Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Tanko je ovo, baš tanko... Realizacija nam je katastrofa, mi sa ovakvim bekovima nismo konkurentni. Veza bez kreacije, Pantić loš večeras, ove bi Suma odvalio od života. Ovde fali kreacija i realizacija. Holender će tek grejati klupu, prosečan igrač. Idemo dalje !!!
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Miša Filipović sprema ekipe - 55 do 60 minuta fudbala, posle toga fizički totalno potonuće.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Samo nastavi da držiš Sumu van protkola, ja bi vec veceras smenio Stanoja.Njegove vedete koje igraju ma sta da se desi, nemaju pojma.
Jedino je dobro prvih 20,30 minuta, ostalo katastrofa sa svem izmenama.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Mnogo prilika i mnogo "akrobacije" na kraju da nije bilo Markovica ni gol ne bi videli.

Mislim da su igraci u glavama potcenili protivnika, da su igrali po sistemu "lako cemo" i poleteli posle utakmice sa Proleterom.

Ako ovako bude i u revansu, bojim se da posle Soci preskociti necemo.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Лоше заиста лоше много слаба реализација. 1000 пута пуцали директно у голмана. Лазар показао да још има знања у ногама.
Утисак су ипак трибине заиста одвратно шта ради лажни Југ. Али има једна добра ствар да оно шта значи Југ још живи и не да се уништити.
 
Последња измена:

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.632
Za prvih sat vremena pohvale za jednostavnost u igri, agresiju.

Za ostatak meča sam se zapitao za svoje mentalno zdravlje gledajući bata đora stil. Jbm ti tih 30min antifudbala i povlačenja i glupih izmjena. Sa takvim razmišljanjem nigdje nećeš stići.

Tim vapi za brzim igračima, koji znaju da se oslobode lopte.

Joviću se trebala samo pažnja skrenuti da ne mrsomudi pred golom, ako želi da postane igrač, a ne da ga vadiš iz igre sa agilnošću koju donosi, praveći vezni red Jojić, Pantić, Natko.

Pa daj, jbt, ne mogu oni da se trkaju sa ovima.

Ako ne promijenimo nešto u razmišljanju, ako ne budemo djelovali konkretno pred golom i budemo igrali ove glupe čekalice od tih 30min drugog poluvremena, bolje i da ne idemo dalje.

Popizdim kada ne daš 5 golova, a možeš!

Miljkoviću, k'o brate te molim, ne maši više rukama, ja jebene napade dobijam kad te vidim da to radiš.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Iskreno, ja sam zadovoljan kako izgledamo. Ne preterujte, imali su sreće više nego pameti. Golman partija karijere. Doduše, loša su ekipa.
Pohvale Stanojeviću od mene. Marković konačno odigrao po mom ukusu, bez previše pametovanja, svaki potez rezonski. Vujačić odličan.

Dobićemo ih i u gostima.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ok je samo pobeda. Zašto, ali zašto mrsomuđenje od 60. minuta?
Jel su oni obavešteni da treba da prestanu da se plaše gola protivnika u gostima? Pa i 2-1 je isti kurac kao i ovo.
Čim sam video izmenu Natko umesto Jovića, a Pantić ide na krilo bilo mi je jasno sve...
Realizacija ne ide pa ne ide, ali pun mi kurac više branjenja rezultata. Jako su me iznervirali, ali naši su, idemo dalje.
Ajde bar da nam se vrati u nedelju za sve ove promašaje, sa par komada da rutiniramo slaninu.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Proleteru smo neki dan dali 4 gola iz 5 suteva, danas nece nikako u gol. Takav je fudbal.

Dunjdjeska Streda poprilicno bezvezna ekipa. Trebamo ovo proci u revansu lakse nego sto se ocekuje.

Utisak utakmice: VUCICU PEDERU!

Nema se vremena vec za vikend treba zgaziti vojvodinu u NS.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top