Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.110
Локација
vaginamandibularia
@ vader - nemoj! Previše nas će da se bavi vajanjem Jokana, na kraju ćemo da imamo bar 1000 komada! Kaako će onda ovi iz finansija da ih sve oteraju? proćiće nam cela sezona u tome...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Ja sam prezadovoljan, lopta je isla tecno, igraci su se dobro kretali, imali smo sijaset sansi i pravo je cudo kako 10 komada nismo dali ovim slepcima. Najzadovoljniji sam igrom splavarca Race koji je pokazao svoje fizicke predispozicije na kojim bi mu cak i Usein Bolt pozavideo. Nemam vise sta da dodam, resili smo sve probleme odlaskom Jokana. Sada igramo kao Barsa, ocekujem bar 3 komada u mrezi Vose, a protiv cigana i ostalih jadnika iz nase lige bez petarde nista nismo uradili.
Bravo crno-beli i moram da odam priznanje svima koji su terali Jokana.
Svaka cast bili ste apsolutno u pravu,covek je bio najveci problem naseg kluba.
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Gde su sada oni "2:0 pobedjujemo" i ostala sranja, pa zar ne vidite ljudi da oni vade snagu iz dupeta, ali vise od ovog ne mogu, nece, ne ide... Sramota, posle izlaska Brane, doslo mi je da povratim...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
ok,ajde ti barem nisi u ovom postu pljuvao po svima kao sto se pljuvalo u postovima prije...
ali opet,ni ti nisi realan,jer kako objasniti tvoje (i ostalih vas) ocekivanje da nasi igraci trce 90 minuta!?
pa nisu to neki drugi igraci,to su isti oni koji su i do sada igrali za nas....isti oni koji nisu navikli da moraju trcati nego cekati loptu na mestu,kao u onom decjem stolnom fudbalu sa igracima na federima.
veceras su se ipak vise kretali...
Без намере да улазим у полемику, само да одговорим:

Нико никога не пљује, просто то је тако, то је истина. Трчали су они, раније, много више и показивали већу жељу. Могуће да нису добро припремљени, очигледно немају снаге и кондиције, али тај очигледан недостатак жеље, малодушност, то се не добија тренингом, то је нешто што носе у себи, то је оно што смета. Тако је било вечерас, тако је било против Чукаричког, тако је било против Јавора, тако је било против Апоела ......... Очигледно, нема ко да то извуче из њих, да их мотивише, зато је потребан ауторитет, а тога у Партизану нема. Шта мислиш да ли би се овако вукли по терену да их тренира Дуле Вујошевић ???

Пронаћи тренера под хитно, лошије од овога не може. Ако ништа, довести Љубинка Друловића, већи је ауторитет и од Јокана и од Стевановића. Овако ћемо доћи у ситуацију из које се нећемо моћи изговнати, још увек ије касно.

Моје мишљење је да, након оног краха у квалификацијама за ЛШ, Јокана није требало дирати док се не изнађе бољи тренер, са Стевановићем је направљена велика грешка, није он калибар за Партизан, о ауторитету да не причамо.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Петровића вратити у 3. српску лигу, за боље није.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.119
Reaction score
306
Imam malo drugaciji pogled na utakmicu, ja sam igrom zadovoljan. Prije svega pas igrom. Konacno mi je jednom nasa pas igra izgledala pouzdano. Tuluz je ozbiljan tim, najozbiljniji u dosadasnjoj sezoni i onakva pas igra je stvarno bila dobra. Bolje reci, licila je, imala je glavu i rep.

Stevanovic.
Taktika je bila bas defanzivna. Ne moze defanzivnije od ovoga. Medjutim, ipak ne moze se igrati sa Krstajicem i gavrancicem na b ekovima. Previse su spori. Nije sve ni u iskustvu. godine cine svoje, i bilo je ocigledno koliko nas lako francuzi probijaju na bokovima. Izgledali smo u pocetku bas nekako cvrsto, ali onda smo postali meki da meksi ne mozemo biti.

Izmjene su bile dobre i unaprijedile su igru. Stevanovic Sinisa je donio nesto novo ulaskom iako je imao glupih gresaka za ginisa, a i Kleo je podigao nivo igre cijelog tima. Dao je i gol. Imali smo veliku sansu prije toga. To mi je drago da vidim, posto kod Jokana to uglavnom nije bio slucaj.

Odbrana. izgledala je sasvim amaterski. Zastrasujuce s obzirom kakva imena su tu. IZgledali smo kao iz vremena Tumbe kada su Savic, Bajic, Stojanovski, Miskovic, Ognjanovic, Sabo i ostali "asovi" odbrambenog zanata igrali na tim pozicijama. Bruka i sramota. Ovako jeftino primiti sva tri (!!!) gola... Ne zasluzuje cak komentar.

Slabi smo, jebi ga. Lijepo sam ja rekao prije utakmice da je i X odlican rezultat. Lakse ce ih biti naguziti u francuskoj. To nije trecerazredna ekipa. Zapravo i jeste, ali u tom slucaju mi smo cetvrtorazredna ekipa.
 

TheGreatOne

Banned
Учлањен(а)
04.11.2006
Порука
53
Reaction score
0
Gazda i ostali Jokanovi obozavatelji, ubijate vise sa pricom o njemu! Ja nikad nisam rekao da ce kad on ode da bude sve ok, ali on je morao da ide! I on, a tek mora GOMILA njih da napusti nas klub. Srozali su nas na dno dna, svi zajedno...Jokan je izmislio ovaj 'fudbal' koji trenutno igra Partizan, ovi iz uprave ( i oni sto se bave ne donosenjem para i oni koji prodaju za milione a dovode za jogurt i kiflu) su nam doveli lep spoj 'talenta i iskustva' (citaj krs klinaca i sporih matoraca). A da, kao sto sam vec rekao, dovedjenjem Stevanovica uprava je nedovoljno dobrog zamenila losijim. Samo prestanite sa likovanjem i izjavama tipa:'jel sam vam rekao'.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
evo sastav koji Plavi uigrava za Tuluz i koji ce najverovatnije poceti :

BOZOVIC

STEVANOVIC DJORDJEVIC GAVRANCIC KRSTAJIC

ILIC FEJSA PETROVIC LOMIC

MO

DIJARA

zanimljiva formacija sa Lomicem na levom krilu,moze da bude vrlo dobro,nadam se najboljem :napred Partizan
znaci ocekivan sastav,jedino Srdja umesto Stevanovica zbog duel igre ...
Ne znam kako je Bozovic kriv za treci gol??? pa dobro je da je i onaj prvi sut odbranio , tu je vec trebao da bude gol....a drugi gol je isti onakav sinoc primio i golman jednog Arsenala
da,ali TRECI golman Arsenala-Vito Mannone ...

mnogo lose igramo,slabo trcimo,a ni voljni momenat definitivno nije na zadovoljavajucem nivou,stvarno ne znam zbog cega ali je tako ....
danas nismo ni imali srece pogotovo kod primljenih golova ali i to treba da se zasluzi ...opet utakmica u kojoj mi ne napravimo vise od 1-2 sanse za gol,danas je bilo 2 i OBE smo iskoristili ...:ziveli
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.110
Локација
vaginamandibularia
pa da, mi obožavatelji jokana smo krivi. Kažeš, treba još njih najuriti? Jeste, aj sve da oteramo, pa da moderatori preuzmu upravu, ja ću da budem kafe-kuvarica, a ti nam budi trener.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.119
Reaction score
306
Imali smo bar 3 sanse. kad je lopta zavrila prakticno na liniji je jedna od njih ,prethodila je nase mdrugom golu, pa je i Brana Ilic imao onu jednu sansu iskosa.
 

rankovic dejan

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2008
Порука
33
Reaction score
0
Kakva steta sto smo pustili Sikimica da ode,pa samo je on falio kao iskusan stoper da pojaca zadnji red i sve bilo potaman...
Sta li mi cuvamo i od koga se branimo previse sam glup i zaslepljen odanoscu da bih videeo...
Da li je neko gledao kako je igrao Porto protiv mnog jaceg Celzija,junacki i na noz i u svakoj prilici jurnu napred bez usporavanja,osvrtanja i mozganja. Kada bi mi tako igrali sa mudma do kolena niko im ne bi zamerio nista,pa i poraz je za ljude...
NE UZIMAJTE MI I POSLEDNJU NADU DA NESTO VREDIMO,PROBUDITE SE I IGRAJTE:pfc:
 

South_boy

Početnik
Учлањен(а)
23.08.2007
Порука
29
Reaction score
0
Локација
Svuda
a mnogo smo se mi razmazili...ovaj kaze gore cemu da se nadam pobedama nad vojvodinom i zvezdom..pa naravno treba da se radujemo i pobedom i nad indjijom u kupu..mnogo mi trazimo..pa real madrid ulaze neverovatne pare i kupuje najbolje igrace pa 10 godina nista da urade u evropi znacajno..sta da kazem za navijace intera koji su 20 godina cekali titulu i liverpulove koji je jos cekaju ...ili za panatanaikos danas..doveli su silvu i sisea i onog argentinca i opet galatasaraj im da tri komada kuci...mnogo mi ocekujemo od Partizana, dosta kukanja..IDEMO DALJE !!!
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Tuluz nam je odrzao lekciju iz fudbala,a cini mi se da je to bilo sa nekih 60% njihovih mogucnosti:confused Pitam se samo koliko bi komada popili u LS protiv recimo Arsenala...A igramo sa 2 zadnja vezna kojih nikada nema tamo gde bi trebali da budu(Fejsa se dosta popravio u drugom pol.).Svaku njihovu dodatu loptu sa strane na nasih 20-25m,primao je njihov igrac sam kao duh.U odbrani se ne zna ko je brzi od koga.Onaj njihov napadac(koji jos igra umesto njihovog najboljeg igraca:banghead) bi ih pretrcao sa polomljenom nogom.A duge lopte bih zabranio,makar gubili svaku utakmicu sa po 5:0.Ljudi su nam veceras pokazali kako se na jednostavan nacin duplim pasovima osvaja prostor.Nisu imali 2-3 duge lopte na celoj utakmici.Sve po zemlji.Neke promene je potrebno praviti,ali sta???Novi trener(Stevanovica racunam kao da je Jokan jos tu),nova uprava,novi igraci?:confused

I kada odigra lose,samo na jednog coveka ne mogu da se ljutim.Moreiru.Zao mi je sto mora da igra sa diletantima(preblaga rec).

I jos zalije mi je sto cu ja i pred neke sledece kvalifikacije biti ubedjen da smo mi jaci od nekih tamo APOEL-a,Artmedia,Tuluza i ostalih osrednjih evropskih ekipa:banghead
P.S.Sudija kao da je pao sa Marsa...Mogu oni da stave jos 10 pomocnika,ali kad je glavni debil,tu pomoci nema...
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Јокане одлази, докле да нас брукаш? :banghead
шта има да се каже посел овакве утакмице?
на тренутке смо играли очајно, на тренутке солидно... Клео нас је покренуо својим уласком, штета што је изашо до тад најбољи појединац Илић, мислим да би њих двојица у тандему можда и покушали нешто више да ураде :confused
за поједине играче (шта поједине, један је једини, сви знате који) ми још није јасно откуд они у првом тиму? Ломиће ме пријатно изненадио, напокон да неко успе да набаци лопту из корнера, и ето, први КАКО ТРЕБА убачен корнер и гол... на томе треба да базирамо игру...
Божовић је у очигледној кризи... великој... за први гол нема шта да му се каже, док је други његов гол... трећи нисам видео па не могу да судим... једино ми није јасно, како онолико греши код излетања на високе лопте?
како и шта даље, видећемо, бодовима ссе неможемо надати ни у Доњецку, Шахтјор је прејак... шансу за макар неки бод да тражимо са Брижом...
и још једном за крај, Јокане одлази!
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.119
Reaction score
306
Porto igra hrabro protiv Celzija zato sto ima takav igracki kadar koji moze da odigra tako. Prije svega pouzdanu pas igru. to je ono sto nama jako, jako dugo nedostaje. Dzaba ti ako se zalijeces, ako su tvoji pasovi nepouzdani i neprecizni te gubitkom lopte otvaras prostor za kontre.

Organizovano racionalno trcanje i umjereno, vrlo umjereno, ofanzivna igra su postulati modernog fudbala.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ne znam kako je Bozovic kriv za treci gol??? pa dobro je da je i onaj prvi sut odbranio , tu je vec trebao da bude gol....a drugi gol je isti onakav sinoc primio i golman jednog Arsenala...

Nije samo on kriv za 3 gol naravno jer ostavili su igraca samog da sutne pored nasih 5 stopera ali on nije branio taj sut vec je seo na dupe a lopta nije isla mnogo pored njegove leve ruke.
A zasto je seo na dupe, jer je primio drugi gde mu je reakcija bila kao da je popio 2-3 piva pre utakmice.
Primio je u svoj ugao van kazennog i to relativno iskosa i onda se ukenjao i kod treceg odmah seo.

Nije uhvatio loptu posteno, ispadala mu je i kod nekih opustenih situacija.
Van forme je ocigledno i to traje vec neko vreme, nije nista novo.

...odoh da skupljam blato da pravim jokana...

Bez obzira na sve, ovo je ipak mnogo bolje od onoga sto je Jokan ove sezone u Evropi ali i prosle pokazao.
Blato ne moras da skupljas, ima ga mnogo kod nas, ostavio ga Jokan
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Не знам чему оволико мрачење. Ја никада опуштенији нисам отишао на утакмицу, јер свестан нашег тренутног квалитета ништа посебно нисам ни очекивао. Неки помак у игри се свакако видео. Агресивније, са више пресинга, далеко боље него у недељу. Што то није било довољно за бар један бод, јебига. Кад сам себи даш онаква три гола, шта више рећи. Ово је наш квалитет и ми од овога не можемо много боље. Треба да будемо искрени - дали су нам 3 гола из 3 акције. Далеко смо ми од њих, они овакве утакмице играју сваке недеље.

Нисам разочаран претерано, чак сам видео неке позитивне промене у игри. Што се мене тиче, не треба бити разочаран и дајем пуну подршку Стевановићу. Овај пораз може бити јако користан, да видимо где смо, да усмеримо снаге на првенство и да полако правимо планове за зимску паузу. Очигледно да некима није место у Партизану.

Јесте непријатно изгубити кући, али требали бисмо сви заједно да будемо мало реалнији. На залагању им не замерам, а знају колико знају. Напред Партизан!
 

TheGreatOne

Banned
Учлањен(а)
04.11.2006
Порука
53
Reaction score
0
pa da, mi obožavatelji jokana smo krivi. Kažeš, treba još njih najuriti? Jeste, aj sve da oteramo, pa da moderatori preuzmu upravu, ja ću da budem kafe-kuvarica, a ti nam budi trener.

Trener da budem ne mogu, ali veruj mi da mogu da ne kradem i ne mazem oci ljudima. Da li treba terati sve? Svi zasluzni za ovakvu ekipu i ovakvu igru Partizana ako mogu sutra da odu, ja bih bio veoma zadovoljan. Nista drugo do transparentnosi i prihvatanja odgovornosti niko ne trazi od njih...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top