Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Како стоимо с националним коефициентом после првог кола?
Odlično, obezbedili su najmanje to 15 mesto a sa Belgijom i Švajcarskom se jurimo za pozicije 12 do 14, trenutno smo 12, Ukrajina nam beži 2,5 boda za 11 mesto što nosi direktno mesto u LŠ.
Najverovatnije bićemo 12 ili 13, što donosi šampionu PO LŠ, osvajaču kupa PO LE a drugoplasiranom 2 kolo LŠ u stazi nešampiona u suptini 3 grupne faze obezbedjene.
@ulaz "O" veoma je važan nacionalni, bolje da počnemo u PO LŠ nego u 2 kolo lige konferencija ili LŠ realno.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Partizan u Ligi konferencija startovao pobedom...Miljković ostao Miljković...Crnje nam rintaju, drugi se traže...al poeni se pišu.

Stiče se utisak i mišljenje da Lige šampiona i Evrolige možemo igrati, vrhunski, samo ako otkažemo igranje večitih derbija?!!! Za istorijske, ratne oporavke, buduće blagodati i investicije to je kao YU ligu kad smo napustili...dakle, balkanski put kraj.

Povod, starije vođe navijača da se pomire sa propustima: nerezonsko ophođenje za medije kad su osetljive teme, i ne odbrušavanje cziganima, koji trabunjaju na našu štetu.
 
Последња измена од уредника:

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Rutinski...mada bilo dosta muke,posebno drugo poluvreme...
Rikardo i dalje vuce,impresionira...
Prvi,i sada dve tekme kuci za prolaz dalje...idemo...

A nedelja,dajte kurvu...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
Zna li neko Jojića lično možda, jel pušač taj čovek, ali iskreno?

Ne znam ga lično, ali ako je već izabrao (navodno) zdravu vrstu ishrane kao što je to veganstvo, čisto sumnjam da je pušač...kilometraža koju po jednoj utakmici pretrči za 90 minuta je među najvećom u timu, što pokazuje da on nema problem sa kondicijom...
Njegov fudbalski problem je to što je potpuno izgubio brzinu koju je nekada imao, a i koordinacija mu nije kao što je bila...do pre neku godinu...
To pokazuje onaj ,,trk kornjače,, u kontru dva na dva, ali i promašaj 100% šanse kad je trebao samo da ćušne loptu u mrežu...

Vikipedija kaže da je rođen 19.marta 1992.-e, što znači da mu se lagano bliži trideseta - ima mnogo fudbalera koji su i u tim godinama brzi i okretni i odlične koordinacije, ali i baš puno onih kod kojih to nije baš tako...da ne ulazim sad u razloge zašto je to tako, ali tako je...nažalost, on očigledno spada u ove druge...

Može on da još odigra nešto korektno, ali...da se ,,ubrza,, očigledno ne može...

Ne znam da li sam se prethodno najtačnije izrazio, hteo sam da kažem da fudbaleri sa godinama dobijaju na čvrstini, iskustvu, ali brzina uglavnom opada...onda počne da opada čvrstina...pa i sve ostalo...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Tomicu, znam koliko poznajes situaciju i fudbal, ali vidi... ja takodje posle pusackog staza od 25 godina mogu pretrcati 9 kilometara, ali kako... koliko je lopti presekao, oduzeo, koliko je prodora napravio... FIzicki ne izgleda lose, nema visak kilograma, ali lice mu deluje iznureno, bas ono pusacko. Nemam drugo objasnjenje.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.477
Локација
Kipar
Izrutinirali smo ih. Pobeda koju ne bi trebalo podcenjivati bez obzira na kvalitet protivnika. Pokazali smo klasu na Kipru sto je itekako vazno za Partizan. Kad kazem klasu mislim na kontrolu lopte, brzinu odigravanja I sigurnost u odbrani. Da smo imali par boljih reakcija u zavrsnici bila bi petarda. Pogotovo neshvatljiv potez Holendera kada iz ciste situacije vraca loptu protivnickom igracu. Lazar je klasa od igraca, koristim priliku da mu se jos jednom izvinim za sve lose sto sam napisao na njegov racun. Menig brz, prodoran, vidi se da je dobar igrac. Ricardo pravi napadac za nase mogucnosti. Zdjelar standardno odlican. Natho slabo.
Stanojevica uprava da ljubi u onu stvar.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Bravo crno-beli! Prvo nisam mogao da gledam, ali ovo sto sam vidio u drugom mi je pokazalo da kontrolisemo utakmicu. Jedini zal ostaje sto nije bio jos jedan gol. Ostalo sve moze da prodje. Samo da Rikardo bude dobro.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Tomicu, znam koliko poznajes situaciju i fudbal, ali vidi... ja takodje posle pusackog staza od 25 godina mogu pretrcati 9 kilometara, ali kako... koliko je lopti presekao, oduzeo, koliko je prodora napravio... FIzicki ne izgleda lose, nema visak kilograma, ali lice mu deluje iznureno, bas ono pusacko. Nemam drugo objasnjenje.
Jasno, u prvoj brzini trčkaranje nije isto kao i 3 ili 5 brzina.On u 3 ne može ni 100 metara da istrči a 5 nema uopšte.
Ja sam naglasio da u poslednjem derbiju u kontranapadu je sudija bio iza Jojica, na kraju ga prestigao jedno 5 metara, to profesionalni fudbaler ne sme sebi da dozvoli.
I zato mora napad da izgleda ovako:Mening, Rikardo, Markec a iza njih Suma.
I tu imamo brzinu da zgazimo svaki tim.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Pobedi se u zube ne gleda. Samo napred.

Zna li neko Jojića lično možda, jel pušač taj čovek, ali iskreno?
Znam ga ja. Decko je sportista u pravom smislu te reci. Kakve cigare, alkohol... Pa jedva ponekad ribu jede. Pogledaj moje postove o njemu, smarao sam sto je postao vegan, trazio se od kad se vratio kod nas. Od njega veci radnik u timu ne postoji(u smislu odnosa prema obavezama, zalaganja na trrenizima, karantinu).
Pruzio je dobre partije u nekoliko utakmica pre ove i odusevio sam se, mislio sam nasao je Zeka svoju formu. Mislim da je ovo veceras(bleda partija) zbog ulaska sa klupe, psihicke nespremnosti...
Ocekujem ekaploziju protiv cigana, onako kako on zna!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
On zna, ali je pitanje zašto ne može?
lice mu deluje iznureno, bas ono pusacko.
A šta ga znam, već smo pričali o njegovoj ishrani više puta, pa ne bih da se ponavljamo...možda je od toga...možda mu je takva genetika, možda ga fudbal postaruje, ili nešto sasvim ,,deseto,,...

Za jednog fudbalera, njegovo lice...manje-više...nije ni toliko bitno...ne igra se fudbal licem...
Ali...brine mnogo šta drugo kod tih nekih naših povratnika...

Mnogo malo ih se vratilo na istom nivou na kojem su bili kad su odlazili...kad se setim samo Bambija Tošića koji je molio Boga da sudija svirne ,,slobodnjak,, posle njegove ,,padavice,, to je bilo baš tužno za gledati... :confused-smiley-013:
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Zna li neko Jojića lično možda, jel pušač taj čovek, ali iskreno?

Ja ga lično ne znam, ali jedan moj prijatelj se druži sa njim, dolazi mu na slavu i znam da je pričao baš o tome kako je kad mu je bio prvi put na slavi, kad je postao vegan, a ovaj nije znao za to, među svom onom mrsnom hranom izvadio zdjelice sa nekim veganskim šniclama i sl i počeo da jede to, a ovi ga svi čudno gledali. Od tada ovaj za slavu sprema posebne obroke za njega, a između ostalog, rekao je da nije pušač.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top