Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
Kao i uvek, preskače se ostatak posta i hvata se za jednu reč.
Uživajte.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Pobedili u gostima, zauzeli prvo mesto u grupi( neka je i treci nivo) - blizu cak i evropskog proleca.
Sve to posle tri kruga kvalifikacija...

Kakav god fudbal bio, ovo je uspeh. Mozda sam lud, meni i lepo za oko. Sta znam.

Nego, da predjemo na fk temu, da vidimo ko ce biti na Jna, 19og?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Nemanja-950
Iskreno, mislim da smo svi preterali. Ok da se ne svidja nekom stil igre, s druge strane verujem da svi uživamo u istom, a to su pobede Partizana.

Ja se izvinjavam ako previše očigledno štitim Stanoja jer je toliko tog sektašenja oko njega da to nisam video u svom životu do sada za čoveka koji dokazano zna da radi posao u uslovima koje ima.

Jedno je sigurno, ove sezone dolazimo do 1/4 finala minimum. To vam potpisujem sad večeras. Kako do tamo, pa i kurcem da ga dajemo svaki meč ili iz penala u 95 a ceo meč igrali kako nam se svidja ili ne svidja to je manje važno. Važno je da je naš Partizan prvi, drugi nek se poredjaju kako im je volja.

Živeli!
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ne vidim da sam ikoga uvredio, stojim iza svojih reči. Pritom, pisao sam o filozofiji koja je ugravirana u ovdašnjem fudbalu, toj trenerskoj ideologiji koja se održava godinama a sve to bez ikakvih rezultata. Onda se nakalemite vas petorica sa Stanojevićem, nekom mržnjom, provučete i Miloševića, Sumu, Novi Pazar, i ti meni napišeš da sam ostao bez argumenata. Ne druže, nego me umara priča u prazno gde svako čita jedino ono što je sam napisao.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Koliko ja razumem bicemo zadovoljni ako igramo kao top3 ekipe iz engleske, kao real, bajern ili barselona do pre neku godinu... super, slazem se, i tata bi sine... a onda sam se probudio
PS. Mozda bih i razumeo/procitao argument kada bi ga bilo negde...
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Svi težimo tome da Partizan melje igrom kao Bayern i osvaja titule istovremeno.
U ovakvim okolnostima, mislim da je rezultat bitniji od igre, tj. ne možemo sebi da priuštimo obe stvari (trenutno).
Iskreno, boli me briga da li ćemo odigrati lepršavo derbi, bitna je samo pobeda - opet kažem trenutno, jer je ovakva situacija kakva je.
Teško da u ovom stanju možemo bolje, lično sam prezadovoljan učinjenim do sada.
Dakle, da ponovim, i ja sam veliki ljubitelj igre na gol više, ali ne po cenu rezultata.

I da napomenem, ovaj post nije recipliranje nikome od vas, to je samo moje mišljenje o novonastaloj debati.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Znam da nije forum za fudbalske trenere, ali mozda treba napraviti temu Kako zelim Partizan da igra. Pa onda tu da svako pise sta mu se svidja, sta ne, kako bi promenio, kako treba da izgleda... Recimo u LK: ja bih voleo da vidim Partizan u toj formaciji, takva tatktika, ovakvi tipovi igraca....pa moze da ide i u sitna crevca: ulaz u igru, gde napasti, koje zone, kako se braniti, prekidi...Kakve tipove igraca na kojim pozicijima...organizacija mladjih kat.kao baza za sistem igre itd. Moze i slika, neki video link...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.346
Локација
Nis
Ne razumem. Pobedimo 7 u prvenstvu. Izbacimo sochi. Pobedimo na kipru posle 40 godina. Opet nezadovljstvo?....jel to neki cekaju kiks u derbiju?
Svi znamo da je uprava sranje...kad nije bila?
Shvatite ljudi da 70% ove zemlje navija da se mi ugasimo. Stanoje kakav god da je, bolji je od bilo kog trenera kojeg smo mogli da dobijemo. Ovo vise nije borba, vec kako preziveti. Sutra da ode vuchela, debeli smrad I narkoman...doci ce jos gori od njih.
Meni je ovo do sad herojski uspeh. Razbucamo li ciganku, bice jos veci udar na nas.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Stanojević sve i da hoće i zna da igra kao Bajern samo u našem referentnom sistemu, to ne može, jer ima Miljkovića, Kiflicu i Saničanina u prvih 11. Zašto nema nekog drugog, jebem li ga, ali sam kaže da je zadovoljan. Momci se trude maksimalno i odgovorni su, ali ja to jedva gledam i kao navijač imam pravo da ne budem zadovoljan. Isto tako jedva gledam Lolu koji dobije šansu poslednjih 10 minuta, čoveka koji nikad nije bio naša prošlost, nije ni sadašnjost, a ponajmanje je budućnost Partizana. Zlo mi je što danas umesto deteta Filipa Stevanovića gledam još veće dete Jovića. Ili što FK otkupljuje Holendera dok istovremeno nema za platu Asanu. FK Partizan je već godinama potpuna improvizacija na svim nivoima. Stanoje u ovom mulju koji smo sami stvorili dobro pliva i ja neću da kenjam, jer su rezultati za sada očaravajući. Meni je u ovom trenutku jedino merilo nedelja, budu li izašli kao pičke na našem stadionu protiv svinjoglavog, što se mene tiče džaba im sve santaklare i anortozisi i liga konfederacija, što bi rekao Strajnić, paradigma neznanja i improvizacije, čovek koji 20 godina prenosi FK Partizan.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Jebeš ga, nemam opciju za crtanje. Skini na par minuta Saletov poster, pa da pričamo. Ovako, ti ga braniš od mene, a nigde čoveka nisam napao. Ne navijaš za Stanojevića, niti ja za Miloševića. Razlika je u viđenju, shvatanju kojem teži jedan, odnosno drugi. Meni se jebe za titulu u ovom prvenstvu, i stvarno mi nije toliko bitna. Ok, možda sam jedini na forumu kojem je prioritet Evropa i promena razmišljanja u klubu. Jedna titula ne znači ništa, ako ćeš sledeću čekati pet godina. A hoćeš, jer se valjaš u istom blatu od kako znaš za sebe. I nije ti dosta, voliš to blato jer si naučio na njega, a bojiš se da napraviš taj korak napred i promeniš nešto jer ti je nepoznato. Kad kažem ti, ne mislim bukvalno na tebe.
Ili si prihvatio da to treba biti limit Partizana?
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Brate, nikakvi uspesi u Evropi a ni u našoj ligi nas trenutno neće mrdnuti ni pedalj ka onom čemu Partizan mora da teži. Jer u FK, osim ovih što su direktno na terenu, nema nikog kome je stalo do interesa Partizana.
Ipak, dušu dajem uvek za titulu, jer samo ona nam garantuje da možemo do LŠ gde nam je i mesto. Kako drugačije da je jednog dana jebeno osvojimo?
Zato svim silama u nedelju - skači, igraj, napadaj!
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Svi težimo tome da Partizan melje igrom kao Bayern i osvaja titule istovremeno.
U ovakvim okolnostima, mislim da je rezultat bitniji od igre, tj. ne možemo sebi da priuštimo obe stvari (trenutno).
Iskreno, boli me briga da li ćemo odigrati lepršavo derbi, bitna je samo pobeda - opet kažem trenutno, jer je ovakva situacija kakva je.
Teško da u ovom stanju možemo bolje, lično sam prezadovoljan učinjenim do sada.
Dakle, da ponovim, i ja sam veliki ljubitelj igre na gol više, ali ne po cenu rezultata.

I da napomenem, ovaj post nije recipliranje nikome od vas, to je samo moje mišljenje o novonastaloj debati.
Kao što si reko, nikakva lepršavost u derbiju, bitna su 3 boda i da napravimo taj iskorak ka tituli. U nedelju je biti ili ne biti
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Hajlajtsi....Ne prikazase sve sanse u finisu meca, meni je stream hesgoal zakocio u 79. minutu,pa nisam gledao do kraja.Ali kad prave ove izvestaje moraju prikazati svaki faul za zuti karton, svaku izmenu a po video clipu ispada da je poslednja opasna situacija, bio sut anortozisa dvadesetak minuta pre kraja. A gde su nase sanse,pred sam kraj meca kad je usao mali Terzic.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top