Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Iako ne volim nijedan fudblaki klub čije ime počinje na slovo š, jasno je kao današnji sunčani dan da smo odlično prošli na žrebu. Kao što je već napomenuto, pored prvaka Bugarske i Mađarske koje smo izbegli, olakšavajuća okolnost nam je bila i ova podela po grupama, razdvajanje od potencijalnih protivnika iz ex-yu država, mada lično ne bih imao ništa protiv toga da nam je protivnik jedna Su Su Sutjeska.:D
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Odlican zreb, odlican!

Kad su ostali ludi Bugari nas potencijalan protivnik od muguca 3, krv mi se sledila, ali kad su nas izvukli protiv Jermena (tesko je poverovati da ce oni ispasti od sampiona San Marina:)) skakao sam od srece! :)

E sad, moramo ozbiljno da shvatimo nas protivnik, da ih nimalo ne potcenimo, posto ako je mogao sampion Luksemburga prosle sezone da izbaci sampion Austrije, verujem da sve i svasta moguce u modernom fudbalu gde bukvalno svako moze svakoga da pobedi. Dakle treba uci oprezno, ali ne i precenjivacki!
Setite se kako smo igrali prosli put protiv sampiona Jermenije, protiv Pjunika u leto 2010: 3-1 za nas na JNA (bilo je 1-1 sve do pred kraj 1 poluvremena kada je Moreira dao gol, a u drugom Kleo povecao na 3-1); a u revansu nije nam bilo bas svejedno, srecom Kleo dao gol na kraju prvog poluvremena i do kraja smo rutinski priveli mec kraju (nisam gledao ovu utakmicu).

Kad smo kod neke tradicije, te 2010te smo takodje u 2. kolu igrali protiv Jermenaca i tad nam je novi golman stigao iz ofk. :) Jos kad bi moderatori preimenovali ovu temu u "Kvalifikacije za LS 2013/2014", pa kasnije da nam zapadne neki Skandinavac u 3. kolu... :D
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Imamo lošu ekipu, ali ove ipak možemo da prođemo. Siguran sam u negativan mentalitet naših, i siguran sam da ćemo Jermene da podcenimo. Sigurno će nam napraviti problem u Jermeniji, posebno u prvom poluvremenu. Bio bih zadovoljan sa 1:1.
Na JNA će biti 3-4 razlike za nas...
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Probudio se u tri ujutro, čekam žrijeb u pet, budi se gdja supruga u wc, a ja čantam "Tre Pene, Fola, Stejmur, Tre Pene, Fola, Stejmur..." , da udovoljim fudbalskim bogovima. "Idi u krevet budalo", kaže gdja.
Elem, ozbiljan pristup, nadam se da nećemo imati povrijeđenih, tamo napasti jer je gol u gostima = 1+ gol sveukupno. Obratiti pažnju na nadmorsku visinu tamo - 1509m (!).
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Odličan žreb ali ih ne smemo potceniti, mislim na Jermene, očekivano je da oni prođu dalje i biće sve ok:napred Partizan
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Lopta treba da se spusti samo što se tiče nekakvog "nakantavanja". Njega sigurno neće biti, pogotovo neće u prvoj u gostima.
Ovog sekunda bih potpisao 0:1 (za nas naravno), a 1:2 bih potpisao tri puta zaredom!
Nemamo mi ekipu koja nekog može da "nakanta" u Evropi, pogotovo ne u gostima.
Gledao sam prošle godine Širak protiv Rudara.
Ako ove godine nisu osjetno napredovali, ovakvi kakvi smo možemo da im damo 3 gola pješke.
Igra koju su prikazali je u nivou ekipe iz PLS, a i pričalo se da su platili Rudaru da prođu.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Lepo lepo, zadovoljni smo :D
Inace kad sam saznao ime protivnika pokazao sam svoju radost, pa je moja baba veoma zainteresovana za to saslusala zbog cega sam srecan, i veoma precizno i sporo objasnjavala mi je da su takvi najslabiji protivnici najopasniji, jer ih potcenjujemo. Eto, jedna zena sto ne gleda nista sem Farme to zna, tako da momci pamet u glavu, al ja ne sumnjam u vas :D
 

Gastarbajter

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
143
Reaction score
5
Локација
Osterajh
Ma zreb je bolji da ne moze biti.

Koliko se vrednuje pobeda u 2.kolu? Moramo ove da dobijemo obe zbog koeficijenta :)
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Nista se ne vrednuje, ovde se bodovi dobijaju u zavisnosti u koje si kolo kvalifikacija prosao!
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
264
Reaction score
1
Odlican zreb nema sta da se zameri,samo koncentrisana igra u oba meca,pa da bude kao 2010. pocetak sa jermenima a kraj vec znate kakav :wink:
Igra koju su prikazali je u nivou ekipe iz PLS, a i pričalo se da su platili Rudaru da prođu.

Ako su ih platili onda nije sigurno da nece i nas s obzirom u kakvoj smo situaciji gde je svaki dinar bitan :buhaha
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Čemu tolika euforija, kad svi znate koliko nam je jadan tim. Duplo smo lošiji nego prošle sezone! Ne računajuči Saleta i Ivanova (ako ostane), ko iz našeg tima ima neko evropsko iskustvo, bukvalno niko!

Nema ni teoretske šanse da mi izvučemo pobedu u Jermeniji. U najboljem slučaju remi, a onda u Beogradu šta bude. Nit su oni buranija nit smo mi velesila. Biće ovo veoma zajeban dvomeč.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Sve potpuno isto, kao što se sada piše pisalo se i kada je izvučen Samrok. Možda sam i ja tada učestvovao u tom pisanju ali sam naučio lekciju. Verujem da ćemo ih proći, ali davno smo izgubili pravo da pretimo bilo kome. Uostalom ovako kako nas predvodi naša uprava, na putu smo da se srozamo na nivo ovih Jermena protiv kojih ćemo igrati.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Čemu tolika euforija, kad svi znate koliko nam je jadan tim. Duplo smo lošiji nego prošle sezone! Ne računajuči Saleta i Ivanova (ako ostane), ko iz našeg tima ima neko evropsko iskustvo, bukvalno niko!

Nema ni teoretske šanse da mi izvučemo pobedu u Jermeniji. U najboljem slučaju remi, a onda u Beogradu šta bude. Nit su oni buranija nit smo mi velesila. Biće ovo veoma zajeban dvomeč.
To gazda,to sam zeleo da cujem. Sada sam siguran u lagan prolazak dalje. :napred Partizan
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Posle žreba trener crno-belih Vuk Rašović je izjavio:

Moramo da poštujemo maksimalno svakog protivnika, ali je dobro što smo izbegli Đer i Ludogorec. Potrudićemo se da obavimo potpuni skauting oba protivnika, a da bismo prošli dalje, moramo biti ozbiljni i uložiti 100% svoji mogučnosti. Imam već neke podatke o protivnicima, posebno Jermenima, a znam kako je tamo igrati, pošto sam svojevremeno posmatao Pjunik, kada smo igrali sa njima. Ozbiljan pristup u oba meča i nadam se prolasku u dalju rundu takmičenja.

Ovo sam cekao. Nema podcjenjivanja i maksimalno angazovano.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Odlično je ovo, odlično!
Otišli im Yoro Lamine i Fontana, strelci 32 od ukupno 70 golova prošle godine, dvojca im se penzionisala, Mkoyan, centarhalf reprezentativac otišao u Češku, tri igrača preko 30 god., većina 19-20, par po 27 god., centarhalf iz Gane visok 1.83, biće to ok
Krivo mi je samo što Bugari nisu dobili Dinamo, da im vrate za prošlu godinu
To je je čini mi se neki šaban što je ofarban u žuto. :D
Mislim da je on dao gol Rudaru prošle godine.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
ma navijam za San Marino...cekaju nas u Riminiju..a i zene su lake..:D
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Jeste da imamo svake sezone slabiji tim, ali u Jermeniji je fudbal vise razonoda nego sport, tako da dobijamo obe lagano, to sto im ime pocinje i zavrsava na ista slova kao Samrok, treba da nas drzi na oprezu sve. Za mene je Partizan izraziti favorit protiv svakog tima, dok se ne udje u LS...gde nam je i mesto.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top