Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Moje misljenje je da mnogi baziraju svoj optimizam na osnovu toga sto nam se protivnik zove Ludogorec?!? Da su ovi isti igraci obukli dres Salcburga koji je dogurao jednako daleko kao i Bugari, kukanje bi bilo jos vece, tj. da nam je protivnik Salcburg ali da igraju Bugari za njih.. :D Koji prosecni zaljubljenik u fudbal je ikad nesto cuo o nekakvom Ludogorecu? A sa druge strane imas Partizan koji stvara kamion talenata.. Godina je 2014, mi barem ne patimo od sindroma sampioni galaksije, nije bitno kako se zove protivnik, nego kako igra i kako raste iz godine u godinu, pa makar se on zvao FK Mojkovac..
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kao sto neko vec rece, ne treba uopste da nas zanima neki trud i da se ostavi srce na terenu pa sta bude....cemu to? pa i misa tumbas bi se trudio i ostavio bi srce na terenu kao i 90% nas sa foruma ali sta imamo od toga ako popusimo opet?

ja sam vise za moju varijantu koju sam pre sezone napomenuo, da na guzove i nevidjenu srecu udjemo u LS, tamo neka nas kantaju svi ali samo da udjemo bilo kako....to je bitno a ne trud i pusiona pre grupne faze!
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Iskreno, pitam se da li su ljudi koji pisu o Partizanovim sansama i pominju nekakve jednocifrene procente realni ili su nekavi kompjuterski botovi koji salju genericke odgovore :confused Slajgo Roversi , amaterska ekipa je umalo pobedila tim Legije koji je na papiru jedno 10 puta kvalitetniji, razlika u trzisnoj vrednosti je i veca. U mecevima kakvi su ovi, u ovoj fazi sezone apsolutno odlucuju nijanse i ogromni favoriti ne postoje. Razumem ogorcenje zbog svega sto se desava zadnjih godina,ali mi toliko preuvelicavanje , ridanje nad sudbinom kao da se igra sa Real Madridom uopste nije jasno.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Dobili smo nama poznatog portivnika protiv kojeg imamo šanse, ali daleko od toga da smo favoriti. Prošle godine smo ispali od njih, iako je moglo biti drugačije.
Od mogućih protivnika Bugari su mi bili negde u sredini, poželjniji u odnosu na Spartu i Steauu, a više od njih sam želeo Apoel i Makabi. Kako god u pitanju su male nijanse, mislim da će taktika našeg trenera biti presudna u ovom dvoboju.
Ne treba kukumakati, niti praviti euforiju, jednostavno smo došli u realnu sitaciju da svaki potencijalni protivnik u ovom kolu kvalifikacija nije aucajder protiv nas, to je istina i suva realnost, bez neke prevelike patetike.
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
Evo sad sam prelistao sta bugari pisu na njihovom forumu, ljudi i oni su se posrali iskreno.
Evo vam par njihovih postova(google translate je u pitanju, al to nije problem :D :
6.Извукао кратку сламку, најгори могући противник, шансе су, наравно, 50:50 ако Лудогоретз жели да се пробије у Лиги шампиона, требало би да их уклоните и желе да се подсете на чињеницу да прескочите колико је озбиљан противник ће имати Лудогоретз - Партизан држи 50% права на Лазара Марковића, који се прикључио Ливерпул из Бенфике за 20 милиона фунти и гробара'''' добила је 12 милиона евра, не заборави прошлогодишње јаке продаје њиховог Иван Иванов (2 милиона евра), Митровић (5 милиона евра), тако да сам може да направи све врсте ресурса овог тима и да никада не треба потцењивати
ovo je garant pisao neko neupucen u balkanski fudbal ( posto ne verujem da su bugari imuni na transfer-malverzacije ) :D ej ne treba nas potcenjivati jer smo napravili jake prodaje :buhaha:buhaha
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Samo smo jedanput bili favoriti za ulazak u LŠ (ARTMEDIJA)

I protiv Njukastla i protiv Andrlehta smo bili teški autsajderi , pa smo prošli.

Svašta tu može da bude . Mnogo znači iskustvo iz prošle godine . Jesu oni stigli do 1/16 LE ,ali frka je njima ,verujte . Mi smo bre za njih Klub ,taman da igramo i sa pionirima.

Apsolutno se slažem sa našim trenerom. Šanse su 50-50 % .
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Po nekad ne razumem pojedince na forumu, a i na stadionu...
Kakvo bre realno sagledavanje stvari i analiza protivnika ?!
Ja volim Partizan i boli me ona stvar da li igra protiv Ludogoreca, Reala ili reprezentacije sveta...UVEK se nadam i zelim pobedu/prolaz dalje !!!
Uprava nas je unazadila i ukocila bar 5 godina (ko zna kako bi sad bili rangirani u Evropi sa pametnom-Grobarskom upravom), ali i da deca iz Teleoptika ili petlici ovuku dres prvog tima i tab bi se nadao pobedi...

Realno sagledavanje jacine protivnika ??!!!

To je za "poznavaoce sporta", "ljubitelje fudbala"...."simpatizere".... Mi, na ovom forumu, volimo i navijamo za Partizan, i cim smo ovde (na forumu), znaci da smo zaludjenici i bolesno zaljubljeni u Partizan.

Prema tome, kakva bre "kuknjava" i izjave tipa : zgazice nas !?!
Idemo da se krljamo sa njima i da ih pobedimo. Ako ne uspemo, pruzimo ruku i picimo dalje...
Realno je bilo i da prodjemo Samrok, Artmediju, Tikvu...fljarmurtari, Timok, Bsk Batajnica...pa ? Tu nam je pomoglo "realno" i objektivno sagledavanje protivnika ?
U grupi LS, Real je trebao da nas zgazi i ovde , a pogotovo u Madridu, jel' da ? Nesto se ne secam da su se ti svemirci naigrali fudbala za tih 180 minuta...

Batalite te price....

Nego, posto je Ludogorec u grupi povlascenih, da li mi u lV kolu preuzimamo status povlascene ekipe ili cemo morati da izbacimo neku zvucnu ekipu da bi usli u grupnu fazu LS ?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Zadovoljan sam žrebom.

Dobili smo neko "srednje rešenje", ali ako se zna da je na kraju preostalo "Bugari ili Česi" - prošli smo super.

Ne verujem da su oni oduševljeni nama. Zajebano je kad igraš sa nekim koga si pre godinu dana eliminisao. A uprkos svemu, nisu oni nas eliminisali glatko, bilo je sve to prilično egal tada, mogla je i njima da uleti jedna u mrežu u 89. minutu revanša umesto nama i mi bi otišli dalje. Da ne pričam o prvom meču u Bugarskoj...

Bićemo maksimalno motivisani.

Ova ekipa je na planu fizike, borbe, žustrine dosta jača od one prošlogodišnje. Što se kvaliteta tiče, tu možda i kaskamo (a možda i ne), ali čak i ako kaskamo - to je manji "minus" od "plusa" kojeg nosi ovogodišnja bolja fizika, borba, žustrina.

Čvrsto verujem da ovaj Partizan može da eliminiše Ludogorec i da će ga na kraju i eliminisati. Vratićemo im milo za drago.
...Nego, posto je Ludogorec u grupi povlascenih, da li mi u lV kolu preuzimamo status povlascene ekipe ili cemo morati da izbacimo neku zvucnu ekipu da bi usli u grupnu fazu LS ?
Žreb za plej of je posle revanša 3. kola, znači kad se poimenice zna 10 ekipa koje igraju plej of.
Ako prođemo Ludogorec, 99% ćemo biti među nepovlaštenima u žrebu (od 6. do 10. mesta po koeficijentu).
Onih 1% ostavljam za jednu fatamorgana-mogućnost da u 2. i 3. kolu barem 8 favorita koji imaju jači koeficijent od nas ispadnu, tj. ne stignu do plej ofa. To je stvarno science fiction.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
@sashko

A zasto je tebi bitno da li cemo biti povlasceni kada i ovako "bre" cepamo sve redom, a i ako se ne desi, nije bitno cepamo dalje? :D

Ako smo na forumu nismo zbog toga uclanjeni u nekoj maloumnoj sekti, pa "kud svi Turci, tu i mali Mujo".. :puke Da je KK upitanju, tad bi verovali i da nam dolaze Sparsi, ali ovi nasi u FK trebaju konacno nekog ozbiljnog da pobede da bi zasluzili necije poverenje, u tome je poenta, a ne da se busamo u grudi i ako nemamo pojma u kontinuitetu!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
@Krstajić

Prijatelju,ja vidim tvoju lokaciju i znam da postoje ljudi rodjeni pesimisti ,al ti ga bre pretera !!! Pa ,vidi sve tvoje poruke i dal ima neka da malko vedri ? Dal beše neko jutro da si se probudio srećan ,pa došao na forum i reko neku lepu reč ?

Aj molim te ,učlani se i na ciganski forum ,pa i njih malo ohrabri :)
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
са друге стране једина и права " снага " шумара лежи у нападу ... имају брзе играче ( офанзивне ) , јако су агресивни у противничком шеснаестерцу и оно што је ( по нас ) најгоре што не компликују много већ шутирају из свих позиција и са свих даљина ( нормално када се налазе у " зони шута " ) , одатле њима и онако високи резултати ..

Pa to je ono sto nas keca , odn zezalo nas prosle sezone protiv njih. Imaju te brzance napred . Msm da ce protiv nas kao i prosle god da se brane i na kontre da nas navuku odn. na prostor za ove brzance .
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
Onih 1% ostavljam za jednu fatamorgana-mogućnost da u 2. i 3. kolu barem 8 favorita koji imaju jači koeficijent od nas ispadnu, tj. ne stignu do plej ofa. To je stvarno science fiction.
sve je moguce u nasim glavama :D bate i legija ispadaju , maribor i makabi igraju ( znaci jos jedan ) mi izbacujemo bugare dinamo ispada od danaca i ostaju jos 3 ekipe pa da igramo sa skenderbegom u plejofu :D
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Po meni, ne tako los, ali ni ne tako dobar zreb po nas.
Jesu Bugari isti onaj tim koji nas je srecno izbacio prosle godine u istoj fazi, ali takodje su stigli prosle sezone do 1/8 finala LE, imali su isti uspeh kao mi pre 10 (u jbt, kako brzo vreme prolazi) sezona, pa imaju dosta vece iskustvo i dosta vise samopouzdanja su "nabildali" kroz sve te meceve.

Realno, sanse za prolaz su nam, u ovom stanju kakvi smo sada, otprilike 30%.
U odnosu na tog tima, sada imamo mnogo bolju defanzivu sto mi je i najveca nada u tom dvomecu.
Za razliku od odbrane, u napadu nam trebaju pojacanja ukoliko zelimo da damo vise golova od ovih juznoamerickih Bugara!?
Da bi mogli da igramo protiv Bugare, treba mi prvo da zavrsimo svoje u Torsavnu, a oni svoje u Luksemburgu. Pre 3 godine taj isti Dudelanz je isbacio Salzburg, koji su sezonu pre odigrali nesto slicno kao Ludogorec, tako da sve je moguce da se desi!

A do tada :napred Partizan
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Uz svo duzno postovanje,i ja bih predlozio clanu @Krstajic da se uclani na ciganski forum,i da ih mraci svakih 3 minuta,kao sto to radi ovde.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Jeste li se iskukali braćo grobari nad sudbinom kletom, ovakav pesimizam nije viđen na ovom forumu, strašno... Samo toliko...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ako kojim slučajem prođemo, ovi verujući će se više ovde naslađivati uspehu, nego u ciganskom okruženju.:D
Stvorena je neka podela između verujuće i pesimiste koja je dosegla visoki stepen dualizma.
Nema potrebe pesimisti da ubeđuje ove druge kako smo raspad i kako ćemo ispasti, jer je to uvek komforistička pozicija, ako ne prođemo šta sam vam reko, ako bude obrnuto opet super, radosni su.

Nismo bez šansi, sve je otvoreno, mislim da mnogo toga zavisi od nas, i mnogi sitni detalji će odlučivati, a ja kao navijač koji je po samoj definiciji nerealan, verovaću dokle god postoji šansa za prolazak u poslednje kolo plej ofa.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.386
Reaction score
3.209
Локација
Tamo gde su Grobari
Jbg Krle, pretjera ga. Jeste da treba spustiti malo loptu ali ne moras je odma zakopati :D Ja sam i dalje skeptican (po prvi put do sada, sto se evrope tice) ali ovo su prvi utisci posle zreba i verujem (znam) da ce to sve pasti u vodu dan-dva pred prve utakmice i da cemo svi (cak i Krle :D) nekim cudom biti uvjereni prolaskom u plej-off! Jednostavno, to trece kolo je predaleko pa sada gledamo neke statistike itd. koje iskreno padaju u vodu kada pocinje utakmica.:ziveli
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Ova ekipa je na planu fizike, borbe, žustrine dosta jača od one prošlogodišnje. Što se kvaliteta tiče, tu možda i kaskamo (a možda i ne), ali čak i ako kaskamo - to je manji "minus" od "plusa" kojeg nosi ovogodišnja bolja fizika, borba, žustrina.
Што мислите да нам је квалитет опао у односу на прошлу годину? Сада имамо доста јачу одбрану са Вулићевићем, Трајковићем, Илићем/Војом Станковићем и чак и Петровић и Волков нису лоши. Сетите се прошле сезоне, имали смо Аксента (никакав коментар није потребан), Иванова који је играо никад горе (једва чекао да иде), Остојића (?!), те солидне Обрадовића и Петровића/Гулана на чију душу иде други гол у гостима.

На средини нам је задњи везни био распали Саша Марковић, сада имамо Дрину. По крилима смо чак и бољи у односу на прошлу годину, имамо продорније играче. Остао је Грбић, надам се да ће одиграти макар једну као прошле године у БГ- у, имамо Живковића који је сада практично формиран играч. Нинковић се истакао у реваншу прошле године. Јојић је у првом мечу био негде на боку (неупотребљив), а у другом није ни играо због црвеног.

Једино смо на папиру слабији у нападу... Зашто на папиру? Зато што је Митровић играо исто као Иванов, видело се да су му мисли одлутале у други клуб, али се ипак борио, док је Шћеповић играо стандардно лоше. Сада имамо Шкулету који гори од њих не може да буде гори јер се њих двојица нису ни видела на терену.

Ја сам благи оптимиста, мислим да смо далеко амбициознији од прошле сезоне, немамо тренера почетника, имамо макар 50% квалитетнији тим... Они су довели та 4 појачања, али видим да су неке бразилце узели, тако да је то мачка у џаку. Сумњам да су нека екстра класа... А и да јесу, потребан је одређени период адаптације. Ми смо уиганији! :)
 

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
Naravno da cemo proci pozadince.Ceo zivot su nam udarali sa ledja,mislim da je dosao trenutak da mi njima zabijemo onako muski,spreda da nas gledaju u lice dok nemocno zapomazu.Osveticemo im se za proslu godinu ubedjen sam u to,imamo jaci tim nego lani,i uz malko srece,koja nije bila na nasoj strani prosli duel,slaviti ulazak u Evropu:D
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Pa to je ono sto nas keca , odn zezalo nas prosle sezone protiv njih. Imaju te brzance napred . Msm da ce protiv nas kao i prosle god da se brane i na kontre da nas navuku odn. na prostor za ove brzance .

зезало нас прошле а зезаће нас и ове ... дефинитвно није утакмица за Трајковића , што због његових физикалија што због његове нарави ... ако их будемо " изгурали " из нашег шеснаестерца и ако " покријемо " добро простор и њихове офанзивне играче можемо нечему да се надамо ..

колико видим њихов највиши играч у одбрани има 186 цм , наш Лазовић има 185 а Шкунтелар 193 ( па додати и Волкова .. ) ето можда је и ту нека наша предност .. прекиди , високе лопте ..

ма има и начина и шансе .. не треба падати у очај нити у еуфорију , врло једноставно ако се саберемо и изађемо " наоштрени " имамо сасвим пристојне могућности да их бијемо .. још једном кажем да је Дунделаж на утакмици против њих створио исти број шанси као и они али због својег неквалитета су успели да приме 4 а да не дају ни један гол ..

можда ће нам користити и то што су нас већ сви отписали , значи хтели ми то или не у овај меч улазимо као аутсајдери ... е сада је на нашим ведетама да натерају те њихове грдне бразилце и власника мафиозу да се добро озноје и да не уписују сигурне бодове против нас ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top