Odbojkaški klub Partizan

• Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
3.298
Verujemo u momke i svaka cast za ovu pobedu. Vec su postigli ogroman uspeh samim ul;askom u finale ali kad smo vec tu oni ce sve dati od sebe da uzmu trofej koliko god Vojvodina bila favorit.

Sledeci mec je u cetvrtak u Novom Sadu od 17h. Igra se do 3 pobede.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.736
Локација
Beograd
Имате ТВ пренос на РТС 2 од 16и55, вероватно и на Арени итд...

А примећујем на сајту О.К. Партизан да сад имамо и генералног спонзора, и главног спонзора, и велике спонзоре...
Очигледно да се нешто на плану ,,финансија и логистике,, дешава у нашем О.К. па надајмо се да ће се то ,,прелити,, и на ,,паркет,,...

Протеклих година сам помало пратио ситуацију са разних аспеката, знам да смо једну халу на НБГД-у били ,,означили,, као ,,збирно место,, - та хала је у међувремену срушена, али се причало и писало о томе да ћемо изградити сопствену...

Понекад бих у аутобусима (док идем на посао или с посла) виђао неке девојчице-одбојкашице са грбом Партизана на својим спортским торбама како долазе или одлазе са тренинга, и та ,,база,, у млађим категоријама је тако велика да тај наш женски О.К. има чак и своју ,,филијалу,, а има и више места у БГД-у где се тренира, да би уопште све те бројне девојчице могле негде да ,,стану,...

Видели смо да су девојке биле међу 4 нај екипе ове године, да су момци у финалу...да нам и тренер некад игра на паркету...

Све у свему, утисак, овако ,,споља,, је да се у нашем О.К. доста ради и свашта позитивно дешава...

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.522
Mislim da Janić ne bi ni ulazio u igru da u jednom trenutku nismo ostali bez nekoliko igrača zbog virusa i povreda. Doslovno je popunjavao brojno stanje... Mada, ta uloga trenera/igrača nije mu strana... Sezonu pre pandemije u Partizanu je već imao ulogu trenera, ali i bio u sastavu... Ove sezone bilo je to iznuđeno rešenje...

A i koliko sam mogao da vidim, ne provodi previše vremena u igri...

edit: da, evo sad pronađoh

Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.666
Локација
Kikinda
Kako god okrenemo,dobra odbojka iako rezultat ne ide u prilog mojoj konstataciji. Momci su se trudili,drugi set se morao dobiti,ali dokle god se tako trude i ginu nemamo im sta zameriti. Bravo bravo!

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.736
Локација
Beograd
Sve je o.k. u našem O.K.! :D

Bravo za naš Odbojkaški Klub! :clap

Ne znam kakve su ambicije i ciljeve imali u O.K. na početku ove ,,Korona-sezone,, (osim onog primarnog, da budu zdravi!), ali pretpostavljam da većina Partizanovaca/Grobara nije baš očekivala da ćemo se umešati u borbu za trofeje...nadala možda, očekivala teško...tako da...svaka čast za Klub ,,prebacili,, ste naša očekivanja, ali...sad već u idućoj sezoni radi bismo da se uzme i poneki pehar...ako može...
Pa vi vidite šta ćete... :D

Ubeđen sam da će sledeće sezone publika moći da prisustvuje sportskim događajima, pa se nadam da će navijači Partizana doći da pozdrave odbojkaše i odbojkašice gde god da budu igrali...

Naš F.K. ima svoju ,,filijalu,, a to je Teleoptik, naš K.K. takođe ima svoju ,,filijalu,, a to je Mladost, a što se tiče Odbojkaškog Kluba...,,ženski sektor,, ima svoju filijalu, a to je klub koji se zove CrnoBele 011...

https://okpartizan.rs/crno-bele-011-u-bps-prvoj-ligi/

Ako neko zna da li i ,,muški sektor,, našeg O.K. ima ili planira neku ,,filijalu,, - nek napiše...

Evo i još nekih fotografija sa sajta našeg O.K. - jedna je iz sasvim bliske, a ostale su iz malo dalje prošlosti...

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.470
Локација
Ndžamena
Žao mi je što Pepi i momci nisu uspjeli, a bili su nadomak titule kao autsajderi.
Pepić je vrhunski igrač, vrhunski. Što bi rekao moj dobar prijatelj: "čovjek je dokaz da se može biti top igrač sa štekom cigara i gajbom piva u sebi" :D
Momcima i voljenom klubu u narednoj sezoni želim svu sreću i da ih povrede zaobiđu.
Zaslužili su.