Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

geo99

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
13
Reaction score
59
Локација
Beograd
Стварно не могу да верујем да вам је довољан један пораз да се овако посерете по свом клубу. И то не само за фудбал, него за сваки спорт. Ја све разумем, као дављеници се хватамо за последњу сламку, али ово је срамота шта пишете.
Ок, да је било лоше - лоше је, заиста се ово није очекивало, морало је много боље с обзиром на то какви смо некада били. Потпуно је надреално да се ово дешава и да нам дух испадања дише за вратом. Све сте уосталом сами видели својим очима да и ја сад не серем. Али може и без овога.

Још нешто, не разумем како ћете сад после овога да бојкотујете утакмице. То ми никако не улази у главу и то само из разлога што СВИ ЗНАМО ко је она два ухљеба монголоидна поставио ту где јесу и одржава их у животу. Боле њих она мала смежурана ђока што нећете да долазите, њима утолико боље. Док Онај не падне, нема ништа од тога. Поента је да се јебено долази на утакмице и да се на стадиону искаже незадовољство. То њих боли.

Како можете да седите и да гледате како се ови играчи, какви год да су, муче и кидају у свакој утакмици? Како после овакве утакмице можете равнодушно да подржавате бојкот? Како можете оним најцрњим инатом да тврдите да је бојкот ок ствар баш сада више него икад? Заиста не желим да разумем разлоге. Милион пута је боље у оваквој ситуацији бити ирационалан и ићи главом у зид, него бити слепи посматрач. Поставите себе у ову ситуацију у којој је клуб. Само замислите да вам се све у животу срушило, да вам очајнички треба помоћ и да вас притом сви из околине игноришу и окрећу главу. Кладим се да вам не би било лепо.
Зато дођите.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Vidimo se u Kragujevcu! Igraci nisu krivi! Svi ostali u klubu i na klupi jesu jer ucestvuju u decenijskoj pljacki i srozavanju ugleda institucije. Sta to njima treba, a narocito sta treba nekada velikim imenima naseg fk-a pitam se svaki dan.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Šta reći o utakmici u kojoj izgubiš 2:0, a golman ti ubjedljivo najbolji igrač? Mislim da je tu svaki komentar suvišan.

Nego, da mi gledamo kako da se otarasimo gamadi iz uprave. Sve ostalo je manje bitno.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.113
Reaction score
14.606
Локација
Kipar

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
492
Reaction score
1.765
Najgore od svega je to sto je momenat ubijen. Sa onakvom navijackom euforijom moglo se razmisljati i o potencijalnom jurisu 20000 na lozu i jebanja majke onima u njoj. Ovako agonija ce da traje i kraj joj se ne nazire. Sto se tice igre, standardni Partizan bez ideje, zelje i snage.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.477
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jedini problem je kad praviš sirotinjsku kopiju one Savine ekipe je što kad je sirotinjska to je deseti ešalon evropskih ekipa. Bez vanredno kvalitetnih igrača kao Sadik i Asano i mlađi Natho to je samo kanta od ekipe puna poluproizvoda.
Al stvarno ne mogu da žalim ni jednog trenera koji vuče sa sobom ovog nesretnog Mišu nemača pojma.
Eno ga mislim da je Stojanović u jebenoj vojvodini. Što je najgore mislim da ovi mogu i ovako da se prođu na neko ludilo. Ali mi se godinu dana nismo pomerili od Stolicine igre. Pa da je on ostao do sada bi izgledali kao Siti u odnosu na ovo i konj bi se do sad uigrao.
Nas su naduvali neki muslimanski bugari u kvalifikacijama za najadnije takmičenje u istoriji fudbala
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
A jbg kad se vec pretvaramo da imamo klub i zanemarujemo realnost... mozemo da zanemarimo i rezultat... vodimo 2:0, daca je igracina, teraj dalje
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Nemamo se cemu nadati u evropi. Pa i da nekim cudom prodjemo sabah, nasi igraci nemaju ni kvalitet ni kondiciju, cak ni za treci razred evro takmicenja.
Duljaj je u startu izgubio mec sa kaluluuom od pocetka i losim blokom po njihovim krilima. Svaki protivnicki korner je pola gola. Katastrofa smo u tom segmentu. Dalje, gotovo sve nicije lopte su bile njihove, a tu opet dolazimo do jednog imena, clana strucnog staba,koji vec godinama obitava u klubu i prilagodjava se svim trenerima koji su prodefilovali u zadnje vreme. Necu ni da ga imenujem.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.407
Локација
JNA
Pretrcali su nas, kratko i jasno. Trcanje nam je bilo kao u Opstinskoj ligi Obrenovca. Dusa u nosu. Kalulu vrlo upitan kvalitet, Daca Pantic izgubljen skroz. Strucni stab nista nije uradio u poluvremenu, a duvalo je na sve strane.

Ipak ima i taj revans! Ne znam ni sam sta da mislim, ni sta cu od sebe sad! Losiji Partizan od ovog danasnjeg ne znam da li sam gledao ikada, eto toliko.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Dubina mulja u kojem je FK Partizan u cetiri reci.
Ми без Европе смо готови. Сјебавањем националног коефицијента или радовање томе, не штетиш ЦЗ него искључиво нама. То што смо 4ти и умјесто да имамо ЛЕ сигурно ми нећемо ни играти Европу. А замисли шта ће бити након следеће сезоне, групе лако гледати нећемо. Нама квалификације за Европу следеће године почеле утакмицом против ТСЦ.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
152
Reaction score
1.155
Локација
Pozega
"...ovo je uvodna tuga...ništa konkretno...tuga kao takva..."
"mmmm mmmmm mmmmm mmmmmm"
Upravo jbm. vam mater!
I samo vama, i uvek vama.
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Стварно не могу да верујем да вам је довољан један пораз да се овако посерете по свом клубу. И то не само за фудбал, него за сваки спорт. Ја све разумем, као дављеници се хватамо за последњу сламку, али ово је срамота шта пишете.
Ок, да је било лоше - лоше је, заиста се ово није очекивало, морало је много боље с обзиром на то какви смо некада били. Потпуно је надреално да се ово дешава и да нам дух испадања дише за вратом. Све сте уосталом сами видели својим очима да и ја сад не серем. Али може и без овога.

Још нешто, не разумем како ћете сад после овога да бојкотујете утакмице. То ми никако не улази у главу и то само из разлога што СВИ ЗНАМО ко је она два ухљеба монголоидна поставио ту где јесу и одржава их у животу. Боле њих она мала смежурана ђока што нећете да долазите, њима утолико боље. Док Онај не падне, нема ништа од тога. Поента је да се јебено долази на утакмице и да се на стадиону искаже незадовољство. То њих боли.

Како можете да седите и да гледате како се ови играчи, какви год да су, муче и кидају у свакој утакмици? Како после овакве утакмице можете равнодушно да подржавате бојкот? Како можете оним најцрњим инатом да тврдите да је бојкот ок ствар баш сада више него икад? Заиста не желим да разумем разлоге. Милион пута је боље у оваквој ситуацији бити ирационалан и ићи главом у зид, него бити слепи посматрач. Поставите себе у ову ситуацију у којој је клуб. Само замислите да вам се све у животу срушило, да вам очајнички треба помоћ и да вас притом сви из околине игноришу и окрећу главу. Кладим се да вам не би било лепо.
Зато дођите.
Prijatelju, nije ovde problem bojkot, to vecina njih pise u afektu... ovde je problem sto smo prisustvovali tj. gledali jednu od najgorih utakmica u istoriji kluba... pogledali ste svi glasanje za igraca utakmice ... 99,8 % glasova za golmana.... tolko sam van sebe da bih vrištao....
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Дуљај нек се не заварава да га је одучио млађи "колега", јер по приказаном себе не може и не треба сматрати тренером.
Можда некад једног дана у неком кинеском друголигашу али тренутно НЕ.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top