Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
U velikoj si zabludi. Videćeš do decembra šta je pravo blato. I kad je Evropa u pitanju, i kad je prvenstvo u pitanju.

Заиста покушавам, али ово не могу да разумем. Значи, најбоље да се пензионишемо као навијачи, пошто нас распад свакако чека. Где је вера у боље дане, поверење у тим, тренера...? :confused Није ли мало прерано судити после две утакмице?
 
Последња измена:

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
ali kako su nas izradili svaka cast na jedan dodir...a ona finta kod prvog gola stvarno su odlicno odradili...na nasu zalost..
PS Stevanovicu mozemo suditi na kraju sezone. Ako je dobio sansu treba ga podrzati do kraja pa onda podvuci crtu.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ja ne mogu da verujem da ovde postoji podela na one "Jokanove" i one protiv njega...:roll:

Ja sam prvi koje je gotivio Jokana, ali mi je i bilo jasno kada je jednostavno dolso do toga da mora da ode i hvala mu na svemu sto je dao! Ali da se sad vracamo na to vise ne ide...
Najgore je to sto odlaskom Jokana, nije otisao po meni glavni krivac onoga sto nam se sad desava...mada je Jokan, kao i svi u klubu snosio deo krivice!

E sad bih se vratio na "glavnog krivca", iako tu titulu nikad u timskom sportu ne bi trebalo da zasluzi jedna osoba...medjutim po meni on jeste...

Rec je nasem kondicionom treneru Miticu! Pisao sam u vise navrata o nasoj fizickoj nespremnosti i sad jos jednom potpisujem to!
Ako se ne varam, Mitic je postao nas kondicini trener istog onog leta kad je djukic( SMRAD) postavljen za trenera! Moguce da je bilo i ranije, ali ja ipak mislim da je tog leta...
Od tad, ja konstantno tvrdim da nasa ekipa nije fizicki spremna! Vecina se i slaze!
Naravno, ne poredim nas tim sa ekipama iz nase lige, jer mi ovde govorimo o evropi i zelji da igramo LS, nego sa ekipama sa kojima smo igrali u evropi...
One godine kad smo izbaceni posle sviinjskog i nemam utakmicu koju bi analizirao i naveo kao primer, ali u prethodnoj sezoni( narocito u grupnom delu LE) i ove godine se vidi nasa nespremnost u odnosu na evropske ekipe!

Ljudi, jednostavno od ovako pripremljenog tima niti jedan trener ne bi mogao da izvuce bog zna kakve rezultate!
Vraticu se samo na jednu stvar...u revans utakmici protiv Njukasla, u sred Engleske, tadasnjih startnih 11 igraca Partizana je istrcalo, ne 90, nego 120 minuta!( ako se ne varam u produzetku je izvrsena samo jedna izmena i to pred sam kraj...)! I za to nije samo zasluzan autoritet tadasnjeg trenera, nego i dobra pripremljenost nasih igraca! Pa meni se cini da su tad igraci posle 120 minuta rekli :" sta, nije valjda da je gotovo?", a sad ovi igraci CRKAVAJU posle 60 - 70 minuta protiv Tuluza...za mene to je JAKO TUZNO!

Ako se neko seti da smo mi u prethodne tri godine nekog nadjacali, pretcali na terenu u evropi neka me podseti, posto se ja ne secam...
 

Shamai

Početnik
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
39
Reaction score
0
Evo ovako ,prvo da kazem za Jokana ...prvo i prvo...ne znam kako grobar bilo koji , pa i onaj sto to u stvari nije moze sebi da dopusti da dobije kompleks od neke evrope , i da toliko zarko zeli evropu da za nju daje sve sto kod svoje kuce uzima....a drugo , nije toliki problem sto je otisao Jokanovic problem je sto se njegovim odlaskom klub totalno destabilizovo ,znaci pokrecu se odmah price o smjeni UO , sportskog direktora itd. , zar nam to sada treba , ajde da se ovo prebrodi i da ostavimo stvari kakve su trenutno (na gore ne moze ici , od ovog gore nema) a ne da se sad tamo negdje spominje jos smjena koje ce nam siguran sam uzeti i prvenstvo a ne samo neku tamo evropu , licno , dok got mi uzimamo nase prvenstvo mene evropa ne zanima , daleko od toga da nas ne volim vidjeti tamo ali brate srcu mi je bliza nasa kruna nego neko tamo evropsko pretkolo ili grupna faza...zato molim i ostale da skidaju kompleks evrope pod hitno.

A da dopunim sad neke stvari o utakmici , prvo Lomic , za beka dusu dao , krilo ima malo problema sa driblingom i drzanjem glave u zemlji , znaci samo drzati ga na beku jer mu je prdor iz trka jaca strane.
Drugo , ona prica kako nam igraci ne mogu primiti loptu , iskreno koliko sam ja vidio ne znaju ovi iz odbrane i sredine da je dodaju , jer je samo napucaju u pravcu Diare koji sem sto ima igraca na ledjima mora i bombu da fata....previse se trazi....
Trece , Sinisa Stevanovic , igrac koji bi po meni morao da ima mjesto u prvom timu , svaka cast i Srdji na zalaganju koje pokazuje , ali po meni Stevanovic treba da se kali sto vise, jer nam treba prodoran igrac , koji ima fizicke predispozicije za trcanje.(I on je vezeras nakon 4 napada koja je trcao tamo , nazad ...posustao , a nasi igraci kao maniti navalili po desnoj strani slati lopte , iako vidno covjek od punih sprinteva pao sa nogu)
I cetvrto i najvaznije....jena rijec...kondicija...pod hitno dizati nivo trke po terenu...

P.S. Neko spomenu kako je Porto nadtrco jaci Celzi , Celzi jeste jaci , al s u Portu itekako mladi i jaki igraci , koji igraju u ligi u kojoj je leprsav i brz fudbal ono sto se igra decenijama , tako da nije cudo da nadtrce engleze , al opet ti englezi ih taktikom ubise...Gledam sinoc Inter , prosjek igraca 9.4km , nama da je upola tako , mi bi bili bajni....
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ајмо опет о Јокану, нисмо дуго... :banghead pr:
 

Ilija the King

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
89
Reaction score
6
Локација
jug
Ljudi....ja stvarno ne znam dal` smo mi gledali istu utakmicu?
Zalaganje igraca na terenu (osim pojedinaca) je bilo mnooogo vece nego li u prethodnih 5,6 utakmica kako u evropi tako i u Jelenu. Jeste, i mene srce boli sto smo primili onakve funjarske golove, ali ipak je igra prebacena na visi nivo
Evo sta ja zameram:
1. neorganizacija odbrane (ipak su to igraci koji su u stanju da sprece i mnogo veca govna, ali ocigledno da se nerazumeju izmedju sebe)
a 2. Petrovica pod hitno treba prebaciti u Teleoptik. Nije on dorastao Partizanu i to se vidi. Jeste on veliki Grobar, ali zalaganjem na terenu to ne pokazuje - a i svi smo mi veliki Grobari pa jel igra neko od nas za Partizan??

I jos nesto: neki su spominjali da treba da se promeni i sportski direktor (Tomic):banghead Pa dal` ste normalni - covek je doveo najbolje sto je moglo da se dovede sa tim finansijskim sredstvima, pa do juce ste se kleli u njega a sada bi da ga isterujete. Nemojte da ste tako dvolicni i kratke pameti - ostavite to ciganima

P.S JUCO vrati seeeeee!!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Заиста покушавам, али ово не могу да разумем. Значи, најбоље да се пензионишемо као навијачи, пошто нас распад свакако чека. Где је вера у боље дане, поверење у тим, тренера...? :confused Није ли мало прерано судити после две утакмице?

Kolega, slažem se!

Od sada uvodim novi zakon.

ZABRANJENO JE KOMENTARISANJE RAZLIKE IZMEĐU JOKANA I STEVANOVIĆA, IGRE, TAKTIKE, ITD.

Svi komentari će biti obrisani a član koji ih postavi dobiće 3 kaznena poena. O svemu tome diskutovaćemo na kraju jesenjeg prvenstva a sada treba dati apsolutnu podršku i igračima i treneru.

Svi naši neprijatelji upravo ovo i čekaju, da se podelimo, da dođe rasulo pa će tako lakše do titule.

Danas smo izgubili... pa šta. Ni prvi ni poslednji put u Evropi. Iskreno, kad bi mi neko ponudio pobedu protiv Tuluza a poraz protiv Voše, ili poraz protiv Tuluza i pobedu protiv Voše, uvek bih izabrao ovo drugo!

Evropa nam pokaže gde smo i gde idemo, ali Superliga je naša realnost i svakodnevnica. Prema tome puna podrška Partizanu u nedelju!
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Odlicna utakmica. Tesko je bilo ocekivati neresen rezultat protiv Tuluza, koji ima odlicne pojedince i perfektnu realizaciju.
Nakon krize, ovo je odlicno. Kondicija je kod nekih igraca izutetno losa, a treba istaci Racu Petrovica, koji nema snage da pridje lopti.
Imamo jos uvek sanse za prolaz. Dobra igra protiv Tuluza je dokaz da mozemo da se borimo u ovoj ligi... Jedino da nam ponovo sudije ne zasmetaju, kao veceras!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Nisam gledao na tv-u ni izvestaj,ali ono sto sam ja video je da su francuzi 3 puta usli u sesnaest i zavukli 3 kom. Za to je naravno odbrana kriva,a nasa igra mi se vise svidja nego recimo protiv apoela.
Petrovic ocaj,Tomicu kao da je neko poklonio loptu za rodjendan pa ajd da se zajebava... Diara po meni malo na hladjenje a upariti dva brazilca pa da vimo sta mogu,ali od pocetka tekme a ne od 77min.
Ja se nadam da ce biti bolje,videcemo uostalom...
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
WebGazda: Rekao sam bez komentara o Jokanoviću i Stevanoviću do zimske pauze.
 
Последња измена од уредника:

pfcvukovar

Grobar
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
318
Reaction score
0
Локација
VUKOVAR (srpski grad) SAO KRAJINA
Ne mogu da veruj da mi moramo da dobijemo 3 gola da bi poceli malo da igramo...Cleo dobio jednu pravu loptu i gol...primamo olako golove mora nesto da se promeni ozbiljno inace kad odemo sahtjoru bojim se da cemo proc kao ril protiv nas :(
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Imam jedno pitanje ko je realizovao tv prenos koja stanica?
i da poserem se na b92 nisu pustili kad se tresla musema i nisam video koreografiju sa pocetka meca!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
И само да поновим оно што је рекао Вебгазда - свака даља подела међу форумашима на Јоканове и Стевановићеве присталице биће санкционисана! Нисмо деца. И Јокан и Плави су наши, Јокану хвала до неба али реалност је таква да је сад Стевановић тренер. Апсолутно нема потребе да се врше поделе међу нама по том питању!

На крају полусезоне ћемо видети где смо, а ви ћете као и увек имати прилику да на крају полусезоне дате мало опширнији коментар.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Штета! То је оно што се може закључити после свега! Нисам био на Југу(из приватних разлога, у питању је друга трибина) па сам могао да мало више гледам текму! Оно што могу да кажем јесте да смо ми њих сабили, а они из 3 контре 3 гола! Једноставно они сваку шансу схватају озбиљно... Значи када се укаже морамо је искористити! Док је нама потребно да у првој паднемо, у другој нешто пробамо, у трећој да утрчимо и тако можда из 5-6-те и дамо гол! Криво ми је мало и одавно нисам био овако разочаран, не игром колико резултатом који је негативан! Из простог разлога јер смо у појединим моментима деловали толико супериорно да је то стварно невероватно! Доста су нас кочили нетачни пасови, а било их је доста... Да је сваки 5. пролазио то би биле 100% шансе! Али шта да се ради! Исто тако одбрана је деловала некако конфузно као да нису били сигурни где је ко и ко шта ради, а та пометња се повећала када је Гавранчић изашао! Но није све готово, пред нама су тешке утакмице, и као по старом добром обичају ми сами себи закомпликујемо живот, па што не би и овај пут? Али и даље верујем у пролаз, макар као 2. :D
Још једном да кажем да сам после утакмице тако био разочаран да ни сам нисам веровао, као што рекох не због игре или тако нечега већ конкретно због самог резултата, што објективно гледано нисмо заслужили! Морало је бити бар 3-3! И наравно за неке појединце ми није јасно по којим критеријумима играју, и занимам ме шта је потребно да неко ко је лош седне мало на клупу, а онај који се докаже макар играо и 25 минута добије шансу у првих 11?
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Bojim se da je rasprava ok toga Jokan ili ne, mnogo vise od pukog decijeg prepucavanja,licno mislim da je to stvar pogleda i shvatanja modernog fudbala i nekih stvari koji sa vidjenjem fudbala nemaju mnogo veze!
Videli smo veceras kako se igra moderan fudbal mozda ne na najvisem nivou ali je ipak bilo poucno,koncentracija ne sme da popusti ni za momenat(slazem se da tu ulogu ima i nasa liga ali postoje vezbe i na treningu ali i na utakmicama nase lige koji tu stavr mogu da poboljsaju)!
Prosto sto dvadeset minuta u po dana u po noci da nekoga probudite od igraca mora da zna gde stoji i zbog cega tu stoji.Problem je u tome sto cesto kod nasih nazovi strucnjaka sama informacija koju daju igracu ne sledi objasnjenje zbog cega se to radi ili se preko toga prelazi olako tako da igraci cesto i kada stoje kako treba na terenu,tamo su ko bandere bez uvida u to zbog cega je to tako i naravno cesto od toga odstupaju jer i sami nevide poentu onoga sto rade!
Videli smo na dvomecu protiva Apoela da je to takticko stajanje na terenu odlucilo duel,verovatno osnovna odlika tog tima jeste takticka disciplina i tu nema odstupanja!
Ljudi rec je o osnovnim i elementarnim stvarima niko ne trazi da oni sutnu volej sa tridest metara pod precku!Samo jedan recit pedagog koji zna da prenese znanje,svojom energijom,nacinom komunikacije,uverenjem u ono sto prenosi igracu to moze vrlo brzo da nauci igraca!Naravno potrebno je puno komunikacije,pa trener danasnjeg Partizana pa i svakog buduceg mora sa igracima da prica non stop nema tu slobodnog sata,minuta,posle treninga,sastanci i rucak sa cetri fudbalera iz odbrane pa sa sredinom,veznim igracima odvojeno,sastanci sa svima ali tu ima jako malo vremena za odmor,ko moze da toliko radi moze da bude trener Partizana,naravno za to je potrebno i znanje i odredjeno razumevanje danasnjeg fudbala,ovi su momci mladi i neophodan im je neko takav!Svi znamo Duleta Vujosevica-e pa to je to,nema tu mnogo razlike,fudbal,kosarka,vatrepolo,rukomet!Neki osnovni postulati u svim sportovima su isti(nikada se ne ide od lopte, uvek na loptu,sut sa ledja ide preko gola,ako das gol razantnim udarcem sa cetrdeset metara a ne ispostujes saigraca koji je trco kontru letis napolje.............................................)
Prethodne dve godine u Partizanu u tom smislu nije bilo nikakvog napretka a nebih da budem suvise iskren pa da kazem da je bilo nazadovanja!
Svaka lopta koja se prima nije blagao koje se cuva,po sistemu e sada sam dobio loptu i ajmo na sevu ,jedan dodir nepotreban je jedan minus u nasem napadu(DVA TAKVA MINUSA SU NA EVROPSKIM UTAKMICAMA IZGUBLJEN NAPAD-RITAM-IGRA=MNOGO).Lopta je prijatelj koji dolazi,ako znam da svi moji saigraci trce bez lopte(POSTULAT-AKSIOM),sa jednim dodirom ili i bez dodira(OBAVEZA),dodajem napred igracu u prostor(UNAPREDJUJEM NJEGOVU KRETNJU I TRK).Cetiri pet dodira sa loptom od golmana su dovoljni da se da gol,tako mi u Evropi primamo golove-onad posle naseg demode-rero,klasicnog mucenja kukamo kako smo bili bolji ali sudija nas ne voli-usud teorije zavere koji placamo lavirintom koji smo sami stvorili!
Fudbal na dodir u napred u trku sa stalnom kretnjom igrca bez lopte je nesto sto ne krasi igru Partizana u poslednje dve godine,necu biti toliko iskren da kazem da smo na tom polju konstantno nazadovali!
Sta reci o agresiji,ne kazem borbenosti(borben je svako ili o tome ne treba diskutovati),to je mozda i najneverovatnija stvar u nekom prethodnom periodu kod nas!Fizicka sprema bas zbog nedostatka para i mogucnosti da se kupe kvalitetniji igraci morz da bude na nivou 180 posto a kod nas je to mozda i najslabiji segment!
Kada sudija vidi da svaki igrac u ekipi na deset centimetara od duela sa protivnickim iracem krece da pada pa naravno da nece da mu sudi faul nebi sudijo ni ja,klinc nije dan od dest duela ne moze da se dobije,nama je uspeh da se posle duela ne padne na zemlju polu osamuceno(Naravno obavezno nam se igrac dize po pola minuta uz sirenje ruku ka sudiji-pa ja bi mu prvi za to kazniga sudija sto je jaci od mene dao crveni karton)
Mi na fizicko ,kondicionom planu u vezi sa agresivnoscu i cvrstocom ne stojimo dobro poslednje dve godine da ne budem iskren pa kazem da smo sve vreme na nivou=0!

Kakve smo mi to veceras na terenu videli milionere iz raznih srednje africkih zemalja,veste dribrele,vrhunske pucace,neverovatne virtouze - NIKAKVE!
Videli smo jednu industrijsku ekipu,modernog shvatanja fudbala,rudare,sljakatore,cvrste i agresivne momke koji rade od jutra do sutra,uce i ne znam koliko tu svega talenta ima ili cak iako ga je bilo toliko je podredjen ekipi da se na oko ne vidi ali u dusi tima stanuje na najvisem pijadestalu!
Mi ovu vrstu vrednovanja fudbala prethodne dve godine nemamo,bicu iskren pa reci da sam video uspehe da se na mecevima protiv Cukarickog kada se da gol malo zatvori kao vrhunsko takticko umece!
Naravno fudbal bi nestao da je sve ovo ovako kako sam napisao ,sine qua non,ne fudbal je sve gledaniji i sve uspesniji kao sport koji se izdvaja iz samog sporta i postaje vise od privredne grane jer citav taj napor uvek oplemeni pojedinac koji i danas postoji i uvek ce postojati ali citava njegova virtuoznost pociva na postutalu-aksiomu koji se zove moderan fudbal ako to ne prihvata zavrsava na groblju ne zamenljivih talenata!
Samo da se jos osvrnem na vecerasnju utakmicu i da kazem da sam u principu zadovoljan,brze se oslobadjamo lopte i samim tim igra je brza,pokusavamo da budemo agresivni,trudilmo se da se ne igra previse u nazad,nije bilo puno takozvane solaze i ako je za pocetak pravilnog poimanja fudbala-dosta je!
Posle prethodnih godina a ako Stevanovic bude pravilno usmeravao ekipu mozda mi i zaigramo evropski samo sto ne znam na sta ce taj covek da lici ako u tome uspe jer mislim da je za to potrebno jako,jako,jako mnogo individualnih razgovora sa igracima,vecera sa istima druzenja,treninga i zelim mu svu srecu ipak mozda malo preterujem jer ipak mislim da su nasi igraci pametni i radno talentovani momci!

Neka je sa srecom!
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Sada smo i igrali nesto, pokazivali zelju, ali... Neverovatne greske odbrane, smesne golove smo primali. Ne znam vise sta da mislim, necu ni previse da komentarisem. Na samoj utakmici je bilo super (rezultat los, pa malo ubije volju, ali dobro...)... Vosa je kljucna, nema vise zajebancije, ali stvarno!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Odlicna utakmica. Tesko je bilo ocekivati neresen rezultat protiv Tuluza, koji ima odlicne pojedince i perfektnu realizaciju.

Sa ovakvom odbranom bi svako imao perfektnu realizaciju.Pre mesec dana smo govorili o LS,sada nam je nereseni rezultat kod kuce puna kapa!?Sta se to toliko promenilo?Tuluz je poceo utakmicu bez pola ekipe(5 igraca),dao 3 gola iz 3 suta i pametno igrao do kraja.Da im je trebao jos jedan gol verovatno bi ga dali.
Odbrana je kod svih golova delovala kriminalno,Bozovic se uklopio "odlicno".Mozemo da se zahvalimo Mirosavljevicu i Apoelu sto nismo usli u LS,jer ako nam Tuluz bez pola tima na JNA daje lagano 3 komada,sta bismo radili protiv Celzija?Jedino korisno posle ove utakmice je to da smo napokon shvatili da poraz od Apoela nije bio nezasluzen,da nismo zasluzili LS,da smo kao tim verovatno preslabi i za UEFA Ligu.
Pre 6 godina smo odigrali muski 8 utakmica,jedan Real i Marsej su bili presrecni sto su izvukli bod u Beogradu,sada su nam prejaki Apoel,Zilina ili Tuluz...Jos kad se setim onih Azerbejdzanaca koji su prosle godine mogli da nam daju 6-7 komada padne mi mrak na oci.Jbg,to je realnost koju moramo da prihvatimo,ma koliko teska bila.Zasto je Partizan i uopste srpski fudbal pao na tako niske grane je vec pitanje za neku dublju analizu...
PS Na kraju da pomenem i nesto o publici.1 kolo,UEFA Lige,a na JNA doslo samo 15.000 ljudi.Da ne mozemo sakupiti na medjunarodnim utakmicama 30.000 navijaca je stvarno za svaku osudu.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Не знам чему оволико мрачење. Ја никада опуштенији нисам отишао на утакмицу, јер свестан нашег тренутног квалитета ништа посебно нисам ни очекивао. Неки помак у игри се свакако видео. Агресивније, са више пресинга, далеко боље него у недељу. Што то није било довољно за бар један бод, јебига. Кад сам себи даш онаква три гола, шта више рећи. Ово је наш квалитет и ми од овога не можемо много боље. Треба да будемо искрени - дали су нам 3 гола из 3 акције. Далеко смо ми од њих, они овакве утакмице играју сваке недеље.

Нисам разочаран претерано, чак сам видео неке позитивне промене у игри. Што се мене тиче, не треба бити разочаран и дајем пуну подршку Стевановићу. Овај пораз може бити јако користан, да видимо где смо, да усмеримо снаге на првенство и да полако правимо планове за зимску паузу. Очигледно да некима није место у Партизану.

Јесте непријатно изгубити кући, али требали бисмо сви заједно да будемо мало реалнији. На залагању им не замерам, а знају колико знају. Напред Партизан!


Svaka cast!
Nema sta,nama je uspeh ulazak u LE i dalje se ne moze,mozda sam ocekivao jedan bog od ovih u BG i jos po koji bod od Briza i to je to,sto svakako nije dosta za prolazak kome se nisam ni nadao,sekira me sad nasa liga jer smo i tamo vrlo losi.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
@maidros
brate, nemoj se radovati pobedama Partizana. Sedi kući i čekaj evropske tekme, pa kad neku dobijemo onda se raduj. Mi budale koji se radujemo pobedi nad borcem i hajdukom ćemo se radovati i za tebe, tako da nema potrebe da se deranžiraš.

Samo sam zeleo da kazem da je maksimalni domet ove ekipe domace prvenstvo i da bi nesto trebalo menjati.
Pa ne mozemo biti zadovoljni ako vec petu utakmicu za redom u ligi evrope gubimo.

Uprava napolje!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Sada mislim da treba da se usredimo vise na nasu ligu i da to barem ne izgubimo titulu da imamo sanse da idemo opet u kvalifikacije za LS, jer znamo kakvi su cigosi ako oni dodju u situaciju da igraju kvalifikacije, znam da oni to nece propustiti kao sto smo mi vec 2 puta (Artmedija, Apoel)...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top