Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.662
Да је остало 2-0 не би гајио никакву реалну наду да можемо даље. Овако још имамо неку шансу. Шћекић и Вујачић нас опет спасили.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ej 600.000 ima platu dečko koji uđe 20 minuta da žonglira, a mi jadni čekamo mirikl.
Neki klubovi u našoj ligi nemaju toliki budžet.
Sve u Partizanu je pogrešno od početka do kraja.

Ušli u ovo sranje u grupe ili ne, isti nam tuki, suštinski. Jedino što bi se nama navijačima nešto dešavalo, pa kao eto.
Neprolazak grupe bi isto bio tragedija. Flora ulazi, ej.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Jedina šansa da Partizan igra neko evro takmičenje, jeste da UEFA dođe na ideju da napravi i četvrto, za ovakve kao što smo mi.... ili da to bude kao neki kup rekreativaca, da se tu vegan, mahač ručicama i sl. pokažu.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
452
Reaction score
2.417
Nisam gledao utakmicu, ali po komentarima vidim da smo igrali jako lose. Ako posle takve igre imamo gol zaostatka, onda prolazimo dalje. Ovo je bilo malo specificno gostovanje, nema opravdanja ali ajde da ne mracimo odmah, igrali su momci pristojno do sada.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Kol'ko ste se pogresno nalozili na 1.6miliona i stotine hiljada po sezoni. Uvalili ste se u pricice cigana i "nase" uprave...

Vau, milionseststotinahiljada koga boli kurac evra. Da nije bilo tog transfera, cvetale bi crno bele ruze i sada bi Iliev Ivica ozvanizio jos jednu bombasticnu azdaju.

Suma zongler, dribler, bla truc...videlo se sve i sta, sad cemo mantramo 1000dana kako eto nije to to. Ma ajde...

Dosao za velike pare, pazi kurca. Iste sezone smo prodali Necu Mihajlovica i za vise novaca. Pa? Prvo je mnogo a drugo je malo, sta li...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Imamo dobar rezultat, kada se u obzir uzme kako smo igrali. Užas, ne bih ovaj put svaljivao krivicu na Stanojevića, igrao je sa onim čime je raspolagao. Miljkovića nisam napadao, ali on nije fudbaler. Dobar momak, ja se divim njegovom menadžeru, kako je on uopšte dospeo do Partizana i igranja u inostranstvu. Saničanin i Vujačić su najgori štoperi Partizana kada je postavljanje u pitanju u poslednjih 20 godina. Oni ne mogu zajedno, ili Ostoja umesto Saničanina ili novi štoper, ovako ne ide. Jojić se nije video, kao ni Lazar. Teško ćemo sa ovakvom igrom išta učiniti u revanšu..
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Gde je nestala masa poznavaoca fudbala koja je tvrdila da ih dobijamo lagano sa 2/3 gola razlike u gostima? Sad pljuvanje po Partizanu jer smo kriminalno odigrali? Tuzna istina je nazalost da su oni kompaktna ekipa koja ima verovatno i kvalitetniji tim od nas, ali eto, nemaju navijace, mali su klub, pa ih mozda i izbacimo na njihovo neiskustvo. Sto se igre tice, nista neocekivano, ne vredi ni prozivati Miljkovica, Jojica, Lutovca... nisu oni krivi sto su dovedeni u Partizan, ocigledno je da kvalitet za nas klub nemaju, a to zasto su oni u startnoj postavi je pitanje za nasu lopovsku upravu. Stanoju nemam sta da zamerim sa takticke strane, ne moze niko od Lutovca napraviti Mesija. Zameram mu iskljucivo izjavu da nam treba samo jos jedno pojacanje, ali to je vec druga i mnogo dublja prica. Sve u svemu, u Beogradu nas ceka djavolski tezak posao, nadajmo se da ce Zdjelar igrati, bez njega cemo ih jako tesko izbaciti. Pritom verujem da ce im uci voda u usi jer se verovatno nisu susretali sa atmosferom kao na nasem stadionu, uz malo srece ih i mozemo izbaciti. Ziveo Partizan! Uprava napolje!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nadam se oporavku Jovića i Zdjelara. To je naša Radio Mileva. Obzirom da su pojačanja izostala, slavimo povratnike iz povreda.

Bićemo puno bolji sledeće nedelje i prolazimo dalje. Da, biće teško, da, u prednosti su, ali nam je novo pravilo saveznik. Otvoreno, borbeno daj dva gola više.

Vidimo se za 6 dana na JNA. Napadaj, napadaj, Partizane napadaj!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
Citam komentare i gledam koliko je vas 99% nerealnih ovde…
A sta ste vi ocekivali da zgazimo tamo Portugalce?!
Pa nismo bre mi ljudi dzabe u trecem rangu Uefa takmicenja..pogledajte kvalitet nase lige,naseg fudbala…gde su Cukaricki Vojvodina…oni bi 10 primili od ovih ….
Sa ovakvom ekipom mi bolje nismo mogli..
Ovo je neka tako reci moderna ekipa,brza sa brzom tranzicijom,ali i tu nema dovoljno kvlaiteta nekog… a zamislite onda liga sampiona,i dodje ti ekipa jos brza sa jos brzom tranzicijom i za tri klase upeglanijom taktikom!? I mi smo Partizanovci nadacemo se i tad…ali realnost je nesto drugo…a realnost je da smo i u vom rangu takmicenja prosek ekipa…mozda malo i ispod proseka,za prosek nam fale bar tri igraca.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Uljuljkao nas je solidan start sezone, a sad je ponovo dosla do izrazaja kratka klupa, tj. klupe ni nema.A i u prvoj postavi je mnogo bivsih igraca, a bogami i nekih koji nikad nisu bili igraci.Sve ste vec rekli, Miljkovic, Jojic, pa na kraju i uloga Sume…Meni je u moru tih stvari najvise smetalo sto nasi bocni igraci ( sve i kad bi znali) nemaju kome da centriraju.U zavrsnici smo sa jednim, najvise 2 igraca i to je veliki problem.Pri tom vezni red nam je uzasno spor i ima veliki problem kod vracanja u odbranu ( kada nije pozicioni napad) i onda limitiranost stopera dolazi do izrazaja.Cini mi se da su sve nase mane ogolili do kraja. Rezultat jeste aktivan, ali ce Stanoje morati mnogo bolje da postavi ekipu nego sinoc.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Igrali smo koliko nam je protivnik dozvolio. Desilo se ono cega sam se plasio i nisam precerano iznenadjen. Mnogo su falili Zdjelar i Pantic, kao i Jovic jer ipak to su 3 igraca koja su do sad pravili razliku. Sanse nisu velike posle svega sinoc vidjenog ali ako svi budu spremni bice gusto. Napred Partizan!
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Пакао за гледање.

Можда би Сочи челичном дисциплином прошао ову Санта Клару, те због тога сматрам да и ми имамо шансу, али довољно је погледати колико су Португалци бржи, агилнији и бољи на лопти од нас.

Годинама не можемо да саставимо екипу полетну, са фудбалерима који одскачу техником. Спори, троми, у свађи са лоптом...Изузетак су Сума, Јовић, Рикардо и на моменте Натхо (он има фудбалски мозак којим користи простор у сваком случају). Играчи из школе излазе све "напуцанији", крути, у суштини спори и троми. Најбољи пример је Штулић...Када ово није случај, играчи су технички слаби или спори. Синоћ је то дошло до изражаја. Плашио сам се дужине њихових напада и био фрустриран како не можемо да наметнемо ништа.

Многи пишу о тактици, али селекција играча, то јест фонд играча - диктира све. Станојевића оспоравају у смолу тога да је његов фудбал дефанзиван али сетите се првог меча са Андерлехтом рецимо, тада смо играли типично за Станојевића, са једним задњим везним, а испред су били Сале, Мо и Томић, Илиев и Клео. Тако нам је и изгледао тим најчешће: високо постављени, напади са бековских позиција, из средине (гол Клеа), Илиев као други шпиц потпуно непредвидив...Просто смо били много офанзивнији и верујем да би Станојевић то био, али фонд нам је слаб. Томић са лоптом, нарочито из прве две сезоне, два пута је бољи играч био од Холендера, рецимо. Бољи играчи покривају већи део терена, одговорнији су, излазе на крај са притиском...Овај тим, а нарочито због повреда, био је скрпљен и осуђен на ово мучење...Хвала управи на томе.

Неко добро рече да нисмо могли да материјализујемо рупе у игри домаћина, а они поред свега не остављају утисак непобедивости у гостима. Надам се да ћемо моћи да то урадимо у Београду. Утакмица са Сочијем је била светли пример борбе до последњег атома снаге. Ми смо млели, губили лопте па кретали поново, залетали се, исцедили се у есенцију Партизана на ЈНА и то нам је донело победу.

Лошији се осећај него пред реванш са Сочијем али гол из прекида, онакав гол из прекида - а обично смо ми примали у последње време након прекида - необично ме је обрадовао и баш због тога тиња оптимизам. Можда је и тај оптимизам навијачки али постоји.

Баш у тој акцији, ту се видело да играч, својим квалитетима, претвара план у реализацију: Натхо, најбољи извођач прекида, намешта Шћекићу а он Вујачићу - комбинација играча који су доказано добри у игри главом.

Потребан је страховит притисак са трибина и, ако Бог да, Станојевићева селекција са оним што има која може да испрати оно што смо из прве руке научили о овом противнику.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Ovi brzi, agresivniji, bolji fudbaleri. Nasi igrali kao Rad protiv nas, bez agresije na loptu, na igraca. Ukratko, bas jadna igra, stil sedamdesetih. Mislim da su sanse za prolaz male sa ovim timom.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Renome na nivo kako sto je Partizan koj svake godine igra u neki evropski kup juce ili rano jutros trebao je da pruzi mnogo bolju partiju nego sto smo mi juce gledali makar igrao i sa drugim sastavom. Zar protivniku nisu falili igraci on skoro svake druge nedelje prolazi po nekoliko hiljada kilometara da bi igrao utkmicu, nasi su prvo bez potrebno odlozili mec odmarali su se i trenirali i juce bukvalno nista nisu pokazali.Ako se nesto drasticno ne promeni u revansu nama su sanse skoro nikakve posluzila nas sportska sreca protiv Socija daj boze da nas posluzi i u cetvrtak ali to treba zasluziti.Blizi se kraj prelaznog roka sada ce nas bombas biti najaktivniji jer ce se krs igraci koji nisu se uspeli prodati biti dostupni bez naknade valjda pritom bice i neka garancija za igrace od njegove strane.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Jesmo se sad usaglasili da nemamo tim?
Ili cemo cekati jos losih utakmica i rezultata da to kazemo?
Gdje su sada oni sto pocetkom jula nisu "dozvolili" da kazemo kako je ovaj tim i suvise los za nase ambicije i kako jelte trebamo to tek da vidimo.
Ovaj i ovakav tim je do sada napravio i vise od ocekivanog i svaka cast i tim momcima a posebno Stanojevicu koji je iz njih izvukao i mnogo vise nego sto realno i mogu i znaju.
Procicemo mi i Santu ali to i dalje nista ne rjesava.
UPRAVA NAPOLJE!!!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nemam stvarno nameru da ih pravdam, još manje imam želju da ih branim jer nikako nisu zaslužili ALI:

1. Nije lepota fudbala isto što i rezultat, niti lepota po sebi donosi rezultat;
2. U fudbalu ne pobeđuju uvek bolje ekipe /što je naša osnovna prednost u odnosu na te bolje/

Ljudi, takmičimo se u toj nekakvoj ligi a rezultatski smo prošli ODLIČNO. Faktički smo iz prekida /uigranog/ dali go! Ranije nam je bilo potrebno 1000 šansi da bismo dali jedan go, sad smo dali jedan iz dve šanse za celu tekmu.

Drugo, uslovi su OČAJNI. Tačno, za obe strane. Razlika je samo u tome što naši ne žive i ne rade u toj vukojebini kao što je slučaj sa domaćim igračima. Treće, domaći nisu morali da putuju.

Na kraju, nismo nikakva posebna ekipa. Realno igramo seljački fudbal i otići u goste, negde na sred vode u pripizdinu, biti slab i još oslabljen dodatno a odigrati 2:1 uopšte TAKMIČARSKI nije loše i komotno možemo da se šutamo u guzicu od sreće.

Ko god da prođe /a verujem da Partizan prolazi/, biće to velika šteta po fudbal ali to je takvo takmičenje koje je celo zapravo šteta po fudbal tako da smo zapravo egal sa ostalim štetočinama u takmičenju.

Partizan ovo lagano dobija u BG i mi prolazimo dalje. E sad, šta sa tim? Nemam pojma, gledamo fudbal... Valjda...
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Naravno da verujem u prolaz, ali apsolutno je jadno kako smo mi sinoc izgledali. Nama maltene nedostaje 8 igraca za prvu postavu. Od cele zadnje linije, jedino Urosevic zasluzuje ds igra u Partizanu. Pored toga, zanima me da li cu ikada gledati 11 igraca koji mogu da trce, skacu i da se biju svih 90 minuta? Miljkovic, pored neverovatne cinjenice da je profesionalni fudbaler jer mu talenta itekako manjka, covek se odbija od njihove igrace kao da je mladji maloletnik. Lutovac, Jojic, Holender, mnogo igraca zalutalih u Partizan. Bukvalno je jezivo kako je sinoc izgledala nasa igra. A sto je najgore od svega, da su nama Zdjelar, Jovic i Pantic bili fit za utakmicu, mi bi ove nesretnike dobili i tamo. E, to je najveci poraz od svega. Znas da ti svakr godine, uprkos svim saplitanjima od strane uprave, fali jako malo da zaigras u Evropi, ali jajerenja uvek moraju da isplivaju i da se obiju o glavu. Ne znam sta da kazem, osim upravo jebem ti majku da ti jebem majku.

I da, Jojic ima dva slobodna udarca iz opasne pozicije, go kurac nemamo od toga. Natko izvede jedan sa 35 metara i odmah postignemo go. Jojic vise nikada ne sme da izvede prekid. Jos oni korneri na prvu ststivu, nista mi ne izazove srcanu aritmiju kao to. Ne znam da li je jos neko primetio da je Scekic izasao sa bolnom grimasom na licu, ako mu se povreda obnovila, jebali smo jeza. Vec vidim da ce par zadnjih veznih biti Lutovac-Jojic, znaci nervni slom u najavi.

Ocemo skupiti 11 igraca za Kolubaru, zna li se?

Jos jednom, moje divljenje Misi Filipovicu. Sigurno se usavrsavao kod Mice Megatrenda. Nismo ni zagazili u sezonu, a vec smo imali jesno 6 povreda, ne smem ni da brojim.

Zasto smo dovodili Lukaca ako je Popovic namenjen za prvog golmana? Zato sto je bio slobodan? Nasa transfer politika jr genijalna.

Toliko ima losih stvari da ih jr jaki tesko pobrojati odjednom, samo naviru dok kucam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top