Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Do sada zvanicno oko 11.000 ulaznica prodato.


Dakle ako bude 14-15.000 bice super (a mozda je u ovome trenutku i to puno?).
 

031pfc

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
86
Reaction score
3
Локација
Bajina Bašta
Sad procitak da je Emir Bekric poslao pismo podrske pred utakmicu. Daj da stavimo coveka na mesto desnog beka umesto Aksentijevica, ako ne bi bolje odigrao dajem glavu, covek pokazao da ima i srce a i ono drugo.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Pokušao sam da jednostavno ne razmišljam o današnjoj utakmici,mislio sam da čak ni ne pomislim da uključim tv večeras,jednostavno me boleo k...c za današnju utakmicu,besan na upravu,ljut na trenera,razočaran u igrače.....a onda se setim jedne utakmice,izgubili smo 4:0,ali posle svakog gola smo pevali sve jače,jednostavno tada sam shvatio da posle tog poraza Partizan volim još više.Boli me kurac i za Đuru i za igrače(kojih se verovatno za 2-3 godine neću ni sećati) za sve njih me zaboli,ja večeras dolazim-večeras igra MOJ PARTIZAN!!!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
"Dragi moji sportski prijatelji,

Želim vam puno sreće na današnjoj utakmici.

Pružite svoj maksimum, ostavite srce na terenu i ponosno i časno nosite “crno-beli” grb na grudima!

Vaš Emir Bekrić!"

када би у тиму било више Бекрића ...

колико пре 4 дана су фудбалери ( иако некима оспоравам то право да се тако називају .. ) опет напустили терен погнутих глава и са упрљаним шортсевима ..

е сада да видимо колико им је стало до клуба у којем " играју " , колико им је стало до Вука-Генерала и навијача ... ово вечерас се ће у доброј мери одредити даљи ток сезоне ...

што се мене лично тиче .. СРЕЋНО !!!
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ajmo Šampioni, samo hrabro večeras i ja sam zadovoljan. Da poželim momcima sreću jer večeras igra Partizan, to treba dobro da upamtimo, ako me razumete. Srećno crno-beli:D:
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Danima sam razmisljao vredi li otici veceras na utakmicu posle svega sto nam je bagra iz uprave uradila u ovih par godina. I odlucio sam da ipak odem. Kad sam jutros prekrstario portale, internet novine i procitao tekstove ( koje tekstove, skoro da ih i nema) o vecerasnjoj utakmici, shvatio sam da nisam pogresio. Danas 22.08.2013. godine, u zemlji Srbiji, najvaznije je sakriti vest da sestostruki uzastopni sampion nase drzave igra veceras utakmicu kvalifikacija za LE. Danima pokusavaju da nas oteraju sa stadiona, da nas ubede da ne vredi da dolazimo, da je neuspeh igrati veceras, a uspeh ispasti iz tog istog takmicenja dve nedelje ranije od Ukrajinskog stabilnog prvoligasa. I da nam se posle isti ti podsmevaju i rugaju. Ej Srbijo, kuco na promaji.
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Udari me talas nicim izazvanog optimizma pred utakmicu.
Ne znam uz pomoc koje magije, ali cemo uci u le, u inat upravi i svim borcima za spas srpskog fudbala.
:napred Partizan
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Idemo, daje ga Ðemba Ðemba 2 puta, tj. Ðemba Ðemba, Ðemba Ðemba, u oba poluvremena po jedan gol, i miran san. :pfc:
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Pa mislim da je stvarno dosao red na jednu dobru partiju nasih igraca, igra nam je tanka ali nije ni ovaj Tun neka ekipa tako da imamo sansu. Ohrabruje me to sto prvu igramo kod kuce, jer se zna kako prolazimo kad ''zavrsavamo posao'' na JNA. Ajde igraci ovo je poslednja sansa da se nesto uradi dobro ove sezone, i da obezbedimo jos bar tih 6 evropskih utakmica.

AJMO CRNO BELI!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
Nek' nam je Bog u pomoći... samo još On može da nas spasi....

I gledanje na mojoj terasi :wink:
 
Последња измена:

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Kao i dosta kolega i ja sam nekako preterano miran. Ne sviđa mi se to :D
Ne znam šta više da očekujem. Nadam se da će borbenost biti kao recimo u većem delu meča sa Bugarima i da ćemo podići efikasnost pa šta bude. Gol skoro sam siguran da ćemo primiti osim ako su ovi toliko operisani. AJMO MOMCI!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
Znači - tuga, jad i beda na stadionu :(

Prazno....
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Ocekujem nasu prvu pobedu ove godine u Evropske kupove, malo sa nevericom ali ipak verujem da mozemo da pobedimo.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Kako Fofana ne moze da igra LE kad je Meda Kamara igrao LS nakon prelaska iz Helsinkija sa kojim smo igrali ?
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley

Pored toga sto sam pogodio rezultat hteo bi sada 3 vazne stvari da kazem:

1. Pod hitno Stojketu ponuditi novi ugovor sa platom koliku god zeli!

2. Obradovicu produziti vec sada ugovor do najmanje njegove 40. godine! Covek je spremniji i brzi od svih u Partizanu!

3. Ove slepce prolazimo lagano! Mi smo mrtvi i usrani (osim Stojketa i Obrada) ali ovi su zesca katastrofa!

Hvala i dovinDZenja :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top