Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Direktno do Mančestera se najjeftinije stiže Ryanairom. Međutim baš nigdje na internetu se ne može naći informacija koji sektor je za gostujuće navijače na Old Traffordu?! Negdje na east stand navodno.

Za AZ nema informacija.

U Mančesteru sam ujutro, javite se.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Како, одем нормално у клуб, питам и платим , или као и до сад да јурим везу да ме Вазура споји са Веланцем?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Karte za gostovanja će moći da se nabave preko kluba.
Jel možeš na pvt nešto iz iskustva, poslao sam email FK i naravno niko mi nije odgovorio. Plan mi je da odem na AZ ili Man U. Svaka informacija zlata vredi. Imam USA vizu, kapiram da ću lakše dobiti UK za tekmu... Hoću da uzmem slobodne dane za utakmicu a ne želim da uzmem pa da ga ispušim kao za Plzen...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
За сад најјефтинија варијанта за Манчестер коју сам нашао:

Виз Ер Темишвар-Донкастер (Дончастер како се изговара бем ли га) 32е 4-8.11. и онда воз од сат и по до Манчестера.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Edit: saznah na drugom mestu za vize brisite.
 
Последња измена:

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Zato za AZ tih problema nema, Amsterdam je blizu, 1 sat vozom, avio karte (još uvek) povoljne...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
За сад најјефтинија варијанта за Манчестер коју сам нашао:

Виз Ер Темишвар-Донкастер (Дончастер како се изговара бем ли га) 32е 4-8.11. и онда воз од сат и по до Манчестера.

Koliko je voz?

A ako bi hteo da vezem da odem do Londona, kako najjeftinije do Mancestera?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Voz London - Mančester je oko 45e pa naviše.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Zato za AZ tih problema nema, Amsterdam je blizu, 1 sat vozom, avio karte (još uvek) povoljne...
Meni je AZ odgovorio na email na sajtu će im pisati više o kartama za goste. Još uvek čekam da čujem od naših debilčina iz kluba kako se kupuju. Jel ima neko iskustva, zoveš, email, kako trebuješ karte od kluba za gostovanja? Indijanci mi nisu ni protiv Plzena odgovorili na email. Serem se na marketing. Uh što nisam pri klubu, klečali bi na kukuruzu.
 

Прилози

  • Screenshot_20190904_143642.jpg
    Screenshot_20190904_143642.jpg
    248,7 KB · Прегледа: 82

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Vrlo verovatno će uputiti gostujuće navijače na svoj klub, to im je bila praksa ranije. Ja sam čak razmišljao da iscimam nekoga u Holandiji da mi kupi kartu za bilo koji sektor, samo da ne petljam sa našim "stručnjacima".
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Posle jednog posta od prosle godine rekao sam da necu vise komentarisati ali u ovom slucaju moram jer sam ispao mlad majmun cim su izvucene grupe, pa ce mi trebati malo pomoci i informacija. Ludu grobarsku glavu je odmah uhvatilo ludilo i verovali ili ne kupio sam karte citavih 10 min nakon odredjivanja termina utakmica. (kad sam posle toga procitao naslov da je promenjen redosled utakmica muka me je uhvatila, tek se smirih kad sam procitao da se radi o utakmici sa Astanom). Uzeo sam jebene karte za London, povratak mi je odmah jutro posle meca u 7h. Mislio sam da ima voz da posle utakmice idem pravac za Luton na avion ali voz u tom nocnom periodu tamo ne ide. Ukoliko ima neko isti taj let u 7 iz Londona molio bih da mi se javi cisto da vidim da li neko planira rent a car. P.S. i vezano za ulaznicu preko kluba mi treba info. ukoliko neko ima. Hvala
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Evo iz iskustva da ti kazem neces o_O nema grdje ambasade od engleske i vize koja se teze dobija, ja sam imao B1 Usa vizu (10 godina) i boravak u EU i 2x me odbili
EDIT: Neces lakse to sam mislio
Znaci ne vredi da prilozis kartu za utakmicu, racun za smestaj ili da ti neko posalje garantno pismo ? Msm ja radim al nema me na papirima jbg :D
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Iz iskustva gostovanja AZ Alkmaar-u 2015-te godine, distribucija karata za gostujuce navijace je zaista lagan posao. Obzirom na broj ljudi koji su isli iz Srbije, plus ljudi koji su dosli sirom zapadne Evrope - na kraju je ostalo bas dosta karata koje nisu prodate ili distribuirane. Klubu se posalje spisak i kada karte stignu u klub, obicno kada taj tim gostuje prvi na JNA, karte se mogu kupiti u Klubu uz naknadu neke nebulozne rezervacije (+5 EUR) koja verovatno sluzi da se doticni pocaste izmedju sebe.

Druga opcija je da se posalje spisak i da se te iste karte kupe ispred stadiona, pre utakmice. Iako mnogima to deluje kao rizik, protiv Alkmaar-a je zaista sve funkcionisalo lagano. Gotovo cela zapadna Evropa koja je dosla automobilima ili sopstvenim prevozom, kupili su karte na ulazu od naseg coveka koji je ispred Kluba zaduzen za iste. Obzirom da se utakmica igra u Haag-u mislim da ce ispunjenost tribina biti slabasna, tako da ne bi trebalo uopste brinuti o kartama.

Isto vazi i za Manchester United, s tim sto ce verovatno karte za gostujuce navijace biti malo skuplje. Mislim da su karte za AZ bile oko 15 EUR, dok za Astanu isto tako ne treba uopste brinuti.

Generalno, sva tri gostovanja su lagana sto se tice hool scene, tako da i sa te strane ne treba biti u nekom ne znam kakvom tripu, kao npr. u Kijevu gde se osecala tenzija bukvalno na svakom koraku na dan utakmice.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.386
Reaction score
3.209
Локација
Tamo gde su Grobari
Ni ja ne mogu da nađem u kojem sektoru će biti smešteni naši...nešto ne verujem da ćemo dobiti celi east stand:D

Ako neko ima informaciju kako najkakše do ulaznice za naš sektor, neka javi pliz...bojim se da dok saznamo biće karte za let duplo skuplje, pa će nas biti i duplo manje...
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Ako neko nadje povoljnu varijantu za Holandiju, neka pusti pp, ili neka napise ovde.
Hvala unapred.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top