Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Nisu problem promasaji, sve super ako golman vrhunski odbrani, ako ode par cm pored precke ili stative, ali sve najbolje sanse sirevi su isli pravo u golmana, nikakva cuda nije on cinio.. Mislim da Suma mora da igra..
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Nisam ni sumnjao da će prva usna Srbije pronadji zamenu za "Janjičare/Principe".
Ali, nisam očekivao da će tako brzo da se konsoliduje.
Ko su ovi što ponovo glume "Belivukovu momčad"?
Ko su ovi što dobijaju ozvučenje i pokušavaju anulirati skandiranje protiv uprave i psiha?
Šta se to desilo u drugom poluvremenu, pa više nije bilo skandiranje psihu i upravi?

Utakmica u skladu sa Stanojevićevim izmenama.
Kao da je rešio da obori tempo i od 60 min čuva 1:0.
Završavam sa jednim imenom. Sejdube Suma.
Sejdube Suma i..
Uprava napolje!!!
Vučiću Pederu!!!
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Koliko smo duzni jojicu za onu titulu pa da mu platimo jer gledati njega sta radi i bez snage da sutne loptu je zalost....fali ovoj ekipi jedno brzo krilo minimum(vise od toga ni ne razmisljaju)
Sto se tice navijaca svaka cast istoku i zapadu..kada gledam ovaj klip gde placenici sa juga tuku svoje velika me tuga obuzima...ali moramo jace,bolje i pobedicemo...moramo umesto uprava napolje i vazura pederu ,ivice pederu i sl
Mnogo ostrije,direktnije,..
Inace sto se tice ovog fejk juga kao na sahrani pesme i ritam...50% ljudima koji nisu sa nama,ostalo pesme koje su toliko spore i umrtve atmosveru da je to tuzno...
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Steta, ovi su bili zreli za 3-4 komada, ali sta da se radi. Moramo puno bolje protiv Rusa. Naprijed Partizan!
P.s Jojic :pop
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Ali sutevi Jojica, haha, moj mali jace sutira ... Jel moguce da covek koji ume solidno da izvede prekid onako metiljavo sutira iz trka, pa sutni tu loptu Bog te jebo vise... I pitanje za Stanoja, covece sta ste radili na pripremama kada ste spremi za 50-tak minuta? Odrace nas iole ozbiljnija i spremnija ekipa... Ako ste radili dobro onda ocigledno kondicioni nema dobar program rada...

Jebo vam Vucic mamu u picku, dokle vise mislite
...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Moram ovo da napišem. Vujačić je doktorski odigrao, gledao sam sa istoka bliže severu. Taiwa je anulirao, stavio ga u džep iako je brži od njega. Markec i Dača su odigrali vrlo dobro, Jojić solidno nekih 30min.

Pisao sam da su trkačka ekipa i u 60tom sam znao da sledi pad trčanja.Nemamo klupu za ovo, Natko je odigrao kriminal.

Realno je trebalo 3,4:0 ali ovo prolazimo. Idemo sad po kurvu 2 pa mirne glave u revanš.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Kroz glavu su mi prolazila sećanja na golmane Artmedije i Zaglebja.

Jebeš ga tanki smo, fale nam igrači i u prvoj postavi, a i na klupi. Da je ušao Holender umesto Jovića to bih i razumeo, ali izmena Natko-Jović je za zatvor.

Stanojević ukoliko ne uspe da prođe ovo i Soči nakon toga ozbiljno bi trebalo da razmisli o prelasku na klupu nekog manje ambicioznog tima.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Првих 20-так минута одлично, скоро перфектно, а онда благи пад до краја полувремена и тотални физички пад у другом полувремену па и пад свега осталог у игри услед тога. Опет претерано тактизирање против екипе коју требаш нападати свих 90 минута поготово јер правило "гол у гостима" више не постоји. Станојевић има тај нагон да повуче ручну прерано и то ме одувек забрињавало код њега и његовог вођења утакмице. Забрињава ме овај нагли физички пад током игре...надам се да је то резултат скоријег изласка из припрема и да ћемо све боље трчати како утакмице одмичу јер у игри је све деловало убедљиво и стабилно док смо имали енергије за трку, а чим је та енергија пала није ту било више ништа корисно.
Што се појединаца тиче Јовић је мало превише био под утиском првог евро меча, није био баш фокусиран. Остали су сви одиграли одлично до момента кад смо пали физички. Чак и они најкритикованији оставили су ми одличан утисак у првом полувремену.
Ако успемо првих 20 минута из овог меча да развучемо бар до 60-70 минута у сваком мечу......има наде да ово буде сезона каквој се надамо. Мора боље у реваншу, а поготово у колу након овог....шкрипи у селекцији много тога али то нам је што нам је. Две утакмице - две победе......заборавити оба меча, фокус на Нови Сад па на Словачку, а хук безобразних навијача у домаћој и евро премијери - мелем за душу! Напред Партизан!:partizan-fan:
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Pitanje je da li mozemo da ocekujemo kaznu zbog ovoga npr 2,3 utakmice bez publike?
Ovu borbu treba voditi na domacim utakmicama...u evropi moze skupo da kosta
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Aman ljudi munite ga. Cemu filozofija.
O ovome sam pricao i dobijao ukore od kolega sa foruma. Sta mogu Pantic, Jojic? Nebitni igraci, bez energije, bez eksplozivnosti, spori, bez suta. Kako se selektira kod nas nije mi jasno, kako u prvi tim bez suta?!

Dres na ekranu deluje jos gore nego na fotografijama, totalni promasaj.

Miljkovic igrac manje, dzaba se sunja u napadu.
Iz tog profila igraca meni je Djuka bolji od Rikarda.

Tim Milosevica je poezija u odnosu na ovo.
Daleko je Evropa.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Stanojević je ziheraš, Bata Đora stil. Zato naši treneri mogu da rade samo po arapskom i azijskom svetu. Ovde komentarišemo meč, u ovom trenutku je to nevažno. Ovo što se dogodilo na istoku može biti uvod u krvave sukobe. Prelepo je videti toliko roditelja sa decom, njih neće biti ako ovo eskalira. Vučiću je cilj prazna tribina.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Trebalo je 3 da im strpamo, nismo uspeli.
Revans ce biti mozda i laksi malo. Oni se malo otvore, vise prostora za nas. Raduje mirna mreza.

Novi Sad opet u nedelju, tu se mora pobediti makar i 0:1.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Odlicno prvo poluvreme,ne pamtim kada smo prvo kolo u Evropi odigrali ovako dobro. Vujacic odlican, Markovic dobar.
Na istoku sjajna atmosfera, dosta ljudi je bilo spremno da se brani. Posle sramnog upada cigana sa juga bas grmelo.
I par vas, odjebite od Stanoja vise
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Ja sam sa Panticem zadovoljan, trazio je loptu, bio je miran, bez panike, driblao kad je trebalo,mozda je mogao vise lopti ka napadacu da proba.
Uglavnom dobra partija svih igraca, ali Rikardo ono mora da ubacuje u mrezu ili da udje ranije Milovanovic.
 

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
Mnogo ovom timu fali. Ostaće tako. Uvek je falilo. Uvek je ostalo tako. "Uprave" se menjaju, ova je "najpostojanija" do sada, pa je i "najučinkovitija", logično, u zaista oštroj konkurenciji. Jednog dana, kada neko sa ovog foruma, ne mislim i mislim bukvalno, postane predsednik FKP, tada ćemo ponovo postati veliki klub u Evropi. Do tada, glupo mi je da "prizivam" pojačanja koja nikada neće stići, onda kada treba. Zato ću samo komentarisati tim koji imamo, a ne onaj koji bi trebalo da imamo, ali eto nemamo ga, i tako već 30+ godina.
Rezultat 1:0 u Evropi = solidan. Za ove seljane, biće dovoljno. Stanojević je zatvorio na 1:0, tako će biti i u revanšu. Igra do 70' odlična, posle otaljavanje i umor. Jović, Ricardo = sebični. Zasmetalo mi je manjak ideje na sredini. Sani + Vujačić danas najbolji. Ima nekih stvari koje ne varim, kod Levisa, pogotovo u odabiru igrača, ali i dalje verujem u njega, dajem mu vreme. Za početak, pod moranje, 3 boda iz NS.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Moram da kazem ovo. Jug je opet dotakao dno. A o onim govnarima sto su preskakali da bi tukli ljude... jebem vam sve !!!

Istok i zapad brane cast Partizana i svakog pravog navijaca !!! Ko god ide na Jug za mene nije pravi i iskreni navijac Partizana vec obicni vucicev potrcko, bruketine jedne !!!

Necu vise o tribinama, ko je bio video je sve. A mi cemo i dalje dolaziti i skandirati protiv pedercine i mrzitelja Partizana. Toliko.

O utakmici... Nadigrali smo ih, stvorili sijaset odlicnih prilika ali dali samo jedan gol. Da li ce biti dovoljno? Nadam se...

Rikardo morao bolje i bar jedan da je dao, Pantic i Jovic isto... Jojic takodje prokocako onu sansu pred kraj poluvremena...

Bolja smo ekipa ali sledi novi mec tamo kod njih i moramo ozbiljno da odigramo da bi prosli jer nismo stekli neku veliku prednost a svasta moze da se desi bez obzira sto smo ih ubili sa sansama ali i sebe ubili - slabom realizacijom.

Lazar Markovic - konacno.

Pozdrav za sve Partzanovce sa Istoka i Zapada.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top