Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ne nadam se vise nicemu, gledacu mirno utakmicu.
ako kojim slucajem ne primimo gol blizi se kraj sveta
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Veceras koliko i da je u k...c ovaj tim Partizana i da ga vodin najveci cigan(pu pu daleko bilo)ja cu se opet nervirati i iz petnih zila cu navijati za njega da pobedi jer ja drugacije neznam.NAPRED PARTIZAN.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.506
Reaction score
1.262
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Sport najavljuje sledecih 11:

Stojkovic, Aksentijevic, Obradovic, Stankovic, Petrovic, Djemba Djemba, Markovic, Jojic, Ilic, Ninkovic i Mitrovic.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Не памтим кад сам равнодушније дочекивао неку утакмицу у Европи, као што је то данас.

Увек очекујем да мој Партизан игра фудбал, па и кад изгуби, знам да је нешто покушао да дође до победе. Ако и вечерас поновимо издање које смо гледали у претходним мечевима, мислим да би деф. изгубио вољу да у наставку првенства гледам тако јадан, јалов Партизан.

Дакле, само очекујем да играте фудбал.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Не памтим кад сам равнодушније дочекивао неку утакмицу у Европи, као што је то данас.

Ne pamtim kada sam bio očajniji zbog stanja u klubu, ali isto tako ne pamtim da sam ikada bez nervoze i loženja čekao neku utakmicu FK Partizan, posebno u Evropi. Tako je i danas...kakvo god da je stanje i u kolikom god da smo kurcu, ja se ložim kao da recimo igramo sa Njukaslom za plasman u LŠ. Jbg, ne mogu protiv toga.
Zato ajmo momci, ajmo Aksente, Vojo, Džigi, Sale, Saša....ajmo, zgazi govna!

Idemo dalje!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.806
Samoubistvo je poceti mec bez Scepovica,kakav god bio,jedino on moze da postigne gol.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Sport najavljuje sledecih 11:

Stojkovic, Aksentijevic, Obradovic, Stankovic, Petrovic, Djemba Djemba, Markovic, Jojic, Ilic, Ninkovic i Mitrovic.

Pa dobro,realno najači sastav trenutno.
Mada bi ja više voleo Brašanca mesto S.Markovića i naravno kad bi mogao Živković u vatru ali Vuk nema baš tu hrabrost(ludost) jer nije mesec dana trenirao sa prvim timom.
Verovatno se sa klupe spremaju Grbić i Šćepović.
Jeste Šćepa onakav kakav je ali zaista ni on ni bilo ko drugi nezaslužuje zvižduke kad ulazi u igru (može posle minut kad nepotrči za prvom loptom).

Očekivanja.
Realno mi smo totalno jadni,igre nema,pasa nema,odbrana nesigurna sa mnogo slabosti.Ipak jasno je da će se večeras igrači potruditi više nego obično,malo na buku,frku,pa ga možda nekako uguramo loptu u mrežu.
Bez obzira na sve naše slabosti ni Tun nije sad neka bauk ekipa.Jeste Švajcarsko prvenstvo ozbiljnije,videli smo i koliko je Bazel ozbiljan tim (mada neka imena ni oni nemaju,što je po mesto gde je naš klub sad žalosno),ipak nije Tun tako jak koliko se nama čini zbog toga što smo mi u žalosnom stanju.
Međutim svi ćemo se večeras uveriti da sa malo ozbiljnosti u najmanju ruku smo ravnopravni.
Tako da je realno 0-0,ali pošto Grobari nisu realni očekujem pobedu 1-0 ili 2-0.

Ovaj Fišer je sjajan :buhaha.

P.S.
I ako sam rekao da ne vredi ovo pratiti,jbg. pokazih reč.
Dolazim večeras da odgledam ovo,bar mi je stadion jako blizu.
Valjda će se barem potruditi da pobede.MENI JE DOVOLJNO SAMO DA SE POTRUDE.

Pošto ne mogu nikad da napišem kratak tekst,da dodam još.
Jedino ne vidim KORIST od prolaska Tuna i plasmana i LE.
Možda eventualno malo jačanja trenutno samopouzdanja i dodatnog aduta u borbi sa ciganijom,da možemo malo da im začepimo usta.
Dok problemi su trošenje koje će nam na tim utakmicama smanjivati pre svega snagu,a i motivisanost za domaće duele,a trebaće nam itekako gledajući naš kvalitet.
Dok čisto sumnjam da će nam to trošenje doneti neki rezultat u LE.
Na sve pare od ulaska nećemo da vidimo,a pare od karata možda i hoćemo ali neverujem da će prodaja biti u velikoj meri,mada daj šta daš.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Danas se necemo obrukati , u to sam siguran ... jednostavno smo na rubu , nema dalje a vjerujem da i ovi mucenici koji muce jadnu loptu a i nas na tribinama ne mogu losije igrati nego sto igraju sada , dakle ako imaju razlog da naprave nesto to je ovaj mec. Samo hrabro , ni ispadanje nije katastrofa uz ove uslove ali vjerujem da mozemo da dobro odigramo.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jel znate onaj vic:Kaze sin ocu"Tata jel idemo ovog leta na more""a otac kaze"sine 30% idemo a 100% ne idemo.Tako i sa Partizanom veceras ali tih 30% nije za bacanje.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Sport najavljuje sledecih 11:

Stojkovic, Aksentijevic, Obradovic, Stankovic, Petrovic, Djemba Djemba, Markovic, Jojic, Ilic, Ninkovic i Mitrovic.

Markovic. :prekrsti sa tim momkom imamo igraca manje u napadu , krije se od lopte ,lose paseve daje jedino ako ga usere da sutne nesto iz daljine . Pa dokle cemo kuci da igramo sa 2 zadnja vezna protiv Tuna ej . :prekrsti Zar nije bolje da krene sa Grbicem blize Mitrovicu cisto da decko ne bude odsecen od ostatka tima...Ispred Djembe Sale i Jojic kao CMF polu levo Ninkovic ,poludesno Grbic pa da se nadamo necemu .ovako sa 2 zadnja vezna gubimo jednog igraca u napadackoj liniji tako da i kada budemo preneli loptu necemo moci 2 pasa da povezemo jer nam se igraci ocajno krecu neki ne mogu(Ilic) neki ne znaju ili ne zele ,a malo ih ima. Mitrovic nece dobiti 2 upotrebljive lopte ,sa 1 zadnjim veznim koji usput zna da da pas unapred Djembom i ojacanim ofanzivnim delom sredine mogli bi da razvijemo neku igru i teziste napada prenesemo blize njihovom golu .
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.455
Локација
U Kinšasi
Nije problem postavka sa 2 zadnja vezna, problem je sto niko od njih nije zadnji vezni.

Inace, ako vec ne mozemo da izmislimo, kupimo, ukrademo, pozajmimo plejmejkera, bar mozemo neke zivotinje na sredini da nadjemo koji ce ujedati ova JSL goveda. A mi ni to nemamo, sve neki bezmudasi.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ne mogu da vjerujem da ce Vuk pritisnuti dugme za samounistavanje i staviti Ninkovica. Je li on uopste gledao utakmicu protiv Radnickog sa klupe. Koliko taj lopti moze da potrosi uzaludno je za Ginisa...ako tim bude samo slican ovome iz sporta bice 0:2 laganice..
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Evo sta pisu u Svajcarskoj o nama pred mec. Partizan Belgrade

Pominje se Kimi, skidanje trake, konferencija dan posle toga bez zvanicnika kluba, atmosfera itd.

Prevod Google Translate, sa Nemackog na Engleski, ali moze da se razume sta je pisac hteo reci...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Govore kako smo divljaci i kako navijaci vode igru koji ce se igrac i kada prodati i da se bave losim poslovima. Ne vidim sta je u tekstu lose. Istina je pobjedila.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Posle dugo dugo vremena necu gledati Partizan veceras. Ima da spavam kao top u nadi da cu da se probudim sa 2;0 za nas, osedio sam od Partizana, moram malo da dam oduska sebi.
 

031pfc

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
86
Reaction score
3
Локација
Bajina Bašta
Konstantno najvecu pretnju po nas gol predstavljaju Aksentijevic i Ostojic, nadam se da bar jednog necemo videti veceras na terenu. Generalno ne ocekujem nista dobro veceras. Ekipa u totalnom raspadu. Nek nam je sa srecom, sta drugo da kazem.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
После свега што су нам урадили, а никако нису смели и свега што нису учинили, а свакако су морали и после свега што смо можда могли да донекле поправимо, а ипак смо пропустили, налазимо се у позицији крајње неатрактивне ловине, сатеране уз зид, коју би тако на чистини требало са лакоћом да одстрели и последњи заинтересовани ловац.
У таквој ситуацији нормална реакција споменутог плена би требала да подразумева стављање у употребу и најскривенијих, најневероватнијих и потпуно неочекиваних ресурса како би се некако изашло из безизлазне позиције.
Објективно говорећи то би значило потпуно фантастичан сценарио по коме већ виђени трофеј на послетку завршава са прогонитељем међу својим зубима.
Али како год ми представљали ту јадну ловину, спремам се да кренем у оно намучено здање у Хумској како бих видео да ли је дошло баш дотле да црно-бела њушка заврши умотана у згужвани омот поједене милка чоколаде, да ли има каквог образа који може да значи још нешто осим згодног места за Џигијево руменило и да ли ове лоле у дресовима српског шампиона џабе носе лепе адидасове гаће или се ипак у њима ипак скрива нешто мало мушкости и поноса.
Стицајем знаних околности испаде да је последња линија одбране постављена у тим адидасовим гаћама, јер у грудима једва да нешто звекеће, а у глави тешко да има ишта што би могло да послужи сврси.
Као фудбалери нисте оставили баш неки нарочити утисак, част и понос су изгледа превише компликовани за разумевање, сад једино да видимо има ли кога ко би могао да се ваљано озноји и обави један мушки посао.
Вечерас у Храму....
 

031pfc

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
86
Reaction score
3
Локација
Bajina Bašta
@Profesor
Svaka ti je zlatna, videcemo da li imaju i muda i srce ili bar jedno od to dvoje.
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
bice isto kao i prosle godine protiv tromzea i godinu ranije samroka... kad smo ga duvali u trecem kolu i kad je atmosfera u klubu i oko kluba bila onako bas grobarska "na nivou" :D

nema proslogodisnjeg spasioca Ivanova, trazimo novog, u obzir dolazi bilo ko, sto se mene tice moze i sudija guzicom da ga ugura uz pomoc macora toleta da crtu malo nakrivi u teren ne bi li lopta presla pola...

nadam se da cemo se provuljati nekako dalje, makar samo radi tog jebenog osjecaja pred izvlacenje grupa LE i groznice ko ce nam upasti iz prvog sesira :D bar na trenutak da pomislimo kako smo i mi sami krem evropskog fubala :D

AJMO CRNO-BELI OOOOOOOO :pfc::BB

JURIS ZA CAST I SLOBODU!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top