Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Ne bi bilo lose da dodje i u cetvrtak :D

Za ovu proceduru mi bi trebalo 200 evra da dodjem :D

za sve ove godine mozda imam 4poraza, jednom Uzice i dvije LE,jedna u Sarajevu na prijateljskoj,al nijedan od cigana.


On voli cehinje i cesko pivo, osecam da bi bio maler po nas :D

Prošli derbi bio jedan Čeh sa nama, donio nam bure 30L piva, drugo veče otislo,a on to veče nije pio sa nama :D derbija se slabo i sjećam, upo u neko blato prije utakmice, jebo me vinjak

Spejs, daj koji kazneni poen bratu, danas mi je rođendan :D


Sutra dva nula, Tosic i Suma igrači utakmice. Molim Boga samo da odbrana fino funkcionise sutra, valjda je Djukic to dotjerao na pripremama, znam da je bio zaduzen bas za to.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Žurnal umesto Sume stavlja Ivanovića u prvih 11, ali ja ne bih tako lako otpisao ni Ožegovića...
Ko zna, možda se ni Đukić još nije odlučio...a možda nas sve iznenadi i nekim novim igračem po sredini...recimo Radin umesto Jevtovića, mada teško, ili Bambi ili Mesko na klupi, mada i to teško...
Ali...ko zna...?
Jbg, Evi nije imao pravo da igra ovu utakmicu, pa smo doveli Zdjelara, koji je uspeo baš sad da se povredi, a Vakulka koji bi nam sad legao kao budali šamar, nismo ni prijavili, dajući prednost Zdjelaru...
Jbg...
Ali, tako je kako je...
A možda i Čehe nešto trenutno muči...

Što se tiče našeg napada, Ivanović, Suma, Ožegović, svako od njih ima neke solidne fudbalske osobine, i ko god da zaigra u prvih 11, uz obaveznog Tavambu, stvarno može da namuči Čehe...
Ali i ova ostala dvojica koja neće početi utakmicu (ako je ne počnu) mogla bi da tokom utakmice uđu i dodatno nam pojačaju ofanzivu...

Sve u svemu, fudbal je zajebana igra, a mi imamo više ofanzivnih opcija...i doduše nešto manje defanzivnih, ali...šta sad...
Pa nije ni ta Viktorija Plzen Real Madrid pa da se nešto naročito brinemo...jer sa nama ni Real Madrid nije baš uvek tako lako izlazio na kraj... :D

:napred Partizan:ziveli:napred Partizan
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Кога бисте волели на нишану, преко мушице?

- Ожеговића, сасуо бих цео шаржер у њега.

Mitrovic, moj dobar drugar :)


Elem, 0:0 bih odmah prihvatio, ali ne verujem da necemo primiti gol. Neki glup. Ako moram da prognoziram (a moram :D ), onda 1:1.

I ne znam za vas, ali meni uzasno nedostaje Bilher.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Nadam se da ce Tavambu neko u klubu spremiti na to da ce da ga cuvaju momacki a isto tako i biju, kao sto su radili i dosad, a mozda i jace, te da pokusa da ne padne na provokacije. A ostalima da to iskoriste i da slusaju Duletovu poruku da je svaka lopta kao da si je ti izgubio.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Najgluplja moguca stvar sutra ce biti navijanje iz dva kopa..iskreno ocekujem poraz a nadam se pobedi ...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ljudi sta vam je? Kakav poraz, kakvi nerijeseni rezultati..
Ajmo pozitivnije da mislimo.
Ja iskreno mislim 1-0 za nas. Tosic iz slobodnog u drugo poluvrijeme.

I ako slucajno bude nepovoljan rezultat za nas nemojte da bjezite kucama prije poslednjeg sudijskog zvizduka.

Idemo, 30k Partizanovaca, Tosic iz slobodnog, ludnica na istoku, i slavlje na kraju :napred Partizan
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Po meni ocekivan sastav Mozzarta. Suma je najbolje radio od svih igraca na pripremama, Ozegovicevi kvalitet (jedan jedini a to je visoki presing) tesko dolazi do izrazaja pored ovakvih ekipa koje su bas cvrste i stabilne pozadi. Ivanovic jos nepoznanica, pre ce on dobiti sansu ako Sumu ne krene po meni. Jevta isto moze dobro da dodje pored ovakve ekipe posebno sto neko pomenuo u analizi da imaju par zadnjih veznih koji imeju dobro da opice dijagonaju. Dodajte tome kako je Radin igrao na pripremama i mislim da je ovaj sastav Mozzarta skroz realan
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Sastav za sutra,ako je verovati mozzartu
a56cb950212dcdaceb724ada5bd0e45b2cae3cc9.jpg

Zoki, i ja sam na trenutak pomislio da je to sastav, ali nije to sastav. To je samo takozvani THUMBNAIL za vest, sastav u vesti pise da je 4-4-2, a Ivanovicem koji pocinje.
Ovo je sastav mozzarta braco:

Stojkovic
Urosevic Mitroic Miletic Vulicevic

Pantic Jevtovic
Jankovic Tosic

Tavamba Invanovic

Ova slika odozgo je neki raniji sastav koji je bio slika vesti, i ja sam u trenutku pomislio da je to sastav, al u vesti pise 4-4-2 i tek na kraju dole projektovani sastav!

Idemo do pobede!
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Izgleda da ipak necemo da igramo u 4-4-2... Nekako mi je i cudna bila ta postavka, mada sam navijao da Ivanovic bude starter.

Ne znam za vas, mene vec jeza hvata.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ajmo crno-beli ooooooo :pfc::D:

Zadatak broj 1 danas je ne primiti gol !!

Zadatak broj 1 danas je uvaliti 2 komada !!

Poredjajte kakao vam volja :D

Očekujem da u ovom dvomeču Suma donese klubu pola para koje je u njega uloženo..

Plzenj je odlična uigrana ekipa koja igra dugo zajedno ali očekujem da nastavimo sa dobrim rezultatima u LE ove sezone.

Suma 1-0 dobijamo !!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
ajmooo bre!!! jedan od dana kad znas da ce doci pobeda!!!

i zatooo nemoojjj ooooooooo brinuti zaa naaassss...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Za one kojima dolazak zavisi od vremenske prognoze evo detaljna prognoza.
Vreme je da im jebemo mamicu,prognoza 3:0.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ja bih izbegao prognoziranje rezultta pred mec sa Plzenom i CSKA smo prognozirali, pa se nismo bas usrecili!

Veceras je bitno da nasi momci ostave srce na terenu, a rezultta ce doci!

Jedna stvar je veceras bitna, a to je da Djukic igra ofanzivno!

Zato, igraj skaci napadaj i kod kuce i na strani....uvek gol vise daj crno bele boje braniiii....ooooleo leoooo
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
idemo+dalje%2521.jpg


Neka igraci daju sve od sebe, neka iskoriste svaku priliku i to je to, bice dovoljno.
IDEMO DALJE !!
! :partizan_fan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Опасна ме носталгија дрма...опасна...имам неких својих, личних разлога за то, а и овако, општих...

Мој Београд (исто као и на почетку овог старог спота Корни групе) сад је баш онакав какав треба да буде у ово доба године и пред неку историјску утакмицу, хладан, мрачан, облачан, магличаст, таман, сив, црн...израња само помало из свог тог сивила и тескобе, тек да се само понадаш да ће једног дана, можда, али само можда, негде бити ваљда мало и бео...све се у њему, у Београду, тад скупи некако ка унутра, ништа ка споља...чисто да знаш да све битно мора да дође изнутра, и да ти ништа и никад неће бити поклоњено...
И да вечерас неће бити пичкица на стадиону, којима смета нешто мало хладноће и прастари стадион без грејања и крова...

Гледам старе снимке Београда (гле, на њима има и понеких Партизановаца!), и све што је одатле досад нестало (а није баш морало) и свака наша пропуштена шанса (иако је на снимцима нема) боли ме као да је ударац пао малопре...
...свака улица и пут подсећа ме на то да се и туда може до ЈНА, и да сваки пут и свака стаза и свака улица воде данас баш и само до и на ЈНА, и нигде другде, као и што су исто тако водиле до тамо и деценијама уназад, и стотинама утакмица уназад - кад год је било важно...
А увек је било важно кад игра Партизан...
Ако си прави Партизановац...

Ето, хоћу да пукнем, дође ми да одмах сад одем до ЈНА. чисто да га пипнем и тиме бар некако прекратим време до те вечерашње утакмице...да се уверим да је још тамо, хладан, масиван и неуништив, и да нас чека без обзира на нове капије...
Али, хајде, чувам снагу за вечерас...
Тело стари, здравље је далеко од идеалног, али се душа батрга и жели свашта нешто...можда и више него пре...или бар исто...

Хајде Партизане, играј и победи, не знам шта бих ти више рекао, на ивици сам експлозије...
Колеге Партизановци, не брините за наш Партизан вечерас, свакако ћемо покушати да нападнемо...
Да се бранимо ионако скоро никад нисмо ни умели ни знали!
Гол више - то је увек боље него гол мање!
Свашта може да буде добар резултат, само што смо ми рођени и створени само за победе, па како нам буде!

:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan

https://www.youtube.com/watch?v=JY-Dbx18Ltk
https://www.youtube.com/watch?v=hcos-s_I_fM
https://www.youtube.com/watch?v=E3pbwHxucSw
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top