Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.209
Cestitke za fudbalere koi su se lavovski borili zajedno sa strucnim stabom na celu sa Stanojevicem, tu su bili i navijaci kao 12 igrac ali veliko uaaaaa za upravu kluba. Bojim se da ce pare koji slede kao nagrada od UEFA carobno nestati.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
E ljudi ne treba da se bavimo ko se sa kim svadjao i branio ili kritikovao Stanoja. Ja sam se prvi raspravljao, ali i ti ljudi su grobarcine do srzi, samo su imali drugacije misljenje od mene, i veceras su presrecni kao i ja sto smo prosli. Treba da uzivamo u pobedi i da nas sto vise bude u Hramu u nedelju uvece da pozdravimo ekipu i Stanoja kako zasluzuju.
 

Beckerecanin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
42
Reaction score
264
Локација
Zrenjanin
Sesiri za sutrasnji zreb:

1.
AS Roma
Tottenham Hotspur
FC Basel 1893
SK Slavia Praha
F.C. Copenhagen
KAA Gent
AZ Alkmaar
LASK

2.
Feyenoord
Qarabağ FK
Maccabi Tel-Aviv FC
PAOK FC
Stade Rennais FC
FK Partizan
CFR 1907 Cluj
FC Zorya Luhansk

3.
1. FC Union Berlin
Royal Antwerp
PFC CSKA-Sofia
Vitesse
ŠK Slovan Bratislava
FK Jablonec
Alashkert FC
FC Flora Tallinn

4.
FC Kairat Almaty
Lincoln Red Imps FC
Randers FC
Anorthosis Famagusta FC
HJK Helsinki
Maccabi Haifa FC
FK Bodø/Glimt
NŠ Mura
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Svaka čast našim igračima i treneru na prolasku! Borbenost od 1. do 98. min i to je ono što nam treba.

Zdjelar preorao, Rikardo nam znači kao niko sa svojim prihvatanjem i odlaganjem lopte, Suma ima vic koji nam treba, Jović odličan i opasan, Marković prolazi kao kroz sir, Natho lopte s očima itd....da ne nabrajam dalje. Ovo je jedna od rijetkih utakmica na kojoj ne mogu zamjeriti ništa baš nijednom igraču, isto tako ni Stanojeviću. Nisu svi bili fantastični, ali jednostavno niko nije bio loš! Bilo je nekih sitnih greškica ali to je normalno. Pali smo u drugom poluvremenu ali kako smo padali tako smo se i dizali, kao ekipa, svi zajedno. Imali smo sreće kod drugog gola ali i da nas malo pogleda, koliko smo puta samo mi ispali nakon ovakvih grešaka naših igrača....vrijeme je da nam se to vrati.

Nismo bili dominantni kroz ova tri dvomeča ali za razliku od nekih ranijih godina, kada smo bili puno bolji a ispali, ove godine smo prošli! Odličan niz pred ovo takmičenje koje nam može samo dići samopouzdanje a i koeficijent. Pare ionako nećemo vidjeti.

Ali da bi nešto uradili, kao što su mnogi prije mene rekli, treba nam minimum tri igrača da bi bili konkurentni na oba fronta, i to pod uslovom da niko bitan ne ode.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Bravo Pope
Bravo Kiflice
Bravo Sani boy
Bravo Obrade
Bravo Miljkone
Bravo Zeko
Bravo Kapitenu
Bravo Sceko
Bravo Natho
Bravo Suma
Bravo Jojicu
Bravo Markec
Bravo Panticu
Bravo Holenderu
Bravo Riki
Bravo Grobari
Bravo Stanoje
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Naša stvar raduj se prošli smo dalje.

Bravo momci! Bravo Stanoje!

U svakom kolu smo izvukli najtežeg protivnika, bez pojačanja, bez podrške uprave, sa dosta rovitih i povređenih igrača ušli smo u grupnu fazu takmičenja, a da liga nije trpela! Kraj je avgusta, a imamo evropu i prvo mesto u rukama posle ko zna koliko godina!

Iz ove Santa Klare bi bar 4 igrača odmah uskočila u prvu postavu. Za Linkolna se interesuju Braga i Porto, za Moritu je došla ponuda od Fenera, Karlos im otišao u Arabiju za solidne novce, mogu se zvati i Fk Dubič al je fakat da imaju par dobrih igrača... Eno Soči danas okrenuo Spartak u gostima i zaseo na prvo mesto, verovatno će biti prvi još samo večeras ali opet ne menja stvar da su solidna ekipa, a ne indijanci. Dobre ekipe smo izbacili.

Večeras smo pokazali hrabru i mušku igru, a najviše od svega mi se sviđa borba! Ovo je Partizan.

Večeras bih izdvojio Zeku, ne zato što je bio najbolji već zato što ga niko nije pohvalio, a kritikovao sam ga najviše u ovom periodu, pa se osećam dužnim da ga pohvalim. Bravo Zeko za solo prodor posle kog je usledio korner, asistencija i gol Sanija!

Saša Zdjelar vojnik Partizana!

Bravo za mog miljenika Jovića, bravo za Rikarda i lavovsku partiju, bravo za svakog. Miljko mi je danas pokidao živce ali je pre Markecove lopte za Sumu, osvojio loptu na sredini terena. Bravo Miljko.

Bravo za sve!

Dajte ta pojačanja bagro da se pošibamo i za titulu i za proleće u Evropi!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma vidoh ja njihovu brzinu, nisu nam šutnuli na gol osim iz slobodnjaka.
Tako da je naša utakmica u Portugalu veoma čudna, verovatno najgofra ove sezone, i sad su imali u drugom loptu pa nisu stvorili nijednom višak po krilu.
Nisu ni presingom terali non stop na duvanje naše štopere, eto koliko nam znači Zdjelar.
Pa onda u manevru dok je bio Suma, njihov veznjak se povlačio i nisu igrali presing an našim štoperima.
Ali vrhunski su se kretala naša krila i napadač, njihovi štoperi su morali da ispucavaju, Natko je čak igrao flastera na Japanca koji se nije video.
Dobro smo ih snimili i odličnu postavku imali za razliku od prvog meča.
@Matke22 naravno da se radujem al neću dopustiti da čovek ovde vređa ljude.
 

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
4:1, 3:1, 2:0... beše ovo zadnje.
Highlights meča: nema ruke za prihvatanje izvinjenja, i u sebi marš u p.m., od strane mog el capitena: Zdjelar Saše. Hvala Tebi, i Levisu, i igračima. O meču neću. Nema potrebe.
O "upravi" neću. O jugu neću. O vatrogascu iza gola neću. O garavom kadru zoranu radetu lackoviću- lakoviću neću.
'Oću bre, da uživam, jer im je naš izranjavljeni Partizan, sa poda, udario knockout.
French connection #2. : drogirani smo...ukaveženi pa drogirani...valjamo se po podu...grčimo od bola...
Ako nekim čudom, ustanemo, i počnemo da trčimo...i trčimo..."zapalićemo" ih sve...
FK Partizan Belgrado, trener + igrači + mi vernici, mi koji verujemo, i one tribine koje veruju, neka budu jedan Gene Hackman...trčimo ljudi...trčimo..."upucaćemo" ih na kraju.
2 : 0
Hey hey hey ...dok Partizan bitke bije,
Zastava se naša vije,
Parni Valjak neka melje,
Da ispuni naše želje.
H V A L A V A M !
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.088
Reaction score
5.045
Локација
vezenemam
Sve čestitke svima, počev od igrača, trenera i navijača večeras!
Nismo imali preterano sreće sa žrebom u ovim kvalifikacijama, neka se bar malo vrati na sutrašnjem žrebu za grupe.
 

kon šoneri

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
51
Локација
Pale,RS
Obzirom da sluzba radi punom parom,udarajmo se nogom u guzicu ako dobijemo minimum 2 meca bez publike.
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Nisam siguran da postoji tim u kvalifikacijama koji je imao tezi put do grupne faze Lige Konferencija. Stanoje je pokazao da je trener koji zna da igra na rezultat i da izvuce maksimum od onoga sto mu se stavi na rapspolaganju, i pritom je opet promovisao neke nove mlade nade (Popovic, Terzic i Jovic). Sa ovakvim timom, tesko da bi i Gvardiola moga da ima bolje rezultate. Ajde da se nadamo da lopovi iz nase uprave imaju bar malo obraza, i da ce dovesti jos neko pojacanje, jer ovaj tim ima kvalitet da napravi dobar rezultat u ovom objektivno prosecnom takmicenju. Osim ako bas ne izvucemo iz treceg sesira Union iz Berlina, verovatno ce 2/3 protivnika u grupnoj fazi biti slabiji od Socija i Santa Klare.

I da, bravo Stanoje! Bravo Partizane!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
A sutra je žreb. Ja bih Tottenham, Floru i Lincoln :D


ECL-GS: Group Stage (32 clubs)
Pot 1 coef. Pot 2 coef.
------------------------ --- ---------------- ------------------------ --- ----------------
AS Roma *4 Ita 90.000 Feyenoord ** Ned 21.000
Tottenham Hotspur *4 Eng 88.000 Qarabag FK ** Azb 21.000
FC Basel ** Sui 49.000 Maccabi Tel-Aviv ** Isr 20.500
Slavia Praha &4 Cze 43.500 PAOK Thessaloniki *3 Gre 20.000
FC København ** Den 43.500 Stade Rennais *4 Fra 19.000
AA Gent ** Bel 26.500 Partizan Belgrade ** Srb 18.000
AZ Alkmaar &4 Ned 21.500 CFR Cluj &4 Rom 16.500
LASK *3 Aut 21.000 Zorya Luhansk &4 Ukr 15.000


Pot 3 coef. Pot 4 coef.
------------------------ --- ---------------- ------------------------ --- ----------------
Union Berlin *4 Ger 14.714 Lincoln Red Imps &3 Gib 5.750
CSKA Sofia ** Bul 8.000 Randers FC &4 Den 5.575
Vitesse Arnhem *3 Ned 7.840 Omonia Nicosia @2 Cyp 5.550
Slovan Bratislava &4 Svk 7.500 Anorthosis Famagusta &3 Cyp 5.550
FK Jablonec &3 Cze 7.000 HJK Helsinki &4 Fin 5.500
Alashkert FC &4 Arm 6.500 Maccabi Haifa @1 Isr 4.875
Flora Tallinn &3 Est 6.250 Bodø/Glimt @1 Nor 4.200
Kairat Almaty &3 Kaz 6.000 Mura Murska Sobota &4 Slo 3.000
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top