Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Liu.jpg


С обзиром да због Асана полако постајемо све познатији на истоку можда не би било лоше некако пронаћи ове кинеске јапанце и урадити неки онлајн интервју, да кажу нешто о времену проведеном у Партизану...јест да нам је маркетинг нула ал ето тек каза
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Pre cemo mi sa foruma da uradimo taj intervju nego ovi iz kluba... Inace, bas sam se pre nekoliko dana dopisivao sa jednim Japancem, odmah sam spomenuo Asana, ovaj se odusevio, kaze da gleda njegove klipove na YT, da Asanov mladji brat Juja takodje igra fudbal, pitao i za Ivicu Osima... Da imamo neki marketing mogli bismo i te kako da iskoristimo to koliko oni cene neke nase ljude u njihovom fudbalu i cinjenicu da je Asano nas igrac.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.065
Reaction score
36.032
Utakmica koja da je trajala još 10-ak minuta, ne bi se musavi izvukli. Jedаn od dražih derbija iako ih nismo dobili na kraju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.065
Reaction score
36.032
Prvo poluvreme su nas unakazili, u drugom se pevala drugačija pesma. Bio na utakmici tačno iza gola na Jugu, stajao na jednoj nozi 90 minuta. Ja i još par osoba... na istoj nozi... mojoj. :D
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
:D

1616434779770.png

Ja, Taribović, sigurno vodim u Ligu šampiona
02.02.2003. 10:35
Od izveštača "Sporta" iz Antalije


Olala... Uzvik koji od juče dominira hotelom "Arkadija". Čuje se u holu, hodnicima, baru, restoranu... Najčešće, ipak, tamo gde vreme provodi novi gost - Taribo West. Nigerijac je u Antaliju doneo sunce i sjajno raspoloženje.
Ti Lazović. Ti Radaković. Ti Živković. OK. Onda sam ja Taribović -već na prvoj večeri West je do suza zasmejao saigrače.
Ja Taribović i Mateus Lotarević idemo u Ligu šampiona.
Harizmatična ličnost, bez sumnje, nedostajala je ovoj generaciji Partizana, a karakterističan osmeh raspršava svaku sumnju u najveću Partizanovu akviziciju.
- Došao sam da, zajedno sa Mateusom, pomognem Partizanu da se plasira u Ligu šampiona i verujem da ćemo u tome uspeti. Vidim da su ovo dobri, mladi fudbaleri, među kojima struji sjajan fluid. Ubeđen sam da će naredne nedelje i meseci biti i te kako uspešni.
Rođen 26.marta 1974. u Port Harkortu, Westov fudbalski razvoj je bio poput mnogih afričkih perli. Kao tinejdžer je došao u francuski Okser, gde je ostao četiri godine i osvojio jedno prvenstvo i dva kupa.
Gi Ru, fantastičan trener. Period u Okseru je nezaboravan.
Zlatna olimpijska medalja 1966. godine u dresu Nigerije i odlične igre u Okseru naterale su skaute Intera da ga preporuče.
- Osvojili smo Kup UEFA. Imao sam čast da sarađujem sa Marćelom Lipijem i igram sa daleko najboljim fudbalerom sveta, Ronaldom. Ostaje žal što nismo osvojili "skudeto".
Na ulasku u novi milenijum prešao je u redove gradskog rivala, potom slede dve pozajmice od po šest meseci, u Derbi Kaunti i Kajzerslautern.
- Obišao sam skoro pola Evrope. Naučio sam italijanski, francuski i engleski jezik, znam pomalo i nemački. Dovoljno, zar ne?
Kad se pomerne jugoslovenski fudbal West se naglo uozbilji iz poštovanja.
- Siniša Mihajlović, Stanković, Jugović, to je svetski kvalitet, posebno Jugović sa kojim sam igrao u Interu.
Slušao je savete Bore Milutinovića, pre i za vreme Svetskog prvenstva u Francuskoj.
- Bora je veliki stručnjak, u ravni sa Gi Ruom, Zakeronijem, Lipijem, Simonijem... Sada opet imam sreću da radim sa svetskim fudbalskim imenom. Osećam veliki respekt prema njemu, jer je bio najbolji fudbaler sveta.
U junu 1998. igrao je sa nigerijskom reprezentacijom u Beogradu, kada su plavi u "generalki" pred SP pobedili sa 3:0.
- Volim Jugoslaviju, volim i ljude, jer su to dobri ljudi. Drago mi je što sam stigao u veliki tim. Znam da smo u situaciji da osvojimo šampionsku titulu. Upoznali su me da imamo devet bodova više od najbližeg konkurenta, zato sam siguran da ćemo se dočepati i Lige šampiona.
West je juče odradio dva treninga, prvi na futingu u šumi, a drugi na terenu. Videlo se da je imao pauzu, ali da je i motivisan da sve brzo nadoknadi.
- Olala, vidimo se - zaključio je Nigerijac prvu priču iz Antalije.

Vestu "Bog rekao da ide u Partizan"
02.02.2003. 00:19

Od specijalnog izvestaca iz Turske

Vas izvestac juce je na aerodromu u Antaliji docekao pojacanje Partizana Taribo Vesta. Nigerijac sa svoje dve kikice bio je raspolozen za pricu:

- Bog mi je rekao da dodjem u Partizan. Prvi put sam u Antaliji i verujem da ce mi biti lepo, bile su prve reci Nigerijca.

Vest je danas posebno trenirao posto je, prema recima ljudi iz strucnog staba Partizana, sada u periodu navikavanja na tim i aklimatizaciji. Sa igracima ga je na sastanku upoznao direktor Nenad Bjekovic koji ne propusta ni jedan trening.

Posle meca sa Bazelom izjavu je dao Lotar Mateus:

- Zadovoljan sam kako su momci odigrali protiv jakog rivala. Imali smo i tesko vreme. Moramo jos neke stvari da popravimo a siguran sam da ce one vremenom doci, kaze Mateus.

Nemac je prokomentarisao i dolazak Vesta:

- Puno ce pomoci celokupnom timu. Videli ste da sam postavio novu formaciju u odbrani. Taribo Vest ce samo pojacati sve moje zamisli. Izuzetno je iskusan i bice nam od velike pomoci, zakljucio je Mateus.
----------------------------------------------------------------------

Sledeci protivnik "crno-belih" CSKA iz Bugarske

Od specijalnog izvestaca iz Turske

Partizan je u prvoj test utakmici u Turskoj remizirao sa svajcarskim Bazelom 1:1. "Crno-beli" su, kako smo vec javili, nadigrali Svajcarce, pokazavsi da ulaze u pravu formu. Najbolji u timu bili su Delibasic, Lazovic i Cakar, cime su pokazali da zasluzuju poverenje trenera Mateusa.

Andrija Delibasic je izjavio da i u narednom mecu zeli novi pogodak.
Vec sutra crno beli imaju novi test protiv ekipe je CSKA iz Sofije, koji je trenutno jedan od najboljih bugarskih timova.

Sto se Mateusa tice, novi trener Partizana izjavio je zadovoljstvo igrom svojih izabranika, ali je nezadovoljan sto igraci spavaju vise od jednog sata tokom popodnevnog odmora. Upozorenje Mateusa je da san duzi od 35 minuta u popodnevnim casovima dovodi do osecaja umora, sto se odrazava na popodnevne treninge "crno-belih".

Slobodan Djurić
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
26.03.2003. 17:39 Novi imidž Taribo Westa!

1616440677714.png


Prvotimac Partizana, kontraverzni Taribo West, vratio se danas iz Milana gde je bio na dvodnevnom odmoru sa svojom porodicom.
Prvo što je pokazao vašem reporteru po sletanju aviona iz Milana, bile su kikice, koje je ofarbao u crno-belo kao što je i obećao prilikom potpisivanja ugovora sa Partizanom.

- Eto, ispunio sam obećanje koje sam dao, Taribo uvek ispuni sve što obeća !- izjavio je Taribo za naš sajt.

U poverenju, vašem reporteru je obećao, prvi put kad je dolazio na pregovore sa Partizanom, da æe ako potpiše ugovor, to biti zbog toga što smatra da Partizan ima šanse da se kvalifikuje u Ligu šampiona.

U skladu sa prethodnom izjavom Tariba, ostavljam Vama da procenite šta to znači!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Ovo gore nije bio tim vec kaznena ekspedicija. Odgledao sam celo prvenstvo- neverovatno je sta trener moze da uradi od tima koji je u prethodnom prvenstvu bio beskrvan
Alal ti kurac Bice
 
Top