Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Repriza derbija.
Pun mi je kurac više ovih dominacija koje se završavaju remijima.
I kad imamo neke korektno skockane ekipe, uvek bar 2 igrača su kurčinela i zasraće kad tad.

Mentalni i fiziči pad, ne vredi.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Dobro su igrali naši dok se nisu povukli da brane 1:0. Šteta zbog primljenog gola koji bi mogao da nas košta....
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Mitrovic, moj dobar drugar :)


Elem, 0:0 bih odmah prihvatio, ali ne verujem da necemo primiti gol. Neki glup. Ako moram da prognoziram (a moram :D ), onda 1:1.

I ne znam za vas, ali meni uzasno nedostaje Bilher.

Eto, zalosna sova... Nesto pozitivno da predvidim nema sanse. HIV jedino.

@maximilian72

Nemoj uopsteno pljuvati Grke, dovoljno je da je ova trojka na terenu u srodstvu sa nasim ciganima i to sto su Grci gubi na vaznosti.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Nemam sta da zamerim nasima.

Pokrali su nas :puke
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ovo je najbolji moguci razultat za nas!
Sada idemo u Plzen da igramo fudbal a ne da branimo rezultat sto je odlicno za nas!
Takticki odlicna postavka igre do datog gola onda bezveze povlacenje jbg Srbija bato!
Idemo crno beli....!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Cela analiza staje u jednu reč Partizan. Od kada navijam za Partizana uvek isto. Au kurac...
Pantić najbolji igrač Partizana. Trenutna njegova cena bez preterivanja je 7M €.
Jevtović odigrao partiju života.
Miletić najbolji štoper Partizana.
Crnogorskog Mesija nadam se da će se naći neki klub da nas spasi.
I da grčkom govnetu se naserem u usta. Crki kobile!!!!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Najgore u celoj prici je crveni Mitrovica.

Tawamba opet slucajno.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Jebem mater sudijskim govnarima iz hellassa cisti ofsajd kod gola i ona smeurija od drugog zutog za Mitrovica. Ali i pored of ofsajda prmili smo gol kao petlici. Pa to bre i petlicima ne bi smeli da prime. Ocito da nemamo snage jer kad god smo vrsili presing na njihovu zadnju liniju oni su gresili i otvaralo se prostora za nas. Zasto to nismo radili vise to je pitanje za strucnog staba. Djukic opet pokazao stare mane damo gol i povucemo se a on nezna da napravi izmenu da malo prodrama i razdvizi ekipu jer su ovi bili zreli da popiju jos edan. Nisu ovi cesi nista posebno ceracemo se jos sa njima nije jos gotovo.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
A ovom Jankovicu kao da se ne igra ...jebo ga ja ,totalni beskoristan ....
Urosevic skroz ok ,s obzirom da mu je ovo mozda i najjaca utakmica u karijeri ...
Suma ..sta znam ...malo bolji nego prosle godine,ali mnogo njemu fali da bi bio glavni igrac na sredini terena kakav nam treba ...Tosic dobar ,Tawamba vrlo dobar ..Pantic zna fudbal
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
E zbog ovoga stava "mrsko mi da idem po nju valjda ce izaci" Stojketu i jeste najveci uspjeh u karijeri dres Partizana.
Nema se Djukicu ovdje sta zamjeriti citavu utakmicu smo kontrolisali mec, nismo dopustili gostima ni jednu pravu priliku. I za to povlacenje je kriv pickasti Srpski mentalitet, par puta je komentator na Areni govorio da Djukic trazi od igraca da izadju ali dzaba.
Jedina zamjerka je sto vec na poluvremenu nije ostavio Jankovica u svlacionici da razmisli zeli li on igrat fudbal ili ne.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Samo da čestitam Stojkoviću na ukradenih petnaestak minuta pri rezultatu 1:0. Mora da se uvede neka statistika za to.

Hvala Bogu pa nije revanš jer bi onda krali još više, primili gol i onda jurili da damo jedan, što me najviše nervira u fudbalu.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Pa.... jbga.... Kao što već neko reče - tipični MI!

Dobismo ovim remijem još BOD za klubski koeficijent, sada smo valjda negde oko 17.000, odavno nismo bili tako visoko.
Ne brine mene toliko prolaz dalje od činjenice da se opet može desiti da na evropsko proleće čekamo 10+ godina... Sećam se u leto 2005. pred Artmediju, koeficijent nam je bio za današnje pojmove STRAŠNIH 32.000! Posle je to padalo, svi znamo i kako, bili smo statisti u grupi LE pa i onomad u LŠ 2010... Ali avaj, 2015. se uzeo neki bod, prošle sezone mtf Zaglebje i kurčina za koeficijent, a ove sa te strane priče odavno bolje to nije izgledalo...

Nažalost, imamo opet sumnjiva lica u ekipi, a ne ide mi u glavu činjenica da nismo doveli štopera čitave zime, a sada smo u problemu za revanš... Česi ko Česi, mnogo su opasniji kod kuće. TaraNdel ih je lepo analizirao u svom postu pred utakmicu, ali mi malo toga videsmo jer su došli da mrse muda i taktiziraju. Mi ko mi, sve nešto dominantno, a remi ili poraz... Onaj jeste bio u ofsajdu, ali šta to sada ikome može da pomogne... I crveni jako diskutabilan... Obrni-okreni, upadosmo u sopstvena govna, ajde da vidimo i taj revanš...

Publika onako, skroz ok, ali ne razumem da primimo gol, ekipa ti je u kurcu sa snagom a tebi se još i čitav stadion ućutka pride... Urlaj tada kao kada je gol, podigni ekipu, mi sve nešto opasni navijači a ne prepoznajemo momente i načine da budemo produktivni po svoje momke...

Na kraju, nit' smrdi, nit' miriše, čekamo revanš pa da vidimo gde smo... Može biti Videoton, može biti Jang Bojs, a može biti i Kijev...

CRNO-BELI, BRAVO i SREĆNO!
 
Последња измена:

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Djukic nemac pojma! Alo bre, pravi neku izmenu.

Strasno, sta mi sebi radimo, povlacimo se, jedna izmena. Strasno. A bili smo bolji, mada su oni samo jednom krenuli malo jace i odmah gol zbog pickaste igre.

DJUKIC JE KRIV ZA SVE! Sramoto jedna, odlazi vise.

Izgubili smo bod za koeficijent, a vec smo ih dosta izgubili. A posle cemo kukati kako smo prvi ispod crte.

DJUKICU ODLAZI
DJUKICU ODLAZI
DJUKICU ODLAZI
DJUKICU ODLAZI
DJUKICU ODLAZI
DJUKICU ODLAZI
DJUKICU ODLAZI !!!!!!!

Eto, bitno je da ti imas pojma.


Steta. Zasluzili smo pobedu. I da, jebo nas nas mentalitet!
Dobra igra, damo gol, povucemo se, primimo debilan klasican nas gol.
Jbg. Bice jebeno tamo..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Sranje.
Ove smo trebali da ispratimo sa tri u mreži .
Ali dzabe.
Usrani mentalitet ,pizdasta psiha koja prati generacije i generacije.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mi smo krava koja napuni kantu pa je sutne. Dobra igra i onda klasicno cekanje gola umesto 3 da im spakujemo. Ali rekao sam prolazimo ih kao Dnjepar i ostajem pri tome. Jankovic komplikuje, Pantic dobar i Urosevic tanak napred ali dakako bolji od Miletica. Borili smo se kao lavovi i to je veliki plus. Idemo dalje bre!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Статус
Затворена за писање одговора.
Top