Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Sa borbenoscu, kojom Partizan nastupa, zasluzili smo i Ligu Sampiona, da prezimimo.
Everton car. Tawamba je novi Svarog.
Djukic, je promaseni penal za La Korunju, nekad, sad doziveo procvat, drago mi je za Njega.
Bravo, crno-beli. Evrosezona za pamcenje. Grube reci, ka Stojketu, mogu da povucem sad.
Mozemo i do trofeja, sto da ne?
Navijanje Grobara je, za divljenje.
I, podesecanje, Partizanov stadion je stariji stadion.
Pukli na kladionici, polumente.
spo, bleda kopija Pokreta nesvrstanih, xaxa.
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Jankovic asistirao za prvi gol, i odradio veliki deo posla kod drugog, spojio je 2 strasne minijature kod drugog gole, roling pa pas iz finte za Tawambu.
Ovo veceras je stvarno bilo u rangu Messija

Kod drugog gola, kad je dodao Tawambi, znao sam da moze biti nesto. Da je nastavio, pao bi negde.
Posle u kontri je dobro us*o kad nikom nije dobacio, nego pravo njima u noge.

U prvom pol nije pipnuo loptu, osim kod tog prekida.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Hahaha sta bre pricate, jel idete vi na stadion? Jel kad odete ne sretnete one koji vredjaju i zvizde nakon prvog pogresnog pasa i onda kad padne gol hoce da crknu od muke zato sto nisu u pravu? Takvih na stadionu ima koliko hocete i to jesu misevi i nek pocrkaju i nikad vise ne dodju na stadion !
Najomrazeniji trener sa duplo slabijim timom od prosle sezone izbori prolece u Evropi, i to je za svako postovanje.
Panticu i Ozegovicu kad su dolazili ni ja se nisam radovao al svaka im cast, odradili su ljudi muski posao. Tako da nema potrebe vise da ga nazivate #51, covek nam je doneo prolece svojim golom i na tome sam mu vecno zahvalan. Boli me dupe vise ko je gde igrao i sta je pricao, ako odradjuje svoj posao profesionalno imace svako postovanje.

Ne trazite dlaku u jajetu, radujte se! Hvala Bogu imamo zbog cega !
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Postavio Gorant: Citat:

Originalnu poruku postavio markoni Pogledaj poruku
Jankovic asistirao za prvi gol, i odradio veliki deo posla kod drugog, spojio je 2 strasne minijature kod drugog gole, roling pa pas iz finte za Tawambu.
Ovo veceras je stvarno bilo u rangu Messija
Kod drugog gola, kad je dodao Tawambi, znao sam da moze biti nesto. Da je nastavio, pao bi negde.
Posle u kontri je dobro us*o kad nikom nije dobacio, nego pravo njima u noge.

U prvom pol nije pipnuo loptu, osim kod tog prekida.

Šta ćeš više?

Ne mogu svi da budu Everton ali ni Marko Mesi Jankiović! :)
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Kad je Sulejmani ono na kraju ubacio paralelno sa gol linijom, ceo (grobarski) zivot mi je prosao pred ocima u toj desetinki sekunde. Jebote zivot, i dalje ne verujem da je niko nije ubacio u gol. Ovo uopste ne lici na nas.
Svaka cast svima za ovaj uspeh! Bilher :shock: , Pantic okajao 30% grehova. #51 da iskoristi priliku dok sam jos dobre volje i da ubode neki masniji ugovor u Sandongu.

Slavi se i u Sandongu hahaha. Pogodnosti vremenske razlike, probudis se u 4 ujutru odgledas utakmicu i sad krece dan :D sto rece Jokan, "Lep dan, a?"

Svaka cast momci! :respect
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kad je Sulejmani ono na kraju ubacio paralelno sa gol linijom, ceo (grobarski) zivot mi je prosao pred ocima u toj desetinki sekunde. Jebote zivot, i dalje ne verujem da je niko nije ubacio u gol. Ovo uopste ne lici na nas.
Svaka cast svima za ovaj uspeh! Bilher :shock: , Pantic okajao 30% grehova. #51 da iskoristi priliku dok sam jos dobre volje i da ubode neki masniji ugovor u Sandongu.

Ma ko da kupi napadača koji daje go na svakih pet utakmica?

Jedino blesavi kinezi, samo da ga moje oči više ne gledaju.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Tek za nekoliko godina ce nam biti jasno koliko je ova pobjeda bila velika. Sreca je stara kurvetina koja je ovaj put ipak izabrala nas.

Nevjerovatno je da i u ovoj utakmici sudija ima barem jednu sekvencu od 20ak minuta gdje sve zivo sudi za protivnika a za nas nista. Previse je to slucajno. Ipak prosli smo i uz najgore sudjenje u evropi u zadnjih x godina.

O tome ko je kakav bio igraca mozda nije ni potrebno pricati. Ostace upamceni strelci i Everton Luiz ciju sliku treba staviti na ulaz u teleoptik pa kad klinci dodju i vide da se malo zapitaju ko je taj cika. Hvala Bogu sad imamo i internet pa je lako pogledati kako je taj igrac igrao za Partizan.

Jos jednom veliko hvala igracima za borbu i zelju i na kraju ostvarenu pobjedu koja je donjela neizmjernu srecu u srca navijaca Partizana.

Za kraj da ponovim. Sudbina je uz Ivicu Ilieva definitvno. Pantic za ozegovica i gol. To nije slucajno nikako, ne moze da bude slucajno.

A sad pijemoooooo....
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Kako igra Sulejmani al' bi nam legao na proleće, samo tako. Ističe ugovor na ljeto pa idealan. :D

A sad da odradimo Dinamo pa izvučemo Steauu/Plzen ili tako nekog i onda po osvetu protiv Kelna!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
DPWzEXEXkAA617p.jpg:large


Laku noc samo navijacima Zvezde, mi Grobari imamo previse razloga da ni ne zaspimo nocas....

preuzeto sa tvitera :šal:šal
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Covek je mrtav ladan izjavio da imaju dosije o ljudima koji su vikali protiv trenera i da ce se obracunati protiv njih ?????????????

Burazeru, ko zna ko su ti ljudi. Budi siguran da na našim tribinama ima kojekakvih idiota, pa i ubačenog elementa! Takvi nam i ne trebaju na tribinama.

Ja i dalje smatram da Đukić nije dobar trener, ali kada se tim koji on vodi plasira na evropsko proleće, jedino što mogu da kažem je bravo! I dalje mislim da nemamo igru, ali imamo rezultate.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Evo stigoh kući sa utakmice i samo čitam postove.Veličanstveno veče u Hramu ali zadnjih deset minuta jedva prežive.Hvala ti crnobela ljubavi.Prvi ko sazna kad sutra ima repriza nek objavi da gledam opušteno kod kuće.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Sve mi je lepa igra protiv Artmedije,Genka,Lacija poboljsala kvalitet života...
Kosa koju sam tad počupao još uvek nije nikla.
Samo neka se pobeđuje pa makar i na "bugarski"
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Нисам гледао, али могу да замислим како Ђукић почиње конференцију за медије са: пролеће на моје раме слеће...:D
Шалу на страну браво црно - бели, велика ствар, историјски тренутак.
Оно што би рекли: нисмо згодни, ал' смо зато незгодни.
Било је повуци - потегни, физички и по дисциплини смо далеко слабији од ривала, али видело се да смо изашли да победимо и тако се и збило, иначе се не би подигли након што смо по обичају сами себе нокаутирали.
Ако се узму у обзир сви наши недостаци, мањкавости и килавости, овај успех само добија на значају.
Све замерке и свака примедба падају у воду пред борбеношћу и пред сувим резултатом.
Уместо да слажемо критике и пљувања, сада вреди спремати лаганију гардеробу.
Лаку ноћ и пријатно спавање, сањајте лептире, ласте и тулипане....
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
76. Dinamo Zagreb 17,5
79. Partizan Beograd 16

Ljudi, koeficijent smo ove godine povecali za 6 ( 2 boda pobeda, 1 bod neresena).

Uveliko smo vec medju 100 ekipa, a imamo sansu da sa jednom pobedom u najmanje tri preostale utakmice prestignemo ije taj famozni Dinamo koji nam je bezao na pocetku sezone za ovo 40 mesta.

Nekada mi je stvarno zao sto vise nema analiza clana JeNeA i njegovih pisanija o koeficijentima, novu od UEFAe.
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
NEMA SPAVANJA GROBARIIIIII!!!!!!!!!!!!!! :-D
 
Последња измена:

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Veliki veliki veliki uspjeh. Ovaj tim je slabiji od onog sa Leom, Djukom i Blekijem i tim je uspjeh Djukica jos veći.
Večeras odskočili Evi, Pantić, Mesi i Tawa.

Mi igrački jesmo iza mladih momaka i dinama, ali danas me impresionirala srčanost, hrabrost i borbenost naših momaka.

Neću večeras o budućnosti, jer je konačno došao dan za slavlje.

I bravo navijači. Bravo
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
76. Dinamo Zagreb 17,5
79. Partizan Beograd 16

Ljudi, koeficijent smo ove godine povecali za 6 ( 2 boda pobeda, 1 bod neresena).

Uveliko smo vec medju 100 ekipa, a imamo sansu da sa jednom pobedom u najmanje tri preostale utakmice prestignemo ije taj famozni Dinamo koji nam je bezao na pocetku sezone za ovo 40 mesta.

Nekada mi je stvarno zao sto vise nema analiza clana JeNeA i njegovih pisanija o koeficijentima, novu od UEFAe.
Pa prati ga onda u vesniku kod Pantica kad vec ne pise vise ovde :) Iliev ima svako pravo da likuje i prica sta hoce.Rekao je da pravi tim koji ce proci grupu i da on stoji iza Ozegovica.Prosli smo grupu golom Ozegovica :) O dosijeima navijaca tu je mislio na istoriju pisanja i pljuvanja igraca Partizana na kanalu danas conf.centra i tamo stvarno ima idiota kao i na stadionu koji svakakve gluposti lupetaju.Djukic kakvu god da nam je igru napravio on je usao u istoriju i jbg naviknite se na opa opa opa jer cemo jos dugo ici po protivnika :D
Svaka cast svim igracima i sportskom sektoru a sada idemo po cigane!
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top