Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar_london

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2008
Порука
41
Reaction score
1
na koje grane smo mi spali....... JEBEM LI VAM SVIMA MATER!!!! PRVO VAMA SA SIPKE, DO UPRAVE I IGRACA!!!
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Sto je najgore nisam se cak ni nervirao. A mi da smo pametni za 2 sata bi nas bilo 10 000 ispred JNA i jebali bi im sve po spisku.
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Rašović je dobio preskupu igračku, velika greška što nije smenjen posle bugara.
Taktika mu je -0
Skauting protivnika-0
Motivacija igrača-0
... Gubi 2:0 i čovek ne menja odma, čeka da se nešto desi!
- Rašoviću, obožavao sam te kao igrača, ali sentimentalnosti nema, 9 utakmica ove sezone, igra na nivou drugoligaške ekipe, ustvari igre ni nema.
-Nama gol visi u vazduhu protiv jebenog Tuna.

Osvetilo nam se mnogo toga, od nesposobne uprave jednom je moralo rasulo da se desi!
Kapitenu je bilo pravo vreme da se povuče nakon prošle sezone, ovako ostaće mu gorak ukus.
Mali Živković za kratko pokazao kako se igra moderan fudbal.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
122
Reaction score
257
Posle ovoga svaki komentar je suvisan, osim Volkova i malog Zivkovica ja nisam video ni kod jednog igraca zelju.I ovi "igraci" imaju platu izmedju 100 i 200 hiljada evra!!!!?????Pa vecina ovde ni polovinu od toga ne zaradi za ceo zivot, a ulozili smo i trud i rad i znanje mnogo vece od ovih pajsera!
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Ovo je najslabiji Partizan ikada, i prava je sreca da nismo primili vise od 3 gola. I ja sam se unadao da mozemo u LS, pa ajde onda LE, pa drugi sesir, a ustvari sam bio ogroman optimista, ova ekipa je smesna, a tu opet ne krivim igrace, cak ni trenera koji sigurno ima deo krivice, Uprava koja nas sezonama unazad kanali sa prodajom najboljih igraca ne znam dokle vise moze da nas kanali, kad tesko da iko od ovih igraca moze da se proda za vise od milion.

Nazad u realnost, na livade (sa reflektorima) u JSL i borba sa Covicem i Kokezom.
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Rekao je nas trener da ce ziveti Partizan i posle Tuna.
Ne znam samo kako moze da zivi nesto sto je vec ubijeno.
Ocigledno, nije vazno ono sto vidimo, nego ono sto mislimo da vidimo.
A mi nesrecnici, navijaci Partizana, jos uvek mislimo da ce resavanjem desnog boka naseg tima, voljeni nam klub vaskrsti.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
A sto se tice CIGANSTURA koji su se okupili ovde kao zuti mravi (KAO GOSTI NARAVNO), poserem vam se po sred ciganske face govna jedna!!!!
JEBO VAS I DZAJIC I COVIC I SVA OSTALA GOVNA U VASEM SMRDLJIVOM KLUBU!!
EVO VAM JEDNA KURCINA! JER TO JE JEDINO STO CE DA DOBIJETE OVE SEZONE :kur

Edit: izvinite zbog offa. Puko sam!!!!!!!!!!!!!!

Nije off, vazno je da se kaze - pusite ga musavim ustima.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Cemu sam se ja budala nadao, bolje da smo i prvu izgubili bar bi lakse docekao ovo veceras... Jos sam ja mlad, ne treba meni ovo kidanje zivaca i lupanje srca od nerviranja !!!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
вежите се полећемо ... !!! коначно су нас тотално упропастили ...

шта нам тек сада предстоји .. несмем ни да мислим о томе .. овом клубу потребне су корените промене у управи пре свега , затим на ред да дође спортски сектор .. опет тренер пре свега , па играчки кадар ...

не знам за вас , али мене их је било некако жао .. упрљани шортсеви , погнута глава и немоћ ...

једино добро вечерас ... Живковић :clap
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Колико год да вам је вечерас тешко, и колико год покушали тај бес да искажемо лупањем по тастатури, ја као навијач Партизана који иде на ЈНА од 1985. године бих замолио свакога, ко је у могућности, да у недељу дође на ЈНА против Рада, да овај бес усмери против кога год хоће - управе, бившег тренера (јер је отказ Вуку био написан пре Новог Пазара), играча који немају појма. Кога год, али ако можете - дођите. Да вичемо "управа напоље" или шта год, или да сви заједно сиђемо на терен и прекинемо утакмицу, шта коме падне на памет. Али на ЈНА, не овде, не овако.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Свима вам јебем мајку у клубу и око њега, свима!
осим Обрадовићу, човека ми много жао, као да ми род рођени
дефинитивно више не пратим пфк ни преко тв-а
трудићу се убудуће да прескачем сваку вест која има везе са овом рушевином од некада озбиљног клуба
јеботе, па ми имамо челичне живце
у неким другим фудбалским земљама би у оваквим ситуацијама одавно се нашао неки баја који би се опасао динамитом, па пут под ноге за стадион
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Još jedan meč koji sam odgledao sasvim miran,bez imalo nervoze.
Realnost je ovo što smo videli.
Saša Marković može da glumi fudbalera po našim livadama.Greške su sastavni deo igre ali onako neinteligentan potez gde je bilo dovoljno samo da stoji pored protivnika i ovaj ništa ne bi uradio,međutim on trči i skače ko zna gde.U rangu Miljkovićevog odlaska u aut protiv Rubina.
Stanković umesto da pokuša da u duelu dobije prednost,da trči u liniju protivniku ili na kraju ukliza i izbaci loptu bilo gde,on uspravno trči i pokušava da nogom pipne loptu.
Andrija Živković igračina :respect.Kako dete od 17 godina ulazi i izdržava duele,Ninković bi mogao da pogleda u njega,nijedan duel ne može da izdrži unapred odustaje.Žalosno je što nije samo Ninković.Živković je jači u duelu od svih igrača Partizana,a posebno je problematično kod odbranbenih igrača koji bi po prirodi trebali da budu jači,znači jači je i od Obradovića,Stankovića,Volkova,Aksentijevića.
Dete od 17 godina je jače od svih igrača.Sramota.
To znači da oni ništa ne rade,ni ne treniraju.


Vraćamo se tamo gde nam je mesto u domaće prvenstvo.
Borba za titulu je važna,a i dalje smo prvi favoriti za titulu i to ubedljivo.
To što su nas doveli da u Evropi ne ličimo na ništa je i bio plan celo vreme.Bogami kako su radili dobro smo i izdržali ovoliko.
Cilj je bio da nas dovedu na nivo njiva lige i Zvezde i Vojvodine,uspeli su ali i dalje smo najbolji,JBG.
I treba da se uozbiljimo.
Znači prvo,Ivković na štopera da stiče rutinu.Stanković i Ostojić mogu da se provlače sa njiva ligašima ali u derbiju i protiv Vojvodine će biti rupe.Znači ne vredi ih trpeti.
Đemba-Đemba na zadnjeg veznog,S.Marković na odmor.
Pre svega forsirati Živkovića od 1. minuta svake utakmice jer je naš najbolji igrač.Da li je možda tražio mnogo para?Pod hitno mu povećeti platu,jer najbolji igrač u timu zaslužuje najveću platu.
Takvu dati i Pantiću i obojica u prvih 11 nonstop.
Ninkovića forsirati ako bude moglo ali posle njih dvojice.
Nadam se da će Jojić,Malbašić i Grbić dostići neku formu da pomognu,a Ilić s obzirom na svoje godine.
Nadati se da će se Fofana pokazati dobro,a valjda će imati i neku zamenu da mu pripomogne,dal Đurđevića ili neko bilo kakvo pojačanje iz inostranstva ili da se oslonimo na Kojića.
I Petrović treba na levog beka,bolji je od Volkova i Gulana.Jednostavno treba da igraju ti mladi jer su se pokazali najboljima.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
:respecthehe....Draga deco moji fudbaleri...hteo sam da vam kazem...da se vi manete fudbala....

Zivkovic je ocigledno premlad i nisu stigli da ga uniste, a ostali....popusite mi svi kurac pocevsi od uprave, zabranjenih, alkatraza, "fudbalera" pa sve do direktorke marketinga....:clap
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ali kako su nas samo otresli u duelima, pa dobili su 300 od 310 duela ono je smehotres... Malbasic se opet trudio ali njemu Bog ocigledno neda da postigne gol ...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Najgori tim u istoriji Partizana.
O upravi ne bih sada jer su krivci bili na terenu i klupi. Ovi momci ne zele da se bore za grb i nema dalje.

Ah da ciganima sto citaju jebem mater raspalu i ovakvi smo bolji od vas.
 

Gastarbajter

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
143
Reaction score
5
Локација
Osterajh
Bolje zatvarajte temu, da ne razglabamo bezveze.

Ljudi nas je 8-mo plasirana ekipa Svajcarske razbila, POSTENO. Ne mozes na foru da prodjes vise nikog. Komentarisati bilo sta u vezi utakmice, kluba, cisto gubljenje vremena.

ps. Manje pisite Uprava napolje, nego na aerodrom ili ispred kuce sacekuse.
 

Chicharito

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
105
Reaction score
3
Саша Марковић је играч мање на терену. Аксентијевић је други играч мање на терену. После првог гола сам се плашио да не примимо други одмах у другом, рачунам подићи ће се ови наши, 'оће мало сутра. После другог сам само чекао да неко добије црвени а после трећег нисам могао да гледам онај фудбал који су играли Швајцарци и ''оно'' што су покушавали да играју наши. Нашима је у крви да морају да овере лопту по 4-5-6 пута. Па јебем му матер дај ту лопту из прве неће да боли.

Бабовић - Генк,
Ранковић - Шамрок,
Аксентијевић - АЕЛ,
Воја - Тун,
Партизан то смо ми....

Беше једном један Партизан...
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Malo u odbranu igraca... fudbal na vestackoj travi i onaj na pravoj su dva razlicita sporta. Ozbiljne ekipe bi utakmicu sa Radnickim odigrale sa 2. timom a ovi ne bi izasli na obicnu travu bar nedelju dana. Doduse ovde se savrseno videlo ko je apsolutno operisan od bilo kakvog fudbala... Markovic i Aksentijevic. Nema sanse da bi imali mesta u mojoj ekipi iz kraja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top