Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Od 1966 do ovamo, dakle 50+ godina mi nismo imali vizionare u upravi da dodjemo do ozbiljnijeg iskoraka. Tu je srž problema, nazovimo stvari pravim imenom a ne da vežemo problem za trenera i da li je igra pičkasta ili nije.

30.9 sledeće kolo, Flora. Nastavljamo niz.

@Grave, vidi, možda da kreneš na plavuše sa plavim. CEO Flore i nije tako loša. :D
Ma napisao si boli te djoka za LK jer smo već ušli u grupu a ja pogrešno pročitao. Moja greška.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Probaj da hvataš suštinu, a ne paušalne stvari.

Brate sad ćeš mi reći "nemoj više da me braniš" :buhaha :buhaha :buhaha ALI: Suština je da nam je fudbal seljački, a da su paušalne svake vrste polemika o seljačkom fudbalu :D

Mislim, "kuvati" ovde međusobno da'l smo dobili nekog sa Kipra ili Tanzanije jbt!!! P.S. "Igrajte se lepo i nemoj da me brukate"!

OK volimo i FK Partizan, navijamo, nerviramo se jer to je naš klub... Ali voditi POLEMIKU o igri fudbala u Srbiji... E, jbg...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Poenta je da se radi na tome da pobedimo ili bar budemo egal sa jakim ekipama u nekoj bliskoj budućnosti. Da stremimo ka Evropi i modernom, brzom i direktnom fudbalu, a ne da tapkamo u mestu decenijama.

Kako je to lako napisati da pobedjujes bolje od sebe :)
Ali slazem se, treba stremiti.
Da bi poceo da pobedjus bolje, moras prvo da naucis da rutiniras slabije, pogotovo dosta slabije. Ako radis obrnuto, ja u taj sistem ne verujem, on zapravo i nije sistem, vec improvizacija koja ne sme da bude ideal sampiona.
Stanojeviceva filozofija igre nije bas deo mojih snova i ako mu nesto zameram, to je. A ne zameram, vec razumem.
Ja vise volim fudabl kroz pas i posed.
A ako Stanojevic ne forisra brz, a pre svega direktan fudbal, onda se je ne razumem.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Moguce.
Nisam razumeo samo formulu po kojoj racunas.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
A ako ih ne išamaramo, onda su dobra ekipa?

cigani igraju identično kao mi. Individualno su bolji na golmanu i zadnjoj liniji. U vezi smo bara-bara, u napadu smo bolji 3x. Igrački, individualno

Штавише мислим да смо исти и на голу, јер дебил на голу циганке зна да баш киксне. Колико смо ми бољи напред толико су они бољи назад. По мени или 1-1 или 2-1 за нас.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Definiši "formulu po kojoj računam" ?
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Nestrpljenjem pa tek nigde necemo stici... sad i odmah kod nas ne moze da upali a nije ni logicno, jer da moze prvo bi psz ili city bili prvaci evrope, ali nece tako...
Ne moramo da gledamo u tudje dvoriste da bi vidli gde smo, gledajmo svoje, gde je bio nas KK pocetkom veka kad je Dule dosao posle Rusa i kad smo krenuli da tek igramo evroligu? Par godina smo bili topovsko meso, pa tek onda posle izgradnje sistema smo krenuli da budemo konkurentni.
A sta hocemo od Stanojevica sada? Da ispravi brljotine raznoraznih kvazitrenera i uprave za godinu dana i da budemo konkurentni sa bilbaom npr... jesmo li ozbiljni?
Hocete da sa budzetom koji omogucava da ti bekovi budu Miljkovic i Urosevic (nista lose za momke, igraju koliko znaju i umeju svaku utakmicu, i kapa dole na tome) i da ne nabrajam dalje budes konkurentan sa ekipama iz liga petice? Pritom ti uprava sve sto vredi a mlado je proda otptilike juce... a kvalitetni stranci su kod nas statisticka greska, to i ako bude dobro fudbalski je problem s glavom, a ako bude i to dobro kod nas je samo kao u izlogu da bi se prodao dalje prvom prilikom...
Stvarno umemo da budemo realni...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.979
Локација
Из Чикага (моји...)
Каква...скоро мржња од стране појединаца према Станојевићу ође избија, малтене се осећа кроз монитор. невероватно. јебеш ми све, имам осјећај да би радовали серији лошх резултата да нешто ''докажу''. Да је Милошевић имао неке резултате па да човек и разуме, али овај мајстор кида (нисам статистичар али се и не сећам оваквог старта одавно) и опет ко неке секаперсе ''а што не ово, а што не овако''. Све богови фудбала и тренерског позива. Па ми годинама у октобру стављамо ''кључ у браву'', а сад имамо пролеће у Европи у најави и у недељу ако ове одремо ни ТИТУЛА није далеко. Саберите се.
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
Ovde se traži da naš Partizan igra Ligu Šampiona svake sezone. To bismo svi voleli, ali jedno su snovi, a drugo je stvarnost. Pogledajte timove koji igraju CL, koje budžete imaju, kakvu infrastrukturu, kakav je životni standard u državama iz kojih dolaze. Neće to moći bez ozbiljnih strukturalnih promena u klubu, pa i u sistemu države. Ipak nam ostaje da se nadamo i da volimo Partizan
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
@Zalad jbg, momci vole totalni fudbal, neizvesne meceve, preokrete kao u novom pazaru i novom sadu. To je draz fudbala, samo neka pljuste golovi, pa nije bitno u cijoj mreži.
A u moru ljubitelja totalnog fudbala se nadje i poneki sujetni navijac, pa se javi samo kada je drama ili pred utakmicu gde naglasi da je sramota ako ne demoliramo rivala. Onda kada demoliramo rivala, njih nema na fudbalskom delu i tako.
Neko iznad rece da smo proklet klub. Kako i da ne budemo sa takvim navijacima.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ne prihvatam, ne pristajem na to nazovi prokletstvo.
Sreca se zasluzuje, a cinjenica da je u evropi cesto nismo imali nas ne cini prokletim vec nam ogoljuje mane koje imamo i koje decenijama ne resavamo.
Klub, nas klub koji svi ovde volimo je tu gde jeste ne zbog prokletstva ili visih sila, vec zbog nasih vrlina i mana...
Koliko puta se desilo, a bolje pitanje je koliko puta jos ce se desiti da na zivo sahranjujemo ljude koji vuku napred, jer nam eto smeta kako se cesljaju, a ne diramo kamione i avione problema koji prolaze pored nas...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
bravo za pobedu
posle jedne (rutinske) pobede u evropi i to na gostovanju covek mora biti zadovoljan
mislim da ljudi nisu realni
jesu to kiprani jeste to trecerazredno evropsko takmicenje...
ali eeej
da smo bolji i jaci igrali bi sa boljima i jacima
ova ekipa je limitirana sa svih strana, stanoje stvarno izvlaci maksimum
sa ovakvom upravom svaka pobeda u evropi je zlata vredna
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ne razumem cemu vredjanje... nisam se licno nasao uvredjenjim, ali ona prica kad ostanes bez argumenata predjes na uvrede...
Sta je sektasenje, ko je sekta? Ovi sto misle drugacije? A kako da budes siguran da tvoje guranje neke price na silu nije sektasenje... pitam uopsteno, ne prozivam nikoga.
Ako nismo spremni da cujemo drugacije mislenje cemu onda diskusija? Da li citamo sta ti drugi ustvari pisu ili samo slepo guramo svoje... ako imas argumente reci ih ili bar probaj da ih objasnis, a ne ovako "ja volim zelenu boju i svi koji je ne vole su sektasi ..."
stvarno...
 
  • Like
Reactions: ZM

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Ja bih napisao i mnogo goru reč od "sektašenje" ako hoćeš iskreno.
Znači ako neko kaže da mu se ne sviđa kako igra Partizan, da mu se ne sviđa što se sistematski ne prelazi na ono što je moderno, a onda ide argument sa druge strane: "ma bolje je bilo kod Miloševića da gubimo bodove i da nam se kurče na našem stadionu", pritom niko nije pričao ni o Miloševiću ni o njegovim sezonama, onda jebem li ga kako može da se vodi diskusija.
A najgore od svega je kad se kaže da bi neko bio srećan kada bismo krenuli da gubimo. Prosto da pozavidi dragan vučićević i cela ta kompanija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top