Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Evo par gifova:

Suma u epizodi "englezi vole burek"
suma1111.gif


Po meni prelomna tacka utakmice - stativa Sadika. Da je to uslo dali bi bar jos jedan, Mancester bi poceo da curi na sve strane.
sadik-stativa.gif



Evo kako smo u jednoj akciji shvatili kako ne treba i kako treba igrati:

1) Sadik predugo vuce loptu i ne daje pas Asanu koji odlicno grabi prostor:
sadik-asano29ee2fb618d754b7.gif


2) Par sekundi kasnije u istoj akciji LEPOTA FUDBALSKE IGRE, sve na prvi dodir i lep sut Sadika zamalo pored gola, igraci Mancestera su samo posmatrali sta se desava, kakva bi ovo golcina bila da je usla:
sadik-pored-gola.gif

Cim budemo poceli da se cesce ovako brzo oslobadjamo lopte u zavrsnici akcija popecemo se na nesluceni nivo.

Ako neko moze snimak sa Arene da okaci na net bili bi mu zahvalni svi, ovu utakmicu vredi pogledati jos jednom mirne glave ali bez Strajnica.

Ima tu jos dosta situacija koje nisam uspeo da nadjem, pre svega par nekih kontra-napada u kojima smo mogli da se usetamo u gol samo da smo se brze oslobodili lopte. Strasno smo odigrali juce.
Cela nije napravio penal, englesko govedo je simuliralo, a ako je to bio penal onda je i onaj duel Sume isto bio penal. Gledao sam na rts-u i ne znam da li je arena reprizirala onu prvu situaciju kad je Natko skocio na sudiju pre nego sto je Celin udarac glavom blokiran rukom.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Vi drage kolege zaboravljate na nase limite koji se nisu pokazali samo sinoc protiv Uniteda, pa da pricamo o prokletstvu Partizana u velikim utakmicama. Mi citave sezone promasujemo brdo sansi, i sinoc smo ih promasivali. Imamo problem na desnoj strani, imali smo i sinoc itd. Bez obzira ko je bio protivnik iste stvari se desavaju citave sezone. Ne vidim razlog da se na klub stavlja pritisak nekog prokletstva i slicno. Pogresno vam je poredjenje, vi poredite sve moguce utakmice koje je Partizan nesretno i nezasluzeno izgubio protiv mnogo jacih protivnika u poslednjih 20 godina. Svaka od tih ekipa je imala neke krucijalne nedostatke zbog kojih je gubila ne samo te velike utakmice nego i mnoge druge tokom tih sezona. Treba zadrzati dodir sa realnosti, a ne ocekivati cuda kao da mi njima upravljamo a ustvari da bi se to cudo desilo treba da se poklopi mnogo toga. Previse ocekujete drage kolege, prevazisli smo sebe u glavi sinoc jer smo izasli da igramo fudbal od pocetka, ali tesko je prevazici uz to i nedostatak kvaliteta. Ne treba od ove utakmice praviti nista epohalno, ima jos jedno kolo da se odigra koje ce nam odrediti sta nam je potrebno protiv AZ u Hagu. Ovi momci su zasluzili da vjerujemo u njih da mogu do povoljnog rezultata u sledecim utakmicama ne samo zato sto su igraci naseg Partizana nego sto su zasluzili svojom pristupom i prikazanim na terenu. Dok je Sadik nas spic sve je moguce od poraza u Lucanima do pobjede u Hagu :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ja sam pogledao snimak ali na hrvatskoj Areni. Hrvat je odlicno komentarisao. Rekao je da je za njih bio diskutabilan penal cak po njemu da nije bio, za nas cist nije sviran, pominjao je i sto se nije vracao snimak za onaj potencijalni penal kad je Natho dobio zuti za prigovor i na kraju je rekao da Partizan nije zasluzio da izgubi. Hvalio je stalno atmosferu sa stadiona U svakom slucaju ja i kad nisam na stadionu/u hali obicno gledam prenose Partizana na hrvatskim Arenama ili Sportklbu jer ne mogu da slusam one nase debile.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Super borbenost, super ofanziva, super atmosfera, pun stadion, sve super, ali gola nema.

Sadik je kako kaze Pol Skols u komentarisanju posle utakmice, jako los napadac. I ja se slazem sa tim.
Veoma los napadac.
Po prijemu lopta se odbija od njega kao od kamena. Kontrola i posjed lopte je slicno kao bombu da drzi u nogama. O efikasnosti dzabe je trositi rijeci.
Ne pamtim kada smo imali losijeg napadaca.
Ja sam prosle godine kritikovao Tavambu a on za ovoga doktor fudbala.

I sve dok ga vi ovako hvalite posle sinocnje utakmice, kao da je dao 3-4 komada a ne imao samo jedan sut, i sve dok govorite u hvalospjevima o njemu...Onda se nemojte cuditi sto ne mozemo nijednog jaceg protivnika dobit.

Nama treba napadac koji ce golove da daje. Sadik to nije.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sadik je juce imao dva odlicna suta. Prvi je bio stativa, nesrecno bas... a drugi zamalo pored gola posle odlicne akcije gde je sve islo iz prve. Sadik je juce generalno odigrao dobru utakmicu iako ga nije hteo gol. Veci je problem sto nam uprava nije dovela jos jednog pravog napadaca pa da i on ima konkurenciju nego da se sad sve svaljuje na njegova pleca.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Vi drage kolege zaboravljate na nase limite koji se nisu pokazali samo sinoc protiv Uniteda, pa da pricamo o prokletstvu Partizana u velikim utakmicama. Mi citave sezone promasujemo brdo sansi, i sinoc smo ih promasivali.
............................
Po meni problem kod promasaja je taj sto previse zakomplikujemo stvar u zavrsnici akcija i dajemo protivnickom golmanu priliku da procita udarac i odbrani. Slazem se da Sadik nije gol igrac ali nije on jeidni koji masi prilike i moj licni utisak je da bi brzim oslobadjanjem lopte realizacija postala daleko bolja. Mi primimo loptu pa se namestamo pa tek onda sutnemo kad ceo zivot prodje ispred ociju..... Asano je u jednoj situaciji imao Tatka sa svoje leve strane da mu servira zicer ali je odugovlacio i uprskao sve. To ako ubrzamo nebo je granica. Blizu smo, tu smo na samoj granici da postanemo gol-masinerija samo jos malcice nacin razmisljanja da unapredimo.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Мало је патетично и излизано, али ја сам поносан на екипу. Дали су све од себе, борили се, гол смо по обичају сами себи дали. Могао је судија да нам врати пенал, мирне душе, али јебеш Лигу Европе у којој би Манчестер Јунајтед испао још у групи, то УЕФИ не одговара.

За екипу какву имамо, која је на окупу два-три месеца, и којој очигледно недостаје још два-три квалитетна играча - Партизан и није могао боље од овога. Од овог грозног осећаја да је могло и морало боље. Да је игра и залагање на терену много било много боље од резултата. Руку на срце, АЗ смо морали да добијемо 4:1, синоћ да играмо бар 1:1.

Садик је одиграо утакмицу живота - али нама много недостаје прави нападач.
Ћелави се труди и бори и даје све од себе на терену - али нама и ту недостаје један десни бек који неће да стално стоји погрешно.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Sunce mu poljubim ...ja na stadionu imao dojam da Asano bio( sa Natkom) ponajbolji u našim redovima a Sadik loš zubčanik koji preskakao kad ne treba.
Ono izgleda suprotno ...Moram da odgledam snimak sad ,iako će mi biti mnogo mučno.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Sadik je juce imao dva odlicna suta. Prvi je bio stativa, nesrecno bas... a drugi zamalo pored gola posle odlicne akcije gde je sve islo iz prve. Sadik je juce generalno odigrao dobru utakmicu iako ga nije hteo gol.

Super sve.
Nego koliko golova je dao, ili koliko suteva je imao u okvir gola? Nula!

Prima ozbiljnu platu, ima klauzulu u ugovoru da mora svaku utakmicu da igra ako nije povredjen. I onda mora kritike da trpi.

Ne volim ga, ne svidja mi se, jedva cekam ledja da mu vidim.
Antipatican mi je kao Mirkovic (trener) sto mi je bio.


Savi svaka cast na ovakvom vodjenju utakmice. Odavno nismo imali ovakvog trenera koji forsira ofanzivan fudbal. To mi se svidja, Savo sto duze da ostanes kod nas na klupi.
Jos kad bi ti ova uprava dovela dva tri dobra igraca i jednog napadaca sa golovima. Uh
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Super sve.
Nego koliko golova je dao, ili koliko suteva je imao u okvir gola? Nula!

Prima ozbiljnu platu, ima klauzulu u ugovoru da mora svaku utakmicu da igra ako nije povredjen. I onda mora kritike da trpi.

Ne volim ga, ne svidja mi se, jedva cekam ledja da mu vidim.
Antipatican mi je kao Mirkovic (trener) sto mi je bio.


Savi svaka cast na ovakvom vodjenju utakmice. Odavno nismo imali ovakvog trenera koji forsira ofanzivan fudbal. To mi se svidja, Savo sto duze da ostanes kod nas na klupi.
Jos kad bi ti ova uprava dovela dva tri dobra igraca i jednog napadaca sa golovima. Uh


Не знам колико ти је познато, али тај Садик је наш најбољи стрелац ове сезоне; иако му је реализација и није баш најбоља играчка карактеристика.

Ми бољег од њега немамо, а дечко се труди максимално, одлично напада простор, има смислене нападачке кретње (што се тих сегмената игре тиче, већ сада је један од најбољих у претходних неколико година од свих шпицева који су били у Партизану), и сва је прилика да ће бити све бољи, побогу, па дечко има 21 годину, а нама је шеф стручног штаба некадашњи врхунски Европски шпиц. Логичан след је да Садик како месеци буду одмицали буде све бољи у сваком сегменту игре. А и није џаба био један од најталентованијих шпицева у Италији пре пар година.

Од играча у том животном добу не можеш очекивати инстант квалитет, а поготово не константност у игри. И ту сада долазимо до кривице управе што му није довела иоле пристојну замену/конкуренцију.

Што се тиче колико смо пара дали за Садика и колика му је плата, то апсолутна глупост што си рекао, па ми већ сада можемо за њега да добијемо више новца него што му је откупна клаузула.

И откуд ти то да мора да игра сваку утакмицу, јел си ти читао уговор о позајмици па знаш, или само нагађаш овако безвезе јер ти се не свиђа, као ни тренер Мирковић и што пре би да му видиш леђа?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja sam bio šokiran onim što je Sadiq pokazivao u početku. I sada me baci u rebus nekim nelogičnim potezima. Kretnja mu je sada dosta bolja, u početku nije znao gde bije. Tako da za sve treba vreme. Čovek ovako konstantnu sezonu, što se tiče nastupa i minutaže, nije imao nikada u karijeri što znači da on može samo bolji biti i koliko god sam molio Boga za još jednog špica koji bi krakatog preselio na klupu, sada, iz ove perspektive, momentalno bih ga otkupio od Rimljana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top