Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Amateri!
Vazura, Vucela i debeli terajte se u kurac.
Savo je prosuo sav kredit koji je do sad stekao.

Velemajstor Sadik i njegovi drugovi iz napada 10 kontri ne mogu da se dogovore, pet lopti bi im bilo malo.
I Gebels neka nadje opravdanje za ovo, jebem ga u usta, znam da cita.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Igrači AZ-a da se zahvale Sumi i Sadiku na škrtosti, a ništa manje Stojkoviću! Kako vas bre nije sramota, nadam se da ćete zabosti ugovor dobar, toliko škrtosti i ovo nije prvi put da toliko žele da daju jebeni gol.. Sram da vas bude!!!
Bruka i sramota sa igračem više primiti 2 gola..
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Od trenutka kad si počeo da se braniš, utakmica je krenula u kontra ritmu po nas. Sve nam se otvorilo a mi to ne znamo iskoristiti
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.567
Локација
vaginamandibularia
Ne treba vise da ucestvujemo u evropskim takmicenjima. Previse je to za nas, realno.
Sa igracem vise smo primili tri gola i zasluzeno ispali od ekipe koja nam se nudila na tacni kako u gostima tako i u Beogradu.

Iznenadjen sam sto nismo doziveli ubedljiv poraz, razocaran sam sto smo ispali ovako.
Protiv astane moramo da idemo na pobedu kao da nam je neophodna za plasman.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Što onomad reče Marko Popović, to je taj seljački mentalitet.. Kažem prijatelju, ako primimo do 90. prvi gol, primićemo i drugi. To bi bilo to, sada nazad u njive LLL-a, vjerovatno da bolje ni ne zaslužujemo.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Balkanski smo se jebali ovo je stvarno jezivo sta je uradio Partizannnnnn.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
- 85 minuta kontrolisemo rezultat, pre toga stvaramo sanse, oni imali samo onu precku...

- dobijamo i igraca vise

- primamo gol samo kakav mi znamo da primimo... ni iz cega...

- setim se ono sto je Stojance napisao pre meca i setim se augsburga i kad nismo samo smeli da izgubimo 2 razlike ili vise, smeli smo i 0:2 da izgubimo... mi izgubimo 1:3

- kad smo primili onakav gol i pored igraca vise rekao sam matorom primicemo jos jedan

- primamo gol, naravno...

- zakljucujem da je Partizan najretardiranija ekipa na kugli zemaljskoj
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovo bi zavrsilo 0-2 da smo imali golmana.

Do 70 minuta sve doktorski kad je Sumi nestalo snage za polukontre AZ se prestao da plasi. Savo poceo da ubacuje osigurace koji to nisu, los golman i primis 2 gola protiv 10 igraca
Nismo imali boljeg sudiju 30 godina samo da kazem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top