Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Epa dosta smo igrali lepo a gubili gostovanja.
Steta sto smo prilicno u tranziciji, snalazenju, lucidnosti, ovo bi bilo 0-2, 0-3.

Ko je ono nudio meleone za Milovanovica. Uzmimo kao olaksavajucu okolnost da je dete, po trenutnim fudbalskim kvalitetima vredi kao polovan Golf. Prvi ko da 6 cifrenu sumu za Milovanovica, cao zdravo.
Nama je Markovic najbolji fudbaler, i ne bih ga pomerio iz tima dok mu ne legne igra i pozicija.
Ako zaigra Fejsa, ja bih Zdjelara gurnuo na desnog beka na ozbiljnim utakmicama. Zdjelar je nas Zaneti.
Bolje da ti tim bude sastavljen od 11 dobrih fudbalera nego proklamovanih bekova, napadaca.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Sparta - Rendzers 1:0
Sparta - Lion 3:4 (vodili 2:0)
Sparta - Brondbi 2:0

To su Spartine domace utakmice u grupnoj fazi Lige Evrope. Nemamo mi bas puno ovakvih pobjeda da bi ih omalovazavali pricama kako je Sparta losa ( u igri su i za titulu u prvenstvu).

Jesu izgledali lose, dosta losije od raznih Plzena sa kojima smo ranije igrali, ali ima nesto i do ovog Partizana. Odigrali smo 30 utakmica ove godine, na 27 je protivnik izgledao ocajno...
Prosto, ovaj tim je, koliko god individualno limitiran bio, fenomenalno vodjen i nestvarno kompaktan za nase uslove.

Svaka cast momci!
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Osim onog "bože me sačuvaj centaršuta, Miljković je odigrao odličnu utakmicu defanzivno, ono što je traženo od njega. Uz to igrao sa bolovima i nezalečenom povredom. Ali, jbg, to je Miljković pa je mnogo lepše po default-u ga opljunuti.
Zdjelar očajno ušao u utakmicu, ali to potro fenomenalno. asistencijom.
Marko Jevtović sve zaključao i prebio, iz njega Zdjelar mnogo bolje ozgledao.
Ćelavi premašio očekivanja... barem moja.

Nek se spreme avi cigani na redaljku!
GAZI!!!
:respect
Kompletna odbrana je dobila ovu utakmicu.
Ovi nemači pojma su dobili Rendžers ovde i dali tri gola Lionu. Trče i skaču kao nenormalni. Onaj njihov vunderkind od 15 milki se nije video pored Miljka i Ćelavog.
Čudan mi je ovaj teren, lopta leti kao da je od gume. Ne sećam se da sam video Zdjelara toliko nesigurnog.
Stvarno me je sramota od pojedinaca ovde. Kad je PFC poslednji put dobio neku evropsku utakmicu na proleće?
Stanoje je bog otac.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Čestitke Stanoju i momcima.
Jako dobar osećaj kad se dobije na Evropskom gostovanju.

Gubili smo mi 40 godina u Evropi gde god smo otputovali 1970,80,90,20..
Jbg sad neku pobedu i napravimo u Evropi.
U Ceskoj nikad pre nismo dobili.
Do Augsburga isto u Nemackoj nikad nismo dobili.
Videoton i madjare u gostima.
Molde u Norveskoj.
Astana, AZ Alkmar isto u gostima.

E sad druga je priča što nema vizije i sistema..
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.665
Reaction score
2.841
Локација
Humska ulica
Konacno perfektna odbrana i jedna bas onako lagana pobeda.
Bravo momci :clap :napred-partizan:
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
976
Reaction score
4.401
Локација
Nis
Jel gledao neko bilju kako radi intervju sa menigom? Pitanje za bilju ... Wtf is common?
Jel slusa bre neko ovo iz takozvane uprave...jel vas nije bar malo sramota?!
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Krivo sedi pravo besedi - do zla boga dosadna, ali odlicno isplanirana utakmica i bravo treneru i ekipi za ovo, pa cak i onom ko umalo da razigra kontru za 1:1.

Jos one dve od naredne tri tekme da se sprovedu kako treba i nema sta, ma koliko ga ne gotivio, moracu i ja ovako "bitan" kao posmatrac da malo revidiram stav, bar u delu kad je rec o rezultatima kao cilju koji opravdava sredstvo.

Bas se nisam nadao, "javljala mi se" 0:0 ili 1:0 utakmica za zaborav.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.285
Čestitke na pobedi. Manje vise ste sve rekli. I mi nekog u gostima da pobedimo. Mada...
Potpisujem 0:2 sledece nedelje za 0:2 u rupi.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Bilo je gadno prvih 20ak minuta, mogli smo lako primiti gol, totalna konfuzija, ali posle smo igrali muski, jako tezak mec, ovi igraju sa dosta preskakanja i sa dosta fizicke i igre u vazduhu.
Svidja mi se disciplina u igri i sto smo postigli taj gol iz rovovske borbe, bez nekog velikog poseda. Takva igra donosi trofeje, i to je ono sto Stanoje donosi.
Steta za onaj Jojicev promasaj, mali Milovanovic je uneo totalnu pometnju ulaskom na teren, nonstop je navlacio po 2 igraca na sebe i tako pravio prostor ostalima. Ono zadrzavanje lopte i pas kao na petoparcu za Jojica je potez utakmice uz Zdjelar/Menig saradnju kod gola.
Opet nam je prekid problem, mogli smo samo tako prosuti sve kod onog kornera kad im je malo falilo da stignu loptu na drugoj stativi i spakuju je u prazan gol. Ne mogu da shvatim da ne mozemo najosnovnije stvari kod kornera da pohvatamo...

Ceka nas sudbonosnih 10 dana, koji mogu da odluce sudbinu i narednih par godina. Da uzmemo 5-6 od mogucih 9 bodova pa da uzivamo u prolecu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top