Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Lepo nam je pocela ova 2018-a :clap Sad su Djukic i Ivica na potezu....
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Srpski profasisticki portali, lazni srbi, lazni donosioci vijesti nam u rano jutro dodijelili 2 utakmice. Malo im bila jedna. To je zemlja u kojoj Partizan placa porez.
Bravo za nas pravni tim.

Smrt fasizmu zivio Partizan.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Veoma vazno da pomenem radost Sparte iz Praga i njihovih medija jer se igra pred publikom u Beogradu. Gospoda kakve nema u Srbiji.
Mene licno prodje neka jeza kad vidim da jos postoje dobronamjerni ljudi kojima je sport i nadmetanje samo to i nista vise..hvala vam Cesi.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ne vjerujem da Spartu bas precerano interesuje nasa utakmica sa Viktorijom :)

Salu na stranu stvarno pozitivna i smekerska reakcija viktorije, to je pravi sportski duh.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Jebote,prvo sam saznao da ne igramo 2 utakmice,ubijen u pojam čekam da dođem kući i u porucii napišem šta mislim i ne mislim o Uefi,tribini upravi.....
upalim računar,odem na forum i vidim neke smajlije...šta je bre ovima na forumu,kakvo je ovo slavlje sada,prelistam ove sportske portale i imam šta da vidim:D.Da se prekrstim,zatražim oproštaj od boga pa javno da pohvalim debelog i pravni tim,prvi put u životu.
edit Sada vidim da cigani popušili,konobar turu za celu kafanu.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Kao u Španskoj seriji, srecan kraj za nas. Mi sa publikpm a cigani bez.
Nego dali ce izbaciti Terzic i Zvezda saopstenje u stilu UEFA kao FSS sa Partizanom, Samo da se srusi Zvezda, Svi nas mrze i sl.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ne vjerujem da Spartu bas precerano interesuje nasa utakmica sa Viktorijom :)

Salu na stranu stvarno pozitivna i smekerska reakcija viktorije, to je pravi sportski duh.

:buhaha..hvala na urednickoj ispravci. A cesima svaka cast. Njima je drago da ce imati i svojih mozda 200-300 navijaca koji se nece cuti na JNA. Nikome sa mozgom nije drago igrati pred sablasnim auditorijumom.
A nama nasi Srpski mediji dodijelili 2 utakmice.

FK bi trebao sada svakome ko je prenio tu informaciju da zabrani pristup stadionu zauvijek pa makar imali i samo jednog novinara. Pantica.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Ali kakva godina(e). Od izbacivanja iz Evrope, preko dva prazna stadiona do eliminacione faze pred punim Hramom. :)
 
Последња измена:

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Moramo povesti računa,biće jebeno polufinale bez publike:D
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
To je placanje ekstorcije, ni 30000 hiljada. Otkad je rec PARTIZAN izlozena, na stolicama, svaki dinar, koji platimo bilo kome, to su pare svih nas fanova Partizana.
Zuto PARTIZAN, placanje reketa je bilo. Od tematika, FK Zenskaros, ne fk fem. I FK Kurvar, ne fk rukuju se rukuju. FK Karac, ne zarac.
Ako i crveno ispisu, stolice, za koju godinu, pljacka naroda crno-belog.
Preko, ubili smo, a Mi dajemo zivote, ne ubija se bez oruzja.
Do, Srbija do Milvokija, ne tokija, zaobilaznim, alternativnim, prekornim putevima. Ako se to ne spreci. Na zivote svih nas se odrazava i imidz kluba. Ispada, da potpisujemo kapitulaciju da smo FK trol. A fk rad je troloverzum. Mi smo plejbojverzum. Nema smisla. Plus 3 utakmice bez publike, u LE je dovoljna kazna. I nepravedna. Partizan uvek mora da igra sa publikom u Evrokupovima.
KK Partizan nastoje da proglase spojlerima. A to je jugoplastika, oni su spalili ex yu zastavu, na prekinutoj fudbalskoj utakmici.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Danas slavimo, i to je u redu. Ali, mi pripreme pocinjemo bez ijednog pojacanja, kao da smo blistali ovu polusezonu. Onda kad nekog silom na sramotu dovedu krajem januara i taj se raspadne kao Suma, bice kuknjave i prdnjave kako ce biti bolji kad prodje pripreme na ljeto.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Ha ha duvajte ga ganci.Sprdali nas ...dosla cica na kolica.Vuleta krenuo da im se userava u usta.Ciganskim medijima da se iskenjam u usta isto.Vecinska Srbijo duvaj ga.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.964
Локација
Kobasicarija "Venac".
da, da...bravo za nas pravni tim!
a protiv ceha spremite sa sipkom jos intrigantniji transparent. zadajte I'm rebus da se dugo cesu po glavi, a ustvari nam ne mogu nista. mi smo najjaci I najbre pametniji
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Rob Stjuart nas je branio, za vreme nemacke demokratije, Stiven Sigal, za vreme belgijske tehnokratije, Cak Norisa, da dovedu, za vreme latino siranije, koja sledi, verovatno.
I to sve, cena, za kompjuterizovani stadion nam, i natovske igrarije, integracije u koza nostru, templare, don kihote. Da bi prenosili partije saha izmedju, skotskih vitezova nam i malteskih sokolova.

A, onda, nakon, 30 godina, budu i plava, zelena i narandzasta sedista stavili, sa recju PARTIZAN, kao cenu, uzitaka koje smo imali, na 3 foruma, JF, ovaj i VP, sto je skandal, za kraljicin rajh, za judeo ortodoksiju i pleme neko organizovanije od Dinastije i Dalasa, iz istocnih krajeva.

South Gate, vam ovo porucuju.
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Vi stvarno verujete u nas "pravni tim" i debelo prase koje se koprca u snegu!? Da su hteli da nas kazne, kaznili bi nas kao i uvek: za nista.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.817
Локација
Beograd
Au, A_Grobare, deder, prevedi... msm, koliko god se trudim, ne mi uspeva... ali stvarno...
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
To je placanje ekstorcije, ni 30000 hiljada. Otkad je rec PARTIZAN izlozena, na stolicama, svaki dinar, koji platimo bilo kome, to su pare svih nas fanova Partizana.
Zuto PARTIZAN, placanje reketa je bilo. Od tematika, FK Zenskaros, ne fk fem. I FK Kurvar, ne fk rukuju se rukuju. FK Karac, ne zarac.
Ako i crveno ispisu, stolice, za koju godinu, pljacka naroda crno-belog.
Preko, ubili smo, a Mi dajemo zivote, ne ubija se bez oruzja.
Do, Srbija do Milvokija, ne tokija, zaobilaznim, alternativnim, prekornim putevima. Ako se to ne spreci. Na zivote svih nas se odrazava i imidz kluba. Ispada, da potpisujemo kapitulaciju da smo FK trol. A fk rad je troloverzum. Mi smo plejbojverzum. Nema smisla. Plus 3 utakmice bez publike, u LE je dovoljna kazna. I nepravedna. Partizan uvek mora da igra sa publikom u Evrokupovima.
KK Partizan nastoje da proglase spojlerima. A to je jugoplastika, oni su spalili ex yu zastavu, na prekinutoj fudbalskoj utakmici.

Tebra posalji mi sliku svog vrsnjaka da ga udenem u avatar... :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top