Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Dobro je. Na kraju ipak poraz koji neće boleti.

Strepeli smo do kraja, mogli smo i da rešimo golom iz par situacija... Stojke zajebo gadno pa se ispravio kasnije.

Otvorili smo utakmicu najgore moguće primljenim ranim golom. Kako je počelo dobro se završilo na kraju.

Najbitinije da smo prošli ali za nešto više treba nam još pojačanja. Uprava govnjiva sumnjam da će reagovati.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Uroševiću kapa dole za partiju večeras momak je i prošlu utakmicu odigrao dobro a ovu je igrač utakmice! Pavlović posle nesigurnog starta utakmice pa i greške kod gola poslednji si igrač odbrane imaš igrača kod sebe ne možeš izaći da praviš ofsajd zamku ako svi nisu izašli a Ostojić nije izašao. Eto to bi mu zamerio i nekoliko početku kažem nesigurnih ispucavanja i jednog pasa koji nas je mogao sjebati od tog trenutka a pogotovo u drugom poluvremenu odigrao je momački! Obzirom na godine to je i normalno.

Stojković čemu ono istrčavanje onakav kiks, srećom vratio je odbranom Mine rukometna odbrana. Mi sredinu terena nemamo, to je ono što pričamo Suma kod iole jači fizičke ekipe on nema šta da traži.
Čime smo zaslužili da nas Zoran Tošić čašćava što igra za nas? Pominjem to već ko zna koliko dugo on je igrač manje, otvara protivnicima kontru neviđeno ne može nikog da prođe, kad već lopta dođe do njega i kad je na rubu 16 m dobro poznato prebacivanje sa desne na levu i ako prođe ide centaršut prelako ga je skautirati njihovi napadi su išli uglavnom preko njegove strane. Asano na malom prostoru baš mu ne ide imao je par pogubnih poteza gde je loptu slao u aut. Nama sem centralnog veznog fali 10 i desno krilo. Sadik u ovoj utakmici kao da nije došao sem one šanse pred kraj prvog poluvremena na centaršut Tošića i pred kraj jedna šansa ništa baš ništa, a Tošića eto da ga pohvalim da je to dobro centrirao.

Sramota me je kako smo čuvali 1:0 moglo je da nam se obije o glavu pred kraj itekako u 94. kad je lopta prošla kroz 5m. Nije mi jasno kako onu kontru kad je Miletić povukao i dodao do Asana Asano onako loše reagovao i slabo šutirao potom, baš očajan šut Sadika pa opali po lopti jebem ti loptu ovako je plasirana i golman šalje loptu u kontru. Sramno je kako nemamo pravog igrača na sredini nemamo igru na sredini. Što pre ovo zaboraviti. Teraj dalje pamti se samo prolaz dalje.
 
Последња измена:

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ne padajte na pritisak medija, fasistima je i cilj da entuzijazam splasne. Mogu da nam popuse kurac krasni! Evo i ovi sa Arene nas satiru kao da smo ispraseni. Malatija je imala 2 sanse pred ovakvom publikom, a mi smo imali samo one dvije Sadikove sanse. Mi volimo Partizan, znamo nase mane i nedostatke, bicemo jos jaci.
Dajte pojacanja!!!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nadam se ipak skandinavcima. Molim se nebesima da ipak prođe Molde.

Što se tiče nas, mi smo nacija operisana za fudbal, a Partizan je kesa. Amaterski nivo evropskog fudbala.

Aj neznanje, nego mentalitet još gori.
Sigurno da su neki igrači odigrali Ok, jer bi u suprotnom ispali, ali ja sam gledao jednu utakmicu lošu i za jsl nivo.

Oni ljudi tamo napravili nov stadion, a teren njiva. Pomislih u sebi, valjda ipak nismo tolika kurčina da posle ispadnja od poljskog debitanta, ispadnemo i od turskog.
Onaj penal u Beogradu posle kog sam zaplakao, donese na prolaz.

Još jednom, ne daj bože da aris prođe!

Mod: Partizan nije kesa!!! Obratite paznju na pisanje!!!
 
Последња измена од уредника:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Bravo Partizane za prvu utakmicu i prolaz.
Mnogo smo mogli večeras da naučimo od njihovih navijača. Svaki, ali baš svaki naš napad su maksimalno izviždali.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Kako smo pocastili ovu kurcinu od ekipe sa kiks golom to je bruka. Pa smo morali da igramo kao na iglama celu utakmicu. DA nije bilo onog kiksa Stojkovica ovi ne bi dali gol ni da igraju jos tri godine. Nek nam se napuse kurca komentatori, burek napredno novinarstvo i turci svi kolektivno. Tosicu :banghead: ako bi ispisao to sto mislim sada popio bi ban. Teraj dalje Partizane. Govnjiva upravo pojacanja pod hitno mamu vam sabotersku. U inat svima samo :napred-partizan:
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Sta znaci pakao sa tribina! Kurac bi vodio Aris 2:0 da nema zive duse na stadionu..
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Prvo je izašao debeli vuletić da priča o Lazarevim Falangama?!?, pa ih je preimenovao u Savine Falange?!? Ili sam ja to loše čuo. Ko se seti nek me ispravi, sve u svemu sama pojava vuletića je moj entuzijazam svela na nultu tačku da bi sam početak meča taj isti, odveo u minus.
Sva sreća pa turci nemaju pojma, nemamo ga ni mi ali smo prošli dalje. Da su igrali još 200 minuta ni jedni ni drugi ne bi dali gol. Toliko o fudbalu
Uprava napolje, napred Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top