Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

file

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2007
Порука
225
Reaction score
422
Zar je moguce da su pobedili? Ja prosto ne mogu da verujem.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Fala kurcu da i mi nekog dobijemo!Bar smo skinuli hate kao što reče Dominus.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Šta se desi kada nas zaobiđe loša sreća i fušerski golovi. Po onakom terenu odigrali smo prilično dobro, a mogli smo i do ubedljivije pobede. Bravo!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Хахахахах Свака им част! Добити Шахтјор у ма ком саставу играо, је велики успех, али и мотив за даље! Видели су да може! Ја сам искрено полудео после шансе Б. Јовановића и досуђен непостојећи офсајд за Богуна, али шта је ту је! Још једном свака част! Љајић ме на почетку мало разочарао, али се пред крај исправио! Не знам за вас али ја цело прво полувреме сам пљувао по ТВ-у, јер болесни камерман све нишани само не лопту и актуелна дешавања! Значи катастрофа! Необично сам срећан за овако неважну утакмицу :D Али још једном кажем иако је то небитна, такмичарски небитна утакмица, нашим, поготову младим играчима, који су вечерас добили шансу може да улије итекако велику дозу самопоуздања и сигурности за даље такмичење на домаћој сцени! Још једном свака част!
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Steta sto nismo uvek igrali po ovakvom vremenu... tako smo dobili i Dnjepr

Ipak smo mi navikli na njive, a evropski klubovi ne :D
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Svaka cast svima :respect, a ona sansa u 92......jaoooo :banghead
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Bravo momci! Svaka cast... ovako treba da se gine! A sad na zasluzeni odmor... na kraju zadovoljavajuca polusezona. A posle... sve zavisi od vas!
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
2:2 је било са Дњепром...

Свака част играчима на игри и залагању на оваквом терену.

Онај жути картон Томића ме је жешће изнервирао, тај дечко ме изразито нервира. Да смо иоле озбиљан клуб, био би кажњен за ово.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Pjatov hvala ti :D Konacno smo dobili nekoga i prekinuli ovaj crnjak koji traje par godina. Diara se golom oprostio od kluba i hvala i njemu (valjda je sad poskupio malo :D ) Dobro je sto opet nisamo ostali bez bodova i radi samopouzdanja a i radi obraza... U svakom slucaju svaka cast momci :) Posebno za Marka Jovanovica , Krstajica i Fejsu.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Bravo momci!!!

Kako me je obradovala ova pobeda, i to ovde u tudjini! Pratio sam uz MIP, cujem da smo dosta dobro odigrali...Fala kurcu da prekinusmo napokon tu uzasnu seriju...3 lepa bodica za kraj ove lige...

A na to se nadovezala i lepa vest da je u basketu Lijetuvos pukao u produzecima od ciganikosa...ops, odoh u off! :)

PS:

A nismo vala vise ni 47. (pretposlednji) ili 48. (poslednji) tim u ovoj ligi Evrope po bilansu! :)

Bolji smo od Temisvara (puci ce sutra svakako i ostace na 2 boda),
bolji smo od Slavije iz Praga (zbog bolje gol razlike),
bolji smo od CSKA iz Sofije (ima samo 1 bod),
bolji smo od Levskog (bez bodova, a sutra nece dobiti u Rimu Lacija),
a bolji smo i od Austrije iz Beca (ima 2 boda)!

Znaci ukupno 43. mesto (od 48 timova u ligi), pri cemu Ventspils i Kluz imaju po 3 boda kao mi i samo za po 1 gol bolju gol razliku od nas. Znaci onako malo vise optimisticno smo na deobi 41, 42. i 43. mesta! :) A Steaua ako pukne sutra takodje ima 3 boda na 40. mestu. :)

Jbg, malo zezanja, ali opet nije isto da li smo 48. ili 41. na listi! :) :) :)
 
Последња измена:

doolio

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
62
Reaction score
1
Pobedili smo u ligi Evrope!!! Mora da ce da pada sneg... he he... on vec pao i hvala mu na tome!

Cestitke momcima, sad na odmor pa da se reorganizujemo!
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
mogu samo cestitati igracima,jer nakon svega nisu izgubili volju.
sad su svim pljuvacima u srbiji zatvorili usta.
je da je ukraince usporio teren,ali kako je bilo njima tako je i nama,tako da to ne smije umanjivati znacaj pobede.
ma sta neki drugi koji ovo prvenstvo ne igraju sad pocnu pricati...mogu samo umreti od ljubomore.

Dijara je jos jednom pokazao da je covek,posle jos jednog gola i dobre partije,otisao se pozdraviti sa jugom....ovo mu je zadnji put da igra u crno belom dresu i nije mogao na lepsi nacin da se oprosti od nas.
Ubico,sve najbolje gde god zavrsio. i nadam se dacemo ti ostati u lepom secanju,kao i ti nama.

i jos nesto,jel ono na jugu bila slika Sv.Save?
to je neka poruka!? hehehhehe...menja se jug :)

ps. bravo za grobare,malo ljudi,ali pesma celo vreme(samo cemu spominjanje komsnice opet?) i atmosfera prava za odmrzavanje ...
calicu,ne vidoh zastavu!? nema mene,pa je nema ko vrtiti ;)
bez obzira na broj dokazali su se jos jednom
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Cestitke Stevanovicu i momcima za ovu pobedu! Lepo smo igrali, borili su se momci i zasluzeno smo slavili protiv jakog tima. Pokazali su karakter i volju, zelju za pobedom, da ne zavrsimo sa nulom... Drago mi je da je "Ubica cigana" postigao gol, koji mu je oprostajni. Oni su igrali u najjacem sastavu skoro (ako izuzmemo odbranu, koja je bila sarena). Nisau ni oni imali bas puno motivacije, ali nisu ni dosli da izgube. Fino smo odigrali i lepa pobeda za kraj polusezone protiv jednog Sahtjora. :clap I lepa uvertira za sve ono sto sada sledi, a nadam se lepim stvarima...

:BB
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Svaka chast momci!Na par trenutaka je lichilo na onaj Partizan kakav svi zelimo da gledamo i to protiv takve ekipe kakav je Shahtjor!Ne mogu da kazem da su svi odigrali vrhunski jer nisu svi!Izdvojio se Tomic po ko zna koji put!I Ljaja me je u pochetku nervirao ali se posle ispravio i ako nishta trchao je kao da mu zivot od toga zavisi.Ako,tako i treba!A Tomic,dechko je neverovatan!Psovao sam ga (u sebi :D ),priznajem,od 85-og do poslednjeg zvizduka!Mozda nije lepo ali brate on nije chist!Kako je samo dva puta pustio choveka,tj. nije ga ispratio do kraja i oba puta smo mogli da primimo gol!Hvala Mladene,hvala ti!Chestitam svima,i igrachima na terenu i na klupi,struchnom shtabu i navijachima jer ipak ovo nije bila tako losha polusezona.Shto reche Gazda,kad se ne prime fusherski golovi sve izgleda prilichno lepo.Nadam se da ovo nije bio poslednji mech Moreira-e i Crne Mambe jer sam zeleo sa starog mesta na "zapadu" da se oprostim od njih.Jebem ti bolest koja me ko za inat nahvata pred ovu utakmicu...Josh jednom,iznenadili ste me i hvala vam!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Сасвим пристојна игра Партизана по онаквом терену. По шансама могло је и убедљивије. Свака част играчима на борбености и дисциплини у игри.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.508
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da me neko pogrešno ne razume,ali pored sreće i snega po nekoj mojoj proceni pozitivan faktor je neigranje Đorđevića,bez obzira na njegovo iskustvo čovek je bio očajan u evropi,ne samo kiksevima već prosto nije pratio ostatak odbrane nije se slagao sa Krstajićem,za razliku od Jovanovića :respect koji bi da sam ja trener bio siguran u prvoj postavi...
Bravo za pored pomenutog Jovanovića i Fejsu,Moreiru, čak me je i Tomić prijatno iznenadio...
Svaka čast i ljudima na Jugu,krivo mi je što nisam mogao da prisustvujem ovome...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top