Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Možda nemamo mnogo kvalitetnu ekipu, ali imamo velike borce i Grobare, za mene je to dovoljno.
Kad uz to dodamo da smo večeras objektivno odigrali dobar meč, srce je puno.
Posle onolikog izležavanja ovih vandala zaslužili smo prolaz dalje.
Pohvale svima ali pogotovo klincima, Ilić večeras sjajan, Baždar van pozicije dobar (uz izuzetan peti penal).
Sjajna atmosfera i drago mi je da je bilo ovoliko ljudi na stadionu i nadam se da će neke ovde a i šire biti bar malo sramota zbog onih komentara o Duljaju.

Sad nekako izmoljakati tog štopera i veznjaka i krilo, tim redolsedom.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Nadam se da je ovo poslednja utakmica koja je "bojkotovana" na JNA! Mnogo je vazna i prva sledeca jer imam utisak da ako do derbija odrzimo korak da je sve moguce. Prosle godine sam na basketu brojao eliminacione utakmice jer je bila frka da li ce trebati 18 ili 19 pobeda i svaka je bila ona kljucna i najvaznija. Takvo stanje svesti je magnet za vecinu nas Grobara i ja to ne bih nazivao navijacima rezultata ali jebi ga ne navijamo za Malu Mostanicu pa da sedimo,grickamo semenke i ne nadamo se nicemu. Ovo je Partizan,nama trebaju pobede i to ove sezone vise nego bilo koje druge! Sto se Danaca tice, ok je to ekipa, taman takva da se bez blama radujemo kada ih budemo pregazili. Mada se ja osecam ponosnim i veceras, nije ovaj Sabah bas tolika buranija. Napred Partizan!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Sve Ok, ali samo fudbalski nepismen covek ne vidi da je ovo gornji limit ovog Frankenstajna od tima.
Kakav crni Grobari Totalitare? Sva euforija ce splasnuti posle ispadanja iz Evrope.
Сви виде лимите овог тима и можемо да се сложимо или не сложимо да ли су то горњи лимити или не али то није разлог да се остане равнодушан.....но то је ствар избора.....ја на Партизан не могу да будем равнодушан који год резултат писао на семафору.
Партизан је био прежаљен после Сабаха, прежаљен после првог полувремена за викенд......чини се да је прежаљен и за плеј-оф...и за титулу...... "бежте живи иду мртви"......тако некако.... Не знам....мени не делује да ће ова наелектрисаност у ваздуху бити кратког даха и да ће спласнути после испадања из Европе......више се прибојавам лиге кад је то у питању него Европе јер колико год да смо били у неким моментима кивни на овог пољака вечерас овакво суђење у лиги кад би имали свако коло могли би да накривимо капу и чекамо дерби пред којим ће курва да дрхи....овако.....већ су нам узели 2 бода.....сигурно неће стати на томе...

Екипа је језиво истрошена после фанатичне јурњаве за минусом од 1 гола за викенд и вечерас......велика је енергија уложена, сви су дали максимум који могу да дају физички у овом старту сезоне и биће много тешко у Крагујевцу..... Али се надам да нећемо ништа одлагати нити одмарати већ изаћи са најјачим могућим саставом. Овакви мечеви граде тим и играче. У недељу ће бити проблем али бићемо издржљивији у четвртак, форма нам иде узлазном путањом морамо да издржимо до репрезентативне паузе без спуштања гарда. Штопер, крило, везни....морају да дођу. Малог Илића смо добили вечерас, биће поуздан бонус у лиги али фали искусан штопер.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Partizane igraj i pobedi...
Pobedi tri razlike ili bar dva razlike pa na penale, pa nek bude i do ponoći, samo da ih prodjemo.
Uprava napolje !!
I bi do ponoći i bi na penale i prodjosmo ih..
Drago mi zbog Duljaja i igrača.
Taki kralj, ima Grobarsko srce.
Kako je malerisao ponavljača penala, tačno mu ušao u glavu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Свидио сам онај став Јовановића код понављања пенала, и те менталне игрице су озбиљна ствар код пенала ако голман зна.
Могао је добити жути за оно али срећом није.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Takija legendu sam zaboravio svaka mu čast, a Aca Jovanović se vidi kada kaže sudiji ma zajebi me.

Što se tiče ravnodušnosti ne mogu da budem ravnodušan kada igra Partizan. Drhtao sam strepeo, dali smo im preveliku prednost u prvom meču. Nordsjeland će biti sasvim drugačiji dvomeč pa da vidimo gde smo. Ne bih ništa odlagao nego udri redom pa dokle stignemo.
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
Gledam malo isecke danaca I rumuna,iskreno moglo je da bude I na drugu stranu,iskreno nisu danci neka ekipa,iskreno treba ih dobiti na istu foru kao I keln,e sad dolazimo na drugu stranu,da smo mi po meni daleko slabiji od ekipe koju smo imali sa kelnom,tako da ova ekipa moze da eliminise dance na ogromnu borbenost I cvrstinu jedino,a utakmicu u kg u nedelju treba odloziti neka se momci fizicki I psihicki pripremne za dance
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Jos uvek smo slabasnina terenu, oni Danci ce nas verovatno rutinirati pogotovo sad, bez najbitnijeg igraca, ali mislim da smo u Aleksandru Jovanovicu dobili nekog ko je, posle duzeg vremena, spreman da polomi koju cigansku nosurdu usred aparthejda.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.489
Локација
Novi Sad
Onaj Ilićev šut pod prečku... Kakva je šteta što nije ušlo, za špice bi bilo.

Baždar po meni večeras najslabiji. Udješ u 80.min i umesto da grizeš na svaku loptu i da vršiš presing dok oni organizuju napad, ti trčkaš kao na treningu. Nadam se da mu nije bio dan i da će sl.put pokazati koliki je talenat i potencijal.

Kalulu dečko mora da se smiri malo, ja vidim na twiteru da njemu sošo nedostaje jer konstantno deli neke njihove objave, ali brate daj malo koncentracije vamo, tako neke glupe poteze ima a dobar je igrač, mambica, čak je i skok duele dobijao, ali džaba kad prebaci u mod kad ne zna "gde bije".

Saldanja je za mene otkriće, vidi se da mu prija podrška, traži je još više. Na terenu večeras skoncentrisan, išao je na svaku loptu, napadao, pritiskao, odličan po meni.

Natko je tatko fudbala samo ga godine tj fizička sprema koče. Ne može da izgura toliko jakih duela, ali je vodja kakav nam treba i i dalje mislim da on treba da bude kapiten dok je u igri, a kad izadje može i Sveta.

To su mi neki utisci ovako iz pospane glave..

@JasminaT i meni je drago :thumbsup: a posebno što upoznah i mladog fudbalskog naučnika :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.651
Локација
Beograd
После једно тридесетак годиница, из неких својих разлога, променио сам неко своје место на ЈНА...заправо, вратио сам се тамо где сам био пре скоро 50 година...и то ме баш онако емотивно ,,дрма,,...сећам се неких људи који више нису ту, а и гледајући оно моје тродеценијско место на коме ја више нисам...ух...није ни то лако...

Но, ту је Партизан да ме држи ,,под напоном,, - мислим да је Дуки вратио неки гробаризам у погон, можда се чак и део чаролије прелио из Жоцове Арене све до овог нашег фудбалског антиквитета од стадиона...
...играчи су нам и више него лимитирани, добро је да нису помрли после оволико минута игре, али...свака им част и дубок наклон од мене! :respect
Е, ово је прави Партизан! И, они покушавају да играју прави фудбал, колико год да су то у могућности!

Судија је био права правцата :picka-ciganska: невероватно како нам се чак и у Европи заломи неки такав, могуће да је Натхо добио само жути, али имам утисак да је ипак показао и црвени неком са наше клупе?

Имам још нека запажања, али за вечерас, од мене доста што сам преживео овај топли дан, дугометражну-пенал утакмицу, и невероватно спарну ноћ кроз коју сам морао да испешачим добар део пута до куће...

И, бар мало фотографија лошом камером мог новог мобилног...

Гробари са Југа против управе:




Гробари са Запада уз ватромет прозивају управу:



Радост после Татковог гола:



Гробари са Запада против управе по завршетку утакмице:

 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Da, ovo je podvig!
Stici i prestici 0:2 je za svaku pohvalu. Zajebi mi price o indijancima iz ex sssr. Nezgodna ekipa, dobro poslozena, sa trenerom na klupi. Ne treba zaboraviti da su im dva najbolja igraca otisla.
Belic ce tehnicki biti bolji od zdjelara. Na zalost, kartoni ce uvek da lebde iznad te lude glave.
Ilic odlican.
Krila nedorecena, menig posebice.

Izjava duljaja u kojoj proziva necastive je za duuuboki naklon. Ne pamtim da je jedan nas trener bio ovako direktan u trazenju pomoci, i razocaranoscu zato sto je nema.

Ajmo po dance!
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Nek smo i ovo porodili… :shal

Mada, protiv ekipe koja sebi navlači lošu karmu sa odugovlačenjem od 1.minuta, jednostavno nije ni moglo drugačije da se završi.

Svaka čast Jovanoviću na odbranjenom penalu, ali i na skinutom voleju, naročito jer je pre toga maltene 100 minuta bio besposlen.

Ilićeva, vrhunska, najbolja utakmica ove sezone. Ima štofa, al mi deluje da mu fali još tih 6-7kg.

Sem krila i štopera, podjedanko (možda i više) fali jedan vezni igrač. Preočigledno je bilo večeras koliko po izlasku iz igre Natha i Kanutea, na terenu ne postoji više ni jedan igrač koji ume da stane na loptu ili podeli precizan pas na više od 5 metara udaljenosti.
Otuda i toliki pad, bezidejnost i havarija od 80.minuta pa na dalje.
Šćekić i Belić imaju svoje kvalitete, ali na terenu jednostavno ne mogu biti zajedno (sem kad se čuva rezultat), jer smo u tom slučaju previše impotentni u napadu.

Pri dolasku Saldanje, primetio sam nekoliko sličnosti sa Sadikom, a večeras još jednu, a to je ljubav prema kampovanju u ofsajdu :D
Sem toga, njemu i Tatku kapa dole.


Na konkursu za novog spikera na stadionu, deluje da je ovog istaklo u odnosu na ostale kandidate to što jedva da zna da čita i to što ne zna da bekne reč engleskog…
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Bio sam danas na poslu, u kancelariji, pa nisam mogao da gledam utakmicu. Koliko vidim po komentarima, momci su se borili i dali sve od sebe, što zaslužuje čestitke, čak i da nisu pobijedili.

Duljaju i momcima iskreno čestitam i želim da im ovi bude uvod u odličnu sezonu. Naravno, koliko je to moguće sa štetočinama u upravi.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.360
Локација
Kej Republika

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Pozdrav svima.

Prva utakmica Partizana koju sam odgledao posle Šerifa.

Nemam pojma ko su ovi novi :D

Utisak je da smo dobili top golmana.
Takođe je jasno da nam fali još 3-4 ozbiljna pojačanja za pristojnu sezonu u evropi.

Što se tiče sledećeg protivnika, ja ne bih puno brinuo.
Ribari nam leže opasno i uvek smo ih izbacivali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top