Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Evo dođoh sa tekme i još sam u čudu!!! Da mi nismo u stanju ovim šugavim Jermenima da damo gol u Beogradu, pa mi ni nismo zaslužili prolaz!

Što se "igre" tiče, bila je krš krševa! Dođe mi sebi jezik da iščupam kad se setim da sam kenjao da bi voleo da se vrati Aksentijević, dečko nema pojma, kao da je zalutao na teren... Saša Marković veze nema, o Šćepoviću neću ni da pričam! Moram malo da iskuliram jer ću dobiti poene, svašta bih sada napisao...

P.S. Gledao sam sa Juga kako gađaju upravu, to je jedino što mi se danas svidelo...:respect
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
E,sad ovako,stvarno sam se plašio ovog revanša,čak sam i pre utakmice ostavio komentar"Samo da pregrmimo večeras" jer video sam sa kojim timom idemo na njih.Hvala bogu za Ivanova,bez njega mi nebi imali šta da tražimo večeras!Nisam verovao u prolaz,ali sa Ivanovim je druga priča.Sad mi je lakše,odbrana će nam biti neuporedivo jača,sredina rasterećenija!Slobodno mi se smejte,mislite da sam lud,ali mi Ludogorec prolazimo ladno.Živi bili pa videli!
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Zajebite penal. Crnja počeo da pada pa tek onda išle ovlaš ruke!!!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Prvi je iz svlačionice izašao sportski direktor Albert Nađ, vidno nervozan. Poznat po tome što za medije uvek ima vremena i strpljenja, ovoga puta nije bio u svom stilu. Samo je dobacio:
“Mnogo sam vruć, svašta bio rekao.”

reci jebem te u usta ta glavata !! p.s.inace tekst sa mozartsport sajta
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Zelim javno da se zahvalim Dragovicu sto je odbio Dinamo Kijev i tako nam dao priliku da se uverimo u velicinu Ivanovu,smirenost i postavljanje,jednostavno CAR...Sale Kapiten legenda,trci i radi sve ono sto nije kada je imao 20 leta..:respect
 

Dzo Pesi

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2013
Порука
28
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Sale kapiten , Ivanov i Lukac za pohvalu a ostali - katastrofa !!! Idemo dalje i to je najbitnije . Neka los pocetak ostane iza nas i nadamo se boljoj igri sa Djembom i Obradovicem koji mora biti u prvih 11 !
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.657
Realno...mi smo poceli da kukamo i pre nego sto su pripreme pocele tako da eto mozemo da budemo zadovoljni jer smo dobri prognozeri....fino su nas "zatvorili" sa svih strana - na Jugu postavili cigane, u upravi sve lopov do lopova koji ne rade u korist Partizana, a na igrace preko medija i pomocu naseg nasedaja na pricu tih medija gurnuli igrace u psiihicku provaliju iz koje se jedva iscupase i to na budnost pojedinaca.....zbog uprave smo mi navijaci udarili na igrace koji su velika vecina ni krivi ni duzni za ove dve lose odigrane utakmice...

Izgleda da smo se pomirili sa tim da ne mozemo nista Djuri i njegovim pipcima pa udaramo na igrace jer jelte oni su ti koji igraju....
Oni koji krive rasovica treba da se postide...Ostoja je izbacen zbog kartona i ocajne igre sto znaci da je Vuk bio ubedjen da ce dobiti jos jedan, a Malbasic se povredio....
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Prvorazredni cirkus veceras....

Ostojic,Markovic,Aksentijevic,Scepovic,Kojic,Luka su ne losi igraci,oni momci ne znaju gde se nalaze.Oni najosnovnije fudbalske elemente koji nemaju veze sa kvalitetom igraca ne poseduju.

Onaj Luka ne zna da primi loptu,njemu cak ni garsonjera nije dovoljna,on ne moze na pas da dodje do lopte,o vodjenju necu ni da pricam.

O preplasenom Aksentijevicu koji kao ceo mec zuri da izvodi aute,koji je sav zbunjen,sto se moglo videti po faci na snimku,kao da mu neko preti,koji se boji startova....

Markovic zadnji vezni,ne zna sta ce sa loptom decko,on primi loptu i pogubi se.....

Ostojic,zaista ne bih vise trosio reci,stoper za igrariju,majstor za ispadanja,za ulepsavanje akcija.....

Sta reci o Vuku Rasovicu?Nista dobro.Ekipa je izasla uplaseno,fizicki je nespremna,ideje nema,stila igre nema.Samo on zna sta mu Luka radi u prvoj postavi,samo on zna kako dva spora spica od 190 mogu da igraju u istom trenutku.Samo on zna zasto je izveo Malbasica a ne Luku.

Sve u svemu zahvalimo Dragovicu sto zeli napredak u karijeri a ne pare,i zahvalimo se Lukacu i Volkovu!

Uz najavljenu prodaju Mitrovica,najavljujem raspad za maksimalno sest meseci.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Upravo dodjoh sa stadiona.... sta reci??
Tuga. Pa mi osim onoga u prvom poluvremenu za 2 utakmice sansu nismo napravili. Ovde se priziva stoper i desni bek a mi vezni red NEMAMO. Sasa Markovic nula od igraca. Jojic, hvala ti za gol na derbiju ali covek je samo za nijansu bolji od S.Markovica. Ilicu svaka cast za borbenost ali on nema snage za 90 minuta evropskog fudbala. Luka moze da trci i da se bori koliko hoce on krilo da bude NE MOZE. Covek ne moze mene od 100 kila da probije 1 na 1.
Kazete bice bolje sa DjDJ i Obradovicem. Kako? I jedan i drugi su defanzivci a mi jedva pola prelazimo, nama trebju krila i jos jedan vezni jer ovako necemo dalje od 3. kola ni u ludilu. Doduse sada je kasno prvi mec je vec za 6 dana. Jedino da se ovaj Grbic razgoropadi pa da uradimo nesto. Sta cemo sa levim bekom? Volkov sigurno pauzira jednu, mozda i 2 utakmice. Ocemo sa Vojom i Aksentom na bekovima protiv sumskih ludaka?

EDIT.
13746998519162.jpg
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Hvala ti Ivanove sto si se vratio i spasio nas sramote, druge igrace nikoga necu komentarisati...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Извињавам се што нисам прочитао ниједну поруку пре мене, стигао сам сада са ЈНА, па да поделим неке своје утиске:

- после две утакмице, даље иде много лошија екипа, екипа која то није заслужила
- Партизан је вечерас успео да ме изнервира више чак и од моје жене, а нисам мислио да је тако нешто уопште могуће до вечерас

Пиздео сам цело вече, нервирао се, чупао косу, гледао на терен, па у неверици горе у Месец, да проверим да ли сам будан, или је све само сан.

Каква је срећа да Иванов није завршио са Базелом, без њега не би ми прошли вечерас. Ако говна из управе продају Митровића до краја прелазног рока - то ће бити дефинитиван крај клуба који волим. Једино светло вечерас је скандирање "Управа напоље" које ни Вучићеви доскорашњи ортаци са севера нису успели да покрију.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Грешка јбт, зна се да сам мислио на брата Александра :D
Толико ме је испиздио Аксентијевић да сам човеку и име сјебао.
Али она одлука судије да обојици да картоне али различите је мало чудна.Ако су већ обојица учествовали онда и једном и другом или жути или црвени, а не овако.
И само могу рећи хвала Базелу што не узе Ивана, ми смо без њега 50% лошија екипа.

Obostrano guranje, pa volkov njega pesnicom u stomak
 

GP 101

Banned
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
126
Reaction score
0
Ista prica svake sezone.Idemo na ligu sampiona i svaka utakmica,sve veca bruka i blamaza.Realnost.Na zalost.Kao i obicno,Sale i dr.Ivanov,najbolji.Od ove sezone tu je i golman Lukac.Ostali...ne zasluzuju ni ime da im se pominje.Mnogi su se cudili sto smo doveli Obradovica,sa 36 godina.A videcete kakva je to igracina.Posto je Mitar,verovatno,prodat,dovesti dva jaka spica i mozda i uradimo nesto_Ovaj Fofana,nije uopste los.A Ludogorec...uzasno tesko.Ali,grobari,nema predaje...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.794
Локација
Храм фудбала
Mene ne bi zacudilo da sutra Vuk dobije sut kartu, jer uprava mora reagovati na ona prozivanja "uprava napolje" a kako bi drugo reagovala nego smjenom trenera.
A to sto bi Nadj rekao bilo bi usmjereno protiv igraca, svakako ne protiv tate djure.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Poruka za sve goste. Samo se vi nasladjujte. Razmislite samo kakvi ste mi ako smo mi ovakvi imali 10 bodova vise od vase kurve.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top