Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Ja sam na zalost tek u 30-om minutu skontao da ima i na Areni pa srecom nisam slusao idiota narednih sat vremena.Stojke jbt...ne radi nam to.Kakva odvratna utakmica.Ovo je stvarno negledljivo i sve osim prolaza mora da se zaboravi kao da se nikada nije ni igralo.Turci se ociglewdno usrali nase kontre i nisu smeli da navale.A nasi samo kontre znaju da igraju :D
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Pisao sam u analizi 55:45 za nas. Kao što nisam računao da ćemo da ih oduvamo u prvoj, tako nisam ni da ćemo ovako loše da odigramo večeras. Najvažnije je da smo prvi put izbacili neke turke. Imali su mnogo više želje od nas, dva pasa nismo spojili.

Neki nisu ni za prelaznu ocenu...

Igra za dalju analizu, verujem da ćemo lakše na kraj izaći sa norvežanima.... Idemo dalje i to je najbitnije. Pre sam za to nego Artmedija scenario, igraš dobro, ispadneš.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
mi nemamo sredinu... i ne znamo da branimo rezultat, nikad u istoriji nismo znali. Jebi turcina

molde nema sta da trazi (ako prodje), jebenije bi bilo sa Grcima
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ono kada su ti Urošević i Pavlović najbolji igrači protiv ovako divlje ekipe .. napokon i nas malo sreća da pogleda :)


Sledeći meč protiv verovatno novog šampiona norveške , biće 2 puta teže nego sa Turcima.

Potrebna su još 3 pojačanja od kojih je 1 sigurno špic
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Da i mi prodjemo dalje, sa lošom igrom. Koje je ovo igranje sa živcima.... Tošić, Sadiq.... pa oni posle 50 minuta igre ne da ne mogu da trče, već ne mogu da dišu jbt. Uefi i većinskoj Srbiji jedino što u ovom trenutku možemo da damo, jeste kurac. Idemo dalje :šal
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Dobro je da smo prosli...koliko sam fali taj igrac na sredini koji treba da doturi loptu do sume sadika tosica i jaguara...ajde Natho,dolazi vise u kurac!
Generalno ,slabo,ali da nismo primili glup gol,bio bih zadovoljan
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Najvažnije je da smo prošli.
Ocajan teren.
U ukupnom dvomeču smo bili bolji.

Valjda u upravi vide da sa 3-4 deteta od 17-18-19 godina ne nozes .

Dajte pojačanja sad !!!!!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Rispekt veliki za Savu, što nije po starom srpskom običaju pojačavao odbranu, već i na kraju jacao sredinu!

Da Stojkovic nije zastao, ovo lagano X ko kuća. Turci potpuno bezopasni, praktično bez šanse.
Naši traljavo ali piše se prolaz. Urošević bio odličan!

Prošli put sam napisao da je atipično za nas da se dignemo nakon primljenog gola, i da napadamo do zadnjeg minuta... večeras opet atipično da nakon glupog gola u vrlo ranoj fazi utakmice, ne posrnemo i ne fozivimo ubedljiv poraz, vec prodjemo!

Teraj dalje. Sad Molde!
Ps. Vidim aris vodi 2-0, mozda ipak nije Molde.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
A lepo sam rekao da sami sebi najvise mozemo naskoditi...Videli smo svi da su Turci kurac od ekipe, ali ne bi mi bili mi da ih ne pocastimo malo...Bukvalno mozemo opisati nas Partizan parolom zasto lako kad moze komplikovano...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Zaslužili smo da nas izbace, najviše zbog pičkastog pristupa danas.
S druge strane, cigani nisu zaslužili ni da prođu prvo pretkolo, pa su tu gdje su.
Zdjelar i Urošević jako dobri. Štoperi OK. Ostali - slabo.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Aris vodi 2-0 u 38" braco a vi kako te?
Dajte da ne prognoziramo nego da pokusamo da odrzimo nivo u obe utakmice. A da, iTosketu da se zahvalimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top