Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ljudi prestanite da se delite na ljubitelje i ne ljubitelje lika i dela Slavise Jokanovica ovde se ne radi o treneru pa nama ni Ferguson sa Murinjom kao pomocnikom ne bi pomogao nasi igraci su limitirani za ozbiljne evropske duele.
Diarra- Limitiran igrac koji poseduje brzinu koja je ne dovoljna za evropu.
Tomic-dobar dribler za nasu ligu,slab u duelu
Raca-Spor,slab u duelu.
Fejsa-Fantastican u odbrani u napadu limitiran sa njim na sredini imamo igraca manje kada napadamo.
Krstajic-spor
Djordjevic-prosek
Gavrancic-spor nesiguran.
Bozivic-ne smem da istrcim iz peterca ima babaroga

Tomic-pojacati rad u teretani radi dobijanje stabilnosti i jacine u duelu-Raca isto.Raditi individualno sa igracima na otklanjanju njihovih slabih tacaka... Da li to neko kod nas radi? pa mi se ponasamo kao najgori amaterski klub samo pogledajte na sta lici Tosic pre i posle Partizana i sve ce vam biti jasno koliko se kod nas radi individualno!
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
Čekaj burazeru, zar svi oni koji su skandirali Jokane odlazi nisu rekli da će se njegovim odlaskom rešiti svi problemi. Ja u ove dve utakmice nisam video ništa novo ili bolje. Čekam i tu nedelju pa da vidim i protiv Voše, mada i tu ne očekujem ništa više.

Većina vas očigledno i dalje ne želi da shvati da imamo tim ispod evropskog proseka pa i ne treba da nas čude porazi protiv isto tako prosečnog Tuluza. Ne bi tu ni Murinjo pomogao kamoli Stevanović.

u potpunosti se slazemo za kvalitetu naseg tima.
samo mislim da je malo ljudi koji su svesni da za puno bolje mi i nemamo financija,a ni znanja da ih napravimo.
najmanje je tu trener kriv,jer kad nemas s kim raditi....mozes pokusati ili mozes odustati.
i dok je jokan bio trener,rekao sam...ne moze on uci i igrati odbranu,davati golove pa onda jos i trcati na gol...
ali Gazda,ovako kako ti pises ispadne da ti je drago sto su oni bili u krivu,pa eto partizan i dalje igra lose iako su oterali jokana,a ti mozes likovati,iako klub kojeg svi volimo gubi.
zato ne volim ovo pljuvanje po svima redom koje neki clanovi foruma forsiraju....svi nasi igraci i clanovi uprave,treneri i pomocni treneri bi voleli da pobedjujemo...jer ako nista drugo,tj ako ne zbog ljubavi...bar bi im islo u dzep.
ali nismo sposobni za vise...

Нико никога не пљује, просто то је тако, то је истина. Трчали су они, раније, много више и показивали већу жељу. Могуће да нису добро припремљени, очигледно немају снаге и кондиције, али тај очигледан недостатак жеље, малодушност, то се не добија тренингом, то је нешто што носе у себи, то је оно што смета. Тако је било вечерас, тако је било против Чукаричког, тако је било против Јавора, тако је било против Апоела ......... Очигледно, нема ко да то извуче из њих, да их мотивише, зато је потребан ауторитет, а тога у Партизану нема. Шта мислиш да ли би се овако вукли по терену да их тренира Дуле Вујошевић ???

Пронаћи тренера под хитно, лошије од овога не може. Ако ништа, довести Љубинка Друловића, већи је ауторитет и од Јокана и од Стевановића. Овако ћемо доћи у ситуацију из које се нећемо моћи изговнати, још увек ије касно.

Моје мишљење је да, након оног краха у квалификацијама за ЛШ, Јокана није требало дирати док се не изнађе бољи тренер, са Стевановићем је направљена велика грешка, није он калибар за Партизан, о ауторитету да не причамо.
ajde,slozit cemo se da im treba autoritet,nisam nikad bio sretan ni sa jokanom,ali opet...dzaba trener ako nema sa kim.
a ovi igraci nisu materijal za evropu.

nema se tu sta kukati,mi jesmo ispodprosecna evropska drzavica( svakako a i) sto se fudbala tice,a takva nam je i liga,samim tim i prvak te lige.


posebno bih naglasio ovo tvoje da je ocit nedostatak zelje,e brate to je nas balkanski mentalitet....hteli bi mi sve,ali da neko drugi napravi,uznoji se umesto nas.
nije to nedostatak zelje,nego mentalitet....

svi nasi igraci su uglavnom takvi,pa odtud i da nam je najbolji igrac stranac.
mi pravog pleya i napadaca nismo proizveli jako dugo...
i najbolji trener tu ne pomaze,mozda moze nesto napraviti za jednu utakmicu,ali ne i za sezonu. jer cim malo polete...ostaju u oblacima.
posle jedne dobre utakmice,mediji ih uzdizu,a curice im odrzavaju u visini....slava udari u glavu,pa zaborave da to treba nekako i odrzati.

upravo zato mi nikada ne napadamo,nemamo takvu taktiku,nego idemo cvrsto odbranbeno (po tome je srbija poznata),umesto da shvatimo da je napad najbolja odbrana.

ja jos jednom ponavljam,iako je ocito da nam fali kondicije,ovo je jedna od njaboljih partizanovih utakmica u....pa dugo vremena.
em se trcalo,em su proigravali i stvarali sanse...
da nemamo bas toliku rupu u odbrani,i da imamo bilo kakvog golmana...sve bi to izgledalo puno lepse veceras,jer nebi njima od 4 suta usla 3.

Edit:Crno-beli je rekao sve sto ja kompliciram,a tako jednostavno...da bar forum ima neku opciju tipa palac gore :)
 
Последња измена:

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Не знам чему оволико мрачење. Ја никада опуштенији нисам отишао на утакмицу, јер свестан нашег тренутног квалитета ништа посебно нисам ни очекивао. Неки помак у игри се свакако видео. Агресивније, са више пресинга, далеко боље него у недељу. Што то није било довољно за бар један бод, јебига. Кад сам себи даш онаква три гола, шта више рећи. Ово је наш квалитет и ми од овога не можемо много боље. Треба да будемо искрени - дали су нам 3 гола из 3 акције. Далеко смо ми од њих, они овакве утакмице играју сваке недеље.

Нисам разочаран претерано, чак сам видео неке позитивне промене у игри. Што се мене тиче, не треба бити разочаран и дајем пуну подршку Стевановићу. Овај пораз може бити јако користан, да видимо где смо, да усмеримо снаге на првенство и да полако правимо планове за зимску паузу. Очигледно да некима није место у Партизану.

Јесте непријатно изгубити кући, али требали бисмо сви заједно да будемо мало реалнији. На залагању им не замерам, а знају колико знају. Напред Партизан!

Jedan totalni potpis na post. Tuzan jesam zbog poraza, razocaran preterano nisam, jer mi je jasno kakvi smo i gde smo.

A, kad bih zeleo da budem bezobrazan, rekao bih zapaljenim Jokanoljubiteljima da smo mi veceras osvojili u jednoj utakmici isto bodova koliko prosle sezone za 4 utakmice i dali gol vise sa 4 stopera i 2 zadnja vezna u timu... To, kad bih hteo da budem maliciozan, ali necu naravno.
 

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
Nismo odigrali odbranu i to je to...bravo crno belima na igri dosta je sto pokazuju zelju a sad boze moj nije ni prva ni zadnja koju smo izgubili a svaka cast sto im nismo zvizdali to cenim :)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne vredi burazeru, oni su u pravu, evo postigli su DVA gola, odigrali sjajno, ali nisu imali sreće... a eto mi Jokanoljubitelji sada mrzimo Partizan i likujemo zato što je izgubio.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
@je ne a
Ne razumem sto si toliko opsednut Jokanom :confused. Nista ali nista nije pokazao za 2 godine. Niti je napravio nekog igraca niti je napravio igru, NISTA. u nasoj ligi mi imamo 50% sansi da osvojimo ligu a on apsolutno srecom osvoji 2 prvenstva. 1. bodovi s jeseni, pa i to zamalo da useremo, a 2. nas jedini konkurent koji ima drugih 50% sansi nikad gori u svojoj istoriji. i za kraj, moram da priznam da sam i ja veliki postovalac Jokanovog lika, ali svakako ne i dela!!
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
U velikoj si zabludi. Videćeš do decembra šta je pravo blato. I kad je Evropa u pitanju, i kad je prvenstvo u pitanju.

Uopste se ne slazem jer sada smo bar videli mali pomak i shvati da treba mnogo vremena da prodje da se Jokanove brljotine srede.

I tu naravno ne pricam o njegovim titulama i slicno, karanju cigana itd za to mu svaka cast
vec o igri u prosloj sezoni sto u Evropi sto u prvenstvu a posebno ove sezone i ove pripreme sta je uradio.

Znam da ga volis ali on nas je uvalio u ovo blato i nije samo on kriv naravno

ps. vec smo dali vise golova nego prosle sezone ako se ne varam, znaci tesko ce biti gore
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
PARTIZAN - TOULOUSE FC 2:3 (1:2) 17.09.2009. - 11:40
699.jpg

Partizan nije uspeo. Pred oko 15.000 gledalaca crno-beli su izgubili na svom terenu od francuskog Tuluza sa 2:3 na startu Lige Evrope 2009/10 i na taj način su bitno umanjili svoje šanse da u preostalih 5 kola (do sredine decembra) eventualno obezbede jedno od prva dva mesta u grupi „J“ i na taj način izbore plasman u 1/16-finala Lige Evrope koja je na programu u februaru naredne godine. Bila je to utakmica u kojoj se u prvih 20-ak i u poslednjih 20-ak minuta nije dešavalo gotovo ništa uzbudljivo ni pred jednim, ni pred drugim golom – u tim periodima gledali smo fudbal u kojem se puno toga svelo malte ne isključivo na kvarenje igre protivnika. Međutim, u preostalih 50-ak minuta (od 22. do 69. minuta) bilo je veoma puno „čistog“ fudbalskog sadržaja.

699_0.jpg

Ne možemo se oteti utisak da je Partizan mogao da izbegne večerašnji poraz. Šta više, čini se da bi nerešen ishod na kraju utakmice više odgovarao svemu onome što smo videli, nego što to čini u realnosti ostvarena pobeda Francuza. Gosti se jesu predstavili kao solidna evropska ekipa, ali su do pobede stigli ipak ponajviše krupnim greškama Partizanove odbrane. Sa druge strane, crno-beli su postigli 2 lepa gola iz istih takvih akcija, ali je u Evropi gotovo nemoguće zabeležiti pozitivan rezultat kad se prime čak 3 pogotka.

Kao što već napisasmo, u prvih 20 minuta se na terenu nije dešavalo praktično ništa uzbudljivo. Partizan je u tom periodu dosta dobro stajao u defanzivi, na vreme su crno-beli „zatvarali“ svaki ofanzivni pokušaj Tuluza, ali istovremeno nisu ni sami uspeli da stvore neku priliku da ugroze golmana Pelea. A onda, u 22. minutu, prva velika prilika za naš tim: Lomić je sa leve strane uputio pas u sredinu ka Petroviću, a ovaj produžio desno ka Moreiri koji je bio u punom trku. Na loptu je osim našeg fudbalera krenuo i Mbenge, sudarili su se na 16 metara od gola Tuluza, loptu je ipak prvi zahvatio gostujući fudbaler, no ona je u visokom luku krenula ka golu Tuluza, preletela je istrčalog golmana Pelea i potom odskakutala najviše 10-15 santimetara pored same leve stative u gol aut! Šteta, samo korner za crno-bele, međutim...

...Iz potonjeg kornera (23. minut) Partizan dolazi u vođstvo! Sjajno je Lomić centrirao na prvu stativu, a tamo silovito utrčava Krstajić i glavom sa nekih 5 metara zakucava loptu u mrežu – 1:0 za šampiona Srbije!

Ipak, samo sedam minuta kasnije (30. minut), Tuluz dolazi do izjednačenja. Pankot je sa loptom na desnom krilu, ubacuje je u sredinu na nekih 7-8 metara od gola Partizana, a tamo Sirijeks vešto pravi „piruetu“ sa loptom, vara Đorđevića, izbija potpuno sam ispred Božovića i rutinski uspeva da ga savlada – 1:1.

U 36. minutu dva velika uzbuđenja pred golom Tuluza: Najpre je na centaršut Petrovića sa desne strane lepo reagovao Brana Ilić, prihvatio je loptu i snažno šutirao iskosa sa 10-ak metara. Pele uspeva da odbrani taj udarac, odbija loptu, ona potom završava na suprotnoj strani, a tamo Krstajić (polulevo) sa neka 22 metra snažno šutira u sam levi ugao, no Pele se opet uspešno baca i odbija loptu u novi korner za crno-bele.

A onda, samo minut kasnije (37. minut), Tuluz postiže i drugi pogodak. Iskosa na levoj strani svog napada (na nekih 25 metara od gola) Francuzi su brzo izmenjali 3-4 pasa (Tabanu – Sirijeks – Sisoko – Sirijeks), a onda Sirijeks šutira sa 20-ak metara jako precizno i po drugi put trese mrežu Božovića – 1:2.

699_1.jpg

Već na početku drugog poluvremena (49. minut) Tuluz postiže i treći pogodak. U jednoj polukontri gosti su atakovali sa desne strane, odatle je „stigao“ prizeman centaršut u sredinu, a tamo potpuno usamljen na loptu natrčava Devo koji šutira sa nekih 15 metara. Božović uspeva nogom da odbije tu loptu, ali tako nesrećno po crno-bele da ta lopta u visokom luku kreće ka mreži i ispod same prečke i ulazi u nju, bez obzira što je golman Partizana na liniji gola stigao da je dotakne – 1:3.

U 52. minutu beležimo odličan pokušaj gostujućeg igrača Tabanua iz „slobodnjaka“ sa neka 22 metra. Lopta je preletela živi zid, išla je u desni ugao, ali Božović pravi paradu i izbija loptu u korner.

U 59. minutu velika sreća za Tuluz i velika nesreća za naš tim. Moreira je lepo polulevo, na ivici šesnaesterca Tuluza, proigrao Tomića i Dijaru koji su obojica krenuli na tu loptu. Najpre je udarac uputio Tomić – Pele brani i ostaje da leži na zemlji. Potom se lopta odbija ka Dijari, ovaj šutira gotovo sa istog mesta kao Tomić delić sekunda ranije, lopta ide ka praznom golu, tamo je na liniji glavom zahvata Mbenge, od njegove glave lopta leti na levu unutrašnju stativu, odbija se na suprotnu stranu, stiže je Ilić i pokušava da uputi centaršut nazad u sredinu, ali od svega ništa, gosti definitivno otklanjaju opasnost po svoj gol...

Ipak, samo sedam minuta kasnije (66. minut), rezultatska neizvesnost je ipak povraćena, Partizan stiže do svog drugog pogotka: Dijara je uputio divan dubinski pas na Klea koji utrčava iza odbrane Tuluza, prihvata loptu i iskosa sa desne strane, sa nekih 7-8 metara, „podbada“ loptu iznad golmana Pelea koji mu pada u noge, a lopta završava u levoj „maloj mrežici“ – 2:3!

U 69. minutu Tomić odlično šutira sa nekih 20 metara, lopta je na putu ka golu malo zakačila jednog igrača Tuluza i potom pogađa mrežu, ali samo sa spoljne strane - samo novi korner za crno-bele...

Navijači Partizana koji su i večeras sve vreme bodrili svoj tim, očekivali su u preostalih 20-ak minuta do kraja utakmice još neko uzbuđenje pred golom Francuza i makar još jedan pogodak u njihovoj mreži koji bi Partizanu doneo izuzetno vredan bod. Međutim, ta uzbuđenja su izostala – ne zato što Partizan nije ništa pokušavao (voljni momenat je sve vreme bio prisutan), već pre svega zato što su Francuzi izuzetno dobro stajali u defanzivi i uvek su na vreme neutralisali svaku eventualnu „pretnju u najavi“.

Ovakvih večerašnjih 2:3 sigurno boli jer je pozitivniji rezultat bio „tu negde“. Međutim, već od sutra ujutro ova utakmica mora polako da se arhivira, iz prostog razloga što već za tri dana (u nedelju) crno-beli u velikom prvenstvenom derbiju očekuju na svom stadionu novosadsku Vojvodinu. Pre potpunog „arhiviranja“ Tuluza, poželjno je naravno analizirati greške koje smo večeras pravili u odbrani i zbog kojih je ova utakmica u krajnjoj liniji i izgubljena.

699_2.jpg

Posle meča treneri Kazanova i Stevanović izašli su pred novinare i izneli svoje impresije sa meča:

Poslušajte izjave trenera posle meča na pres konferenciji

699_3.jpg
www.partizan.rs
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
@ Cerberus

Управо то, најмање је потребно сада да се понашамо као деца и да се делимо на љубитеље и противнике Јокановића и Стевановића. Треба подржати тренера који је сада у клубу - Јокану искрено хвала на свему, али човек није више у клубу.

Иначе, опет сам изузетно разочаран игром Раће Петровића. Фејса далеко бољи, Ломић наместио други гол за четири дана, а Клео и Стевановић унели доста живости. Све је то танко и недовољно, али ту смо где смо. Што пре сви то схватимо - сви, од управе до навијача, веће су шансе за некакав напредак у будућности.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Rekoh ja da treba gledati da ne primimo gol i da je remi veliki rezultat. A cak sta vise mi smo vodili sa 1-0 i produzili sa "bez veze" napadima gde svi kranu u napad tesko se vracaju a i tesko se krecu u napadu ( osim u jednom preriodu u 2 pol.)
Ako hocemo da se nadigravamo mora vise da se trci mnogo vise. Jedan fejsa se rastrcao u drugom poluvremenu odma razlika. I koliko puta da ponovim da knezevic ne sme da igra desnog beka. CCC
Tuluz i nije tako jak tim ali su barem vidi se iskusniji.
Protiv svih timova u LE mi moramo da igramo na 0 ali bas na 0. Pa sad ako umuvamo neki gol kao onaj krstajicev dobro ako ne nista.
Ne moze se ovako u evropu. Sad vidite da je taktika jokanovica u gosti protiv ziline da ne primimo gol bila jako jako mudra i kljucna za plasman u LE.
A igru necu nesto narocito da komentarisem neki kao prvi put da igraju fudval, ne znaju da dobacuju, da primaju loptu, da stopiju... za kondiciju necu ni da pominjem.
Prolaznu ocenu ovu utakmicu dobijaju Fejsa, Krstajic, Kleo (va dvojica zbog golova) i Stevanovic. Fejsa i Stevanovic RESPECT za trcanja u 2 poluvremenu.
Pozzdrav
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
u nasoj ligi mi imamo 50% sansi da osvojimo ligu a on apsolutno srecom osvoji 2 prvenstva. 1. bodovi s jeseni, pa i to zamalo da useremo, a 2. nas jedini konkurent koji ima drugih 50% sansi nikad gori u svojoj istoriji
ок, имали смо тад 50 % шанси, ако не добијемо Вошу знај да ћемо иамти 100 % шанси, да је не освојимо

vec o igri u prosloj sezoni sto u Evropi sto u prvenstvu a posebno ove sezone i ove pripreme sta je uradio.
зато ћемо ове год бити први у групи, и освојити ЛЕ :roll:
 

Layzick

Grobar
Учлањен(а)
05.10.2007
Порука
226
Reaction score
1
Eto posle gledanja utakmice i sumiranja svega vidjenog mislim da nam je fizicka pripremljenost stvarno jadna,vidi se da se jos u pripremama napravila greska i da se sad usled nedostatka kondicije i snage ulece u nove greske.

Necu mnogo komentarisati igrace,svi su oni krivi,neko manje neko vise ali nekako mi nije jasna odbrana,svaku utakmicu se rotiraju igraci i nikako da se zadrzi jedan dvojac na sredini.Svaka normalna ekipa pocinje sezonu sa vizijom ko ce ciniti odbrambeni stub jedino se to kod nas ne zna,cas igraju Gavran i kapiten,cas Krle i kapiten,pa Gavran i Krle,pa smo videli i Knezevica kao opciju.....mislim stanite,kako mislis da uigras odbranu ako non-stop vrtis rotaciju?Neznam ja sam laik za neke strucne fudbalske izraze i taktike ali ovo je bas ocigledno,dovoljno je uporediti sa nekim ekipama slicnog kvaliteta...

Sledeca stvar na mecu koje sam se najvise plasio jeste ta sporost odbrane,na kraju nam se taj nedostatak brzine nije direktno odbio od glavu,desilo se usled moranja povlacenja odbrane i ostavljanje prostora njihovim napadacima,inace taj prostor po logici su trebali Raca i Fejsa da zatvore al mi zadnjeg veznog nemamo....Naravno usled toga primamo one mogu reci slobodno jeftine golove,jbg.......

Ono sto treba da brine sve nas jeste sto je Partizan sve utakmice koje izgubio do sad izgubio na taktickom planu,jedna taktika koju svako moze da procita,stisnes Racu i Fejsu,zatvoris Mo-a i to je to,jednostavno krila ne mogu nikog da prodju 1 na 1,ne igraju dupli pas,nema kretanja veznog reda,zamena pozicija....nista od toga,kad se krene u napad kako se postave na pocetku napada to tako i ostaje makar ne bilo nikog preko puta,naravno opet dolazimo do trcanja,za koje nasi igraci nemaju kondicije....

Iskreno,ja sam video napredak u igri,imali smo neke sanse,dali smo dva gola,smatram to nekim napredkom,jbg protiv Ziline i Apoela kod kuce nismo napravili jednu akciju kako valja,sve smo silili,danas se videla na trenutke neka ideja,napredak jeste mizeran al bitno je da smo se pomerili.
Sta ocekivati dalje,nadam se da ce se spremiti za Sahtjor dobro jer tamo sve osim petarde je odlican rezultat,ko ih je gledao zna o cemu pricam,mislim da sa ovako sporom odbranom cemo platiti debelo al ajde,nada umire poslednja.Prognoza je borba sa Brugge za 3 mesto,oni su takodje u qrcu,slabo igraju,lako primaju golove i ako negde treba traziti bodove to je protiv njih.
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Neću mnogo da komentarištem utakmicu, jer nema i šta mnogo da se komentariše... Igra sa jednim špicem nije loša, ali Cleo bi se u toj ulozi, na ovakvoj utakmici, sigurno bolje snašao od Diarre. Odbrana je bila postavljena u alibi stilu, što nas je na kraju i koštalo. Mislim da je Božović zreo za malo hlađenja na klupi, previše kikseva u poslednje vrijeme.

Sve u svemu, ništa što nismo i očekivali, mada ipak mnogo lošije ako se uzme u obzir da je Tuluz bio u značajno okrnjenom sastavu.

Pohvale za Fejsu, Branu i Clea (Diarra samo prelazna), ipak se moraju izdvojiti oni koji su bar nešto igrali.

Јесте нас судија јебао, нарочито несвирањем 5-6 очигледних фаулова, али ко нас јебе, ми певамо док нас краду. Гробари су постали певачи.

Za ovo :respect do neba! Potpisujem! Mada sam uvijek bio u manjini kad je taj dio priče u pitanju...
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Bez obzira na poraz, nisam se puno izbedacio. Primili smo jeftine golove ali vidi se da je bilo nekih pomaka u igri, vidi se htenje kod vecine igraca a ne samo kod 2-3. Treba zaboraviti Tuluz sto pre i pre svega psihicki se spremiti za vojvodinu, gde su nam 3 boda preko potrebna.
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Antiću stavi našeg reprezentativca da igra da ga moje oči što pre ne vide.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Јесте нас судија јебао, нарочито несвирањем 5-6 очигледних фаулова, али ко нас јебе, ми певамо док нас краду. Гробари су постали певачи.

E za ovo i ja moram da se slozim, moramo da pratimo vise teren da huk sa juga dobije smisao.
 

TUKI

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2008
Порука
191
Reaction score
2
Čekaj burazeru, zar svi oni koji su skandirali Jokane odlazi nisu rekli da će se njegovim odlaskom rešiti svi problemi. Ja u ove dve utakmice nisam video ništa novo ili bolje. Čekam i tu nedelju pa da vidim i protiv Voše, mada i tu ne očekujem ništa više.

Većina vas očigledno i dalje ne želi da shvati da imamo tim ispod evropskog proseka pa i ne treba da nas čude porazi protiv isto tako prosečnog Tuluza. Ne bi tu ni Murinjo pomogao kamoli Stevanović.

po mom misljenju imamo veoma solidnu ekipu,svaki igrac ima svoje kvalitete i svaki igrac je veoma kvalitetan,ipak su nam u ekipi moreira,krstajic,dijara,gavrancic,ljajic,lomic i jos neki,mene niko nece ubediti da su ti igraci losi,tj ispod evropskog proseka,nemoguce da su neki zaboravili fudbal kad su dosli u partizan...po mom misljenju kriva je organizacija kluba,tj treninzi,znaci fizicka sprema,taktika,u neku ruku i motivacija igraca,koja jeste prisutna ali ipak nije to to...ja cu uvek pre kriviti trenera koji je poceo svoju trenersku karijeru pre 2godine i onoga koji je zamenio trenera kome je bio asistent(sto znaci da je tesko da je bolji od njega,u ovom slucaju stevanovic od jokana) nego igrace!
 

Dejan Krstic

Banned
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
58
Reaction score
0
Prvi put za proteklih sezonu i po vidim da Partizan ume da igra fudbal!

Uzeli smo posed lopte 57%!
Videla se želja kod igrača, agresija, trčanje, otvaranje! Nismo imali snage za celu utakmicu ali 80 minuta igrači su izgarali i što je važno znali su kako da se kreću, kako da postave formaciju! Ima još mesta za pomak ali ne zaboravite Plavi je na klupi tek 10 dana. Jel se sećate onih alibi priča od prošle LE kako su nam linije tima previše udaljene?


Drugo stvarali smo šanse, i to i kroz sredinu i po krilima, hteo sam da zaplačem od sreće kad sam video da znamo šta sa loptom! Napokon bekovi služe nečemu u napadu. Nebeska razlika u odnosu na staru igru - primiš loptu pa vratiš štoperu.


Lako je pametovati nakon utakmice ko je trebalo da igra ali Lomić na krilu potez za čistu desetku - kao što smo videli nije igrao da bi se bolje branili već da bi bolje napadali! Izmene pravovremene, a ne kao kod Jokana - prva u 80om, a i to ako gubimo!


Zašto smo onda izgubili - šta reći osim Djordjević!!! I to i kod prvog gola, ali i kod trećeg! Pa ne znam dal sam video nekad da napadač onako izradi i okrene štopera - pa ono je smešno! Kod trećeg gola se zaleteo da čuva Božovica a Devo sam ko duh! Uopšte katastrofalna igra i njega i Gavrančića, šta bi tek bilo da je Tuluz stvorio više šansi!?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top