Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Svaka cast Partizanu!
Odigrali smo taman toliko koliko je bilo potrebno za prolaz. Portugalci dosli da biju i dalje, ali su ga ispusili.
Jedno pitanje samo:
Gde su pojacanja picke iz UPRAVE?
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Aaaaa bravo lavovi nasi!! Sunce li vam poljubim ne pamtim ovakvu borbu! Kao 11 pit bulova na terenu! Svaka vam cast! Zdjelaru blanko ugovor! Suma majstor! Da je ostao dali bi jos koji gol garant. Ne brojim nikome ni greske ni mane,boli mi kurac za to,svakome zlato veceras! Upravo smrdljiva hoces li sada dovesti barem 2 top igraca da jebemo i u ovoj konferenciji i u ligi…
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.241
Локација
Humska 1
PARTIZANE MOJ, PARTIZANE IGRAAAJ I POBEEEEDIIIII...

Da li si svestan koliko te volim!?


Nadam se da cemo se bar veceras suzdrzati nekih suludih kritika. Stanoje i ovi momci, kakvi god da su, trebali bi da imaju punu podrsku svakog naseg navijaca.

Zadnjih 10-15min esencija Grobarstva! Neka neko malo prenese utiske sa stadiona...

I da, za kraj: Zdjelar KAPITENCINA!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Da kazem za Sumu odmah da smo u pravu i mi i Stanoje. On je genijalac koji mora da igra ali je nespreman. Odradio koliko je trebalo.

Ne mogu da vjerujem da nismo primili gol citavo poluvrijeme u evropi tj da smo odbranili rezultat koji nam odgovara. Treba zapamtiti ovaj datum.

Izbacili smo ekipu jacu od nas tehnicki ako se uzme u obzir i Soci ovo je podvig!

Ima u ovoj Clari igraca za nas ali nemamo upravu i to ti je.

Napred Partizan!!
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Nadam se da će početi malo da se biraju reči kada se pominje Stanoje. Utakmica dobijena energijom i zalaganjem. Plakaću onog dana kada ode Zdjelar.

Bravo, ajmo sad Evropu da igramo za našu dušu, a u ligi da iskidamo.

Bravo momci!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Bravo momci, izgunuste na teren, tako se bori za sveti dres!!!
Mi ne možemo da igramo fudbal bez Zdjelara i Sume, to je sasvim drugi tim.
Bravo Pantiću za igru, bravo svi, odlični ste bili, naša najbolja i najzrelija utakmica od kad je Stanoje trener.
Da čestitam i obezbeđeno 15. mesto na UEFA listi, najverovatnije 2 sezone minimum.
E sada da se bacimo na titulu!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top