Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.384
...Blizu je to, gol je veliki...to mora da se da...
Pa Asano da je pustio da ga lopta udari bilo gde u telo, glavu, nogu, umesto što je pokušao da je šutira iz sve snage, ušla bi u mrežu...

Gospodine Tomiću, uz dužno poštovanje, Asano je možda mogao da "pusti" da ga udari mučeni Sadik ako se oklizne sa šipke na istoku, lopta teško. :D Bar se iz priloženog vidi da je morao "malo" da se vrati kako bi je i sam dohvatio, samo nekih metar, metar i po.
 

Прилози

  • asano.png
    asano.png
    1 MB · Прегледа: 122

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Partizan_Alexa
Ma pusti to. Kačeno je više puta kakve timove su dobili kući u poslednjih 10-15 mečeva u evropi.

Mislim da su šanse i dalje 60-40 za nas zbog individualnog kvaliteta, ali mogu da nas natrče i taktički ubiju napred jer se videlo koliko su u fazi napada brzi na lopti.

Ne smemo da ga primimo prvi tamo. Savo je imao šta da vidi, i bez daljeg mudrovanja bi izveo sledeći sastav na samom početku, kako bi sprečili bezopaznost Partizana (kao u turskoj) i strepnju do poslednjeg trenutka (kao inače u poslednjem kolu).

Stojković
Ćelavi-Ostojić-Pavlović-Urošević
Šćekić-Natko
Tošić-Suma-Asano
Ožegović

Ovaj tim bi ih pod jedan zatvorio, dva, usrao u svakoj kontri. Svako drugo kombinovanje sastava može da dovede do inferiornosti u napadu.

Tri izmene koje ulaze -
Zdjelar<>Natko
Fića<>Asano
Suma<>LazarP (ne ovaj sa foruma :D)
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Iz godine u godinu, pomeramo standarde. Ove godine ulazimo u LE bez centarfora. Svuda malo skripi, u svim linijama, ali to nadomescujemo borbom i trcanjem. Napokon imamo snage za celu utakmicu. Jedan dobar centarfor nas ubacuje u spisak ozbiljnih ekipa...
 
  • Like
Reactions: Pop

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nadam se da vam je jasno da Natko ne moze da igra umesto Sume.
Pa ja mislim da je to bila vise takticka izmena kako ne bi remetio defanzivu i da zato nije hteo menjati nekog od zadnjih veznih. Ja Natka i Sumu vidim zajedno na terenu. Mi u trenutku ulaska Natka nismo imali vodjstvo a Natko se u igri spustao i otvarao kao zadnji vezni.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Vrednost priča na terenu,a ona kaže da i naši štoperi kada su pokušavali da oduzmu loptu od njihovih napadača izgledali kao da Stevanović treba uzeti Tavambi loptu.
Četiri napada su imali od njihove polovine do našeg šesnaesterca u 3,4 poteza preko naše postavljene odbrane.
I da je na nivou Vojvodine onda neke zajebane Vojvodine...Ili smo mi samo precenjeni.
Tošić,Stojković,Suma,Natko,Asano mogu napraviti neku razliku .
Urošević i Pavlović dali svoj maksimum i nekako imao doživljaj da su bili deo neke taktike.
ali pored tih igrača mi nemamo nikog ko bi bio ni na nivou te Vojvodine a kamoli prvoplasiranog tima Norveške.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.311
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Scekic i Zdjelar su juce bili prekopotrebni! Zato nije bila izmena Natko/Scekic na primer.
U defanzivi su zatvorili sve,Eikrem se nije video na terenu i za to su zasluzna ova dvojica.
Zrtvovao je Sumu zarad dobrog pasa iz dubine i sigurnosti u prenosenju lopte lopte sto smo i dobili ulaskom Natka.
Ozegovic je bio ocajan,daleko gori od Sadika i koliko god smesno zvucalo izlaskom Sadika smo izgubili probojnost u napadu jer je Ozegovic duplo sporiji igrac,Savo je to mislio da nadomesti ulaskom Asana na krilo,ali dzaba krilo kada nemas spica.
Imao je dve daleko bolje opcije a to je kao sto je neko gore vec napisao Asano na teren umesto Sadika ili da je zadrzao Sumu kao najisturenijeg. I jedna i druga opcija su daleko bolje od ulaska Ozegovica,cak bi pre Lutovca ubacio da igra napadaca jer je i brz i jak i ume sa loptom.
Moramo da reagujemo sto pre i dovedemo ili napadaca koji osim brzine i snage ume i gol da da ili da vratimo Leonarda sto bi ja iskreno najvise voleo i Asana onda pomerimo u spic.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Onaj teren sto je nahvaljen da je najbolji u istoriji Humske to je takva sramota da teren tako izgleda posle saml nepuna 2 meseca. Teren izgleda kao da tek treba menjati travu.

Nekako mislim da bi Asano mnogo korisniji bio na spicu ne deluje mi kao krilo i plus nekad spava u odbrani i dobrano u je u jednoj situaciji kasnio da zatvori svog beka.

Da li se samo meni cini ili je Bambi igrao nalozeno da se pokaze pred bratkom Natkom? :D
I jos nesto ovakav Tosic pun zelje volje je itekako potreban timu.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
364
Reaction score
2.274
Локација
Kraljevo
Свака част момцима на победи, утисак вечери је Садик и на шта су свели наш фудбалски клуб. Лига Европе нам је никад потребнија, не смем ни да размишљам кад бисмо следећи пут били у прилици да размишљамо о озбиљном тиму и ЛЕ уколико пропустимо ову шансу. Само борба и пролазимо даље!
 

Прилози

  • 06A4996A-135A-4A4D-AC33-5ECE08517D67.png
    06A4996A-135A-4A4D-AC33-5ECE08517D67.png
    4,5 MB · Прегледа: 70

101st Airborne

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
70
Reaction score
77
Локација
Ne u Srbiji...
Dobro je, i više nego dobro kako je izgledalo posle njihovog gola. Ništa nije gotovo, sem Sadika, taj bi stvarno trebalo da je gotov.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ja sam zadovoljan. Konačno igramo na rezultat. Mnogo stvari treba da se popravi i drago mi je da se to i govori (Milošević, Urošević).

Stvarno nam fali pristojan špic. Ne mora vrhunski samo da zna osnove. Ovo što ova dvojica rade je pakao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top