Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Kakve veze ima to da li volis Partizan sa komentarisanjem Djukica, tj. igre Partizana pod njegovim vodjstvom? Ti hoces da kazes da smo Albance veceras odrali, da je bila rapsodija u crno belom? A ne go kurac od igre, sa odredjenim poboljsanjem posle datog gola?

Ja sam večeras gledao zreo Partizan, borben, muški, sa stavom. Mogli smo da uvalimo još dva - tri komada ali i da primimo dva. Ispalo je u skladu sa najlepšim očekivanjima - ama baš sve. Sa druge strane video sam ono o čemu je Đukić pričao, konstantan presing, ne puštanje protivnika da se opusti sa loptom. Brzu razmenu lopte i nedavljenje iste od strane naših igrača.
Slažem se, falka kod odbrane više sigurnosti i nervira me nekonstantnost u igri. Imamo žute minute i sl... Ali vidi se rad, vidi se trud, vidi se želja. Prosto nije za seču. Nema razloga da se lomi, a pogotovu ne pošto-poto.

Inače, ja taj Partizan - Real Madrid o kome se mašta nisam nikada u životu gledao. Doduše grešim, možda kod Tumbice kada smo se iživljavali nad njivaligašima i umirali u lepoti. A onda istom tom lepotom promovisali petice u Zagrebu, Beču, Pragu ili onomad kada je Spratak iz Moskve u Beogradu demonstrirao pokaznu vežbu između učitelja i učenika....
Naravno, bio je tu taj čuveni Vermezov tim iz 2004/05 i Lotarov ali pre toga smo takve timove imali pre sezone 1966/67.
Naravno uvek treba težiti boljem, ali šta ako veće ispadne...

Inače, to o ljubavi prema Partizanu nije u kontekstu mog Grobarstva, nego kao vid potrebe da se uklopim u atmosferu, kuknjave, plača i posmrtnog marša nakon Partizanovih pobeda!
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Ponekad namerno pišem loše o pojedincima, nadajući se da možda, eto možda ponekad i to čitaju (ili bar neko čita pa im kaže), pa da ih moja kritika natera da urade štogod korisno i dokažu svima da u njima ima fudbalskog ,,štofa,,...
Ali, to je samo moja nada, ko ima ,,štofa,, on to često i pokazuje (Stojke, Evi, Bambi, Tale, Ožeg), a ko nema...nema brate...pa nema...

Ali, mislim da večeras nema potrebe za kritikom...pobeda u Evropi, pa ma kakva i ma protiv koga zaslužuje pohvalu i poštovanje...2:0, golovi, pobeda, bodovi, sve što treba je tu, i mogu mirno noćas da prespavam i mirno sutra da odem da (na ovaj ili onaj način) rintam 12 sati...
HVALA PARTIZANE! :clap

Takođe, FASCINIRAN sam da čak i Srbi mogu da se ponašaju razumno i odmereno, nije bilo šovinizma, nije bilo sranja i gluposti...99,99% navijača shvatilo je da je ovo utakmica i fudbal...za onaj preostali deo, nikako mi nije jasno kako i zašto su se opredelili da navijaju baš za Partizan?
Sve u svemu, HVALA NAVIJAČI! :clap
Vidite da se može kad se hoće!

https://www.youtube.com/watch?v=-vVWeAyfJ9M
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.363
Локација
.
Iskreno, veceras se videlo koliko ovim momcima treba podrska nas navijaca. Veceras nije falilo voljnog momenta osim kod Jankovica koji je za mene rame uz rame sa one and only Stefanom Babovicem. Ne znam kako saigraci ne dobiju neki napad ludila sa takvim mrsomudom u ekipi pa ga neko ne isamara na prvom treningu.

Treba pohvaliti onog ko je bio zaduzen za pripremu utakmice, odlicno je snimio njihovu nesigurnost u odbrani koja je rezultovala nasim golom. Daleko je ovo od neceg pristojnog ali je pomak. Pritom, siptari su imali jako dobre kretnje u napadu I tu bi mogle nase vedete da nauce nesto od njih.

Uglavnom, ovo momci su takvi kakvi su, bolje nemamo. Kako, zasto svi znamo. Svu energiju moramo da kanalisemo ka tome da im budemo podrska, podrazumeva se da ozbiljno pojacamo brojku na JSL utakmicama. Ja recimo mogu donekle I da razumem kurcobolju kad izadjes na JNA a na tribinama 1000 ljudi
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Kako nam se sve lepo poklopilo, steta bi bilo da opet izduvamo za prolaz dalje. Da se ne zajebavamo , igra nam je go kurac. Tosic je na vreme naceo albance, mirno smo usli u II pol. , onaj drugi gol je smejurija. Protiv YB duplo bolje mora da se odigra ako ocemo da se nadamo necemu.Sa Evertonom nas je ukenjalo zesce , takva luda glava ne moze tek tako da se nabavi. Klonirati Evertonov mozak i usaditi svim ostalim prvotimcima, osim Stojketu.
Protvi YB napraviti atmosferu kao da su u pitanju zivot ili smrt. Mora biti 30000 Grobara na JNA, pa da vidimo dal ce neki igrac da pomisli da izadje porazen sa terena. Imamo lepu priliku.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.965
Локација
Kobasicarija "Venac".
Dobro je, sve je dobro ispalo. Namestilo se samo tako:
da uvaljamo prvi gol gol na jedini mogući način, iz prekida,
da se isplate svi silni pritisci na njihovu zadnju liniju
Da stojke opet skine sve
Da niko nije napravio sranje.
Nismo napravili nikakav epohalan pomak u igri, ali zbog važnosti utakmice, nema ni potrebe obazirati se na to. Everton odigrao možda i najludju partiju u partizanu. Kralj koji juri da blokira njihovog Gošu i stoperskoj par...jebeni mother fuckin centarfor! Da je sreće pa da ga kaparisemo do kraja karijere.
Kako je ono punjenje gaća posle prvog gola, sunce vam ne jebem?!
Jankoviću, idi iz partizana!
Kakav je ono žuti za bambija???
Strajnicu, mater ti jebem!
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Uh. Nije uredu da se posle pobede toliko negativno piše, ali onaj Jankovic.....
Izvini Babovicu sve ti je oprošteno.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.301
Локација
Kej Republika
Janković je promenom pozicije postao najgori na terenu. Pre dolaska Tosica on je sasvim solidno izgledao. Kad na to dodas kurcobolju i valjanje po terenu, opasno iritira.

Konačno da odigramo a da ne primimo gol. Solidno smo stajali pozadi. Stojke standardno dobar. Mislim da brani u životnoj formi.

Ima još dosta do jangra, nadam se da će Miroslav napraviti neko čudo sa igrom i ekipom. Mada ako ne zna da mu igraču preti suspenzija zbog kartona, nisam optimista.

Jangeri i cigani na JNA. Tu lomimo sezonu.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Šteta za ovaj poraz. Ovo nas je mnogo odaljilo od...
uhh...pa mi smo dobili !?

Neki ljudi jednostavno ne umiju da uživaju, da proslave izuzetno važnu pobjedu.
Da ne znam pojedine koliki su Grobari pomislio bih da su cigani. Mada, ko nije gledao, a čita ovaj forum može da pomisli da smo izgubili 3:0 najmanje.

Nije ovo velika pobjeda, nije ovo neki jaki protivnik, ali je pobjeda vrijedna i valjda možemo makar noćas da uživamo.
Meni je noć dosta pokvario žuti Bambija, ali šta da se radi. Jedino da ovi naši pišu UEFi da mu izbrišu žuti koji nije postojao. Ne bi bilo prvi put da se to desi, ali čisto sumnjam da će to proći.

Ima još 20 dana do YB i dovoljno vremena da ova igra ide na bolje. Vjerujem da ne može mnogo gore od ovoga.

I još nešto...Skenderbeg je dao gol i YB i Dinamu, a nama za 180 minuta nijedan. I to je lijep podatak. Nadam se da neće ni Dinamu dati gol, pa neka se iskale na YB u posljednjem kolu :)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Daleko od toga da je Partizan danas odigrao dobro, ali jeste pobedio, a to je najvažnije! Čestitam svima u Partizanu... mada i dalje mislim da Đukić nije trener!
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Nisam mogao da gledam utakmicu u real time-u pa sam snimio, i nisam gledao rezultat. Poceo sam da gledam i poslije 5 minuta premotao, vidio golove, koliko je meni nasa igra negledljiva to je strasno. Dobro neko primijeti, mi ne igramo fudbal mi se mucimo. Hvala Dinamu na pobjedi, bolje je sto nam treba pobjeda protiv Bojsa, nego da ne izgubimo kao protiv Augsburga. Mada kako sam i ranije govorio, bojim se da se bas Bojsi na sred JNA ne pokake po “fudbalskoj filozofiji” naseg genijalnog trenera, jos necemo imati Tosica da nas ni iz cega izvuce kao u zadnje dvije utakmice.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Prvo ,mnogo vazna pobeda,a i onaj drugi rezultat nam se namestio samo tako..a drugo,zasto smo nezadovoljni?! Pa zato sto ja recimo ne vidim pomak u igri,i rezervisanii bezz ikakve euforije posle ove pobede,iz razloga sto nas je nas Partizan naucio da je sve moguce cak i kad mislis da je skorro gotovo..u ovom slucaju mislim na to- sto od nas zavisi prolaz...tek kad (ako) pobedimo YB onda mogu da se radujem kao covek..ovako ...
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
EVERTON IMPERATOR

Gledao sam i Bajru Zupica,Alberta Nadja,Zuku,Duljaja,Acu Trifunovica,Jokanovica,Kataneca,Taribo Westa... ali MAJKA OVO VISE NE RADJA.
TRI SRCA EVERTON
Sta je covek veceras radio je za medicinske casopise.Koliko taj covek moze?Gde su granice njegovih mogucnosti????

Bravo svi za musku igru i bravo za navijace!!!!!
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Ista tekma kao i predhodne. Nema konekcije izmedju sredine terena i napadaca. Posebno me je zabrinulo (do sada to nisam pirmetio) da se igraci u pojedinim deonicama meca toliko pogube na terenu da ne znaju ko gde treba da ide. Do veceras sam mislio da je to krivica trenera, ali vise nisam bas siguran... I dalje cekam da Antonov i Jovanovic postanu standardni. Mislim da cemo penalom da pobedimo YB.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
A za sve koji se drze Kardeljeve,Titove ,Suvarove,Kopitareve i Austrougarske istorije po 1000ti put:
SRBI SU BITKU NA KOSOVU 1389 GODINE DOBILI,DOBILI,DOBILI.
I DA OPET PONOVIM D O B I L I

1. Nemoj da bojis slova.
2. Kakve veze ima ovo sa temom?:confused
Poeni dodeljeni, nemojte da nastavljate ovu nepotrebnu isorisku raspravu.
 
Последња измена од уредника:

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Kakve veze ima bitka na Kosovu 1389 sa Partizanovom utakmicom u sportuzvanom fudbal 2017 ugrupnoj fazi Lige Evrope? Uopste mi se ne svidja bilo kakvo povezivanje bilo cega sto sa fudbalom i nasim timom nema apsolutno nikakve veze, sa istim....

Mnogo bitnija tema, da li ce nas klub kartr za YB da pusti malo ranijr nego inace, i tako poveca sansu za pun stadion...bilo bi lepo

IVinjavam se za greske u kucanju, tastatura na telefonu mi je blagi uzas
 
Последња измена:

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053

Koji deo mog teksta te je naveo da izvuces briljantan zakljucak da sam pisao o Jankovicu???
Da li si mozda za sekundu pomislio da sam mislio na TIM jer nisam navodio ni jedno ime.
Nije bilo preterano tesko shvatiti da sam mislio na tim (tim pre sto nisam spominjao imena)
BTW ni ja ga bas ne volim
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top