Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
nakon pocetnog olaksanja(da ne kazem euforije), da malo bistrije glave bacimo pogled na ono sto nam predstoji:

straha ili preterane brige ne treba da bude. ovo govorim sa cisto navijackog aspekta. ono u sta verujem je da nasa struka, ali i igraci imaju nad sobom senku irske deteline, i da opustanja nece biti. vuk je temeljit radnik i sigurno da nista nece prepustiti slucaju.

o siraku je sve uglavnom receno. ekipa bez evro iskustva, a povrh toga, ostali su bez nekolicine kljucnih igraca. njima u prilog jedino ide ta nadmorska visina, koja bi mogla biti prepreka za nezna pluca nasih balkanskih momaka.

predvidjam manje-vise rutinski prolaz, bez neke goleade tipa rhyl.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Meni je od svega najintersantnije, koliku mi sreću imamo na žrebu, godinama unazad. Koliko je boljih tj. kvalitetnijih ekipa Partizana ostajalo bez učešća u Evro-kupovima zahvaljujući nepovoljnom žrebu. Samo da se udaramo peticama u dupence...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Не бих се сложио за срећу, јер у претходне две године на жребу за 3. коло смо добили две највеће мине, Генк па АЕЛ. Није могло горе од њих. Само је Хелсинки био усер у жребу 2010.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Nisam mislio samo na 3. kolo već na sveukupne kvalifikacije. Seti se koga smo dobijali u žrebu do Njukasla, a koga sve posle toga.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ok, ako ti je lakše, promenio se sistem takmičenja, ali smo i u tom sistemu takmičenja imali za protivnike smejurije od ekipa. Drugim rečima, imali smo i sreće zbog sistema takmičenja, ali i sreću u žrebu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
znamo kako to ide sa fortunom prilikom zreba: na jednom mestu dobijes, na drugom se useres u gace. hajde da ove godine prodjemo sa kuglicama kao 2010. pa kom opanci kom starke.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Nama je ključno svake godine 3.kolo kvalifikacija. Prolazom se obezbedjuju grupe u LE + ostaje sansa da se rasterećeno udje u LS. Potpisujem u ovom trenutku Bazel, Andrleht ili ko je već najjači koga možemo da izvučemo u plejofu. Poslednje 4 godine Apoel, Hjk, Genk, Ael, sigurno nisu najsrećniji žreb. Istina je da smo posle uglavnom imali sreće u žrebu za LE, ali da smo je imali u 3.kolu, posle nam ne bi ni trebala.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jermene ćemo proći, tu se ne postavlja pitanje...ovi indijanci su kao Pjunik, Škendija, Malta...odnosno i veći indijanci od gore nabrojanih...

Što se Q3 tiče: http://www.sr.partizan.rs/wp-content/uploads/2013/06/zreb_konacna_lista.pdf

...otprilike su šanse "40/40/20" da nas usere, da nas nit' usere nit' ne usere, odnosno da nas ne usere...

Jako povoljni su Tbilisi, Nefči, Ekranas i Helsinki.
Nit' smrde, nit' mirišu (u ovoj fazi) Elfsborg, Slovan (ako uopšte prođe Ludogoreca) Molde (bez obzira što sad u prvenstvu loše stoji) i Šerif.
Nepovoljni su samo dva - Makabi Tel Aviv i Maribor. Od oba ova ispadamo i zato ne valja da njih dobijemo.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Tako je brate. Ali svi naravno moraju prethodno da prođu Q2 (žreb je pre revanša Q2)...a bolje naravno ako ne prođu...osim para Slovan - Ludogorec, tu već ne zna čovek šta je bolje...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Meni je od svega najintersantnije, koliku mi sreću imamo na žrebu, godinama unazad. Koliko je boljih tj. kvalitetnijih ekipa Partizana ostajalo bez učešća u Evro-kupovima zahvaljujući nepovoljnom žrebu. Samo da se udaramo peticama u dupence...

Srecu?? A koju srecu majke ti? Jedino mozda Helsinki one godine i Artmedija.
Anderleht sigurno nije lagana ekipa, Genk najjaci moguci protivnik tada u zrebu.
A ona grupa sa Sampdorijom, Stutgartom i Seviljom i da ne govorim.
Pa onda AEL, APOEL.. sve teski rivali za na primer jedno 3 kolo kvalifikacija.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Gospodo, pa da pocnemo...
kao stari mrzitelj i depresivac, nisam zadovoljan sa zrebom.
argumenti su sledeci:
- ekipa je danas doslovce duplo slabija nego na kraju 2012/13, uzimajuci u obzir da LM i Stojkovic vise nisu sa nama, a da prvi spic nema pravo nastupa
- put je dalek. Igrace se na 35+ stepeni, u gostima, pred protivnikom koji je tanak, ali koji ce biti ekstra motivisan.
- u nasoj ekipi koja ce istrcati na teren u 1.mecu alfa i omega je covek od blizu 36 godina i ne znam kako ce izdrzati uslove. a od njega skoro sve zavisi.

Potpisao bih odmah 0:0 u prvom mecu i 1:0 u drugom.
Strasno me brine ovakav Partizan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.893
Reaction score
13.751
Pa najbolje bi bilo da nam padne rival koji nam najvise odgovara po taktici, filozofiji igre itd....npr. bolje da nam padne Maribor nego recimo Dinamo Tbilisi ako nam nacin na koji igra Maribor vise odgovara nasem nacinu igre...mislim da je to kljucna stvar.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ja sam prizeljkivao ili zelju ili vardar ali vidim da je uefa iskusno podelila grupe da ne bi bilo vrucih gostovanja :D ovo moze da bude jedno tesko gostovanje,max cemo tamo izvuci 0-1 a posle ih u revansu ovde odvaliti.. imali smo srece u zrebu ali nadam se da je nismo iskoristli i da nas nece napustiti u sledecim zrebanjima.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Najbolje nekako da smo izvukli jednonoge penzionere od 150 kila koji imaju problema sa vidom i po mogućnosti da pristanu da odigraju obje utakmice na našem terenu.
Ovo je po meni idealna ekipa, samo šteta što takve ekipe nije bilo u žrijebu.

Ako ne možemo da dobijemo ove diletante i to ubjedljivo, onda treba da ko cigani raspustimo prvi tim, pa nek se đeca igraju po terenu.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.411
Reaction score
4.469
ne bi se ja zahljebavao sa jermenima... oni imaju sovjetsku skolu fudbala koja nam ne lezi a i trebali bi da imaju vruc teren... bio sam u jerevanu i znam sta pricam...moramo maksimalno ozbiljno shvatiti tu utakmicu, narocito sto i nemamo neki kvalitet, inace mozemo da prodjemo ko bosi po trnju
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.522
Локација
Kej Republika
Zadnje vreme došlo ... plašimo se Jermena :pop

Kako idu one glupave novinarske fraze? Danas svi igraju fudbal...respektujemo protivnika ali ćemo proći....sovjetska škola fudbala...ovaj jednooki nas je cepao sa reprezentacijom,,,

Mi ako se plašimo i strepimo u prvim kolima,pa nas treba da nema. Da se ugasimo lepo. Ljudi bi ovde ba forumu kukali i da smo Rhyl ponovo izvukli.
Ajde da manje mračimo i pustimo Vuka da radi posao u nemogućim uslovima.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.411
Reaction score
4.469
a mi smo kao neka velesila, pa imamo neke zapazene rezultate u fudbalu zadnjih godina, pa mozemo lagano sve da dobijamo... nas nivo fudbala nije puno bolji od jermenskog, bugarskog, albanskog i makedonskog... ne treba se zavaravati... pa nas je jedan samrok izbacio...a od tada nismo puno igracki jaci!!! Ajde malo realnosti, ako udjemo u ligu evrope mozemo kolektivno da se sutiramo u dupe... pa mi svake godine pola tima prodamo sa sve nosiocima igre
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top