa novog ugovora. Daj bože da grešim ali......

Đukiću vreme je da se ti posvetiš svom carstvu lešnika !!!!
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
U Srbiji ne postoji 5 igraca koji mogu da odgovore zahtevima savremenog fudbala. Verovatno nijedan od tih 5 nije u Partizanu sada. Bio je jedan (stranac), ali je skoro prodat. Kad budemo kupovali igrace koji su do zla Boga netalentovani, ali mogu da razumeju sta trener trazi od njih i da se ponavljaju uz aut liniju puta beskonacno, koji imaju centarsut uspesnosti bar 50% kad su sami, koji kad predaju loptu saigracu ne prestanu da trce i koji se vode devizom "lopta moze da prodje, igrac jok", tada cemo mozda cak proci i nekog protivnika u nokaut fazi. Do tad nam ostaje da umiremo u lepoti pipkanja lopte, izbegavanja sutiranja na gol iz prve dve-tri povoljne situacije, sutevima na kojima bi im i ragbisti pozavideli, itd, itd...
Danilo Panticu, mozda si picka od coveka (verovatno jesi), ali si jedini koji podseca na fudbalera u pravom smislu te reci. Talenat je nesporan, ali da mi je neko pricao da ce ovako da sparta, uklizava i bori se, ne bih mu verovao.
Ostali, sem Stojkovica i Miletica su dokaz da je sve ovo gore sto sam napisao istina.
A tek fudbaleri Viktorije dokazuju ovu moju teoriju. Oni apsolutno ne znaju nista vise od ovog sto su veceras pokazali. Ali, to je u 95% slucajeva dovoljno da se izbace ovakvi lelemudi od timova kao sto smo mi, a nekad ce biti dovoljno da se napravi i iznenadjenje protiv nekog jaceg, koji ne ulozi toliko truda kao sto oni ulazu.

Vrlo slično mišljenje imamo o prethodno odigranoj utakmici. Pantić odigrao poluvrijeme snova. Djukić promašio i zakasnio sa izmjenama. Zašto nismo napadali od početka kao u Bg? Iako je rezultatski gledano sveukupna sezona u Evropi ok, ostao je gorak ukus poslije sinoć odigrane utakmice.
Ne slažem se, sa nečijom konstatacijom, da je recept kako mi treba da igramo kao Viktorija, treba da igramo puno bolje jer vidjećete kako će u sljedećem kolu dotični klub proći.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Jutro posle utakmice,... pisem hladne glave.

Ovo je ZAISTA jedan veliki uspeh, uspeh kojeg smo cekali 13 godina. Evropska sezona je i pored sinocnog poraza veoma uspesna. Da nam je neko ponudio ovo pre sezone prihvatili bi 100% jer nismo bili sigurno da cemo i Nikolica izbaciti iz Evrope!


Sa druge strane, ni igraci nisu jos svesni kakvu su sansu sinoc propustili. Boga pitaj kada i dali cemo ikada u K.O fazi dobiti takvog protivnika koji su u nasem rangu i gde smo imali dobru teoretsku priliku da prodjemo.

Ne znam u cemu je bio problem ali smo kao tim izgledali uzas. Preslikana utakmica protiv Mladosti samo sto ovde nismo bas nista uspeli.

Igraci totalno nezainteresovani. Kao da ih je neko terao da igraju. Osim Stojkovica i Pantica, koji su koliko toliko bili na svom nivou. Gresku Stojketa u 93min. ne spominjem jer se to desi kada ides napred. Eto i ta situacija pre toga pokazuje koliko se Djukic ukenjao. 91min. Stojke hoce napred, Djukic ga vraca. Pa jebem mu mater sta cuvas bre Djukicu. Igras na rezultat a treba ti taj jebeni gol. Sama ta situacija pokazuje da on kao trener nema muda i to se lepo prenese na igrace. Na stranu kvalitet pojedinih igraca. Tawamba napred deluje kao amater. Covek skoro 2m visok, ima 100kg a 3 lopte nije uspeo da zadrzi i da doda u pravo vreme. Jankovic, o njemu vise nista ne treba pisati. Tosic, on me je najvise razocarao. Toliko bezkoristan igrac odavno nije igrao u Partizanu a da je dosao iz jakog kluba u najboljim godinama. Ne znam sta se desava snjim ali to me bas brine. Pre ga je krasilo to sto je imao taj prodor sa strane pa krene u sredinu u stilu Robena. A sta radi nas Bambi sada? Kada dobije loptu, UVEK stane na nju i vrati je nazad. Vrlo retko je sinoc igrao napred. Skroz zabrinjavajuca situacija oko njega.


Dakle, da smo mogli vise, mogli smo ali i ovo je uspeh. Jednostavno vecina igraca nije navikla da se nose sa vakom dozom stresa i pritiska. Verovatno je i zbog toga tako delovalo kao da ne mogu tri brza koraka da naprave. Cesi u svim pogledima bili bolji, brzi i jaci. Da Stojke nije u prvih par minuta odbranio da zicera vec bi tada bilo sve reseno.


Treba sada ovo sto pre da se zaboravi i da se ekipa fokusira na nasu ligu i pogotovo kup. Moguce je da cemo sada u Srbiji odigrati bolje jer igraci mogu rastereceno da igraju bez razmisljanja o Evropi i eventualnog cuvanja povreda. Sada moraju da oznoje dres i da pokusamo opet nemoguce da ostvarimo!
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.416
Reaction score
10.507
Локација
okupirana Srbija

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Gledam utakmicu juce i sam sebi mumlam u bradu u fazonu ,,ajde bre maloo ,,
I tako celu utakmicu...
Zasto nismo imali snage? Ili volje?
Stojkovic -odbranio covek sve,ono na kraju mu ne zameram
N.R Miletic najbolji igrac pozadi u ove dve utakmice
Urosevic- nisam video na zalost nista sto on ima bolje od N.G Miletica..koliko mi se cini ni jednom nije covek centrirao
Ostjoc-pa Ostojicu da l je moguce da te onako lik zagradi i onako primi loptu?
Jankovic,taj decko ke zreo za klipu..kao da preko kurca igra..
Tosic sinoc nevidljiv,igrac koji kao da je dosao iz jsl
Zdjelar po meni,kao sveta vodica,nit je sta pomogao nit je sta odmogao
Tawamba..ni njemu se nije igralo..
Sve u svemu razocaran sam
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ljudi... bi koji pominjete prvu utakmicu... kako jebeno ne shvatate da su ovi igrali taman onoliko koliko je trebalo, dosli da odigraju 0:0 (za to imaju igrace koji znaju i mogu) i od momenta kad smo dali gol vi vidite promene u njihovoj formaciji i okretanje ka tome da daju gol i to su uspeli.

Ono sinoc, ono je ljudi moji rutiniranje protivnika, i podatak da smo imali toliki broj faulova govori dve stvari.. prvo i osnovno nasu nemoc a drugom i samim tim njihovu dominaciju. Pod dominacijom ne mislim fudbalsko znanje, vec sve ono sto fudbalera cini sportistom a to ie volja, smaga, fizicka pripremljenost...

Otvaranje ociju je bolno i ovo ce biti samo gore a ovde sam rastrgnut kada sam napisao da je prolazak u 1/16 finala nesto najgore sto je moglo da nas zadesi jer ce ova neznalica ostati na klupi...
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Svako ima pravo na misljenje, pa samim tim i ja :

Od kakve drvene gradje smo mi ispali, pa to je strasno !!!
Mada to vise govori, u ovom trenutku, o nama, a ne o njima.

Od milion mogucih kombinacija tima i taktike, mi smo izabrali, ja mislim, jedinu koja nam ne odgovara :
Tavamba sam i igra na njega...
Da li je moguce da sinoc nismo imali igraca koji moze da odigra po zemlji ?
Protivnik, drvena gradja (kao Javor ili Jagodina), dvometrasi koji imaju problema da normalno trce, a ti nabacujes lopte koje lete 30-40 metara na jedinog fudbalera u napadu, koji, prvo ne moze da se spoji sam sa sobom (ne znam koji mu je bio qrac), a i kad primi loptu nema kome da odiga. Na sve ovo, on jos pokusava da odigra iz prve, samo ne znam kome, jer u njegovoj blizini retko kad je bio jos neki nas igrac.
Pokusavajuci da dodju do Tavambine povratne lopte, nasi vezni igraci su bespotrebno gubili snagu, sto se i videlo vec oko 60og minuta...
Zahvalio bi se Tosicu i Jankovicu, sto su nas svojim prisustvom ispostovali. njih dvojca su bili na terenu i samo to...bili...

Jos nesto :
Prica oko profesionalaca iz redova protivnika....
Ta seljacka ekipa, skup drvene gradje slicnih karakteristika, odigrava prosto iz prve, samo zato sto isti ne mogu da pretrce 20 metara sa loptom i pri tom da imaju kontrolu nad istom....vece balvane ne pamtim da sam gledao (mislim za evropu)...

Sta je tu je...ovakve utakmice samo Partizan moze da izgubi. Zato smo tu gde jesmo. Sa Djukicem na klupi, igracima kojima stalno nesto nedostaje, itd...

Uuuuffffff......
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Svako ima pravo na misljenje, pa samim tim i ja :

Od kakve drvene gradje smo mi ispali, pa to je strasno !!!
Mada to vise govori, u ovom trenutku, o nama, a ne o njima.

Od milion mogucih kombinacija tima i taktike, mi smo izabrali, ja mislim, jedinu koja nam ne odgovara :
Tavamba sam i igra na njega...
Da li je moguce da sinoc nismo imali igraca koji moze da odigra po zemlji ?
Protivnik, drvena gradja (kao Javor ili Jagodina), dvometrasi koji imaju problema da normalno trce, a ti nabacujes lopte koje lete 30-40 metara na jedinog fudbalera u napadu, koji, prvo ne moze da se spoji sam sa sobom (ne znam koji mu je bio qrac), a i kad primi loptu nema kome da odiga. Na sve ovo, on jos pokusava da odigra iz prve, samo ne znam kome, jer u njegovoj blizini retko kad je bio jos neki nas igrac.
Pokusavajuci da dodju do Tavambine povratne lopte, nasi vezni igraci su bespotrebno gubili snagu, sto se i videlo vec oko 60og minuta...
Zahvalio bi se Tosicu i Jankovicu, sto su nas svojim prisustvom ispostovali. njih dvojca su bili na terenu i samo to...bili...

Jos nesto :
Prica oko profesionalaca iz redova protivnika....
Ta seljacka ekipa, skup drvene gradje slicnih karakteristika, odigrava prosto iz prve, samo zato sto isti ne mogu da pretrce 20 metara sa loptom i pri tom da imaju kontrolu nad istom....vece balvane ne pamtim da sam gledao (mislim za evropu)...

Sta je tu je...ovakve utakmice samo Partizan moze da izgubi. Zato smo tu gde jesmo. Sa Djukicem na klupi, igracima kojima stalno nesto nedostaje, itd...

Uuuuffffff......

Sve tacno sto si napisao!

Videlo se u samo par navrata, kada smo odigrali presing na njihovom sesnestercu, oni se jedva spojili. Zato je i jedan Ozegovic sa 3 kontakta u 20min. vise uradio/pripretio od jednog Tawambe.

Jednostavno smo usli u utakmicu bez muda i sa totalno pogresnom taktikom. To je to.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Realno, fina evropska sezona začinjena jednim tunjavim i bljutavim završetkom. Pokušalo se sa kopiranjem Dnjepra gde smo igrali čekalicu u gostima i dočekali, ali očigledno da je trebalo kopirati Brisel, izaći visoko i dati gol u prvih pola sata.

Koliko god se neki ubiše da predstave Viktoriju kao vrhunsku, rutinersku ekipu ostaje mi utisak da je u pitanju prosečna, disciplinovana ekipa koja je bila spremna da nam se naguzi, ali mi nešto nismo bili i zainteresovani za to, posebno određeni pojedinci. Nazvati njihovu partiju u Bg rutinersku, gde su dali gol iz ofsajda u 82.minutu i pri tome imali možda još jednu šansu mi je malo previše.

Šta dalje? Trener i uprava su ostali bez alibija bacanje karti na Evropu, čergari su daleko, verovatno predaleko. Prvi zadatak uprave je da obezbedi da Pantić bude igrač Partizana sa ugovorom na 3+godine, makar ga platili i 2 mil EUR, ako smo već za zabavljača Sumu dali 1,6 mil EUR. Zadatak trenera je da stvori igru, da šansu mladima koji će dogodine da budu značajni igrači u postavci i pobedi sve utakmice, pa ako to bude dovoljno za titulu super, ako ne, stisli smo čergu do maksimuma. Koliko je to realno, imajući u vidu prethodnih 7-8 meseci?:?
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Ovako, hladne glave, da igracima i treneru kazem da se teraju u tri picke materine za ono od sinoc.

Tek se hladne glave shvati kakvu su priliku propustili nedolaskom na revans utakmicu osmine finala Lige Evrope. Ovo boldirano, da samo malo jace udari u glavu, da vide kada ce sledeci put biti tamo, i kada ce im ovakav biti protivnik ako vec stignu.

Pa da je Real u pitanju i da smo sigurni da ce nas rutinirati, ne sme se onako ponasati, bezmudo, bezvoljno, nefudbalski, a ne sa jebenim cesima, ma kako god oni bili disciplinovani, prakticni, i sta jos ne.

Djukic i Jankovic mogu da idu jos danas, Tosic ce i onako zapaliti na kraju sezone, pa moze. Da nam Pantic bude "najmuzevniji" igrac u srednjem redu i napadu, to dovoljno govori o ostalima.

Ivica... koga ti branis i predstavljas ne znam, ko ti vuce poteze i izdaje naredjenja mogu da pretpostavim, ali i ti i oni ste mizerija, koliko god novca zaradjivali i uzivali u obmanama koje servirate. Obecavam sebi da vise necu da gledam nijedan njegov intervju niti citati nista sto kaze. Jebale te bombe nepokretne i nezainteresovane za fudbal.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Uspjeh jeste u odnosu na ranije sezone jeste, ali po meni ovaj dvomec je neuspjeh. Uvijek stvari mjerim po onome sto sam mogao da uradim u OVOM trenutku i da li ostvarujem svoj puni potencijal. Znaci po meni je uspjeh ako smo ostvarili svoj PUNI POTENCIJAL. Moje misljenje da smo ostvarili 70 % svog potencijala ove sezone i za mene je to neuspjeh. Ova ekipa je mogla mnogo vise samo da je vodio ozbiljan trener, koji ne dopusta stvari koje nas aktuelni trener dopusta. Sto rece neko gore, ko zna kad ce nam se vise ukazati prilika da igramo protiv ovakvog protivnika u 1/16 lige evrope. Jednostavno ovakve se sanse ne propustaju i tu se vidi imas li herca da napravis nesto vise, ili si djevojcica koja se plasi i krije iza vec postignutog. Da je Dusko tako razmisljao nikad KK ne bi napravio onakve rezultate, da je Canak tako razmisljao nikad kup ne bi uzeli. Jbg ili imas ili nemas...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Još uvek se oporavljam od đukićevog sistema, i njegove čuvene fudbalske filozofije idemo po protivnika. Da davimo protivnika. Trenutno se osećam kao da sam došao sa loše žurke na kojoj se pila loša rakija. Ovo možda ne bih ni pisao, da "gospodin" nije pljunuo u lice svakom navijaču Partizana izjavom " da nema šta da zameri ekipi"
Miroslave Đukiću (bezmudašu), ovo ti oprostiti nikada neću.......
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Juce se kristalno jasno videlo vidi koliko fali Everton i njegova energija....3 napravljena faula za celu utakmicu dovoljno govore o tome koliko smo se borili i zalagali juce. Polovina nasih dodavanja je bila izmedu Miletica i Ostojica, a oni su se igrali ispred naseg 16 sto ne bi mogli da je Everton bio tu da ih pocisti. Medjutim, neko se potrudio da nam objasni kako se Everton ne uklapa u Djukicev sistem :roll: Posle prvog meca se javio njegov prijatelj da nam objasni kako je bolje sto nismo pobedili 1-0 :banghead
Tuzan sam i besan jer ovakvu sansu za nesto vise u Evropi necemo skoro imati...imali su dva meseca da sve pripreme i na kraju smo izasli slabiji nego u prvom delu. Posle svakog prelaznog roka sve slabiji....bravo funkcioneri nasi :clap
Medjutim, titula bi mogla uciniti ovu evropsku odiseju pamtljivom....aj pokazite da ipak imate M
 
Последња измена:

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Realno, fina evropska sezona začinjena jednim tunjavim i bljutavim završetkom.



Prvi zadatak uprave je da obezbedi da Pantić bude igrač Partizana sa ugovorom na 3+godine, makar ga platili i 2 mil EUR, ako smo već za zabavljača Sumu dali 1,6 mil EUR. Zadatak trenera je da stvori igru, da šansu mladima koji će dogodine da budu značajni igrači u postavci i pobedi sve utakmice, pa ako to bude dovoljno za titulu super, ako ne, stisli smo čergu do maksimuma. Koliko je to realno, imajući u vidu prethodnih 7-8 meseci?:?

Oba dela apsolutno tacna. Prodjes kvalifikacije, prodjes grupu, uradio si sve sto treba?! Za protivnika dobijes ekipu s kojom moze da se igra, gde su sanse 50/50, imas ipak aktivan rezultat posle prve utakmice...i, ne dodjes na revans?
Poklon situacija, protivnik nema zvucno ime, da se useres i odustanes u startu, nema "vruc" teren, a vec si ove sezone gostovao kod grckih cigana, kod mladih momaka i u Albaniji. Razloga za strah nema. Poklon utakmica.
Odigras muski, guraj, centritaj, driblaj, gruzi i imas velike sanse.
U svakom slucaju, takvom utakmicom bi zadovoljio svoje navijace!
Umesto toga, na terenu OPET samo D.Pantic i njegovi dueli od nasih do njihovih sesnaest metara. Uz Pantica, prelazna ocene ide samo Urosevicu, decko zelen za ovakve utakmice, probavao, trcao..ispadao, vracao se, ali je hteo. Igraci koji su trebali da iznesu utakmicu se nisu pojavili. Ostavili Panticu i Zdjelaru sredinu, Tawambi krilo?!
Rece jedan od furumskih kolega i jednu bolnu istinu, jedno guranje prsta u oku..u igru nam ulazi #%#@+!+#%}|¥¥[ oko 70.og minuta da nas "pogura" u osminu finala uefa lige. 'Oce to tako. Pljuc...
Miroslave, veliki motivatore, OSVOJI TITULU kako znas i umes, pobedi nekog jsl na Jna, pobedi raspalu kurvu nekako i slobodan si. Valencia B place za tobom.

Uprava i Ivica : nije moguce bilo zadrzati Leonarda, Djurdjevica, sada Evertona, bas nikoga, al ste zadrzali Jankovica. Hvala vam.
Scepovicu Marko, vrati se, obecavam da mi nece smetati tvoja kurcobolja, neulazak u duel, tvoja "skok igra".

Titula bre!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da ima neko mozga iz uprave da pozove ovog Čeha Pavela Vrbu,daš mu šta želi i odrešene ruke da pravi sistem.Čovek je od Plzena napravio sat,čovek sistem.



Razlika je dan i noć, jer Češka je uredna država, dok Krcunija...


Ovde ni Murinjo, pored menadžerskih, državnih i lopovskih kalkulacija ne bi mogao bilo šta da uradi.


Ne može da se pravi sistem gde nema reda!
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Utisak od sinoc, da se igralo jos 2 dana mi ne bi prisli golu. TUGA!
Kao sto je neko pomenuo, ceka se fudbalski NOVICA!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ali "Đukić je doveden zbog evropskih takmičenja i tamo se dokazao".

Misli li neko na domaću ligu? Jel' uspešna sezona ako igramo 1/16 finala LE, a ne osvojimo titulu? Ne bih rekao, bar za prave navijače, igrače i upravu Partizana...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Vazura je jos ljetos ili jesenas izjavio nesto u fazonu kako je za vrijeme njegovog mandata klub uzeo titule, kupove, jos kao uspjeh u Evropi..

Ove sezone ih titula vjerovatno ne zanima, a i da ih zanima, ne pitamo se puno. Da se licno pitam, Djukic bi bio otpusten jos posle Cukarickog i remija na JNA. Nije jedini trener koji bi prosao grupu u LE. Makar bi juce ispali ali dali sve od sebe.

Ne znam, meni ovo sinoc sve tako smrdi. Kao da je neko dao direktivu da se zakoci, nemam drugo objasnjenje..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top