Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
163
Reaction score
504
Локација
Ruma
Mi kao nešto povlašćeni, a svake godine sve teži rivali. Mada nemamo ni sreće, kada suziše krug bukvalno skoro sve najgore ekipe izabrali. Naravno nije tu skoro niko bauk, ali i mi smo malo jači od kisele vode. Sve u svemu makar je ekipa orna i željna dokazivanja, da li možemo da iznenadimo, pa pokazali su prošle godine da se može. Da li treba ispasti zbog ciganije, pa to je za svakog ponaosob da zaključi, ja sam lično da mi igramo za sebe, jer smo Partizan i kad je najgore. Svejedno će njima da se sipa love koliko bude potrebno, krenuli direkt od grupne faze LŠ ili igrali prvo kvalifikacije...
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.186
Reaction score
7.000
Локација
NbG
UEFA vec godinama jede govna sa tim suzavanjem protivnika pred zreb. Ne znam da li ima ikakve transparentnosti u celom tom procesu ili govna prekrajaju kako njima odgovara. Daj bre sve povlascene sa jedne strane i nepovlascene sa druge pa ko kome zapadne.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Jednom smo ih tukli, tući ćemo ih opet.
Da podsetim, 7 od 7 imamo protiv Skandinavaca (Djurgarden, Hamarbi, Helsinki, Tromso, Torshavn, Noršelan već, Molde). Nastaviće se.
Naravno da bih radije da igramo protiv Steaue.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
UEFA vec godinama jede govna sa tim suzavanjem protivnika pred zreb. Ne znam da li ima ikakve transparentnosti u celom tom procesu ili govna prekrajaju kako njima odgovara. Daj bre sve povlascene sa jedne strane i nepovlascene sa druge pa ko kome zapadne.
Сама чињеница да се мери коефицијент клубова обесмишљава сам жреб што имплицира да сигурно постоје неке мутљавине око жреба на свим нивоима, а нарочито на оном највећем кад треба упарити неке атрактивне тимове у групе ради већег маркетиншког бума и слично. Дај лепо да повлашћени тим са најјачим коефицијентом игра против неповлашћеног тима са најмањим коефицијентом па онда други против претпоследњег итд итд итд. Ако већ рецимо ми не можемо са шиптарима или са тимом из своје земље онда направиш мали изузетак и то је то, а не да се измишљају неке групе и да они мађионичари кроје судбину некоме уместо да све зависи од тебе како и треба да буде.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
UEFA vec godinama jede govna sa tim suzavanjem protivnika pred zreb. Ne znam da li ima ikakve transparentnosti u celom tom procesu ili govna prekrajaju kako njima odgovara. Daj bre sve povlascene sa jedne strane i nepovlascene sa druge pa ko kome zapadne.

Ne ide to baš tako. Suze krug da bi prilikom izvlačenja sve išlo kako treba i da se ne bi desilo da npr na kraju ostanu dvije ekipe iz iste države. I šta onda, mora čitav žrijeb ponovo. :D

Srbija/"Kosovo"...Azerbejdžan/Jermenija.... mnoštvo je razloga zašto je žrijeb poludirigovan, odnosno grupe sužene.

Inače ne znam zašto se radujete da smo dobro prošli. Nismo prošli baš ok, moglo je puno bolje. Od gorih je mogla samo Osasuna. Harts i ta sranja, tu se nema čega bojati, bolje bi prošli s njima. Ali šta je tu je, možemo i s ovima se potući, tu smo negdje i nadati se prolasku.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas

"Znači, mi smo Partizan! Znači, idemo po loptu. Znači, idemo po protivnika."

:D
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
665
Reaction score
5.335
Локација
Nis
Za koju televiziju Bilja iza intervjuise Takija? :buhaha jpg..jpg

 
  • Like
Reactions: Zex

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
PartizanTV verovatno, bar je naš grb na tom mikrofonu što drži.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
665
Reaction score
5.335
Локација
Nis
Ali ovo je snimak sa PartizanTv i kao sto se vidi momak intervjuise Belica, ajde mozda Biljin intervju bude u drugom snimku ali mi je smesno :buhaha
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Četvrtak, 10.08.2023 - Sabah - Partizan 18:00h CET

Najuzbudljiviji deo sezone je definitivno pred nama, u sledećih 20 dana ćemo znati da li će se fudbalska bubamara kotrljati i ove jeseni, a što da ne i proleća, na topčiderskom brdu.

Crno bela četa je već u Azerbejdžanu gde će ih ugostiti ekipa koja je osnovana, svima nama drage, 2017 godine. Nadimak ovog simpatičnog projekta se zove Sova ili Studenti. A njihov dom sa slike je kapaciteta 13,000 duša. Više nije iznenadjenje da su ove ekipe mahom uvoznici stranog talenta, što je slučaj i sa Sabahom.

Ono što je interesantno napomenuti je da je za njih igrao i Marko Dević u debitantskoj sezoni.

XJquRA4_sJL2TTDfpVzmUj6YXvmhCfCBhjV3ls-rJ1iJ4ezOwa1Z_9pSvlE9DWfzCeyQcYlNZGceR5CaMwdqAcpuV-JCmRMAmJyQEmiPMYn4kFPFMsmUaTS799hLmIKSUG3QeomtjpLnhGv0OwjZCUo



Sabah u Evropi

Sabahu je ovo debitantska sezona u evropi. Kao što smo upoznati, eliminisali su RFS sa kojim smo imali prilike da se susretnemo u godini Korone. Neko će reći lako, sa dve pobede u džepu, ali daleko od toga da je RFS na oba duela bio inferioran protivnik, šta više uz malo sreće koja je izostala smo mogli opet na Letonce. Samo da napomenem da i pored 0:2 u Letoniji, RFS je bio apsolutno dominantnija ekipa na terenu. Ništa manje slabija i u revanš meču.

Formacija

Sabah je negde u standardnoj 4-3-2-1 uz nekoliko modifikacija tokom utakmice u 3-5-2 i 4-3-3. Trener Murad Musaev dolazi sa ozbiljnim stažom iz ruske lige, gde je s uspehom vodio Krasnodar od 2018-2021 godine. Imajte u vidu da je ovaj mladi trener (39) vodio Krasnodar na 119 utakmica, zabeležio 52 pobede i igrao Ligu Šampiona i Ligu Evrope u dve vezane sezone. U Ligi Evrope je ispao u šesnaestini finala od Leverkuzena. Dakle, ozbiljan kadar na klupi našeg protivnika.

Ono što sam primetio je da vrlo forsira igru po krilima ali zato ima i svog doktora na sredini terena, plavokosog rusa Isajeva koji poput našeg starijeg doktora nosi broj 10 na ledjima.

Ovo je moj očekivani sastav za sutra

ezDif3KTAls8bw0bAxm-53rVwaBWkStmWTayKC2BS3-uD2moyKq1yqmhaz4amVGSw7pD4cOrnKxFjRbp-W4udtNZL7lFYNfbvWRUE4Ju_DEaYZe4yN0S3oiEnld0r-1fYjiDpiFKDqDTaXcSC-VJ43I


Postoje varijacije gde Thill ili novopridošlo pojačanje (Severinin sunarodnik) Margaritha (isto iz Holandije 2 i isto krilo) stanu na to desno krilo ali bi trebalo da ovo bude recimo 90% tim koji će nama na megdan.

Stil igre / Ključni Igrači

Pogledao sam dosta pregleda utakmica, ovde vam je link (ukoliko neko želi da vidi) sa cele utakmice protiv Vojvodine u januaru. Tada je sastav bio nešto drugačiji ali opet 85% igrača igra standardno danas. Utakmica protiv Vojvodine im je bila kontrolna provera pred nastavak sezone, čak su tražili da se ovaj meč ne prenosi direktno na YT zbog skautinga protivnika.

Sabah voli da ima loptu u nogama, pokušavaju visokim presingom da nateraju protivnika na bunarenje. Gledaćemo jedan brz i agresivan/ratnički fudbal sutra gde ćemo morati dobro da se oznojimo. Ono što mi je zapalo za oko je transformacija tokom meča u 3-5-2 ili 4-3-3, Musaev voli da menja ritam i koristi brza krila i hitronogog Isajeva gde se on u toj transformaciji čak spušta na poziciju zadnjeg veznog odakle kreira gro akcija. Kada su na krilima, rade dosta ponavljanja gde traže njihovu devetku Volkovija (#18).

Doktor ove ekipe je #10 Isajev. Fenomenalan pregled igre, pas, trčanje izmedju linija i defanzivno zatvaranje. On je nešto izmedju klasične desetke i box-to-box igrača.
Najviše dodavanja ide Mikelsu, ovaj naturalizovani Nemac (takodje došao iz Holandije 2) je zapravo njihov najbolji strelac, nosi broj 20 na ledjima. Uz ovu dvojicu bih izdvojio još i Volkovija, gruzijskog reprezentativca, klasičnu devetku.

Očekivanje

Što se našeg sastava sutra neće biti preteranih iznenadjenja. Očekuje se istih 11 kao u NS, s tim što sada imamo i Kalulua. Zabrinut sam zbog štoperskog para koji će imati ozbiljnih problema da zaustavi Volkovija a uzdam se u Arandjela da će da uštopuje Mikelsa. Belić mora agresivno na Isajeva da im ubijemo čoveka koji je apsolutni lider na terenu (tu smo u plusu).

Nećemo lako proći Sabah, ne očekujem duplu pobedu. Sutra su svi rezultati osim poraza povoljni, a ja nekako tipujem na 2:2 tamo i 2:0 kod kuće, uz procentualno 65%-35% šanse za prolaz na našoj strani.

Napred Partizan!:napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top