Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Dobro, jedna pobjeda je ostvarena, makar po onom što sam vidio što se tiče brojnosti i toga, svaka čast svima koji su došli!
Ali, sada nam treba i druga pobjeda, ništa manje bitna, ova na terenu!

Sastav isti kao protiv Sabaha, znači dobitna kombinacija. Nadam se borbi, inspiraciji, lucidnosti cijele ekipe: Saldanja 2, severina 1, natho iz penala, Antić iz slobodnjaka ( nešto se mota oko lopte kad se izvodi :) ), neko posle kornera, možda i Kalulu dadne, pa i novopridošla desetka, bilo ko, ima ih dovoljno, ima ko!

Ajmoooo!!!

Volim Partizan!!!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Lepo da se igrate nemoj vise da nas brukate! Sto bi rekao dobri Misa.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.212
Retko koja ekipa nas je tako lako nadigrala takticki, tehnicki, fizicki i kondiciono totalno smo bili nemocni a ponadao sam se posle prolaza nad Sabahom. Sta te kostalo Duljaaju da barem tvojim igracima u drugo poluvreme savetujes da napadnu gol barem da se rezultat izednaci. Upravaaaa napoljeeeeee
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Utisak utakmice mi je jedan slobodnjak iz prvog poluvremena, gde neki totalno divlji golman ponizava kapitena i postavlja dva igraca u zivi zid iako je slobodni iz skroz dobre pozicije, 20 i nesto metara...
Natho nije sutnuo.
Natho je de facto najbolji igrac u ovom Partizanu.

Dovoljno govori o totalnoj nemoci, jadu i bedi ovog tima.

Kanute, Saldanja, Kalulu i ostala pojacanja se ni po cemu ne razlikuju od bilo kod random stranca kojeg dovuce prosecan mocartliga tim. Razliku ne bi pravili ni u tim timovima.

Kad Vazura crkne, napicu se ko guzica i castiti sve oko sebe.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Čestitke Dancima (Lakše mi ovako, jer ni ime kluba im ne znam).
Na šta smo mi kao klub spali.
Sa završetkom utakmice, ne mogu da se otmem utisku, da je večeras, nekako, najzadovoljniji bio Duljaj.
Postavka igre takva, da se Danci od 90 minuta , koliko bi trebalo da traje utakmica, do besvesti nekih 70 minuti dodaju na svojoj polovini. Dok ih naši posmatraju i kao trčkaraju u mestu.
Čuvaju "zonu" ili čuvaju rezultat.
Njihov trener je, trener. Naš je , trener u pokušaju.
Kako su samo Danci igrali u ovom dvomeču. Svakog trenutka znali sta i kako hoće.
Ovo što mi "igramo", je slika i prilika našeg trenera.
Niko me ne može ubediti da su Danci imali toliko superiorne igrače, da je ovo delovalo kao da igramo protiv fudbalskih vanzemaljaca.

I da na kraju.
Puši kurac Vazura!!!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.695
Reaction score
22.629
Локација
Beograd
Nikad me u životu fudbalskog kluba nije bilo sramota kao večeras, čak ni nakon Kroacije i Petah Tikve nisam osećao ovakvu mizeriju. Slično nas je razbio samo Spartak iz Moskve, ali...
Od svih tih puta, jedino večeras smo sramotno, ali sramotno fizički spremni. Mislio sam da je prošle godine protiv kiparskog AEK-a bio vrhunac, ali sam se opako zajebao, ovo danas je skandalozno, da oni u 35-om minutu, ne znaju gde je levo dok hvataju dah...
Igrači, Natho, pa verovatno najgora njegova utakmica u Partizanu, apsolutno svako rešenje je bilo pogrešno. Severina, jao majko... Možda je jeres, ali ovaj Kalulu, jedini nešto pokazuje da želi da promeni na terenu, iako igra van svoje pozicije. Bekovi dva puta odu gore, dole i nema ih pola minuta koliko su crkli. Kanute, burazer u parkiću, jebe mu se što je na 30 metara od našeg gola. Menig, napred i nešto, nazad sramno. Nikoliću mesec dana od plate, voli Partizan, ali ne budi karakterom cigan, ono je sramota šta si uradio...
Saldanja, poginuo, a najbolje spreman iako nije prošao sa nama pripreme. Jovanović, Belić, bravo.
Duljaj, sram te bilo, zabole me levo jaje koliko voliš Partizan ako onu dileju koja se odaziva na ime Miša držiš u štabu i direktno ti kanali ekipu...
Najšizofrenija stvar od svega, uz dobru spremu, ova ekipa uopšte nije toliko loša, ali...
 
Последња измена:

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.317
Локација
Kipar
Bice umetnost prodati majstore iz Sahtjorovog skautinga.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
Depresija, jedino vredno pomena danas je protest Grobara, na teren i na nas ”fudbal” ne smem ni da pomislim, jer necu da budem depresivan. I ne, ne krivim momke, nego parazite u upravi koji moraju da odu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Тактички најгори Партизан у историји али коментарисати меч и критиковати тренера, играче.....бесмислено је...ни промил енергије на то не треба трошити.

Клуб је избушен са свих страна и то се радило плански из године у годину. Говна морају да оду из клуба али притисак на неку нову управу мора да буде несмањеног интензитета јер одлазак ових гована која тренутно обитавају у ФК је само површинска дезинфекција.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top