Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Samo 3 utiska nakon ovog revansa:

1. Reziser koji nema pojma kako izgleda Stanojevic :D
2. Svi na stadionu, ali svi imaju sal sa baš ove utakmice na kojem su grbovi Fejnorda i Partizana i to me je odusevilo!
3. Neka igra dok su pojedinci mogli da trce, jos jednom se videlo sve kada je nas sastav u pitanju, posebno nase institucije...
 
Последња измена:

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
Vrijeđanje igrača
sada maksimalna koncentracija na kup, tri fronta za stanoja i amatere je ipak puno
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Vrijeđanje igrača
Ekipa bez vođe sa klupe, bez vođe na terenu, anemična, sterilna, apatična.... Rikardo i donekle Zdjelar su igrači za Partizan, Stanoje i njegovi penzosi, napolje iz Partizana . Na kraju se popiša sa Holenderom i Lolom... Smena, dok nije kasno ..
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Kao da te pijanog sa ortacim izjebu da prihvatiš opkladu protiv neke profi ekipe pa ti vidiš šta si uradio kad se otrezniš i pokušaš da prošvercuješ dva igrača ali džabe ti sve zguze te koliko im treba.

Krv ti jebem dal smo jedan duel dobili.

Lola :pop

Ova LK je i napravljena za klubove poput nas da prođemo grupe i malo glumimo ludilo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.636
Пораз као пораз, дешава се. Није баш да сваке године играмо двомеч за четвртфинале. Нешто друго је поражавајуће......они из Фејнорда, играчи, тренери, економ, навијачи...дошли људи да се мало забаве, ко веле европа је па још и нокаут фаза и ајде мало да поседимо, да се подружимо.....ми погинусмо за сваку лопту, а они се зајебавају ко да су дошли на пикник...отприлике је то слика овог двомеча
Једино позитивно је што ће Вујачић, Натхо и Јојић бити и ментално и физички одморнији за Радник у лиги пошто нису путовали са екипом.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.696
Reaction score
22.656
Локација
Beograd
Nisam toliko nezadovoljan, zaista nisam, osim nekih grešaka i ovoga na kraju sa Smiljanićem koji brani ne znam kakav prostor, Fejenord dosta na manjem nivou nego u Bg.
Osim jedne stvari, zaista nisam neko ko čeka nečiju grešku, bilo šta, ali je neverovatno da Jojić gotovo svaki put izabere najlošije rešenje od ponuđenih u datom trenutku. Prvo poluvreme, dva puta ima iza svojih leđa apsolutno same, jednom Meniga, jednom Rikarda, lik ni da pokuša da pogleda. I pogotovo drugi deo, nakon dobrog uklizavanja i apsolutno samog Rikarda na 10 metara od gola, pojma nemam kome pokušava da odigra i tada sam dobio manji šlog. Primili smo pacerske golove, ali ovo je ipak bolje nego pre sedam dana. Daj da se pobijemo i da preživimo nalet medija nakon herojskog ispadanja vođine drolje...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Malo vremena smo imali loptu u nogama, al' zato kad smo imali poslali bi netačan pas.

Desni bek, ''štoperi'', ova dva rekonvalescenta (što nas koštaju bruka para a ne mogu duel da dobiju, tačan pas da pošalju, igrača da prođu, i da trče poslije 30 minuta ozbiljnog fudbala) moraju da idu iz kluba koliko danas. Onaj koji ne vidi da sa ovim igračima u prvom timu nema napretka neka ide sa njima.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Posle njihovog drugog gola ukapiram da igra i Lazar Marković kada je krenuo u napad do tada ga nisam video. On naravno ne može da postigne gol protiv Feyenorda ili npr. Intera, njegov nivo je Flora i Dunajska Streda. I onda na kraju ulazi Lola kapiten, mislim šta reći popunjeni smo do bola, odnosno boli svaka izmena koju napravimo.
Kako god lepo je gledati Partizan u jednom ovako fudbalskom ambijentu, mogu misliti kako je tek na stadionu.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Jojic nabija pretrcane kilometre bez lopte... nikad nisam video da neko toliko beskorisno trci. Ja ne znam sta je to sto iga u odbrani. U napadu 0. Brate, idi na maraton ili brzo hodanje, mani se fudbala... Markovic ne trci ali bar ima neki potez nekad i to mi je lakse gledati.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Bedno, Bednije, Najbednije..
Dal će ikada ovoj agoniji doći kraj..

Ne tako davno, u timu smo imali Sumu, Sadika, Asana..Sa Nathom, Rikardom, nekim ozbiljnim štoperom , desnim bekom i najpre Trenerom. To bi bila totalno druga dimenzija.
Ovako...ovo bre nije sramota, ovo nije bruka. Ovo je teško rečima definisati.
Nikada u svom životu ne pamtim da sam čekao neku utakmicu, il već možemo pričati i o utakmicama, ravnodušnije. Unapred bez ikakvih očekivanja, sa nekom dozom nade da neće ponovo puknuti neka nova petarda.
Ako je za utehu, verujem da gore od ovoga ne može. Verujem da nikada u životu gori tim Partizana od trenutnog nećemo moći imati.
Goru upravu, goreg trenera , gori tim..

Kako je Dule često umeo da potencira..
"Sve će se ovo jednom lane zvati.."

Samo treba dočekati da svima ovima koji su trenutno u Partizanu, konačno nekada videti ledja.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Da sam ja netko...
...da sam ja trener Partizana, utakmica bi se verovatrno završila sa jedno 12 do 14 naprema 4 za Fejenord, ali naši navijači bi bar decenijama pamtili kako je ludi Goran Tomić te večeri poslao svoju hrabru ,,momčad,, u samoubilački juriš, ali je također, u jednom trenutku imao taj rezultat koji omogućava prolaz dalje - jer bilo je 4:0 za Partizan posle prvih pola sata igre...

O.k. to je samo mašta...
...ali realnost je bila, nekada davno, da izađemo tako i ,,potopimo,, taj neki QPR sa odistinskih 4:0, ali da ne primimo ni jedan i prođemo dalje...

@STOOOLEEE
Pa baš o tome se i radi - tokom svoje istorije jeste taj naš Partizan i gubio i padao i primao i ,,petice,, i ,,šestice,, ali su navijači ZNALI da taj isti Partizan koji primi 5 ili 6 golova - u sledećoj utakmici IMA SNAGE (i veštine) da USTANE, da krene u juriš i da RAZNESE protivnika.
Pukao je od QPR-a, i razneo ga u revanšu, pukao je od Videotona i nije posle uspeo da prođe dalje, ali svako ko je bio ne revanšu (a i ja sam bio), može da posvedoči da smo (PO IGRI I ŠANSAMA) bili maltene na pragu novog podviga...
Pukli smo od Intera u Milanu, pa smo ih na JNA posle bili ,,sabili, u njihovih 16m i napadali u talasima!

E to navijač Partizana hoće da vidi! Partizan koji ,,melje,,!

A rezultat...šta da se radi, nekad bude, nekad ne bude, nisu naše kritike upućene prevashodno rezultatu, nego igri, a najviše SELEKCIJI igrača.

Partizan koji je razneo QPR imao je Mancea koji je jurišao kao narodni heroji na Sutjesci, Žileta koji je leteo po terenu, ,,motorina,, Klinčarskog koji je mogao da odigra tri utakmice zaredom, Čavu koji je majstor lopte, Ješu koji je bio kao od brega odvaljen i koji je mogao da igra i da tri današnja Jojića nosi u zubima!

O tome se radi, današnji Partizan u derbijima i u Evropi izgleda kilavo, mlitavo, meko, otuda i kritike, na zbog rezultata ili jednog poraza ili jedne loše igre...
Jojić na većini evropskih utakmica ili derbija izgleda nemoćno...navijači to vide...

Drugo, što se tiče rezultata, hajde da ipak ne poredimo vremena gde se igralo po kup-sistemu i ,,zapadne,, ti neki Inter pa te izbaci, ili ovoga gde uđeš u neku grupu pa onda možeš da sakupljaš bodove i prođeš dalje...

I opet o Zeki Jojiću, čitam momak je od svojih para isplaćivao dugovanja Partizana, svi kažu da je sjajan momak, ima značajan udeo u tome što smo lideri domaćeg prvenstva, ma sve je to o.k. i svaka mu čast na tome, ALI - fudbal je neumoljiv, svaka nova utakmica - novo dokazivanje, novi uspon ili novi pad, pukovnik il pokojnik...
Ne zvižde njemu navijači zato što je dobar čovek, nego zato što ne može da stigne loptu.
Nije da neće - NE MOŽE.
A navijači nisu došli da gledaju nekog ,,dobrog čoveka,, nego FUDBALERA koji će da nadmaši protivnika!



A ko je doneo to pravilo? I kada?

Ja znam da su navijači bodrili tim i na 1:6 sa Hajdukom, ali u tom timu je bio jedan Moca, jedan Nena, i drugo tad je taj tim IGRAO, iako ništa nisu uspevali da pogode...
Ali isto tako su navijači znali da IZVIŽDE ceo Partizan na poluvremenu, čak i sa tim velikim Mocom u timu, ako im se činilo da je igra LOŠA celih 45 minuta...
Posle bi naravno usledilo gromoglasno bodrenje kad se istrči na drugo poluvreme, da momke malo obodre da budu bolji...
Zviždalo se i Saletu jer je promašio protiv Reala ono što bi i Kojić pogodio...
Ali je i taj Sale posle priznat za istinsku legendu Partizana i dobijao samo aplauze...

Stadion je demokratsko mesto i tamo svako ,,dobije po zasluzi,, - pravedno ili ne, pitanje je, ali - tako mu to dođe...
Nekome se ne sviđa što se Jojić tera napolje, nekome se ne sviđa što se skandira ratku Mladiću, ali - svako (bar u teoriji) ima pravo da vikne šta hoće, a okolina će to prihvatiti...ili neće prihvatiti...

Publika ceni samo majstore ili ratnike, a ako nisi ni jedno ni drugo, e jebiga...
NIKADA se nije grupno na stadionu onako ponaosob zviždalo borcima kao što su bili Klinča, Bajro, Nađ, Duljaj, Everton, Zdjelar...NIKADA!
Publika ceni onoga koji gine, čak i ako ne zna puno...
Manje se zviždalo i majstorima kao Čava ili Ćira koji ne ginu, ali ZNAJU, pa potezom reše utakmicu...

Tako da...raspisah se ponovo ali sve može i kraće:
Partizanova publika hoće igrače u Partizanu koji MOGU, ne one koji ne mogu.
Otuda ljutnja i na neke od njih, i na one koji ih takve dovode...


Svako od nas pamti nešto iz ,,svog doba,, ali svako dobro pamti velike igrače koji su bili u Partizanu i upoređuje ih sa ovim sadašnjim - ako sad u timu ,,manjka,, i majstora i ratnika, onda svakako nešto nije u redu sa tim timom, sa tom selekcijom, i sa tim našim paćeničkim Klubom...

A zvižduke dobije taj što nam je ,pred očima,, - ne može čovek na stadionu, u tenziji i pod adrenalinom, da vrši analize ko je više kriv u upravi ili državi za naše stanje - on gleda utakmicu i reaguje na utakmicu, na igrača u toj utakmici...pre i posle utakmice mogu analize, za vreme utakmice ide bravo ili ua!
Izvini, ali ja se stvarno ne sećam da je iko zviždao Saletu zbog promašaja protiv Reala. Bio sam na toj utakmici.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top