Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Dogodine u Tirani!

Sad ce govna da opice sto vece cene za karte, treba uzeti love sad je prilika.
 
  • Like
Reactions: Don

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Iz ovog tima se moze zamijeniti svakog osim Zdjelara jer je za nedajboze takvu promjenu vec kasno.
Vidjela se razlika juce i u prvom mecu u pritisku na protivnika na sredini.

Moram da kazem da mi je forma Holandera veliko razocarenje, kao da nije na terenu, nebitno je li poceo ili usao.
Da sam Stanoje gurao bih Terzica kao izmjenu prije nego Holandera jer u sustini ovog nema na terenu a klinac mozda nesto i napravi.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.241
Локација
Humska 1
Ja vas srdacno molim sve, da ne upisujete bar ovde bodove unapred i da stvaramo atmosferu lako cemo, koja se najlakse prenosi na srpske ekipe u ovakvim uslovima.

Mec po mec i maksimalan respekt prema svakom protivniku!

Volim Partizan!
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Ovu ligu gazimo,pojačanja neophodna za JSL
Holender sinoć dobar
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Registracija igrača za ligu konferencije je 1.septembar. Tako da što se tiče pojacanja, imamo jo 4-5 dana. Teorijski samo. Kakav Vlada Cujic koje su to priče. Mi o azdajama slušamo evo 3 mjeseca. Sram ih sve bilo. Kako ih vise nije sramota da lažu.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Neka cigana/medija, neka svinja, narkomana i tompusara, samo maksimalna ozbiljnost kod igrača i struke, i svaka sledeća utakmica kao finale.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Malo sam spavao (nasmejan) pa se sladio, pa pratio zdrijeb, pa cu tek sad po koju o sinoc.

Pop - opet je odbranio slobodnjak koji je bio ujedno najbolji sut na utakmici, koga ne mrzi da pogleda kako je onaj Linkoln sutnuo tu loptu, i da mi pokazu igraca u nasoj ligi (a i malo sire) koji moze tako sa sutne!
Vujacic i Sanicanin kao tandem dobri, Sanicanin sinoc igrao korekciju za razliku od prethodnih meceva i par puta je tako amaterski reagovao da mi je dusu pojeo, ali je bio tu kad treba, dao gol i dobro zonirao prostor. Dobro njihovo izdanje sinoc.
Obrad, i ako po meni ne bi bio nikad ispred Ćakija ipak ima neke karakteristike koje Ćaki nema, kad bi se njih 2 spojila u jednog, sjajan bek bi to bio!
Miljkon - po meni njegova najbolja partija od kako se vratio u Partizan, bolje je izasao na onog Patrika nego u Portugalu, mnogo bolje! Ucestovao je u par akcija odlicno, cak i odigrao dupli pas sa Lazarom u prvom. Dobar Miljkon sinoc!!
Jojic - najbolji izvodjac prekida u ekipi uz mislim Dacu Pantica, ako pricamo o kornerima, skracenim kornerima i generalno prekidima gde se ide na skok. Par puta odlicno zatvorio i odigrao, brze se oslobadjao, cini mi se da ide na sve bolje i bolje.
Zdjelar - bespotrbno je trositi reci, kako rece na konferenciji “sve sto mi je drago je doslo da nas gleda veceras ovde, kako da izadjem, kako da budes umoran” Hvala Saša i ti si nama i svojoj porodici siguran sam isto tako drag!
Markec - potrosen ali je uradio par onih njegovih prodora kao protiv Sočija, 2 puta izvanredno centrirao na prvu, mislim da nema snage jos uvek za 90 minuta onakvog tempa.
Suma - nisam prvi koji kaze da je ostao bilo bi jos golova, pa necu vise o njemu osim da je nas najbolji igrac i kada je zongler i kad nije, mora da ima mesta za njega na velikim utakmicama, ima ko da igra male.
Jovic - znao sam sta su mu vrline, e sinoc je pokazao sve i jednu! Muda do poda!! umesto da vrati siguricu golmanu, pod pritiskom, on samouvereno okrene ono njihovo krilo i gurne loptu napred! Probio je 1 na 1 5,6 puta, gubio pa uzimao loptu pa ponovo gubio pa uzimao.. direktan, i samo u napred! Eto to je razlog zasto ga necemo gledati vec na prolece ili sl leto. On je prototip mladog modernog Evropskog igraca.
Holender - od trenutka kad je usao, 4 faula i 2 zuta kartona je iznudio, steta sto ga nije dao, prezadovoljan sam kako izgleda na desnoj strani.
Riki - mnogo mnogo bolji nego u Portugalu, radila su ona njegova sifonjer ledja ceo mec, brda je izneo, svaka mu cast.
Natho - i on bolji nego u Portugalu, ali ne moze on ljudi sa ovakvim protivnicima, ne moze. Mozete vi sad meni tu da pisete sta hocete, to je tako. Nema covek vise 25 a nema ni 30, biologija, jbg.
Pantic - nadam se da ce Stanojevic odustati od ideje da je on krilo! iskreno se nadam. Svaka cast Daco.

Stanojevic - ono divljanje uz aut liniju u poslednjih 10min me je podsetilo zasto ga volim i ako se ne slazem sa njim po 100 pitanja, zato sto je GROBARCINA!!!
Zato sto bi bio sa nama sinoc na Istoku da je u svojstvu navijaca a ne trenera! Bravo Saša i ne dozvoli da te prejebu sa pricom oko pojacanja.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ja vas srdacno molim sve, da ne upisujete bar ovde bodove unapred i da stvaramo atmosferu lako cemo, koja se najlakse prenosi na srpske ekipe u ovakvim uslovima.

Mec po mec i maksimalan respekt prema svakom protivniku!

Volim Partizan!
Da li je realno da ovde ima i pametnih glava:D
Stranu na salu, podrzavam stav. Zajebancija je zajebancija, ali nismo mi bas u komociji da protiv dva protivnika iz grupe upisujemo sigurnoh 12 bodova.
Lafa cukur, zreb nas je pogledao. Sa ozbiljnim pristupom i jakim rosterom prolece je vrlo izgledno. Za ovo drugo smo odma’ dobili qrac medju oci. Gdin okuka objasnio.
Ponovo apelujem: ivice, vazura…ok, resiste da nam ne treba niko, ukoliko ne ode neko od igraca. Obzirom na vas kvalitet prilikom odabira igraca, ostavite ove momke na okupu. Bice bodova, a samim tim i para…jebem vam sve na gomilu!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.875
Reaction score
13.647
Оно Станојево "дивљање" поред аут-линије и бодрење не да нисам видео ни код једног нашег тренера него нисам видео од кад пратим фудбал хахаха какав је то лудак :clap Акција метар поред њега, а он само што не уклиза и то не њиховом играчу него Холендеру ако случајно буде агресиван мање него што треба :D Има неких ствари код њега са којим се не слажем али ово како мотивише екипу - ненадјебиво. Само нек се настави овако без спуштања гарда.

Нека неко окачи утакмицу ако је у могућности ваља видети опет битку и оставити је за потомке у архиву
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.988
Reaction score
26.002
Локација
ante portas

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.875
Reaction score
13.647
Уз ову борбу још да су нам трибине тик уз терен као у Пиониру.....или би нас избацили на 2 века или нас не би добио кући нико никад.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Bravo za pobedu i prolaz
Momci su igrali srcem i hvala ima
Stanoje izvlaci maksimum iz ove limitirane ekipe

...
 
Последња измена од уредника:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала

Ova Gentova transfer politika neodoljivo podsjeca na nasu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top