Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.912
Reaction score
7.818
Znam da je lose vreme i glupa atmosfera ali veceras jedina razlika koja moze da radi za nas bice tribina.
Svi koji mogu da veceras budu na stadion i da pregrmimo i ovo kao sto smo i Soci i santa klaru. Debela jakna i pravac stadion.

Ove 3 utakmice koje treba da odigramo u roku od 7 dana se igraju sa poslednjim atomima motivacije i bez 3 majstora koji su startovali sezonu Lazar, Natko, Suma.
Bice tesko ali se nadam da cemo pokazati gde nam je mesto.
Ja se bojim iskreno jer smo zbir mlitavih fudbalera i niko konkretan. Ko je taj koji ce da opali veceras i postane heroj. Molim vas samo da se ne skrivate od lopte i ne bezite od odgovornosti.
Nadam se da LP10 ne igra veceras jer ovo nije utakmcia za omladince. Bolje jos jedan naoadac od starta, kakav takav.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ja bih krenuo sa dva napadaca.
Mislim, treba li da se plasimo ovih?
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Ne izbija mi iz glave Macabi Petah Tikva
I samo noga molim da se opet onako najstrašnije ne zajebemo
Nagledao sam se takvih utakmica
Ajde ozbiljno danas
Neću ono: kiša,hladno,loš teren, stavili su autobus pred gol, nedostaje nam ovaj,onaj,svi danas igraju fudbal,prljavo igraju, provociraju....
Drkni tri komada u prvih 15 minuta pa nek parkiraju, odugovlače grizu i ujedaju
Nemoj da plačemo u 70 tim minutu
Ajmo, ajmo u meso u kosku.....
Ajde bre dosta je jedna bruka
Ajmo ajmo
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Neću ono: kiša,hladno,loš teren, stavili su autobus pred gol, nedostaje nam ovaj,onaj,svi danas igraju fudbal,prljavo igraju, provociraju....
U pola 5 uveče (već je mrak u BGD-u), ovo prvo još uvek ne pada, pa ako tako nastavi i u narednim satima...neće biti kiše da smeta našim umetnicima fudbala...

Ili bar mi, najopasnija ljudska populacija, matorci 57 + godina ukočenih i reumatičnih zglobova, valjda nećemo pri polasku na JNA poneti te svoje ,,skraćene,, kišobrane i onda naši igrači mogu da se opuste, i da ne misle o tome da možemo da ih njima (iz ko zna kojih sumanutih razloga) marnemo u glavu...

Ipak, zbog bezbednosti okoline, čak i ako bude ,,lilo kao iz kabla,, - nikome ne treba dozoliti da unese čak ni taj ,,skraćeni,, kišobran, jer ako i nije baš neko oružje za tuču, gadno je ako ga nekome gurnemo u dušnik...
Meni lično oduzeti i cipele, ključeve i mobilni, jer i njima mogu nekoga da gađam...
Papirni novac iz novčanika takođe, jer mogu njime nekoga da potplatim da on gađa umesto mene...
Gumicu za kosu, koju u svakom trenutku mogu da skinem sa kosurdače i od nje napravim smrtonosnu praćku...
Kaiš sa pantalona, koji je, je li, idealan za davljenje...
Ruke mi vezati lisicama iza leđa da ne bih nekoga prstom ubo u oko...
Noge sapeti kao stoci da nekoga ne šutnem u jaja...
Zapušiti usta da ne psujem...

I, mislim da što se tiče bezbednosti utakmica može da počne.

A onda je sve na našim momcima.

Nadam se da će se već naći neko ko će da reši ovo kako treba, pa bio matorac ili klinac, nek pokaže zašto ,,guli,, taj fudbal tolike godine i zašto nosi dres Partizana!
'Ajmo Crno-beli! :šal
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Dva sata do početka, taman da se odgleda basket još jednom.

A jučerašnja poezija je visoko postavila lestvicu, tako da danas se ne očekuje pobeda, neka smušena od 1:0 iz penala jer njihov bek ne zna da ne sme rukom...nego danas mora da se pokaže klasa, da se vidi razlika.

Da im pred onom dečijom tribinom natrpamo bar 3 komada, da se ne nadaju ničemu. Evropa je gotova do proleća, tako da nam treba impuls za domaćicu. Bulju bih dao za neku magiju Milovanovića ili neki Zdjelarov sa trideset meteri...

AJDE INDIJANCEEEE OVEEEEE....

:navijac:pfc:
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Popović - Miljković, Vujačić, Saničanin Urođević - Jojić, Zdjelar - Pavlović, Jović, Menig - Milovanović

Rikardo ni na klupi
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.800
Локација
"preko bare"
Ovakve utakmice me vraćaju u prošlost. Nažalost, ne tako lijepu prošlost. Imam osjećaj da će ovo biti "klasična" Partizanova utakmica kada nam treba prolaz i stvarno se bojim toga.

Mada, imao sam sličan osjećaj i juče, pa su mi košarkaši pokazali da nisam u pravu. Nadam se da će tako biti i danas.

Srećno nam bilo danas!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top