Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Hvala bogu sto smo prosli!
Ne znam zasto uvek moramo glupe golove da primimo, pa da strepimo. Srecom turci ne znaju !
Mora ovo mnogo bolje!
 

Koca97

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
32
Reaction score
41
Локација
Tamo gde je Partizan
Bravo crno-beli! Bledo ali mislim da je ovako i planirano obzirom da su rano poveli.
Ziv nisam za Molde
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Cestitke ekipi na prolazu dalje, ali ovo je bila katastrofa od igre, 5 dodavanja nismo sastavili citav mec. Mislim da je Partizan jedini klub na svijet koji nema centralnog veznog igraca.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Ako sad nisam umro nikad neću,traljavo ali prećutećemo.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.108
Reaction score
5.128
Локација
vezenemam
Turski Kurdi arhivirani!
Glupo primljen gol na startu, borba prsa u prsa 101 minut.
Idemo dalje :napred-partizan:
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Provukosmo se, ja ne znam kako ovo, ali pregazimo ih, vidimo da smo bolji, i onda kao pičke, sve se preokrene...

Mora bolje...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Hvala kurcu, ali ovo pokazuje da ekipa ima karakter, da primi idiotski gol ali da uspe da sacuva rezultat
 

Born/Webb

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
123
Reaction score
256
Локација
Na šljivi...
Mozemo li da zaboravimo ovu utakmicu...? Bruka... ali jebote uspeli smo da se odbranimo.. u tri lepe
 

Insomniac

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
59
Reaction score
167
Локација
Ražanj
Da napomenem odmah da se ne razumem preterano u fudbal, ali meni je ovaj Sadik kriminalan. Osim onog solidnog pasa u prostor na kraju, ne znam šta je drugo dobro uradio. S druge strane, grešaka je bilo ohoho...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Urosevicu izvinjenje za sve kritike. Onako sacuvati Torea, za svaku pohvalu. Nisam zadovoljam ni sa cim, osim sa prolazom. Glava nam je na povrsini, prezivjeli smo ovaj pakao. Bogu hvala!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top